Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1050) e-newsee válasza dokee78 (#1045) üzenetére


e-newsee
addikt

Reméljük, hogy nem ilyen gond, de ha két hardveresen különböző telefonnál van, illetve nincs a jelenség, akkor elképzelhető, hogy hardveres probléma. A furcsaság az, hogy már lassan egy hónapja jelen van a telefon a piacon, és külföldi oldalakon alig találni hasonló bejegyzéseket. Egyébként lehet, hogy orvosolható valamilyen zajszűrővel szoftveresen is, hiszen elég jól azonosítható a zaj stílusa, frekvenciája. Valami olyasmi módszerrel, mint ahogyan a vuvuzela hangját is egy idő után leszűrték a foci vb-n. Annyira jellegzetes a hang, hogy nem túl nehéz leprogramozni a javítást. Megint csak szerintem. És reménykedjünk, hogy tényleg nem kell visszahívogatni. Szerintem az élettartamot nem befolyásolja, akármi ez. Viszont én is ilyen telefonra pályázok, de lehet, hogy jól tettem, és nem ugrottam bele az első 60 ezres ajánlatba. Asszem várok én még vele. Addig tökéletesen elmuzsikál a régi telóm. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.