Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#180) DraXoN válasza BusinessGuy (#175) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nem tudom te milyen videót néztél... bár nem szeretem a videón át "fotó ellenőrzés" dolgot, de sokszor sokkal több részlet megmaradt a sony képein ... este kicsit sötétebb volt a kép, de sokszor kevesebb volt az elmosott részlet.. mondjuk éjszaka lehet manuális módban többet lehet kihozni (sokszor ott úgy is a manuális a legjobb), de pontosan nem tudom ki kéne próbálni..
a Cinema Pro alkalmazás viszont mindenképp a sony felé billenti a mérleget (számomra)..
a szolgáltatásokat, megjelenést tekintve egyáltalán nem áll rosszul a sony az S10plus-hoz képest [link]
Mondjuk tökmind1 milyen gyártó, 300k-t nem szívesen adnák ki érte (bár tényleg kivétel lenne ha jönne ebből egy compact verzió a korábbi hozzászólásomban írt 50-55mm közötti szélességgel).. "normális" esetbe 100k körül keresnék készüléket (az én használati szokásaimhoz képest az is túlzás, napi 0-30 perc kijelző használattal ... "magányosan" merülnek le a telefonjaim).. néha-néha van viszont, hogy vagyok valahol, akkor viszont kell a jó kamera (a mostani lg v20 egész jó volt a maga korában, a fotó/videó manuális módjával, csak még mindig nem szerettem meg a méretét, pedig manapság már "átlagos" :( ).. a jack hiányát se kedvelem, bár túlélném... A QI töltés hiányáért sajnos kár (sok autóban pedig már "várja" a telefont előkészítve a gyors töltő)... Bár mondjuk én otthon dokkolót használok már lassan 10 éve a telefonjaimnál, a mostaninál is (a type-c portba "beleül" a bölcsőben [ilyesmi, csak nem fix kábelel])
HA most kéne vennem valamit ÉS csúcskategóriában kötelezően az árat nem figyelve... vagy ez, vagy Huawei P30 (Pro) lenne ...
Sose tudtam miért, de Samsungot nem vennék, kezdetektől fogva valahogy nem szeretem azt a márkát, hiába csinál "jó dolgot", akkor se (még a "buta telefon" érában se voltam vele jóban)... De jelen esetben jobbnak se érzem mondjuk.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.