Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-01 14:46:24

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) kisza25 válasza Agostino (#900) üzenetére


kisza25
félisten

dettó nálam is asszonynak tetszett, lehet velünk van a baj:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#902) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Mindenkinek máshol van a határ, hogy mi az amit még megemészt filmek terén, és honnan kezdődik, amit már jónak vél.
Na most, egy olyan embernek, aki a tv csatornákon nézi azokat a magyar sz*rokat, meg a vak nőt, annak nyilván ez már marha jó filmnek számít, mert ami ebből hiányzik, az a fentiekben alapból nincs benne.

Én tudom magamról, hogy marha sok filmet nem tudok megemészteni, és marha kicsi az a sáv, amit kifejezetten jónak tartok. A legtöbb ilyen film 1994 körül készült. Az utóbbi pár év filmjei nekem kivétel nélkül emészthetetlen, mert van egy általános trend, hogy pl. látványosnak kell lennie, ami nekem szinte nem is szempont egy filmnél, míg pl. a történet a legfőbb összetevő, és ma már nem tudnak ujjat mutatni, minden jó történetet ellőttek még 2000 előtt. Aztán fontos lenne, hogy milyen karaktereket tesznek bele, valamint olyan mondatok, pillanatok, jelenetek, amik ütnek.

Az is sokat számít a véleményeben, hogy mostanság sokat néztem filmkritikusokat, és jobban átlátom az egészet, hogy mi miért van egy filmben, miért jó vagy nem jó valami. A filmkritikus azt mondja, hogy nézd a filmeket kritikus szemmel, és ne fogadd el, ami rossz, mert mi vagyunk a fogyasztói a filmeknek. Most sokan elfogadták ezt a 7. részt, és akkor a készítők nem fogják megerőltetni magukat a 8. résszel sem. A TV-ben is azért mennek azok a szarok, mert elfogják, hogy csak ilyen van. Nem biztos, hogy erre lenne igény, ha nem lenne a sok mindenevő, mert akkor kénytelenek lennének jobbat és jobbat kihozni, ha el akarják adni.

(#903) madgie válasza [CS]Blade2 (#902) üzenetére


madgie
titán

Köszönöm más nevében is az általánosítást.

(#904) sixpak válasza [CS]Blade2 (#902) üzenetére


sixpak
nagyúr

Említenél néhány filmet ‘94-ből, ami még bejött neked...tényleg érdekel.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#905) danih válasza Agostino (#898) üzenetére


danih
addikt

En felesegem konkretan bealudt a vallamon :)

(#906) Blyan válasza danih (#905) üzenetére


Blyan
félisten

Az egy moziban elég kényelmetlen... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#907) Rive válasza [CS]Blade2 (#902) üzenetére


Rive
veterán

A filmkritikus azt mondja, hogy nézd a filmeket kritikus szemmel...

Most sokan elfogadták ...

Jó. Nézem kritikus szemmel. Az eredeti trilógia első része egy kalap híg f*s. A második elmegy, de igazából szaggatott epizódok eklektikus sorozata, a harmadikban pedig nem tudták egybefüggő történettel kitölteni a rendes játékidőt sem, úgyhogy belepasszíroztak egy különálló rövidfilmet meg egy rakat idegesítő gumimacit.

Ebből lett legenda. Szóval, ha az új rész rossz, akkor azt kell mondjam, jól lőtték a célközönség ízlésbeli képességeit.

Na, ilyen a kritikus szem. Értve, hogy mire akarok célozni?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#908) Blyan válasza Rive (#907) üzenetére


Blyan
félisten

Na ezt akartam írni. A New hope pl egy kőegyszerű történet, amit a körítés tesz azzá ami.
Ha ez mondjuk az American graffiti helyszínén adják elő sci-fi űreposztalanul (nuku x-wing, nuku lightsaber, nuku bármi ami SW kellék), akkor egy nagy nulla lett volna.
Ami azzá tette ami, ami az az atmoszféra, a látvány és a hangulat. Ilyen szempontból - látvány, atmoszféra, hangulat - semmi baj nincs az EPVII-et nézve. De kifogásolják a sztorit, ami meg mint írtad Te is az eredeti trilógia esetében sem volt egy Oscar díjas történet. Sőt, az akkori színészi játékra sem mondhatta azt senki.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#909) emmm válasza Blyan (#908) üzenetére


emmm
senior tag

Ebben tökéletesen igazatok van.

(#910) [CS]Blade2 válasza sixpak (#904) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A mai imdb top250-es listát nézve, az első 100-ból hirtelen, ami bejött: 1. 5. 6. 12. 18. 20. 31. 41. 45. 53. 65. 74. 77. 97.
Van benne 70s-től kezdve egészen 2000 utáni is. A legújabb, amire azt mondom, hogy jó, az 2009-es, a Becstelen brigantyk.

(#911) sixpak válasza [CS]Blade2 (#910) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi....nekem ebből a listából könnyebb lenne azt megnevezni, ami nem jött be....de az első 100-ban nem sok olyan van. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#912) Dilikutya válasza [CS]Blade2 (#902) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vicces ilyeneket írni Counter-Strike-ra utaló felhasználónévvel. :)

Én nem akarok egy kritikus szemével filmet nézni. Leülök elé, és azt akarom, hogy tetszen, szórakoztasson, érezzem jól magam. Nem keresem, mibe köthetnék bele, ha magától nem jön szembe, akkor olyan nagy hiba nem lehet. Az EP7-ről mindkét alkalommal vigyorogva jöttem ki, pont úgy éreztem magam, mint amikor videón először láttam a régi trilógiát (vagyis először csak 2/3-át).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#913) Xaels válasza [CS]Blade2 (#910) üzenetére


Xaels
félisten

És ez lista nélkül nem ment? :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#914) doooo válasza Blyan (#908) üzenetére


doooo
veterán

Ilyen erővel akkor már az előzmény trilógia is elmegy, nem? Atmoszféra, látvány, hangulat maximálisan megvan bennük..

(#915) Blyan válasza doooo (#914) üzenetére


Blyan
félisten

Pont jónak írod, ugyanis én azon nagyon kevesek közé tartozom, akiknek az is bejött. :D
Sőt, sokkal jobban bejött, mint az Expanded Universe azon része ami az endori csata után játszódik.

De alapvetően azért nem ugyanazt a hangulatot adja az előzmény (ami azért nem is csoda, az előzményben olyan szinten látunk rá a SW univerzumra és a benne lévő történésekre, amit az EPIV-VII-ben egyáltalán nem - lehet fanyalogni rajta, de ez akkor is így van), mint az eredeti, ellenben az EPVII pl nagyon is közelít a megvalósítása miatt.

Visszakanyarodva: be kell látnia mindenkinek, hogy az eredeti trilógia sztorija nem éppen oscar díjas forgatókönyvi munka, mégis imádják az emberek. Pedig kőegyszerű népmese az egész, fénykardokkal, x-szárnyúakkal, Tie vadászokkal, Halálcsillaggal, szuszogós Vaderrel együtt. És a fimtörténet legnagyobb leleplezését (No, I am your father) leszámítva nagy meghökkentő nem igazán van benne.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#916) doooo válasza Blyan (#915) üzenetére


doooo
veterán

Pont jónak írtam, mert én sem tartozom azok közé, akik rájuk se bírnak nézni.. :P
Én is mindig ezt mondom, hogy sokkal nagyobb, grandiózusabb az egész konfliktus megközelítése, és, hogy nem csak 4 személy kalandjai vannak benne, és egy kisebb ellenállásé (ami nyilván a technika megvalósítások határai miatt is volt ilyen), hanem (főleg, ha a Clone Wars-szal kiegészítjük) egy egész galaxisra kiterjed, ahol szinte minden civilizált bolygó, közvetlenül vagy közvetetten, de érintve van. És igen.. ebbe a dologba (a legtöbb embert irritálva) a politika is beletartozik, anélkül nehéz lenne kivitelezni. A hangulat pedig ezekből eredően, természtesen más.

(#917) Blyan válasza doooo (#916) üzenetére


Blyan
félisten

A politikai rész amúgy a legjobb. Ez adja a sava borság a köztársaság megdöntésének - ezek nélkül Palpatine baszhatta volna, Anakin/Vader ide Sith Lordság oda. És nagyon tetszik, ezért szeretem az ehhez kapcsolódó könyveket is, Plagueis, Cloak of deception, stb műveket.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#918) sad_Vamp válasza Blyan (#917) üzenetére


sad_Vamp
őstag

csk az indok olyan érdekes.... blokád, mér blokád és mért pont a naboo? (mert Palpi ott van?) volt idő amikor 3x tekertem vissza a sárga betűket akkor sem értettem.

Amúgy én szeretem a 1-2-3 harcait és a jedik körül megnyíló univerzumot is.... de pl 2-esben rettentő bárgyú a szerelmi szál, és van pár alkalom amikor látszok, hogy azért vannak párbeszédek, hogy csak legyenek.

De azért mind2 felét a saga-nak lehet szeretni ezért vagy azért (és utálni is)

Meg látjuk a következő 3ada mit hoz, egész végig drukkoltam, hogy Finn "csikkadjon" el a végére, már-már kezdtem örülni, hogy meg is történik, és aztán mégsem (szóval ha így vesszük, nekem a 7es is izgalmas volt :DD ). Remélem hogy legtöbb kifogásolható dolog értelmesen(!) meg lesz magyarázva a folytatásban... és hogy nem lesz n+1. ÜberBolygóRomboló2000 :N

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#919) Blyan válasza sad_Vamp (#918) üzenetére


Blyan
félisten

blokád, mér blokád és mért pont a naboo? (mert Palpi ott van?) volt idő amikor 3x tekertem vissza a sárga betűket akkor sem értettem.

Ehhez el kell olvasni a könyveket - persze nyilván ezek utólag lettek megmagyarázva, de azokat olvasva elég jól kiderül miért a naboo és miért blokád - sőt mi értelme van a blokádnak. Mit okoz ez a szenátusban, mit akarnak vele elérni. A blokád maga amúgy is csak egy kis lépés a nagy sakktáblán.

és hogy nem lesz n+1. ÜberBolygóRomboló2000

Ezzel maximálisan egyetértek, a starkiller base bemutatása és használatakor azért erősen felszisszentem a moziban én is. Ezt a részét nagyon nem kellett volna lemásolni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#920) Agostino


Agostino
addikt

nem egy konkrét véleményt vagy hozzászólást megcélozva a fentiek közül, de kapcsolódóan a témához: az alap trilógia története valóban nem egy bonyolult történet, de azzal teremtődött meg az egész univerzum, friss volt és új. akkor mindenki egy teljesen új dolgokként nyitott rá. a történetnek emiatt nem kellett összetettnek lennie, cserébe nagyon okosan adagolta a feszültséget. mindig volt miért beülni a következő részre. az, hogy vader például csak az utolsó pillanatban vette le a maszkot, hatalmas jelentőségű volt, hiszen végig megmaradt a feszültség és akkor döbbent rá mindenki, hogy egy megtört esetlen ember van mögötte. megsajnáltuk és az addig táplált utálat átfordult együttérzésbe. ez elég komoly érzelmi változás, ami szerintem mélyebben beleivódott az emberekbe. ebben a részben kylo leveszi a maszkot és egy elálló fülű emós áll előttem a vásznon. én konkrétan hangosan felröhögtem. pedig annyira erősen kezdett és annyira azt tudtam érezni, na itt egy bazi tápos enemy ami még sok gondot okoz. a megdermesztett sugárvető nyalábtól letettem a hajam. utána meg...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#921) nextman válasza Agostino (#920) üzenetére


nextman
aktív tag

Batyam mondta is, hogy valaki felrohogott a moziban:)
Nem szeretek pejorativen fogalmazni, de most kivetelesen megteszem, nekem meg az jutott eszembe, nezd mar ki ez az emos kocsog?:)
Mar csak attol felek, nehogy szerelmes is legyen majd valakibe.

(#922) Blyan válasza Agostino (#920) üzenetére


Blyan
félisten

az, hogy vader például csak az utolsó pillanatban vette le a maszkot, hatalmas jelentőségű volt, hiszen végig megmaradt a feszültség és akkor döbbent rá mindenki, hogy egy megtört esetlen ember van mögötte. megsajnáltuk és az addig táplált utálat átfordult együttérzésbe. ez elég komoly érzelmi változás, ami szerintem mélyebben beleivódott az emberekbe.

Szvsz Kylo Ren felépítése pont fordítva történik, de majd nyilván meglátjuk a maradék 2 részben.
Egy esetlen mitugrász aki gonosz akar lenni, akiben ugyan van potenciál, de nem lehet túl komolyan venni; szóval abból kapunk majd egy valódi bad ass fickót.

És még valami, pont ezért szeretem Anakin történetét az első háromban - nyiván lehetett volna sokkal jobban ábrázolni, de a film novellákban (A Sithek bosszúját pl ezért érdemes elolvasni, nagyon nagyon tetszenek az Ilyen Anakin Skywalkernek lenni részek - sok van belőle a könyvben) és egyéb könyvekben ez azért elég jól megtörténik. Ahogy bemutatják, hogy mennyire emberi, esendő, tele félelmekkel.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#923) Agostino válasza nextman (#921) üzenetére


Agostino
addikt

hát ha szombat, corvin, negyed öt, akkor bizony én voltam : ))))

Blyan - ha fordítva is történik akkor is nekem kicsit hiteltelen marad. azt nem fogom elfelejteni, hogy a hetedik részben agyfaszt kapott és kétszer is szétbaszta a konzolt. sőt, az egész hadsereg tudta kb. hogy hisztis picsa, mert még a rohamosztagosok és levágták a hangokból mi van, és inkább visszafordultak.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#924) [CS]Blade2 válasza Xaels (#913) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Egyszerűbb és gyorsabb volt listával kaja előtt. Írhatnám összevissza, ami épp eszembe jut: Kill Bill 1-2, vagy Beverly Hills-i zsaru, Halálos fegyver, Ellenség a kapuknál, stb...

Dilikutya: A [CS] a vezetéknevem kezdőbetűjére utal. Ált. Blade2, régebben csicsoblade nicket használtam mindenhol, ahol nem volt foglalt.

(#925) Blyan válasza Agostino (#923) üzenetére


Blyan
félisten

Tök normális reakció, dühöngés őrjöngés. Valakitől aki nem bírja kudarcot,de elég tanulatlan és heves hogy ezt ne is leplezze. Emberi dolog, nagyon is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#926) Rive válasza Agostino (#923) üzenetére


Rive
veterán

...agyfaszt kapott és kétszer is szétbaszta a konzolt...

Igazából az sokkal hitelesebb volt, mint az a sétáló fagyasztószekrény Vader.

"Peace is a lie, there is only passion"

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#927) Blyan válasza Rive (#926) üzenetére


Blyan
félisten

Vader nem konzolokon élte ki magát, pár tisztet elfogyasztott csak a trilógia alatt - és még hányat amióta Vader?
Szóval ő meg pont így volt hiteles. Csúnya lett volna, ha nekiáll így dühöngeni. És Kylo se fog így hisztizni állandóan.

Mindkettő rendben van szerintem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#928) sad_Vamp válasza Rive (#926) üzenetére


sad_Vamp
őstag

"Peace is a lie, there is only passion"

Kylo még mindig nem Sith, hanem Ren lovag
(bár egyelőre nem tudjuk mit is jelent ez pontosan)

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#929) Rive válasza sad_Vamp (#928) üzenetére


Rive
veterán

Tökmindegy milyen címke lóg a nyakából, a sötét oldalból merít.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#930) Alchemist válasza sad_Vamp (#928) üzenetére


Alchemist
addikt

Inkább Lord of the Shit... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#931) Blyan válasza Rive (#929) üzenetére


Blyan
félisten

De nem feltétlenül jelenti ez az ész nélküli csapkodást. Anakin is őrjöngött, amikor lezúzta a buckalakókat, aztán 20 évvel később a sétáló fagyasztószekrénytől jobban féltek beosztottak, nem kellett még ordibálnia sem ugyebár...

You have failed me for the last time

Apology accepted, Captain Needa

Valszeg lesz Kylo Ren is ilyen mire kiteljesedik.

Off:

De ha volt kedve, akkor csak trollkodott. ;] :C [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#932) Rive válasza Blyan (#931) üzenetére


Rive
veterán

Anakin is őrjöngött, amikor lezúzta a buckalakókat...

Pont ezért hiteles ez most ennek az alig-sith tanoncnak.
Nem tudom, hova viszik majd a karaktert, de egy Vader v. 2.0 nem vallana túl sok fantáziára...

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#933) aszamóca válasza Agostino (#920) üzenetére


aszamóca
aktív tag

A Kájló Renátó arcberendezését, szerintem a nagy többség kifogásolja. :)

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#934) Blyan válasza Rive (#932) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, ezért volt hiteles. De később már nem lesz az. Ha kinövi a konzolcsapkodást, még nem lesz Vader 2.0. Másrészt... de hisz AZ akar lenni. Vader leszármazott, aki uralja a sötét oldalt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#935) Dilikutya válasza Blyan (#917) üzenetére


Dilikutya
félisten

A filmes topikban írtam az előzmény-trilógia politikai csatározásairól:

"Volt a filmben egy momentum, ami történetileg helyretette a fejemben az előzménytrilógiát. Nem fogja rehabilitálni, nem lesz jobb a minősége, de most másként látom, mit is akart Lucas a kereskedelmi blokáddal, szenátussal. Az már a régi trilógiából is kiderült, hogy a szenátus egykor meghatározó volt. Az EP1 idején Darth Sidious és Darth Maul mögött nem állnak seregek, így pedig még egy Sith nagyúr sem képes uralni a galaxist. Cselszövéssel elérte, hogy a Kereskedelmi Szövetség kirobbantson egy helyi konfliktust, ami végül háborúvá fejlődik, ahol bevethető az új köztársasági hadsereg, ezzel együtt a szenátus, és főleg a főkancellár egyre nagyobb hatalmat kap, először még csak szavazás útján. A következő lépés volt, hogy az Uralkodó a régi trilógiában feloszlatta, majd most, 30 évvel a polgárháború után az Új Rend megtette a következő lépést, egész egyszerűen felrobbantotta a köztársaságot jelképező **Coruscant-ot. Szóval teljesen logikus, hogy inkább politikai úton kezdődött. Más kérdés, hogy ez a része unalmasabb, és a kivitelezés is olyan, amilyen."

** Azóta tudom, hogy nem Coruscant semmisült meg, a hivatalos Star Wars honlap meg is nevezi a bolygót, de az a filmben nem hangzik el. Remélem, erre később még kitérnek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#936) Xaels válasza aszamóca (#933) üzenetére


Xaels
félisten

Mert felszínesek... Biztos jobb lett volna valami szépfiúka mint Channing Tatum vagy Zack Efron ;]

(#935) Dilikutya a Hosnian volt, de gyakorlatilag ha jól tudom akkor azt a szerepet tölti be az Új Köztársaságban mint anno Coruscant.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#937) Bad Pritt válasza Dilikutya (#935) üzenetére


Bad Pritt
félisten

De elhangzik. Mikor visszaérnek az Ellenállás bázisára, Finn és Poe elmennek Leiához, mert Finn beszélni akar vele, akkor mondja Poe, hogy "Finn-nek (Finnek?) infói vannak a bázisról, ami felrobbantotta a Hosniant". Elsőre én is elmulasztottam, másodszorra tűnt fel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#938) Dilikutya válasza Bad Pritt (#937) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm, tényleg, erre a jelenetre így már emlékszem. Arra azért jobban ki lehetett volna térni, hogy az a Köztársaság központja. Bár gondolom, a folytatásban bőven lesz róla szó, mivel a Köztársaságra igen súlyos csapást mért a Rend. Meg mi lett Coruscant-tal...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#939) Agostino válasza Blyan (#925) üzenetére


Agostino
addikt

csak azért is kötöm az ebet a karóhoz : ) emberi dolog, ezzel nincs semmi baj, de 1, ha már egyszer annyira nagyra tartja a nagyapját, akkor az a minimum, hogy nem csinál magából hülyét és megőrzi a méltóságát. azt tör szét amit akar, de vonuljon el és tegye a négy fal között. ne alázza meg magát közkatonák előtt. a büdös életbe nem néznék rá félelemmel vegyes tisztelettel egy ilyen után.

Rive - egy dolog a hitelesség, és egy másik a katonai hierarchiában betöltött szerepünk megőrzése. vader is ragelt, persze, hogyne tette volna. fogta a felelőst és a többiek előtt példát statuált rajta. na ezek után fostak is tőle rendesen és valóban elég volt megjelennie, mindenki tudta hol van a helye.

Dilikutya - tekintettel arra, hogy a lázadók harminc év alatt sem tudtak kimászni a barlangokból, gondolom erős a másik oldal befolyása a politikai központ felett ugyan úgy, mint eddig. maradt valami helytartó aztán ennyi.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#940) Xaels válasza Agostino (#939) üzenetére


Xaels
félisten

Annyit hozzátennék, hogy pont, hogy elvonult egy kis szobát letarolni. Nem ott a hídon kezdett el jelenetet rendezni. Az már más, hogy volt két katona akik arra jártak és úgy gondolták nem kerülnek az útjába.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#941) Rive válasza Agostino (#939) üzenetére


Rive
veterán

A filmből nekem kifejezetten az jött le, hogy Kylo nem igazán része a katonai hierarchiának.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#942) Agostino


Agostino
addikt

Xaels - kétszer ragelt a látottak alapján, egyszer az egyik tiszt előtt. én ott arra számítottam tökös lesz és lekapja az illető fejét, de nem, inkább hiszti. persze de jó fej, nem ölte meg stb... de sith-nek készül nem nővérnek...

Rive - valóban, effektíve szerintem sincsen kinevezve, de engedelmességgel tartoznak neki a katonák

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#943) Bad Pritt válasza Xaels (#940) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Mármint mikor? Egyszer a hídon vagdosott szét egy panelt, mikor jött a komm. tiszt, hogy elvesztették a robotot, mert Finn és egy lány (Rey) megszöktették, másodszor meg Rey celláját vagdosta miszlikbe. Egyszer sem vonult félre, ahol épp megtudta a rossz hírt, egyből elkezdett őrjöngeni.

7 mp-cel megelőztek... :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#944) Xaels válasza Agostino (#942) üzenetére


Xaels
félisten

Az elsőre nem emlékeztem :B De az nem volt igazi rage, a második az inkább az volt.

(#942) Agostino de ha már témában vagyunk. Sok mindenki retteget DV-től is de mi van Tarkin-nal?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#945) Zirowe válasza Blyan (#931) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az inkább úgy volt, hogy Darth Vaderrel trollkodtak. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#946) Viper26 válasza nextman (#921) üzenetére


Viper26
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy még ellenszenves is a feje nem kicsit. :U
Sikerült "jól" választani a szerepre.

Tegnap láttam a filmet, ettől függetlenül tetszett.

iPhone 15 Pro | FR 955

(#947) Jakuu válasza Rive (#932) üzenetére


Jakuu
őstag

Pont hogy ezert nem hiteles.
Eddig a nagyapja es az apja is kitoltotte a duhet, a hibazokon vagy a duh okozojan, lasd buckalakok.
Nem pedig rinyabol a konzolt meg a cellat kezdte apritani.
Itt meg bemegy a felelos, hogy benaztak, es o meg el kezd hisztizni.
https://www.youtube.com/watch?v=frhm0BQy0m4
Mashol a netes ilyen videokon ilyenkor jol kirohogik az illetot, hogy mekkora egy kreten.

(#948) Polllen válasza Blyan (#931) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kylo Ren-t 30 év körülinek datálják a wookipédián. Ha a 20-s évei elején járna, akkor sem lenne jobb amúgy. Az pedig, hogy milyen szerepet tölt be, jól mutatja a körülötte lévők viselkedése. A néző pont annyira nem tudja tisztelni és felnézni rá, mint a filmbeli környezete. Hatalmas erővel rendelkezik, de tiniként viselkedik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#949) Xaels válasza Polllen (#948) üzenetére


Xaels
félisten

30évvel játszódik a Jedi Visszatér után. Akkor lehetne 30éves ha szinte egyből teherbe is ejtette volna Leiat Han.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#950) Dilikutya válasza Viper26 (#946) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy főgonosznak is lehet ellenszenves feje.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.