Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz lmno #212 üzenetére

    Úgy tudom, nemsokára megjelenik, lesz tapasztalat. Az SE honlapján már teljes értékűként fenn van.

    Magam kb egy hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve, bár az egyik legkisebb Androidos telóm. Átlagos használattal símán 2 napot bír. Gyors, bár még a 2.3.3 van a telón, egy csomó új prg van beépítve. A GPS nagyon gyorsan feláll, mindegyik elérhető prg remekül fut. WiFi szokásos, gyors. A képernyő kezelése nagyon könnyű, bár szokni kell a kis méretet. A teló működése ua. mint a Neo, vagy ARC, a hardver egyező. Nagyon kiváló a média része, az eddigi legjobb Android hang, Sony MH640-es fülessel brutálisan jól szól. Kép megjelenítés hagyományos SE, a videó egészen kiváló HD-ben! Ez az egyedi kamera, de leginkább az elképesztően éles kijelzőnek köszönhető. Full HD LCD monitoron már láthatóak a hibák, de ez más telónál is így van. Az előlapi kamerával végre tudtam magamról is jó képeket csinálni. A minimalista felfogás szerint nincs dedikált fotógomb, csak érintős, nekem hiányzik

    Ami igazán tetszik az a különleges megjelenés, formatervezés. A méretkategória legszebb telefonja, mint az ARC a tepsik között. Nincs keret az előlapon a GGlass üveg a befedi az egész telót, a valós kép csak oldalanként 2-3 mm-el kisebb, mint az előlap. A fekete háttér alapképe belesimul a keret feketéjébe, nagyon látványos és elegáns. Az ikonok kicsik, de nagyon kontúrosak, színesek.

    Igen kiváló az anyagminőség, nem recseg-ropog. A szokásos három gomb közül a menű és a vissza kapacitív, szokni kell, bár jobb mint az X10 lötyögő és túlérzékeny gombjai. A hangszóróról már írtam, feltűnően tág spektrumú, üvölt ha kell, ekkor már kicsit torzít. A szokásos 2.3-as dolgokat tudja, pl másolások mem kártyára, WIFI-hot spot, belép az itthoni hálózatomba stb.

    Teljes napfényben - volt most bőven - is símán olvastam könyvet a telóval, nem is teljes fényerővel.

    Ami gond volt: Se telóból tettem át a SIM kártyát, mégis összekeveredtek a nevek, felcserélődtek a vezeték és családnevek, nincs generális javítási lehetőség. Összekutyulta a teljes kontakt listát. Bár lehet, hogy csak én bénáztam egy sort. Amúgy telefonálni is lehet vele. Kb egy hete elfelejtette a magyar ékezeteket, egy óvatos - alap beállítások visszaállítása menű - visszaállítás - nem FR - segített.

    Nagyon megszerettem, feltűnően szép telefon, de elsősorban nem magamfajta férfiembernek ajánlanám, elsősorban "luxusos" női telefon - az arany változata feltétlenül. ( nő tervezte) Szülinapi meglepi a kedvesnek.... biztos siker.

    Bocs ha hosszabb voltam, még volna mit írni, ezek csak az első benyomások. Egyébként ezeket már írtam korábban is, kicsit feljebb, legfeljebb gépírás leckét vettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés