Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) krisztian000


krisztian000
tag

Többet nem csinálok ilyen hülyeséget.

(#852) Gery15


Gery15
addikt

xd Az ember mindig a saját kárán tanul...

HyperX

(#853) krisztian000


krisztian000
tag

A Google mapsot hogy kell ingyenessé tenni?

(#854) Gery15 válasza krisztian000 (#853) üzenetére


Gery15
addikt

sehogy

HyperX

(#855) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Hogy tudom kikapcsolni, hogy ne mutassa a telefon a háttérkép felett, hogy "4 héten belül nem lesz születésnap"?

(#856) Gery15 válasza BaKeSZ87 (#855) üzenetére


Gery15
addikt

Bal felül widgetek és ott lapozz oda ahol van a születésnapi dolog és ott kitudod x-elni.

HyperX

(#857) BaKeSZ87 válasza Gery15 (#856) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ezer köszönet és hála :R

(#858) Fleszy


Fleszy
tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni? Az a problémám, h a telefonomban van memóriakártya, mégis időközönként nem fogadja az emaileket, mert hogy a memória megtelt. Ilyenkor kitörlöm a fotókat, üzeneteket, csengőhangokat, (kb. három volt most is rajta). Ennyit nem bír el? Mi lenne ha még zenét is hallgatnék rajta és lenne rajta egy csomó zeneszám?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#859) ludla válasza Fleszy (#858) üzenetére


ludla
őstag

Igen sajnos nagyon kicsi a belső memóriája a telefonnak :O
És nem tudták megoldani a samsungnál hogy a memória kártyát használja a média és egyéb fájlokra, pl ha csengőhangot szeretnél 10-20 embernek is akkor érdemes lekonvertálni a számokat 60mp-re és 500Kbyte alá így elférnek a telefonon. Én erre a Audacity programot használom.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#860) Fleszy válasza ludla (#859) üzenetére


Fleszy
tag

Köszönöm szépen! Tehát, ami a memórikártyán van fénykép, stb, azt nem is kéne letörölnöm?

(#861) ludla válasza Fleszy (#860) üzenetére


ludla
őstag

Nem kell, a memória kártyádnak semmi köze a memória elfogyás hiba üzenetnek, ha csak tényleg meg nem telt a mikro sd memória, de pár ezer forint már a 8gb-is.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#862) #82471168


#82471168
törölt tag

Samsung star 2-nél hogy lehet a vakut ki/be kapcsolni?

előre is köszi.

(#863) ludla válasza #82471168 (#862) üzenetére


ludla
őstag

Az enyémben nincs vaku :) vagy rossz helyen kerestem :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#864) Gery15 válasza ludla (#863) üzenetére


Gery15
addikt

xDDD az enyémbe sincs :D :D

HyperX

(#865) Kryczek


Kryczek
tag

végig olvastam a hozzászólások nagyját, én ma kaptam egy ilyet, neteztem rajta de egyszer sem jött elő ez a nincs elég memória üzenet. Fura. Céges telónak kaptam, iPhone 4s van még mellette, ahhoz képest tényleg botrány, de amit tud azt jól tudja. Bár inkább nem gépelnék rajta mert egy sms is szenvedés volt...

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#866) Gery15 válasza Kryczek (#865) üzenetére


Gery15
addikt

A iPhone árán veszel egy tucat ilyet. :D :D

HyperX

(#867) Fleszy


Fleszy
tag

sziasztok!

Az lenne a kérdésem, h hogy tudom megjegyeztetni a telefonnal a wifi jelszót? Eddig egyszer mentem fel itthon wifivel, ma újra szerettem volna és újra kérte a jelszót, amit ráadásul ma nem fogadott el. :(
Válaszokat előre is köszönöm.

(#868) ludla válasza Fleszy (#867) üzenetére


ludla
őstag

Nekem automatice menti mindig a jelszavakat, még ilyen problémám nem volt.
De hogy hol kell esetleg megnézni vagy beállítani a tárolt jelszavakat, ezt passzolom én még nem találkoztam benne.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#869) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hali mindenki 2011.Dec-ben vásárolt Telenor függő telefon eladó.Alig használt,karcmentes,kitűnő állapotban fóliázva dobozában gyári töltővel 17 hónap garanciával eladó. Pü be várom a jelentkezőket akit érdekelne egy ilyen :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#870) -Zerg-


-Zerg-
tag

Hali! Tud valaki valahol egy jó QR kód olvasót javában erre a telóra?
Egyáltalán lehet vele használni? Egyet letöltöttem, de sz..ik működni. :W

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#871) walkmanboy


walkmanboy
tag

Hali ! Volna egy nagy problémám a telefonnal !

Mikor be akarom kapcsolni, bejön a készülék, ki is írja samsung start II stb, stb, aztán, egy furcsa kép a mobilon, rózsaszín pöttyökkel, fehér háttérrel, utánna a sim kártyát beolvassa, aztán restartol..Aztán megint ugyanez, most annyi kül. hogy fehért háttér, rózsaszín pöttyök, de felül egy fekete csík végig a mobil képernyőjén..

Mitől lehet ez ?

HELP VALAKI !

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#872) hyrex


hyrex
tag

Üdv!

Lenne egy piszkosul nagy problémám.
A probléma a következő:
Van 2 db ilyen telefonom, mind a kettőt felfrissítettem a KIES-sel még jó múltkor.
Persze mind a kettő a Djuice-tól való.
Nem rég vettem egy Telenoros kártyát, az egyik telefonba működik a másikba nem. Nem ismeri fel.
Mi lehet a probléma?

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv
Anakin12

[ Szerkesztve ]

(#873) Gery15 válasza hyrex (#872) üzenetére


Gery15
addikt

Hogy tudtad KIES-el frissíteni? :Y

HyperX

(#874) hyrex


hyrex
tag

Egyszer felajánlotta, akkor le frissítettem. De valami 2.0-ás verzióval, még nagyon régen.
Na a Djuice-Telenor problémám meg oldódott, már csak az a probléma ált fent hogy nem ismeri fel a gép a telefont.
Vagyis háttértárként fel ismeri, de a KIES csatlakozna, a gép ki írja hogy Új hardver, de nem kaptam CD-t így cseszhetem... Ötlet?

(#875) walkmanboy


walkmanboy
tag

Hali ! Volna egy nagy problémám a telefonnal !

Mikor be akarom kapcsolni, bejön a készülék, ki is írja samsung start II stb, stb, aztán, egy furcsa kép a mobilon, rózsaszín pöttyökkel, fehér háttérrel, utánna a sim kártyát beolvassa, aztán restartol..Aztán megint ugyanez, most annyi kül. hogy fehért háttér, rózsaszín pöttyök, de felül egy fekete csík végig a mobil képernyőjén..

Mitől lehet ez ?

HELP VALAKI !

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#876) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok valaki tudna segíteni hogy a Nokia c5-00--nál hogy lehet beállítani hogy a GPS észak felé igazítson?

Előre is köszi a válaszokat.

(#877) naten


naten
csendes tag

FIGYELEM MINDENKI!!! Nem tudom, hogy írták-e korábban amit most fogok, de nem volt kedvem a közel 900 hozzászólás mindegyikét végignézni... TALÁLTAM MEGOLDÁST A "NINCS ELEGENDŐ MEMÓRIA" PROBLÉMÁRA!

Egy kicsit meg kell buherálni a telefon belső rendszerét ami a hozzá nem értőknek most komolyan hangzott, szépen lépésről lépésre leírom mi a teendő. :)

1. Kattintsunk a "billentyűzet" menüre és mint ha csak egy telefonszámot akarnánk beírni, írjuk be az alábbi kódot:

*#197328640# (csillaggal, kettős-kereszttel együtt)

Ha ez megvan akkor automatikusan megjelennek a telefon egyedi belső beállításai.

2. Nyomjuk le a 6-os gombot amivel belépünk a "Common" menübe.

3. Nyomjuk le a 4-es gombot, hogy belépjünk a "DIAG Configuration" menübe.

4. Az előbb említett "DIAG" menübe belépve az 1. és a 2. lehetőségnél az "UART BUAD RATE -- 115k" és "UART BUAD RATE -- 912k" felirat olvasható. A számok melletti négyzetben lévő csillag jel elvileg az 1. ilyen felirat mellett található a tehát 115k van beállítva. Most nyomjuk meg a 2-es gombot hogy beállítsuk a "UART BUAD RATE -- 912k"-t, ekkor megjelenik az alábbi felirat: "Baudrate change -- 912"

5. Nyomjuk meg az "OK" gombot.

6. Nyomjuk meg a "Vissza" gombot. Ha jól csináltuk akkor most az "UART BUAD RATE -- 912k" melletti négyzetbe került csillag jel.

7. Azzal a gombbal amivel a hívást szoktuk megszakítani (jobb, alsó gomb) lépjünk ki a főképernyőre, majd indítsuk újra a telefont (ki és bekapcsolás)

Ha mindent helyesen csináltunk akkor majdnem, hogy soha többé nem fog megjelenni a "nincs elég memória - zárjon be néhány alkalmazást" üzenet, kivéve abban az eseten ha valóban megtelik a belső memória, ilyenkor töröljünk pár fájlt a telefon memóriájából, hogy helyet szabadítsunk fel.

(Elnézést kérek ha egyeseknek túl szájbarágós, "hülyéneknézős" volt a leírás, de próbáltam úgy írni, hogy a legkevésbé hozzáértő ember is megtudja csinálni... )

Aki mer az nyer! - Aki merít az nyerít? :D

(#878) Gery15 válasza naten (#877) üzenetére


Gery15
addikt

És tudod is, hogy pontosan mit állítasz ezzel?

HyperX

(#879) naten válasza Gery15 (#878) üzenetére


naten
csendes tag

Elvileg feljavítja az adattovábbítási sebességet a belső memória és a RAM között. (data transfering speed). Minden esetre nekem működött, mióta ezt megcsináltam bármekkora alkalmazást, vagy weblapot nyitottam meg, nem kaptam többet semmilyen memóriával kapcsolatos hibaüzenetet...

Aki mer az nyer! - Aki merít az nyerít? :D

(#880) Gery15 válasza naten (#879) üzenetére


Gery15
addikt

Valóban működik! :K Bátran merem kijelenteni, hogy köszönjük szépen! :R Akár mekkora weblap, youtube videó vagy bármi nem írja ki. :Y Első hsz-be be kellene rakni, ;)

HyperX

(#881) naten válasza Gery15 (#880) üzenetére


naten
csendes tag

Nagyon szívesen! :) Azért azt megjegyezném, hogy a köszönet nem teljesen engem illet, mert az általam leírt módszert egy angol nyelvű fórumban találtam, bár igaz, hogy ott másképpen magyarázták el a lépéseket, teljesen össze-vissza volt keverve az egész, de a lényeget sikerült kihámoznom belőle... ;)

Aki mer az nyer! - Aki merít az nyerít? :D

(#882) Gery15 válasza naten (#881) üzenetére


Gery15
addikt

Jójó, de végül is nekem ma csak dobott egy "nincs elegendő memória" üzentet netezés közben.

HyperX

(#883) naten válasza Gery15 (#882) üzenetére


naten
csendes tag

Ritkán előfordulhat, de ez még mindig sokkal jobb mint eddig, hogy majdnem minden oldal megnyitása küszködés volt és szinte nem lehetett egyszerre 3 alkalmazásnál többet egyidejűleg futtatni... :K

Aki mer az nyer! - Aki merít az nyerít? :D

(#884) Gery15 válasza naten (#883) üzenetére


Gery15
addikt

Tény, hogy jobb lett, de nem szűnt meg! :R

HyperX

(#885) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

sziasztok.
nem hiszem el ezt a f_st.
minden android-os, badás, wp-s samuval boldogultam eddig, de ez a katasztrófális ......... kiakasztott. gondolom nagyon 1szerű beállítani hogy hány főképernyő legyen, na most nekem ez nem megy. :W
hét van beállítva, és szeretném visszaredukálni 3-ra. ha már egyre nem lehet.
kerültem a star szériát, mint c..... a vizet, de most pár napra rákényszerültem egy ilyen csodálatos 2. szériás okos"telefonra".
mindjárt sírok. :O
segítsen valaki, könyörgök.

(#886) Gery15 válasza V.T.CS. (#885) üzenetére


Gery15
addikt

Főképrenyő+widgetek, fordíts el a telefont vízszintesen és felül kitudod x-elni, ami nem kell akár 1-is maradhat.

HyperX

(#887) V.T.CS. válasza Gery15 (#886) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

köszönöm szépen.
így tudok majd aludni. :)

(#888) Gery15 válasza V.T.CS. (#887) üzenetére


Gery15
addikt

Igazán nincs mit. :D

HyperX

(#889) V.T.CS. válasza Gery15 (#888) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem szoktam itt a fórumokon segítséget kérni, de erre az életben nem jöttem volna rá.
mondjuk nem hiszem hogy 1-2 napnál tovább meglesz.

(#890) Gery15 válasza V.T.CS. (#889) üzenetére


Gery15
addikt

De akkor hogy tettél ki 7-et?

HyperX

(#891) V.T.CS. válasza Gery15 (#890) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

beszámítottam wave-be, és így nyomták a kezembe.
nagyon sokkoló, ennyire telefon még nem idegesített fel (iphone-t leszámítva), pedig már volt nálam pár száz mobil.
viszont meglepően jól szól.

(#892) Gery15 válasza V.T.CS. (#891) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, de kb csak ennyi válik a javára... a többi szinte kuka.

HyperX

(#893) V.T.CS. válasza Gery15 (#892) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

egy tízest csak kapok érte, nem?
a vodánál drágább mint a star 3. :W
(enyém telenoros)
reggel fel fog ébreszteni ugye? :)

(#894) Gery15 válasza V.T.CS. (#893) üzenetére


Gery15
addikt

Engem kelt. :D

Én most 12,5-be árulom.

HyperX

(#895) V.T.CS. válasza Gery15 (#894) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

van érdeklődő?

(#896) Gery15 válasza V.T.CS. (#895) üzenetére


Gery15
addikt

még nincs, ma tettem fel

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#897) V.T.CS. válasza Gery15 (#896) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

értem.
engem ma nagyon kiakasztott.
megcsináltam a főoldalt 1 laposra, de ma 3szor csinált olyat hogy magától lett 6 oldal, és mindegyikre tett widget-et. :W
remélem elviszik 10ért ezt a xart.

(#898) Gery15 válasza V.T.CS. (#897) üzenetére


Gery15
addikt

Én is adom el. :D

HyperX

(#899) ludla


ludla
őstag

Én teljesen meg barátkoztam vele :D
Az elején nekem is fura volt, pl. hogy tokban muszáj hordani mert iszonyat érzékeny a kijelzője, zsebben simán feloldódik. Amit nagyon szeretek benne hogy hangos, jó a mikrofon és hangszóró minősége, akku 5napot simán viszi nap 20-30perc telefonálással.
Én majd akkor térek át okos telefonra ha legalább ott is az akku idők 5napra emelkednek, addig nincs értelme én nem foglalkozom naponta töltéssel :N

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#900) odusszeusz


odusszeusz
csendes tag

Sziasztok!

A következő két problémám van az újonnan vásárolt készülékkel:

1. Megy rajta a net, de a facebookot nem tudom behozni. Hogyan lehetne?
2. Kiest is telepítettem a win7-es op. rendszerrel használt gépemre, de így se látja a telefont a PC. amikor rádugom a usb-t, akkor telepíti az új hardvert, de hibát ír ki minden egyes alkalommal. Azt írja ki a PC, hogy Samsung Mobile USB Composite Device nem települt és valami hardver hibát.

Hogy tudnám e hibákat megszüntetni?

Köszi nektek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.