Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#217) erdoke válasza ZooLee (#209) üzenetére


erdoke
titán

Nem arról van szó, hogy az tuti jó, hanem arról, hogy ők sokan (és általában valamivel előbb) vannak, a hazai meg kevés. Én elsősorban külföldi oldalakról tájékozódok, és ezekből többet is olvasok. Természetesen őket is többen olvassák, mint a Mobilarénát, és soknak közülük van legalább olyan hitelessége is.
Ha több külföldi teszt nagyon hasonló eredményre jut, a hazai meg merőben másra, akkor ott valami nem kóser. Azt kell kideríteni, hogy miért nem. Valószínű, hogy a hazai első szériás készülékkel szúrtak el valamit, de ezt a fentiek alapján lehetne árnyalni a tesztben. Ezzel szemben már a hozzáállás is totál negatív, lásd a teszt felépítése egy multimédiás, kiemelten jó kijelzővel szerelt készülék esetében (egyáltalán nincsenek képek, videó(k) ebben a témában).
Én hiába sétálnék be a boltba, mert az első lenne, hogy átállítanám angolra a készüléket, és a tapasztaltak fényében esetleg egészen más eredményre jutnék.

Szóval a lényeg az, hogy én hiszek mindegyiknek (ugyan miért hazudna a GSM Arena?), de a külföldiek sokan vannak, és az eltérés lényegesnek tűnik. Talán meggyőzőbb lenne, ha nem csak a karok széttárásával találkoznál, amikor jelzed a tapasztaltakat, miszerint "dehogyhátezilyenvót", mert sok embert a miértek is érdekelnek.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.