Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fradi81

    veterán

    Feladó: Szűcs Edina
    tárgy: Apukámat elütötte egy vitorlás!!
    Szia!
    Ezt nem fogod elhinni: apukám a hétvégén bérelt egy vízibiciklit, és féltestvéremmel együtt összeütköztek egy vitorlással. Nem tudom miért nem vették észre, de olyan messzire tekertek a parttól, hogy csak egy hajókürtre lettek figyelmesek. A menetrendszerinti hajó jelent meg mögöttük, ahogy éppen elhagyja a
    kikötõt. Erre persze jól megijedtek, és nem vették észre, hogy a másik irányban pedig egy vitorlás száguld feléjük. Tekertek, tekertek aztán csak
    üvöltést hallottak, na meg az iszonyatos csattanást, ahogy a vitorlás nekiütközött a vízibiciklinek. Szegény féltestvérem (Judit egyébként)
    kirepült a vízbe, apám pedig utána ugrott, hogy kimentse. Biztos láttál már olyan vízibiciklit, aminek két delfinbõl van a teste. Nos ez is ilyen
    volt, az ütközéstõl leszakadt az egyik feje. Pech. Mire apám kimászott volna karjában Judittal, a vízibicikli fél oldalra dõlt és lassan süllyedni
    kezdett. Még az volt a szerencse, hogy a vitorlás visszafordult és kimentette õket.

    Nem értem apámat, hogy lehet ilyen felelõtlen? A kölcsönzõs kiszámlázta az egész vízibickli árát. Kitalálod, hogy mennyi volt?
    Hetven ezer forint. Törlesztjük majd családilag.

    Na mindegy, azért fel a fejjel.

    Néztem most is néhány érdekességet a netrõl:

    "Adunk most Neked egy LG LCD TV-t, ha veszel egy lakást, akár 0 Ft-al! Ez jó, akár 0 Ft a részedrõl, de a TV-t már viheted is!

    Zugló legjobb részein építünk, vannak azonnal költözhetõ lakások is, közvetlenül a beruházótól vásárolhatsz és mindent egy helyen elintézünk Neked!

    Szeretettel várunk: Nagy Lajos Király útja 212. ( Erzsébet Királyné útja sarok, Hermina Residence Bank Center )

    Hermina Bau

    Júniusban, az elsõ 8 Vásárlónk között egy Tengerparti nyaralást is kisorsolunk! Szívesen elutaznál egy szuper helyre a mi költségünkön?

    750 ezerért 2 garázst adunk, 3.000.000 Ft os álomkonyhát kapsz ajándékba, ha a Hermina Happy Land-ben vásárolsz tetõkertes lakást, akár már 290e Ft-os nm áron!

    Sok ajándék, rengeteg kedvezmény, szuper lakások, alacsonyabbnál is alacsonyabb árak és kitûnõ, ellenõrizhetõen csúcsminõség, ez a Hermina Bau!

    Ezt a levelet a www.csajozunk.hu helyett most a www.pasizunk.hu továbbította.
    Leiratkozás

    Szerintem tök jó, én már utána néztem, valószínûleg veszek itt lakást, ajánlom neked is!

    Edina

    moto g72, Ninebot d28e

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés