Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5400) fPApi


fPApi
őstag

Én még emlékszem arra, amikor a többség azért szidta a Sonyt, hogy miért nem adja már ki az ICS-t, sőt volt olyan, aki azt mondta, hogy még egy béta is jobb lenne, mint, hogy nem ad ki semmit, majd ők tesztelnek! Nos kiadta, most meg azért szidjuk, hogy miért nem várt inkább, hogy egy jobban működőt adjon ki. Nem gondoljátok, hogy ez egy kicsit nevetséges?
Ha jól belegondolunk, akkor egyértelmű, hogy valami gond van az ICS-vel, én nem értek hozzá, hogy a google a hibás, vagy a gyártók, vagy valaki más, de azért is sietnek az 5-ös verzióval, mert valami nem stimmel. Még a Sony áll a legjobban, a többi gyártónál sok esetben csak a nagy csönd van (ők vélhetően reménykednek, hogy hamar kijön az 5-ös). Lehet olvasni a fórumokat, hogy ki vannak akadva az emberek, hgy nincs ICS. Ehhez képest szerintem is alapvetően működik az ICS, a gondot inkább a külső programok okozhatják. Akinek gondja van, tegye meg és próbáljon ki egy (valóban) szűz felrakást, külső programok nélkül. Néhány napig tesztelje és utána csak fokozatosan, egyesével rakja vissza a külső programokat. Így kideríthető, hogy mi okozza a galibát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.