Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#268) erdoke válasza Bocha (#228) üzenetére


erdoke
titán

Semmi gond, mindenkivel előfordul, hogy bedurran az agya. Én csak azt nem értem,a tiéd miért mindig miattam. :)

Igazából csak pár mondatban reagálnék az általad vázoltakra.
Tulajdonképpen akár pozitívumként is felfoghatjátok, hogy miért ebben a fórumban keresek válaszokat. Az ok egyszerű: mobiltelefonos (tehát nem szakosodott PDA-s) oldalak közül ez az egy magyar nyelvű van, amit rendszeresen olvasok. És bár végigfutottam a hozzászólásokat, mielőtt beleszóltam, és éreztem is, hogy sok dolog így vagy úgy már elhangzott, azonban úgy véltem, választ még nem kaptunk.

"Egy magára valamit is adó tesztelő nem olvashat más cikkeket, mivel azok elferdíthetik a saját véleményét, függetlenül attól, hogy milyen nyelven íródott"
Ezzel nem tudok egyetérteni, mégpedig pont amiatt, amit az előzőben írtál, tehát hogy a mobiltelefonok tesztelése erősen szubjektív "tudomány". Még természettudományoknál is más nézőpontot, esetleg az illető által figyelmen kívül hagyott, fontos apróságot kaphatunk, ha konzultálunk, nemhogy ennél a témánál.

A bannolást nem én rángattam elő... és tudtommal a PH lapcsaládnál volt hagyománya az erősebb moderációkat és a bannolásokat rövid magyarázattal logolni.

Szerintem nem korrekt úgy beállítani, hogy én folyamatosan ugyanazokat a dolgokat kérdezem meg újra meg újra egy cikk kapcsán. Most nagyjából igaz, de egyértelműen azért, mert a kielégítőtől (számomra) nagyon messze álló válaszokat kaptam.

A "megoldás", amit kitaláltatok, szvsz inkább óvodába illő, de ha nektek megfelel, én nem állok az útjába. Igazából egyikőtöket sem ismerlek személyesen, tehát majdhogynem mindegy, melyikőtök válaszol...

Végezetül egy tanács elboruló agy esetére: Én ilyenkor megírom a hozzászólást első felindulásból, de közben higgadok annyit, hogy félretegyem pár percre, amíg találok valami elfoglaltságot, és utána újra átolvasom, és moderálom. Délben is így tettem, mielőtt válaszoltam a kirohanásodra. ;)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.