Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#230) Atlantis válasza C.Dávid (#228) üzenetére


Atlantis
veterán

A moddolt driver kockázatát nem mindenki vállalja, márcsak a garanciavesztés miatt sem, ámbár el lehet tüntetni a nyomait, ha jól tudom. Arról nem is beszélve, hogy használatával jó eséllyel nem fog valami működni (mint ahogy írtad, hogy rádió nálad nem ment, de ugyanígy a mikrofon vagy akármi más funkció is elveszhet), ill. BT-on keresztüli zenehallgatásra a világon semmi hatása nincs. A legtöbben a hangerő-emelés miatt használnak ilyen drivert.

Hogy ON is legyek: nekem kifejezetten tetszik ez a telefon, ámbár a kamera elhelyzése nem tűnik túl szerencsésnek. Nem túl könnyű így összetaperolni? Az előlapi gombok használhatósága is kérdéses. Az ára az SE rossz szokás szerint túl magas, ezen kár meglepődnünk...Kíváncsi vagyok amúgy, mennyire gyors, folyamatos a készülék működése használat közben. Sokan aggódnak, hogy a gyenge processzora miatt akadni fog komolyabb használat esetén.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.