Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

és ez miért címlap?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) edipqe válasza ttower (#1) üzenetére


edipqe
senior tag

h 1 balek se akadjon fent!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#3) ollie válasza ttower (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó kérdés. Na meg már sokévesek ezek a csalások, annó - még az internet előtt - faxon is terjedtek.

***

(#4) edipqe válasza ollie (#3) üzenetére


edipqe
senior tag

én ugy gondolom, h simán van olyan aki ezeken fennakad, és megszívja.

no meg vicces a srác story-ja. ;] :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5) Racecam válasza edipqe (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jó lesz az saját blogba is. Áttettem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) Wolverine válasza edipqe (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez kb. ezeréves. Aki beugrk neki... :U Az menthetetlen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) edipqe válasza Wolverine (#6) üzenetére


edipqe
senior tag

ti nem olvassátok az indoklást, a történetet? Sztem baromira vicces.

Aki beugrik neki, menthetetlen-> igen, de azért mégis megpróbálom megelőzni a bajt, és azokat akiknek gyenge az értelmi szintje azokat önmaguktól megóvni.

Ismerek 1-2 ilyen embert itt PH!-n :U , sőt lehet h te is ismersz ilyet. Még talán látod is reggelente.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#8) Elrood


Elrood
őstag

Egy időben én is kaptam naponta ilyeneket.
A rekord: 3 mrd $ 10%-t kapnám meg, ha segítek.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) Thunderzolee

Áhhhh, h×lye aki ilyeneknek adakozik... :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) ollie válasza edipqe (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az értelmi szinttől függ! :(((

***

(#11) #54715584 válasza ollie (#10) üzenetére


#54715584
törölt tag

persze, a maunika so sem...
de en mar megtalaltam a bunost...sulinet + olcso net...+ buta emberek...

(#12) Ptech


Ptech
őstag

Hülyeség ellen nincs orvosság.
Le kell venni a figyelmeztető címkéket is mindenről, és hagyni, hogy a probléma megoldja saját magát ;]

(#13) Laczik


Laczik
tag

Egyébként mit tudnak kezdeni ezek a spamerek egy bankszámlaszámmal?
Úgy értem nincs hozzá PIN kód, vagy ilyesmi szóval pénzt se tudnak lenyúlni.

(#14) #53246592


#53246592
törölt tag

ma kaptam egy ilyet

felado: Szirom Izabella
cimzett: tiz kulönbözö emailcim

Szia,
Koszonom a multkori segitsegedet! Nagyon jol esett, hogy rad szamithatok!!!!
Cserebe elkuldenem neked az oldal cimet, amirol en is toltom a filmeket �s a jatekokat!
Hihetetlen, hogy a legujabb mozifilmeket is nezhetem itthon :)
http://***.********.hu
Szia: Pisti

10 embernek ilyennel nyitni hogy köszi a segitseget :F
Pisti neven alairni, miközben a felado egy nöi nev :F

es ez mar nem az elsö ilyen :W

[ Szerkesztve ]

(#15) localhost válasza Laczik (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mármint mi köze a bankszámlaszámnak a PIN-kódhoz? A PIN-kódhoz legfeljebb a bankkártyának van köze, esetleg Internetbank szolgáltatásnál lehet még PIN-kód de ott inkább loginnév/jelszó páros a szokásos.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) #54715584 válasza #53246592 (#14) üzenetére


#54715584
törölt tag

naponta 3 ilyen jon...de hogy honnan? :F

(#17) Laczik válasza localhost (#15) üzenetére


Laczik
tag

Igaz, de gondolom egy PIN kód megkönnyítené a dolgukat.
De maradt a kérdés: mit kezdenek csupán egy bankszámlaszámmal?

(#18) Wolverine válasza #54715584 (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

A spamterjesztők begyűjtötték a mailcímed valahonnan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) edipqe válasza Wolverine (#18) üzenetére


edipqe
senior tag

váltani kell ennyi.

de én mostmár viccnek veszem és sablon válasz van:

Dear Mr. Whothefuckgaveyoumyemailad?

Please dont send more spam!

Best regards,

David Schmidthauser

ps.: Please fuck yourself on the next corner, or open your window and jump

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) cizoe


cizoe
őstag

Ma jött:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) edipqe válasza cizoe (#20) üzenetére


edipqe
senior tag

szép. :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#22) PazsitZ válasza edipqe (#19) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ha válaszolsz, azzal csak magadnak okozol gondot, mert úgy veszik, hogy elolvasod felfigyelsz rá. Tehát érdemes továbbra is még több spam-et küldeniük neked.

- http://pazsitz.hu -

(#23) dabadab


dabadab
titán

Ez nem is tul durva, a kedvencem az urben ragadt nigeriai urhajos :)

Egyebkent nem a szamlaszamra utaznak, hanem ugy folyik az ugy, hogy a kellokeppen ostoba es kapzsi ember nekiall levelezni veluk, aztan felmerul az "orokos" reszerol vmi kis koltseg, amit meg kellene elolegezni, aztan megint vmi, aztan megint (ez mar nagyobb) es igy tovabb, amig az illeto ra nem jon, hogy hulyere vettek.

Ja, es az anyazo valaszleveleknel vannak sokkal mokasabb dolgok is. :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#24) copin válasza Wolverine (#18) üzenetére


copin
őstag

A myspace egy ilyen hely, én onnan kapom a szexuális ajánlatokat (bejelöltek, az üzenetben meg valami oldalt ajánlottak, ahol nem mondom meg mit lehet szervezni) egy darabig ment a dolog, aztán hirtelen abbamaradt. Persze lehet hogy a gmail spamszűrője fejlődött. :D

(#25) fradi81


fradi81
veterán

Feladó: Szűcs Edina
tárgy: Apukámat elütötte egy vitorlás!!
Szia!
Ezt nem fogod elhinni: apukám a hétvégén bérelt egy vízibiciklit, és féltestvéremmel együtt összeütköztek egy vitorlással. Nem tudom miért nem vették észre, de olyan messzire tekertek a parttól, hogy csak egy hajókürtre lettek figyelmesek. A menetrendszerinti hajó jelent meg mögöttük, ahogy éppen elhagyja a
kikötõt. Erre persze jól megijedtek, és nem vették észre, hogy a másik irányban pedig egy vitorlás száguld feléjük. Tekertek, tekertek aztán csak
üvöltést hallottak, na meg az iszonyatos csattanást, ahogy a vitorlás nekiütközött a vízibiciklinek. Szegény féltestvérem (Judit egyébként)
kirepült a vízbe, apám pedig utána ugrott, hogy kimentse. Biztos láttál már olyan vízibiciklit, aminek két delfinbõl van a teste. Nos ez is ilyen
volt, az ütközéstõl leszakadt az egyik feje. Pech. Mire apám kimászott volna karjában Judittal, a vízibicikli fél oldalra dõlt és lassan süllyedni
kezdett. Még az volt a szerencse, hogy a vitorlás visszafordult és kimentette õket.

Nem értem apámat, hogy lehet ilyen felelõtlen? A kölcsönzõs kiszámlázta az egész vízibickli árát. Kitalálod, hogy mennyi volt?
Hetven ezer forint. Törlesztjük majd családilag.

Na mindegy, azért fel a fejjel.

Néztem most is néhány érdekességet a netrõl:

"Adunk most Neked egy LG LCD TV-t, ha veszel egy lakást, akár 0 Ft-al! Ez jó, akár 0 Ft a részedrõl, de a TV-t már viheted is!

Zugló legjobb részein építünk, vannak azonnal költözhetõ lakások is, közvetlenül a beruházótól vásárolhatsz és mindent egy helyen elintézünk Neked!

Szeretettel várunk: Nagy Lajos Király útja 212. ( Erzsébet Királyné útja sarok, Hermina Residence Bank Center )

Hermina Bau

Júniusban, az elsõ 8 Vásárlónk között egy Tengerparti nyaralást is kisorsolunk! Szívesen elutaznál egy szuper helyre a mi költségünkön?

750 ezerért 2 garázst adunk, 3.000.000 Ft os álomkonyhát kapsz ajándékba, ha a Hermina Happy Land-ben vásárolsz tetõkertes lakást, akár már 290e Ft-os nm áron!

Sok ajándék, rengeteg kedvezmény, szuper lakások, alacsonyabbnál is alacsonyabb árak és kitûnõ, ellenõrizhetõen csúcsminõség, ez a Hermina Bau!

Ezt a levelet a www.csajozunk.hu helyett most a www.pasizunk.hu továbbította.
Leiratkozás

Szerintem tök jó, én már utána néztem, valószínûleg veszek itt lakást, ajánlom neked is!

Edina

moto g72, Ninebot d28e

(#26) edipqe válasza fradi81 (#25) üzenetére


edipqe
senior tag

Apukámat elütötte egy vitorlás :C :R :)) :DD sok volt a smiley de nem érdekel. Nagyon jó! :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#27) fradi81 válasza edipqe (#26) üzenetére


fradi81
veterán

Megérkezett a folytatás, de ezt már Zsuzsi néven küldték, ezek nagyon unatkoznak:

'Szia,

hallottad ezt a szenzációt:

Zuglóban, pár hete egy éjszaka folyamán felvonult egy titkos alakulat és elvittek egy több, mint 1000 éves különleges sírt, Attila felirattal!

Egy építkezésen találták, a beruházó állítólag 500.000.000 Ft ot kap az Államtól, mert becsületesen átadta a felbecsülhetetlen, szakértõk szerint legalább 30 Milliárdot érõ történelmi kincset!

Az Angol Lord, akinél a Seuso kincsek vannak, látta a CNN-en a tudosítást és jelentkezett, odaadná Attila sírjáért cserébe a vitatott eredetû, de biztosan Magyarországon talált, innen kicsempészett Seuso kincseket!!!

Teljes hírzárlatot rendeltek el a hazai médiában, csak a CNN- en lehet látni errõl szoló híreket.

A beruházó cég, hibát követett el, mert kikotyogják saját honlapjukon, amikor válaszolnak egyik felborzolt hangulatban lévõ vevõjük kérdésére, viszont mivel nem lett volna szabad errõl nyilatkozniuk, valószínüleg elbukják a komoly feltételekhez kötött 5.000.000.000 Ft- os giga jutalmat.

A www.herminabau.hu oldalon, a Hermina Happy Land résznél a Véleményed menü pontban lehet õket leleplezni.

Ha tudták volna a zuglóiak, vagy bárki, hogy 30 Milliárd érték található a Hermina Happy Land területen, szerinted mit tettek volna?
Vajon mit rejt még a Hermina Happy Land?

Üdv.
Zsuzsi'

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#28) edipqe válasza fradi81 (#27) üzenetére


edipqe
senior tag

:DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#29) lesaux válasza fradi81 (#25) üzenetére


lesaux
veterán

Hát ez nagyon ott van! És a vitorlás még csak a kezdet. A hetvenezret családilag törlesztik majd, de azért vesz egy lakást, mer' mér ne. :D

(#30) fradi81


fradi81
veterán

Ezt ma kaptam:

" "HGW" <ccad4e649b1943d2fa91@gmail.com>
Címzett: undisclosed-recipients,
ismeretlen
Tárgy: Atom Site
Szia, Laci vagyok!
Képzeld, nemrég találtam egy nagyon jó oldalt!

A neve: Atom Site

A legújabb minőségi Filmek, Zenék, Játékok és Programok mind-mind fent vannak!
Nekem egy film átlag 10-15 perc, egy album meg lent van 5 perc alatt!
Minimum 400-500kb/s -al töltök le!

Ha gondolod nézz fel, ezen a linken.
Ennél stabilabb, jobb oldalt nem ismerek!

Na majd még beszélünk, Szia! :)

Az összes hírlevélről való leiratkozáshoz
küld el a HGW szócska után az e-mail címedet a 90/619-919 alap SMS DÍJAS számra.
pl.: HGW VALAMI@MAIL.HU

Hirlevel GateWay ® "

Alapdíjas sms hát persze, még fizessek is a semmiért :C

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#31) kételkedem válasza edipqe (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

"Nem tom melyik országhoz tartozik." Itt megkeresheted, egyébként Elefántcsontpart használja a 225-ös előhívót. Ördögöd van, tényleg francia a hivatalos nyelv. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.