Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hoffman_ válasza baluka26 (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyik csoporttársam villanymérnökösdit játszik velem a Kandón. A bátyja most végez BME-n műszaki menedzser szakon. Csoporttársam nem sajnálja, agyig tudja oltani, múltkor összeszámolta nekem egy kezén, hogy hány igazi tantárgya volt bátyjának ;]

No offense :DDD A mérnökök el vannak szálva maguktól :D Bár ha a büfés bölcsészeknek van alapja, tuti ennek is ;]

mod:

GT-ben anno az első dolog volt a menedzserek szénné fikázása by felsőbbévesek/rókák/, ez volt az alapja az első( délután 1 körüli) ivásnak :DDD

#48:

Headshot. :D

#40, Thunderzolee:

Ja igen, ez az elrepülős :D Tegyük hozzá azért volt a BME- is, aki beégett, na az a gáz :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#52) Fadam válasza hoffman_ (#51) üzenetére


Fadam
csendes tag

Nagyon OFF:

Te Óbudán vagy am? Vagy csak én vagyok nagyon vak?

(#53) hoffman_ válasza Fadam (#52) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jájá, Bécsi út rulz.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Thunderzolee válasza hoffman_ (#51) üzenetére

Én nem úgy értettem, h melyik szakos hallgatók tudták a választ, és melyikek nem, csak úgy általánosságban érdekes ez a video.
Mielőtt nem láttam azt gondoltam, h azt mindenki tudja (kábé úgy általános iskolás kora óta), h a Holdon konkrétan nincs súlytalanság, mert ott is van gravitáció, csak kisebb mint a Földön. Ezért a toll szépen lassan leesne.
Ezért nagyon meglepődtem, h egyetemisták ilyenre ne tudnának kapásból válaszolni.
:F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#55) Mr X válasza Csemike (#47) üzenetére


Mr X
veterán

Értem én, mire akartok kilyukadni, de normális esetben azért végez el valaki egy egyetemet, hogy jó pozícióban legyen a munkaerőpiacon. Ha valaki magáért a tudásért véget el egy szakot, amire nincs kereslet, akkor ne csodálkozzon, ha gyári melós lesz belőle.

Milyen hatalma van például a mongol szakon megszerzett tudásnak? Hol lehet ezt reálisan kamatoztatni úgy, hogy az nem hobbi, hanem valóban azt lehet mondani rá, hogy ezért megérte elvégezni az egyetemet?

Nem kötözködni akarok, de nem sokat ér, hogy valaki éveket tanul valamit, amivel aztán nem tud mit kezdeni az életben.

(#56) danih válasza Mr X (#55) üzenetére


danih
addikt

Három szakmája van (sokunknak egyébként itt a fórumon szintén van jópár, de érdekes módon mindig bölcsészeket látok ezzel kérkedni :) ), az egyik csak jó lesz valamire ;]
Egyébként lehet ezeket pénzért kamatoztatni, de ez eléggé egy "niche market", nagyon (tényleg nagyon) jónak kell lenni benne, hogy pénz is álljon a házhoz.

(#57) Mr X válasza danih (#56) üzenetére


Mr X
veterán

Pont erről beszélek. :)

(#58) selenge válasza danih (#56) üzenetére


selenge
tag

nos, nem akarlak megsérteni, ezért csak az egyharmadát írom, annak amit hirtelen...

mivel mindenki azt firtatta, hogy abból a tudásból nem élek meg amit az egyetemen szereztem erre reagáltam, hogy van más szakmám... amennyiben ezt kérkedésnek sikerült felfogni, ahhoz csak gratulálni tudok, kérlek fáradj be az általános iskola 6. osztályába szövegértésre!

Nyilván az, hogy ma kedves kicsiny hazánkban valakinek több szakmája van sajnos teljesen szokványos, általános dolog, mert a minimálbérből (amit általában fizetnek a munkahelyeken) nem lehet megélni... Természetesen egy BME-s szupergépészmérnök halálra keresi magát, amint kitette a lábát a diplomaosztóról...

Alapvetően a műszaki egyetemen már ha jól tudom 2,5ös átlagtól nem kis ösztöndíjakat osztogatnak, míg nálunk anno úgy volt, hogy az adott évfolyam átlagához mérten adták, 12-en voltunk, és a kitűnő átlagú tanuló kőkemény 7500Ft-ot kapott (mert a 12 fő átlaga 4,7volt), és hidd el tudom a BME-s is sokat tanul a 2,5-ért, de mi sem füvezésből, meg kávézgatásból vizsgáztunk, ahogy szintén szól a sztereotípia...

bocsánat ha sértő voltam, nem (feltétlen) annak szántam...

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#59) danih válasza selenge (#58) üzenetére


danih
addikt

Nem volt sértő, semmi probléma, csak kb 3-5x írtad le a 3 szakmát, ami még tudat alatt sem kérkedés... Csak valami miatt fontosnak tartottad párszor megjegyezni :)

[ Szerkesztve ]

(#60) baluka26 válasza hoffman_ (#51) üzenetére


baluka26
veterán

Nem tudom. Azért van egy-két szopatós tárgy. Ugyanazt a matekot tanuljuk mint a gépészek, mikroökonómia is nagyon nehéz. A többi tantárgy egylőre a tanulós fajta. Nem tudom, az mitől lenne "kamu", meg nem igazi. :F
Egyébként BSc-ben nem érdemes gondolkodni.. MSc-ben meg vannak jók. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#61) selenge válasza danih (#59) üzenetére


selenge
tag

akkor kérlek szépen számolj utána, ha menni fog (ctrl+f segítségével kereső és beírod a "szakm" szórészletet)

mint írtam, azért írtam le másodszorra (legalábbis én ennyiszer számoltam) hogy jelezzem, nem a mongol szakon szerzett tudásomból kell hogy feltétlen megéljek

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#62) hoffman_ válasza baluka26 (#60) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne vedd a szívedre, csak készülj fel rá, hogy a VIK-esek alkalomadtán lehet, hogy nem kímélnek :DDD Mikro nem nehéz, ennek ellenére először megbuktam belőle. Utáltam mint a sz*rt, és nem tanultam rá, úgy meg átpuskázni se tudtam magam.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#63) baluka26 válasza hoffman_ (#62) üzenetére


baluka26
veterán

Nálunk az a szopatótantárgy. Jóval 2 egész alatt van az évfolyamátlag :) Első zh-n 33% érte el az 50%-ot.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#64) hoffman_ válasza baluka26 (#63) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nálunk is közötte van, a tanár meg egy gyökér, utálja mindenki, mint állat, keletis gazdasági karról jár át, és úgy lenézi a (villany)mérnököket, hogy arra szavak nincsenek. Pedig egy közgadzász, azon belül is csak egy tanár, lol. Ebből adódóan szeret buktatni, legutóbb látta, hogy túl jól sikerültek a tesztek, ezért a zh előtti kettes 40%-os határt felvitte 50%-ra, miután végzett a javítással.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#65) Fadam válasza hoffman_ (#64) üzenetére


Fadam
csendes tag

Fábrynéról beszélsz? ÁÁÁ arra nincs szó van több szóból álló kifejezés hogy milyen gyökér. (nekünk ő 50% ról 60%-ra vitte a zh határt.)

[ Szerkesztve ]

(#66) tkazmer válasza selenge (#35) üzenetére


tkazmer
addikt

senki sem vitatja, hogy kifejezetten nagy tudásod lehet a fenti területeken. azt sem, hogy bizonyára sok időbe és energiába került, míg megtanultad.
ugyanakkor az, hogy valaki tud 20 nyelven, csak annyit mond el egy illetőről, hogy minden bizonnyal zseni a nyelvek területén, azt nem, hogy ezen kívül ért-e valami máshoz. 20 nyelv ismerete persze már hozhat valakit olyan piaci pozícióba, amiért sokan irigykednének, ez nem vitás, ugyanakkor 19, 15 vagy 10 nyelv ismerete esetén sem lenne sokkal hátrébb.

de a lényeget azt hiszem, hogy az utolsó bekezdésben írtad le: "szóval a tudás, amiből az ember építkezik és él, az nem kell hogy piacképes, modern legyen, mert mi lenne az emberiséggel, ha nem lennének olyanok, akik megőrzik eleink tudását, történetét, kultúráját..."
azt hiszem, nem sok minden azon kívül, hogy a könyvesboltok forgalma és a google látogatottsága még magasabbra nőne.

#47) Csemike
oké, hogy tudás hatalma meg egyéb kutyagumi, de akkor már nem mindegy, hogy egy kupac könyv felett van valakinek hatalma, amiket csak ő ért, vagy afölött a párszázmillió ember fölött, akiket megmentett a gyógyszerével, akik alá autót, házába lámpát adott, akik életét befolyásolta pár elemzés alapján meghozott döntésével, stb.
lehet, hogy ez nem elég romantikus egy bölcsész számára, ugyanakkor el kell fogadnunk, hogy a világ nem magasröptű gondolatokból, hanem betonból, aszfaltból, vasból, kőből, földből, fákból, emberekből és állatokból áll, illetve a pénzből, ami ezt az egészet mozgásba hozza.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#67) hoffman_ válasza Fadam (#65) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is az ideiről beszélek, ott voltam én is :DDD 50-ről 60-ra emelt? Kellemes, elnéztem. Ezért írtam neki egy 85%-ot, és csókoltatom, ráment egy napom és egy éjszakám.

btw. be se járok, egy óráján se voltam már, ütközik laborral, megjegyzem nem fáj érte a szívem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#68) Fadam válasza hoffman_ (#67) üzenetére


Fadam
csendes tag

Akkor jó azt hittem másik tárgy. :DDD Mi beszoktunk menni bár értelme nem sok van mivel általában vagy rejtvényt fejtünk vagy sodoku party megy. Sőt múltkor meg könyvet olvastam inkább. A zh-m meg 10/20 lett és felemelte. Hát bizony neki a .....

#69 Szerk: Mondjuk úgy tudom hogy a kettőből kell meglenni 60-nak szóval még nincs minden veszve. Majd a legközelebbi zh-ra át is nézem az anyagot és nem csak szarok rá.

[ Szerkesztve ]

(#69) hoffman_ válasza Fadam (#68) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én anno jegyzeteltem, 60-70%ban abból dolgoztam ki ezt a zéhát, egyszer megéri végigszenvedni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#70) tkazmer válasza selenge (#61) üzenetére


tkazmer
addikt

azért az már eleve baromi vicces, hogy egy mesterszintű diploma mellett felmerülhet, hogy esetleg valaki a mellette meglévő szakmái valamelyikből éljen meg, minimálbér közeli fizetésből....
én azt hiszem, hogy ha valaki egy tényleg jó diplomát szerez meg, akkor az nem a minimálbért fogja kapni, hanem választhat a magyar cég 800-900€-s bruttó fizuja napi 8 óra munkáért cserébe, vagy a multicég 2500-3000€-ja napi 12-14 óráért cserébe munkakörök között. ja, igen, kezdőfizu, friss diplomásoknak. ja, igen, a bme-s szupergépészmérnökök vagy a bce-s szuperközgazdászok kapják.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#71) baluka26 válasza hoffman_ (#67) üzenetére


baluka26
veterán

Nálunk nem tudsz úgy átmenni, ha nem jársz be gyakra. Szóval két külön kategóriáról van szó...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#72) 3XV


3XV
tag

Igaz ugyan, hogy bölcsész képzésről nincs tapasztalatom, de a közgazdász és a mérnöki képzést össze tudom hasonlítani, mert két szakot végzek párhuzamosan BME-n (GPK+GTK).
Röviden: a mérnök szak sokkal több időt és energiát igényel részemről, az eredményeim mégis a GTK-n jobbak, nem is olyan kicsivel.
Tanulságot mindenki vonja le saját maga :)

(#73) hoffman_ válasza baluka26 (#71) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Közgáz 1-ből nálunk nincs gyak, közgáz 2-ből van csak. És mint mondottam, én már egyszer végigjártam :D Hozott anyagból nem volt nehéz dolgozni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#74) selenge válasza tkazmer (#70) üzenetére


selenge
tag

amikor jelentkeztem a szakra, nem a megélhetés volt a célom, hanem érdekelt, és szerettem! Az egy dolog hogy hosszú távú terveimben nyilván szükségem lesz az itt megszerzett tudásra, és kamatoztatni fogom tudni,,

"választhat a magyar cég 800-900€-s bruttó fizuja napi 8 óra munkáért cserébe, vagy a multicég 2500-3000€-ja napi 12-14 óráért " - ember ez nem Magyarország..... Rokonom végzett közgázon, végig kitűnő, kitűnő diplomával,tehát mondhatjuk, hogy fullos diplomája volt, felvették egy andrássy úti könyvelőcéghez (a világ 3 nagy vállalata közül az egyik) de közelében nincs a 2500 ojrónak...

nekem a legjobb fizetésem egy német cégnél volt, a világ egyik legjobb szakácsa mellett dolgoztam, de ott sem volt ennyi

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#75) Vladi válasza selenge (#61) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hagyd el. Az ilyen sztereotípiákkal nincs mit kezdeni.

Van Mongóliának is nagykövetsége, meg ott nekünk. Csinálsz hozzá valami plusz végzettséget (pl: politológia, külker) és röhögsz a bme-sek arcába. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#76) Vladi válasza tkazmer (#70) üzenetére


Vladi
nagyúr

Vagyis van pár tucat ember évente, akiknek jól megy, a többi meg kínlódik. Semmi köze ennek a szakhoz, ennek kizárólag kishaznánkhoz van köze.
Ebből a szembpontból tök 8, hogy az illető bölcsész, nyelvész, közgazdász, vagy építészmérnök. Jah hogy a munkaügyiben több az építész mint a bölcsész?... :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#77) Csemike válasza tkazmer (#66) üzenetére


Csemike
csendes tag

"el kell fogadnunk, hogy a világ nem magasröptű gondolatokból, hanem betonból, aszfaltból, vasból, kőből, földből, fákból, emberekből és állatokból áll, illetve a pénzből, ami ezt az egészet mozgásba hozza."
Az anyagelvűség szerint igen, de én azt mondom, hogy nem csak kenyérrel él az ember. Nem, a Világ nem pusztán anyag.

Érdekes az is, ahogy a többség fújol, ha szóba kerül a profitorientáltság, az, hogy az embereket, a természetet mennyire gátlástalanul kihasználja ez a fajta materialista szemlélet, hogy pl. jaj, mennyire gusztustalanok a kereskedelmi tévék, mert a nézettségért, a bevételért öntik a szennyet a népre. Emellett - mint ahogy itt is hozzátok rá a példát - azt tekintik az élet császárának, rendes embernek, aki ebben a profitorientált körben mozog. Pénzben méritek az embereket is.

(#78) baluka26 válasza 3XV (#72) üzenetére


baluka26
veterán

Melyiket a GTK-n? Hányadéves gépész vagy? Hányadéves GTK-s? Csak érdeklődöm :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#79) 3XV válasza baluka26 (#78) üzenetére


3XV
tag

Harmadéves vagyok mechatronikán, és másodéves GM-en.

(#80) Huma válasza 3XV (#79) üzenetére


Huma
addikt

Mechatronika vazze. Sci-fit oktatnak? :D
Ha egy filmben hallom ezt a szót akkor tuti azt hiszem, hogy csak kitalálták.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#81) 3XV válasza Huma (#80) üzenetére


3XV
tag

:D
Mechatronika

baluka26: matek A1, A2-t. Mechán pedig menedzsmentet nem kellett még egyszer elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#82) baluka26 válasza 3XV (#79) üzenetére


baluka26
veterán

És hány gm-es tárgyat tudtál elfogadtatni a mechatronika miatt?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#83) baluka26 válasza 3XV (#81) üzenetére


baluka26
veterán

Így a tantárgyakat elnézve azért ez valamivel könnyebb az MM-nél.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#84) 3XV válasza baluka26 (#83) üzenetére


3XV
tag

Mármint a mecha tűnik könnyebbnek az MM-nél? Azzal azért vitatkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#85) baluka26 válasza 3XV (#84) üzenetére


baluka26
veterán

NEM, dehogy. GM-nél :)
Nem vagyok hülye, a műszaki menedzser az összes mérnöki tárgynál könnyebb. De GTK-n talán a legnehezebb AK mellett.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#86) 3XV válasza baluka26 (#85) üzenetére


3XV
tag

Így rendben :)
Megnéztem az MM tantervet, az valamivel tényleg nehezebbnek tűnik a közös tárgyakon kívül. Azért félévente összesen ~50 kredittel a GM sem egyszerű :)

(#87) Tim82 válasza selenge (#42) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Szent Margit soha nem volt "elitgimnázium", csak szeretett volna az lenni...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#88) Crystalheart válasza tkazmer (#66) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"lehet, hogy ez nem elég romantikus egy bölcsész számára, ugyanakkor el kell fogadnunk, hogy a világ nem magasröptű gondolatokból, hanem betonból, aszfaltból, vasból, kőből, földből, fákból, emberekből és állatokból áll, illetve a pénzből, ami ezt az egészet mozgásba hozza."

Mindez pont nem érne semmit művészetek nélkül, lásd például Az ember tragédiájában a falansztert. A fő motívum nem az, hogy akaratuk ellenére kényszerítik bizonyos kétkezi pozíciók betöltésére Michelangelóékat, hanem hogy tehetségük ellenére csak gyakorlatias munkát végezhetnek. Ez az abszurditás megvilágítja, mennyire fontos is a művészet: az emberiség lényege nem a hangyalét, hanem pont ezek a gyakorlatias irányelvektől eltérő vívmányok, mindaz, amit a mindennapi megélhetésen, gyártáson, javak halmozásán túl is fel tudunk mutatni. (A művészetnek persze nem előfeltétele a bölcsész szak, csak amolyan "jó ha van referenciának".) Ez nem a mérnöki vagy földművesi szakma lebecsülése, én is programozónak tanultam és paraszt vagyok ugyebár.

Nekem nincs semmi bajom a bölcsész szakokkal, csak azzal, hogy mennyi helyet indítanak. E téren az elitképzés híve vagyok, ami nem pazarló, munkanélküliség-leplező rendszer. Mert igazán jó gondolkodó nagyon kevés van; irreális, hogy ilyen sokakat vesznek föl.

(#89) selenge válasza Crystalheart (#88) üzenetére


selenge
tag

ott a pont! :D nyilvánvalóan az általánosítás erőteljesen rányomja a bélyegét a bölcsészekre, de ha nem lennének bölcsészek, akkor nem szerezné meg a gépész, a könyvelő, az informatikus, és egyáltalán senki a későbbi képzéséhez szükséges általános ismereteket, illetve érettségit... nyilvánvalóan van rengeteg kamuszak pl. turisztika szervező, médiaszervező, meg hasonlók, és természetesen nagy a forgalom minden szakon is, de például az orientalisztika tanszékre főként olyan emberek mennek, akik olyan tudást és értéket hordoznak magukban, illetve szereznek meg, amivel ha nem is közvetlen de hozzá tudnak járulni a társadalmi fejlődéshez, és nem biztos, hogy ebből nekik anyagi bevétele is származik (pl nekem is volt több cikkem ami megjelent újságban)... ebből lehet hogy évek múlva fogok profitálni, a tudás hosszú távú befektetés! ezért nevezik a infos, gépész, stb tudományokat reál irányzatnak, mert ők, bocsánat, most sztereotípia következik, a materiális, kézzelfoghatóban gondolkoznak (pl. pénz)...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#90) danih válasza selenge (#89) üzenetére


danih
addikt

Remélem nem Fedél Nélkül volt az újság neve :)

(#91) ArchElf válasza tkazmer (#70) üzenetére


ArchElf
addikt

Ja, szuperszakok... Páromnak két BME-s msc-je van, mégis többet keres most egy (még) befejezettlen bsc-vel, mint ahogy azokkal keresne.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#92) selenge válasza danih (#90) üzenetére


selenge
tag

Ne haragudj kedves danih, de nem muszaly hozzaszolnod ha csak primitiv megjegyzesekre vagy kepes! Rajtad kivul mindenkinek sikerult ertelmesen hozzaszolni... Hozzateszem lehet, hogy szamodra meg a fedel nelkul is tul magasroptu volna

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#93) Mr X válasza selenge (#92) üzenetére


Mr X
veterán

(#94) baluka26 válasza ArchElf (#91) üzenetére


baluka26
veterán

Mi a két MSc és a BSc?
danih: Tessék?!

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#95) danih válasza Mr X (#93) üzenetére


danih
addikt

Sakk, matt, a stilisztikájából ítélve nem hiszem el, hogy publikált a suliújságon kívül bárhol... Dolgozhatott a lektor gőzerővel...

(#94) baluka26: szerintem félreértettelek :) (semmi, szerkesztve)

[ Szerkesztve ]

(#96) selenge válasza danih (#95) üzenetére


selenge
tag

csodálatos megállapítás, ha csak ennyire vagy képes inkább húzzál kapálni!

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#97) danih válasza selenge (#96) üzenetére


danih
addikt

Hölgyeim és Uraim - íme, a bölcsész! A stílus maga az ember, mondják, talán joggal.
Elismerésért kucsorogsz, közben lenézed a kétkezi munkást. :))

[ Szerkesztve ]

(#98) baluka26 válasza danih (#97) üzenetére


baluka26
veterán

:R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#99) moha21 válasza selenge (#92) üzenetére


moha21
addikt

J nem ly kedves selenge!

Danih: Egyébként nekem van bölcsész ismerősöm és a legjobb barátaim egyike.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#100) danih válasza moha21 (#99) üzenetére


danih
addikt

Jó, nekem is van (ebben az országban mindenkire jut egy bölcsész), de hát tudod ez olyan mint az a bizonyos roma ismerős... :DDD

(#101) baluka26: na a médiaszak, igazi közönségkedvenc :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.