Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) saca23 válasza Szokenesz (#250) üzenetére


saca23
aktív tag

csö

A youtube nekem se müödik vifin de mondok jobbat még normál hálon is bedobja amikor csatlakozni akar és játszani a videot hogy kevés a hely.
Hát nem tom 3 napos a csere garancia de erősen gondolkozom hogy visszaviszem csak szerintem nem tudom hogy lehet e másik készüléket kérni e miatt.
Rádásul elöfizura vettem azt se tudom hogy müködik ez hogy esetleg ki tudom e cserélni más tipusra.
Tényleg sajnálja az ember mert jól néz ki meg minden, de a pénzért valmit várna is az ember, mert ez igy csak szenvedés lessz. Nem hiszem el hogy nem birnak küldeni rá frissitést mert ez igy fél kész csak . Ugyan az mint a nokia c3 az is csak féig volt kész.
Az enyém egyépként t- mobilos. Oké nem android bár nekem nem is szimpi az a rendszer, de pénz az pénz.

(#252) GRZ> válasza saca23 (#251) üzenetére


GRZ>
csendes tag

Hello!
Teljesen igazad van ...sajnos :( ... mindenképpen próbáld meg próba cseresznye! :DD Csak jobb lesz ha informálódsz :).Természet h elvárod ha veszel vmit legalább működjön még ha nem is csúcsszuper,de azért a wifit csak azért rakják bele h netezz vele,de ez így használhatatlan,én szerencsére csak boltban próbáltam még.
Én meg úgy döntöttem ,hogy nem veszek ilyen telót. Elég negatív kritikát hallottam róla mostanság :( és hiába tetszik meg minden ,és még nem is sok az ára. De tényleg úgy tűnik ,hogy olcsó húsnak híg a leve :( ..:S mert így nem akarok érte pénzt adni ...a "semmiért" csak úgy :(.
Köszi amúgy aki végig segített a topicban v megosztotta véleményét a telóval kapcsolatban. :)
Akinek ilyen telója van Jó szórakozást hozzá!!!! :DD :) ....sajnos nem kívánok beállni a sorba :)

Inkább kinéztem egy másik samsungot kicsit drágább :(,de jobbnak tűnik és többet tud :)

[ Szerkesztve ]

Just be Cool ;) !

(#253) radírfej


radírfej
senior tag

nekem kb 2 hete a telefon lefagyott, aztán újra akartam indítani, de ezt olyannyira jól vette, hogy utána folyamosan újraindult -értsd, hogy eljut a bejelentkező animációig, aztán újraindul.

elvittem garanciába, kb 8 nap alatt kész volt , a szervizlap szerint hardver csere (nem írták oda, hogy mit) és szoftverfrissítés volt.

feltételezem, hogy a legújabb szoftver van tehát rajta.

de sajnos a hibák, különösen a böngésző hibája, maradt ugyanaz. használhatatlan.

amit még nem írt senki hibajelenségnek, hogy a memóriakártyát pc kapcsolat esetén nem tudom kezelni, azaz csak a telefon saját memóriáját látja, a memkarit nem, pedig egyébként a kártyát kezeli, használja gond nélkül a telefon.

több kártyával és beállítással is próbálkoztam...

azt hiszem megint visszaviszem.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#254) saca23 válasza radírfej (#253) üzenetére


saca23
aktív tag

hello
Figyi a memora kártyát ugy tudod ha be mész a menübe beállítás ,kapcsolatok és ot legalul
az usb segédbe bemész és rákkattintasz hogy háttértár den ne lépj utána ki dugt fel a gépre és érzékelni fogja mint meghajtót sajnos ez ilyen folamat ennél máskép csak simán a telot látja gép.
Amugy ez hogy van ha 3 szor visszaviszem gariba kötelesek kicserélni vagy kérhetem a pénzt vissza?
Tényleg erről a teloról a kijelző védö foliát leagyták :F mert ez a reklám folia ami rajta
van az nagyon zavaro. :(((
Amugy azért anyira nem vészes ez a telo csak figyelni kel hogy ha netezni akar az ember a gyári bongészőjével akkor ne fusson a háttérbe semmi konkrétan se widget se semi.
Akkor talán nem dobálja be percenként a reklamáciot.
Wifi azé müködik opera szépen fut vele tehát annyira nem katasztrofa csak olyan mintha kicsit bétás lenne a telo szoftvere.

(#255) radírfej válasza saca23 (#254) üzenetére


radírfej
senior tag

ja, hát ezaz, megoldottam, de olyan kis apróság ez is, hogy nem hiszem, hogy ne lehetne értelmesebben megcsinálni.

ütős kis cucc lenne, ha néhány szoftveres ökörséget kijavítanának...

szerintem így nem lesz az s5230 utódja, hiába szánták annak.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#256) Gery15


Gery15
addikt

Hát én nem tudom, hogy ti milyen selejt darabokat vettetek, de nekem semmi bajom nincs vele... "nincs elegendő memória se jön elő"> Opera, fb kliens simán megy, wifi is, youtube is. Mi kell még??? Azt kaptam amit vártam, amit fizettem.

HyperX

(#257) vigyed válasza Gery15 (#256) üzenetére


vigyed
tag

Egyet értek! A kezdeti nehézségek után már kiismertem annyira a telót,hogy simán el tudom kerülni a hibaüziket. Nem mondom hogy ha jön egy jobb lehetőség nem fogom lecserélni. De szerintem amennyiért vettem,első tapizós készüléknek tökéletes. Egyébként kijött a kétkártyás változat is és ott már nincs hibaüzenet! Ezért gondolom nemsokára meglesz az a várvavárt frissítés!!! Kitartás srácok!!! :D

Goodbye everybody......

(#258) Gery15 válasza vigyed (#257) üzenetére


Gery15
addikt

Jaja mondjuk én már több, mint 1 hónapja húzom vele és nekem nagyon bejön én szeretem és megvagyok vele elégedve! :K Természetesen azért én is várom a frissítést majd. ;] :P

HyperX

(#259) saca23


saca23
aktív tag

sziasztok
Nemt udja valaki hol kell ezen beállítan hogy rezgéssel visszajelezze ha a képernyőhöz érek?
Idáig minden érintős telomba volt ebbe nem találom.
Meg hiányzik még amikor bakpcsolom hogy hol van az üdvölö üzenet ami szerkezthető
Szerintetek ha leveszem ezt a reklám foliát karcolodni fog a képernyö meg a gombok körülötti rész mert baromi zavaro az a sok felirat a folián.
Meg azt szeretném még kérdezni hogy a wifinek a menüjébe van a wps pbc és a másik a wps pin azok mik?
elöre is köszi bocs a hülye gérdésekért :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#260) Gery15 válasza saca23 (#259) üzenetére


Gery15
addikt

Hát mondjuk nekem az volt az első, hogy azt a fóliát leszedtem. Nem tudom te, hogy tudod úgy használni. :DDD

HyperX

(#261) vigyed válasza Gery15 (#260) üzenetére


vigyed
tag

:D

Goodbye everybody......

(#262) Gery15 válasza saca23 (#259) üzenetére


Gery15
addikt

Szia!
Ebbe a telóba nem tudod beállatni azt, hogy rezegjen amikor hozzá érsz, mert ebbe kapacitív kijelző van nem pedig rezisztív. Üdvözlő szöveg valóban nincs benne, de engem nem nagyon zavar mivel nem szoktam kikapcsolni a telefont. A fóliát meg le kell venni, hogy lássál is valamit. :DDD Karcolódás: hát nekem nincs rajta fólia és nincs össze karcolódva pedig csak úgy simán zsebre rakom annyi, hogy ne tegyél mellé kulcsot meg pénzt és akkor nem lehet baja szerintem.

HyperX

(#263) vigyed válasza Gery15 (#262) üzenetére


vigyed
tag

Csatlakozom!!!! Jól írja a "kolléga" !!! :)

Goodbye everybody......

(#264) Gery15 válasza vigyed (#263) üzenetére


Gery15
addikt

Ennyi. :DDD Nem tudom miért kell fikázni...

HyperX

(#265) crumbsucker


crumbsucker
csendes tag

nagyon jó kis teló. egy nagy baj van vele: a 'mini usb'-nek nevezett töltő-adatkábel csatlakozó az nem mini usb! hanem a samsung 'sajátmagacsati' kicsinyített mása! :C ergo: mivel nem kapsz hozzá alapban adatkábelt (azé ennyi járna..sztem) :(( mehetsz és vehetsz vhol. mert hiába van otthon mondjuk egy mini usb-d a fényképeződhöz, nem jó a telóhoz. belelehet erőltetni..de akkor volt egy huszonezezres telefonod.
jaa..meg jó ez samsung Apps..csak az a baj, h már szinte semmi nincs ehhez a tipushoz! hehe tök jó. :W

(#266) morgomedve


morgomedve
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telót, a kérdésem hogy hogyan lehet kitenni az asztalra névjegyeket, hogy onnan tudjam hívni azonnal?

(#267) Gery15 válasza crumbsucker (#265) üzenetére


Gery15
addikt

Hát az pedig nem samsung "sajátmagacsati" mert jó hozzá a nokia 5800 adatkábel is.

HyperX

(#268) Lacazr93 válasza morgomedve (#266) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szia. Azt sehogy :)

(#269) morgomedve válasza Lacazr93 (#268) üzenetére


morgomedve
csendes tag

hát akkor erre nem tudok mit mondani:)
valami gyorshívás módot tudtok, hogy ne kelljen mindig a névjegyek közt keresgélni?
ja és akkor az asztalra csak ilyen haszontalan widgeteket lehet kirakni?
nekem ilyenek kellenének:
pl:saját fájlok, zene mappa stb...

[ Szerkesztve ]

(#270) radírfej válasza morgomedve (#269) üzenetére


radírfej
senior tag

pontosan, a widgetek teljesen használhatatlanok.

jó lenne ha mindent ki lehetne rakni, de nem.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#271) crumbsucker


crumbsucker
csendes tag

igen. Elnézést kérek a 'sajátmagacsati' ért. valóban mikró usb! összekevertem a mini usb-vel
mert nem ua :) amúgy adatkábel 2500 - 4000 Ft között mozog. egy töltő meg 1000 Ft! ?? ezt sem vágom, de mindegy.

(#272) vigyed válasza crumbsucker (#271) üzenetére


vigyed
tag

Tecsó-ban vettem hozzá 900Ft-ért utángyártott adatkábelt. Tökéletesen működik. :)

Goodbye everybody......

(#273) Gery15 válasza vigyed (#272) üzenetére


Gery15
addikt

Ennyi. :DDD

HyperX

(#274) radírfej válasza radírfej (#270) üzenetére


radírfej
senior tag

annyi a névjegyes kérdéskörrel kapcsolatban, hogy van egy widget "barátaim éppen most", itt képernyőre kikerülő widgeten belül az általunk hozzáadott kontaktok jeleníthatőek meg, ha sms és hívás indítása is lehetséges innen.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#275) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Szóval Srácok ahogy látom ez a teló nem ér annyit. Nem éri meg a kb 20 ezret se :S,újonnan garival se. Meg ami vicc h mindenhova odaírják dobozostul. Mintha akkor nagy dolgot tennének és mi van benne?-> töltő+a teló semmi más :S pfff.
Amúgy a teló így elég használhatatlan.Mert itt is amiket olvasok meg máshol hallom vissza,szerettem volna egy ilyet ,de amennyi baj van vele inkább nézek egy másikat. Mert ha százalékban olvassuk kb 85%-rosszat halottam és 15% jót a telóról,meg kipróbáltam boltba is és hát nem igen.Meg itt is eddig csak GEry-nek nincs vele baja,kb mindenkinek van vmi.
De cáfoljatok meg ha nem így van. :D
Sok szerencsét,meg gratula akinek ilyen telója van jó szórakozást vele szerintem :D

Just be Cool ;) !

(#276) Gery15 válasza GRZ> (#275) üzenetére


Gery15
addikt

Köszönjük az újabb értelmes hozzászólást és a fikázást, most már belehet fejezni! Trollkodjál máshol. Egyszer már leírtad, hogy be se nézel többet, meg hogy kínlódjunk vele mi. Hát akkor nem kell megvenni és ide írni. Ennyi. Köszi.

HyperX

(#277) saca23 válasza Gery15 (#262) üzenetére


saca23
aktív tag

hello
Az hogy kapcitiv a kijelzö attol még rezeghetne .
lány ismerösömnek corbyja van és az is rezgéssel jelez vissza képernyőérintésre ja
és az is kapacitiv.
Amugy látom ennek a telonak is ugyan ugy karcolodik a hátlapja mint elődjének.
Egész kezdi az ember megszokni a hűlyeségeit egyépként ha kin van 3 widget
akkor már az opera mini is hiba üzenetet dobál ami elég szomorú a telora nézve.
Multhéten be mentem a t-mobilhoz ahol vettem és ott mondta csaj hogy
szinte hetetente jönnek vissza panaszkodni a tulajok a telora szervizbe. :((
Na mindegy ezzel befürödtem rendesen szerintem kirakom rá az eladó táblát :(
Egyépként nem lehuzás képpen irja az ember ezeket egyedül ez csak a samsung
szégyene hogy kidobál ilyen telokat.
Oké nem drága de az nincs mellé irva hogy korlátozottan kihasználhato funkciok.
Kártyásán 28000-ért mert akkor az ember elgondolkozna rajta, hogy meg vegye!

[ Szerkesztve ]

(#278) saca23


saca23
aktív tag

hello
Nem tudom van e köztetek t-mobilos ,,,,de csak nekem tünt fel hogy a menüböl
ki van véve a samsung apps ikon meg chat-nek az ikonja?
Vagy csak az enyémből száműzték , mert látom a fügetlenébe benne van
a tesztben is látni.Meg ebben állítolag van msn de hol?
Elöre is köszi a válaszokat és bocsi a béna kérdésekért,csak érdekel hogy a t-és
szoftver van igy lecsonkitva vagy csak elő kell valahonnan hozni ezeket a menü póntokat?

(#279) Gery15 válasza saca23 (#277) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor nem tudom, ez csak egy tipp volt.

HyperX

(#280) saca23


saca23
aktív tag

hellosztok
Nincs köztetek t- mobilos mert tényleg érdekelne emgem hogy csak nálam hiányzik a menöböl samsung app ikon meg az IM ikon amibe elméletileg van msn is vagy osszes t-szofveres ilyen?
Válaszokat elöre is köszi.

(#281) vigyed


vigyed
tag

Hali!

Van már valakinek tapasztalata egy 3,5-es füles adapterrel? ARM040EBE a gyári száma. A kérdés hogy a rádió működik e vele, na meg hogy egyáltalán kompatibilis e a telóval? Valami más eszköz ez helyett?

Köszi

Goodbye everybody......

(#282) vigyed


vigyed
tag

Ezt a gagyiságot ajánlotta a Samsung gyárinak: GH59-09624A

Goodbye everybody......

(#283) Gery15 válasza vigyed (#281) üzenetére


Gery15
addikt

Csaó.
Én egy sima Panasonic RP-HJE120 fülest használok vele semmi féle adapter nincs hozzá, nem is kell nekem nagyon be jön így.

HyperX

(#284) vigyed válasza Gery15 (#283) üzenetére


vigyed
tag

Csak azért akarok Samsung adaptert, mert hátha úgy még a rádió is működne.

Goodbye everybody......

(#285) Gery15 válasza vigyed (#284) üzenetére


Gery15
addikt

Ember! Így is működik. Nem a fülesbe van a rádió, hanem a telóba ami csak fülessel működik.

HyperX

(#286) vigyed válasza Gery15 (#285) üzenetére


vigyed
tag

Nem beszélgetek veled... :W :Y :DD

Goodbye everybody......

(#287) Gery15 válasza vigyed (#286) üzenetére


Gery15
addikt

Ne legyél buta. :DDD

HyperX

(#288) radírfej


radírfej
senior tag

azt figyelitek, hogy nincs benne "ő" .

új hibajelenség csokor, ami tulajdonképp a régi. már a menübe sem tud belépni a teló, kevés a memória, zárjak be alkalmazást. de semmi nincs nyitva értsd: no widget, és egy kezdőképernyő csupán.

a telefon már-már használhatatlan, ismét irány a szerviz.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#289) Gery15 válasza radírfej (#288) üzenetére


Gery15
addikt

Hát te akkor egy elég selejt darabot fogtál ki vagy nem tudom, már hogyne lenne benne "ő" betű te mit beszélsz? :U

HyperX

(#290) vigyed válasza Gery15 (#289) üzenetére


vigyed
tag

Az már tényleg durva lenne! :) Nekem is van őőőőőő

Goodbye everybody......

(#291) Gery15 válasza vigyed (#290) üzenetére


Gery15
addikt

Aki nemért hozzá és nem tudja használni az ne vegye. :DDD

HyperX

(#292) radírfej válasza Gery15 (#291) üzenetére


radírfej
senior tag

sajnos hiányzik az ő. (elég sok telefon megfordult már a kezemben, s még idáig mindegyikben megtaláltam az ő-t, de valószínűleg "hozzáértés" kérdése.)

ettől függetlenül van megint szervizben, nagy valószínűséggel csere lesz a vége.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#293) Gery15 válasza radírfej (#292) üzenetére


Gery15
addikt

besz*rok csináljak neked egy videót, hogy van benne "ő" betű?

HyperX

(#294) NeeRO válasza radírfej (#292) üzenetére


NeeRO
csendes tag

Hát az is egy jó kérdés, hogy aki egy betűt nem tud megtalálni egy mobiltelefonban, annak minek mobiltelefon?

amúgy ha az O betűn tartod az ujjad, feljön a lista, és ki lehet választani

ha gondolod, elárulom, hol kell bekapcsolni a telót :)

(#295) Gery15 válasza NeeRO (#294) üzenetére


Gery15
addikt

Körülbelül én is ilyesmi választ tudtam volna adni, de gondoltam finomabb leszek. Csak a qwerty bill-nél kell rajta tartanod míg a sima telefonmódba ott csak pötyögtetni kell amíg nem vált át "ő" betűre. Amúgy nem tudom elhinni ezt, hogy nincs benne talán, ha videóval tudná bizonyítani.

HyperX

(#296) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

WIFI és Böngésző, pont ez a két dolog nem megy rendesen, ahogy végigolvastam itt mindent.

Ha fel van rakva egy opera mini java, az működik rendesen WIFI vel saját otthoni WifiAP-m ra felcsatlakozik, és tudok netezni (tudom kicsi kijelző, de néha csak egy mailt elolvasni nem indítanám el éjjel 3 kor a notit) ?

WPA2 vel zárt háló is megy neki (saját hálóm én zártam le, azaz jelszót tudom, mielőtt félreértenétek) ? A WPA2 őt nem kapcsolom ki egy nyamvad teló miatt, viszont azért tudom számításigényes, azaz milyen sebességgel nyitna meg egy citromailos fiókot-levelet? (A notival wifin is 15 Mbit le fel sacc, azaz a háló jó, a wifis rúter is gyorsan számolgat)

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#297) morgomedve


morgomedve
csendes tag

sziasztok

valószínű én vagyok a hüle, de valaki hívott és el akartam menteni a számot, majd beírtam a nevet de nem engedett 8 karakternél többet beírni névnek.
Valaki megmondaná hogy kell?
8 karakterig engedte tovább nem(:

(#298) Gery15 válasza morgomedve (#297) üzenetére


Gery15
addikt

Igen te vagy... valamit te nem csinálsz jól, mert kereszt és vezetéknevet kell meg adni és bőven több, mint 8 karakter lehet.

HyperX

(#299) NeeRO válasza morgomedve (#297) üzenetére


NeeRO
csendes tag

most próbáltam meg írogatni, és 50 karakter (!!!) után meguntam.

biztos ugyanarról a telefonról beszélünk?

azt a sok hibát se írtam, amit egyesek írogatnak.

persze az 1 dolog, hogy nem utcai kínai meg arab árustól kell venni.. de hát remélem ez alap :D

(#300) Karma válasza morgomedve (#297) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet, hogy a SIM kártyára akarná menteni a névjegyet?
Az meg simán lehet, hogy csak ennyit tud tárolni.

Nem ismerem a telefont, úgyhogy nem tudom lehet-e ilyet választani, de a hibáról ez jutott eszembe kapásból.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.