Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beleszólok


beleszólok
senior tag

Linket plíííz! ;)
Ha jól sejtem, ez már a harmadik belőle és eddig nem láttam.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#2) Samus válasza beleszólok (#1) üzenetére


Samus
addikt

Nem. Ez az első rész, a pálya neve The Dark Tower.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

a jobb alsó kanyarba dwarven bombardier felfejlesztve, az megfogja a csontikat, valamint jobbra felette szintén
Overcharge pusztít, a csontik sokan vannak ugyan, de kevés hp

elég rég játszottam már az első résszel, de ha jól emlékszem minden kanyarba raktam egy ilyet

így valahogy:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) beleszólok válasza Samus (#2) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ja... :( Azt hittem, valami újat találtál.
Hát ezt újra végig kellene játszanom, de most nézem csak, hogy te steam-es verzióval játszol, én meg az armorgames.com-on egy flash-es, ingyenes változatot csináltam végig - ha jól emlékszem, mindhárom nehézségi szinten.
Ha lesz türelmem és egy-két nap alatt a végére érek, majd megpróbálok segíteni. ;)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#5) e=mc²


e=mc²
őstag

A felso helyekre mindket oldalra tesla torony minel hamarabb kimaxolva
Majd lefele soronkent egy-egy tesla. Osszesen negy.
A tobbi helyre mage es arrow tower, ugy, hogy mage fejlesztese sorcerer mage (elementalok miatt) , arrow pedig Musketeer garrison (sniper shot es nagy lotav miatt) legyen. A varazslo tornyok legyenek kicsit tobben.
Hosnek ranged-et hasznalj, pl Alleriat es ex fixen a temeto folott tartotanam, igy a csontikat us tudja szedni, mikozben azok nem arra tamadnak.
Meteort (Rain of fire), a troopokat (Reinforcements, hozza Barrack), Magic towert maximumra fejleszd ki csillagokkal. A tobbi Arrow towerekre menjen.
Troopokat mindig azonnal tedd le, amikor lehetseges.

Nagyjabol ennyi.

Ambulimax Provider

(#6) Samus válasza e=mc² (#5) üzenetére


Samus
addikt

Sikerült. Igaz, nem pont így, de a Tesla és a sok mágus segített. Végül így sikerült, először a két Teslát húztam fel, közben pedig a lövészeket fejlesztettem, majd a mágusokat, a Teslát upgradeltem, majd a mágus tornyokat is. Ami a képen már nem látszik, senki nem ért át, így bezsebeltem a 3 csillagot. Igaz, hogy casual, de sikerült.

A fejlesztések így alakultak 49 csillaggal.

5-2-5-1-5-5

(Ablakos módban játszottam, mert így az X3100 nem produkál villogó textúrákat...a Steam-es gépigény eléggé pesszimista, 1280x720/Fantastic beállítással vitte a gépem gond nélkül. Pedig egy koros Intel T2390, az említett IGP és 2GB RAM a konfig.)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) e=mc² válasza Samus (#6) üzenetére


e=mc²
őstag

Orulok, hogy sikerult. Tovabbi jo jatekot!

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.