Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Kizoky


Kizoky
újonc

Üdv!

A TWRP-t amit találtál XDA-n azt tulajdonképpen én csináltam
Amikor megvettem a tabletet nem gondoltam volna hogy ennyire xar lesz a szoftvere, arról nem is beszélve hogy rendkívülien szereti zabálni a tárhelyet. Sajnos amikor belenéztem hogy mi zabálja annyira a tárhelyet szembesültem azzal a ténnyel hogy ebben nem 2GB tárhely van, hanem csak 1,2GB
Maximum 1,8GB-ot tudtam kinyerni belőle, a maradék tárhelyet pedig a rendszerhez fűzték, de hogy minek?
Sokáig próbáltam azt megcsinálni hogy a maradék tárhelyet is lehessen használni úgymond felhasználói tárhelyként, csak sajnos ez nem sikerült.

Sokáig kutattam a fórumokon hogy van-e hasonló TWRP ehhez a SoC-hoz, persze találtam is, letöltöttem a recovery-t és átportoltam (magyarul: a tablet fájlait kicseréltem a meglévő fájlokra hogy menjen a TWRP)
és sikerült is.

Azt viszont nem tudom hogy neked miért nem ment a /data, de ha jól emlékszem nekem se nagyon ment, belenyúlni a tabletbe pedig nem nagyon szerettem volna mert már jártam úgy hogy fekete képet adott a tablet, és mehetett is a szervizbe (szerencsére nem tudták meg hogy kicsit belenyúltam a lelkébe)

Lényegiben annyi hogy ez a tablet még rootal, tisztogatással, recovery-vel is haszontalan, max. dísznek jó lesz a falon :DD

Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.