Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) mik000 válasza Howkeddlee (#550) üzenetére


mik000
csendes tag

1300 smst tud tárolni a telefon

(#552) KLep


KLep
csendes tag

Ezen a telefonon le lehet vhogy venni a kamerahangot, hogy ne legyn mindig az az idegesítő "reccsenés" kép készítésekor?
Köszi!

(#553) mik000 válasza KLep (#552) üzenetére


mik000
csendes tag

Le. A fényképező menüjében kell valahol beállítani

Nektek is rosszul jönnek be Opera miniben a kis betűméret esetén az ő és ű betűk? (Téglalapokat látok helyette)
vagy ez csak azért van mert angol verzióm van? A magyarral jól jön be?

[ Szerkesztve ]

(#554) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok én is most vettem egy Samsung Star 2(White) ot........ :))

Sikerült az oldal amit fenntebb írtatok témákat leszedni (Téma.smt).......

Viszont a főképernyőn a 3 ikont.....nem változtatja meg.......semelyik téma..meg pl a saját mappába mikor belemegyek, ott sem változik semmi max a lapfülek színe.........

Kérdésem az lenne software-t kell frissiteni esetleg?:D Vagy ne is várjam, hogy meg fogja változtatni? :R

Crypto

(#555) CJ3


CJ3
senior tag

A főmenü hátterét amúgy lehet módosítani mint az S5230 nál????

A 3 főképernyőnek lehet külön külön is betenni valahogy képeket vagy csak ez a 3 in 1-ben képmód van csak??? Mert ugye ha 7 db testre szabott képernyőt teszek be ott hogy néz ki hogy minegyiknek ugyan az a háttere???

Crypto

(#556) CJ3


CJ3
senior tag

Total commander???

Illetve Angol-magyar szótárt esetleg tud valaki linkelni?:D :R

Crypto

(#557) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a telefonon miképpen lehet youtube videókat böngészni? VAlami program? Böngészőbe épülő flash player: Gondolom csak java jöhet szóba. Esetleg link?

Köszönöm szépen a segítséget!

(#558) csibe2zy


csibe2zy
csendes tag

Helló Mindenkinek!
Nemrég vettem egy Star II-t, és már van is vele problémám, amit eddig senki nem tudott orvosolni.
A teló független, de a jelek szerint T-mobilos volt eredetileg. Én már kikódolva vettem. Tele volt személyes adatokkal, amiket nem volt kedvem egyenként törölni, úgyhogy visszakapta a gyári beállításokat. Azóta viszont a net nem műxik normálisan. Az eredeti böngésző megy, az azóta telepített cuccok viszont sajnos nem tesznek így. Semmi, ami netet kérne, nem tud csatlakozni. Az Opera mini sem működik, pedig előtte ezt használtam. Rákérdeztem a Telenor-nál, merthogy ilyen kártya van benne, de ott nem tudtak mit mondani rá. Ha a net amúgy megy rajta, akkor ők többet nem tudnak tenni vele. Azt monda a srác, hogy a szoftver hibája lehet, amit viszont senki nem mer újrarakni, mondván a Samsung-ok túlzottan hajlamosak meghalni szoft-frissítés vagy -telepítés közben.
Valakinek valami ötlet, hogy miként lehetne netre bírni?

[ Szerkesztve ]

(#559) formax válasza csibe2zy (#558) üzenetére


formax
tag

Én a lányom S5260 szoftverét vétel után azonnal frissítettem. Nem mondom, hogy egyszerű volt (igazából szinte vért izzadtam), mert kb. 10 (vagy 20?) próbálkozás után csak angol nyelven tudtam életet lehelni belé, végül a Westendben levő Samsung boltban újra rakták az egészet (3.500 Ft-ért). Azóta megy, a lány Wifin netezni is szokott, Gmail klienst, meg Opera Minit használ.

[ Szerkesztve ]

formax

(#560) Gery15


Gery15
addikt

Olyan szinten felb@sz, hogy nem tudok szoftvert frissíteni azt írja ki a kies, hogy: "a készüléken található szoftver nem frissíthető" ez még is mi?? :W

HyperX

(#561) csibe2zy válasza formax (#559) üzenetére


csibe2zy
csendes tag

A Gmail kliens nálam is jó, mert az is eredeti program a telón. Szoftvert nem enged frissíteni a Kiel, más módon meg nem merek nekiállni, ha még a helyi telefonosok is tartanak a Samsung szoftverezésétől. Állítólag annyira ki tudja nyírni a készüléket, hogy még a hivatalos szervizben is csak komplett panelcserével tudták megjavítani. Pedig nekem igazán egy hálózatfüggetlen szoft lenne a megoldás - gondolom.
Na mindegy, holnap visszaviszem a vásárlás helyére, és meglátom mit mondanak az okosok.

(#562) mik000 válasza csibe2zy (#561) üzenetére


mik000
csendes tag

Ha még nem próbáltad Játékokban alsó menü, ott kapcsolatok, és kiválasztod, hogy melyik profilt használják a java-s cuccok.
Elképzelhető, hogy csak ez a hiba, hogy mást profilt használnak ezek a programok és mást a beépítettek.

(#563) csibe2zy válasza mik000 (#562) üzenetére


csibe2zy
csendes tag

Köszönöm a tippet, de közben már tárgytalan a dolog. Visszavittem ahhoz a paraszthoz (elnézést minden tisztességes földművelőtől), akitől vettem, de nem igazán akarta megérteni, hogy mi a problémám, vagy csak nem akart foglalkozni velem. Csak azt nem értem, hogy az ilyen "kereskedők szégyene" mi a túróért vállal garanciát arra, amit árusít.
Elvittem egy másik srác boltjába, és 2.000 Ft-ért másnapra rárakott egy ténylegesen hálózatfüggetlen szoftvert. A lényeg, hogy most már rendesen működik :-)

(#564) panapio


panapio
csendes tag

Nemrég vettem a telót, kis segítség kellene:
Nokia BT-s autós kihangosítóm van, előző telómmal is mindíg használtam, most hogy ezzel próbálom BT bekapcs- látja a kihangosítót, de kódot kér a csatlakozáshoz. A kihangosító nincs kódolva, az előző teló rögtön felismerte és kapcsolódott.
Mi a gond, mit tegyek?

köszi

(#565) mik000


mik000
csendes tag

A kódkérésnek az a lényege hogy a 2 bluetoothtal csatlakozó eszköznek ugyanazt a kódot adod meg.
Valahol ki lehet kapcsolni a beállításokban.

(#566) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Gondolkodtam azon veszek egy ilyen telefont.

Androidost nem akartam , de wifi azért legyen benne.

Elég sok kritikát lehet itt olvasni ,igy valoszinü nem veszem meg. Pedig jol néz ki az árához képest.

(#567) energy_


energy_
senior tag

nyugodtan megveheted nekem semmi bajom vele :) egyedül a néha felugró nincs elég memória zavaró de ez csak nagyobb oldalaknál van

(#568) formax válasza Gedeon31 (#566) üzenetére


formax
tag

Szerintem se vegyél ilyet. Ha kizárólag alapfunkciókat akarsz használni (telefon, sms, zenehallgatás, fotózás), még megteszi, de internetezésre, (e-mail, böngészés, chat) már bosszantóan alulméretezett, lassú, eldobja a wi-fit, stb. Inkább egy Samsung Galaxy Minit vegyél. Igaz, hogy androidos, de az miért lenne baj? Használod, nem kell azt tudni, hogy Android van rajta.

formax

(#569) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Igazából internetezésre szeretném a telefont föleg wifin keresztül.

Ennek az ára egész elfogadható ,de lehet mégis android marad , abbol is a Gio tetszik.

(#570) 4spk


4spk
csendes tag

Hello!
Szeretném kérdezni, hogy lehet magyar menüt varázsolni s star 2-be?

(#571) hyrex


hyrex
tag

Sziasztok!

A Star 2-re valahogy fel lehet rakni az Androidot? Tudom lehet hülyeség de azért érdekelne hogy lehetséges-e.....

[ Szerkesztve ]

(#572) BANSZKY89


BANSZKY89
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is samsung star2-m van és olyan problémám van, hogy néha úgy érzékeli mintha csatlakoztatva lenne a géphez USB-vel még úgy is jelzi mintha töltene, valamint mostmár nem tudom bekapcsolni mert lemerült és nem tölt csak néha de akkor is mikor bekapcsolom csak egy fekete háttér jön be és egy DONWLOAD felirat piros háttérrel... :(

Segitségetek előre is köszönöm

(#573) hetfield1


hetfield1
tag

Sziasztok!
ma vettünk az asszonynak egy ilyen telefont, az istennek sem jövök rá milyen formátumban és mekkora méretben kellene feltöltenem rá a videókat, hogy le is játsza azokat.

(#574) gg1876 válasza hetfield1 (#573) üzenetére


gg1876
tag

Szerintem a Kies-ben van ilyen átalakító. A szoftverek között megtalálod.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#575) hetfield1 válasza gg1876 (#574) üzenetére


hetfield1
tag

köszönöm szépen!

(#576) laci78!!!


laci78!!!
csendes tag

helló honnan lehet letölteni operációs rendszert samsung s5260-ra vagy menü témát
Köszi

(#577) Zolom89


Zolom89
senior tag

Sziaztok egy kis segítséget kérnék, tőletek. Unokatesom avval keresett meg a minap hogy van egy ilyen telefonja és elrontotta a telefon kodját és most valami biztonsági kódot kér. Felhívta már a szolgáltatót és azt mondták neki hogy vigye be és újra rakják neki a telefon szoftverjét, valami 3ezer forintért. Mivel még csak 14éves így nem nagyon van neki erre pénze...van valami kód vagy valami másik megoldás amivel otthon is ki tudja kerülni ezt??

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#578) kirusz1


kirusz1
őstag

üdv .erre a készülékre lehet letölteni widgeteket?

(#579) Gery15 válasza kirusz1 (#578) üzenetére


Gery15
addikt

Yep. :K

HyperX

(#580) kirusz1 válasza Gery15 (#579) üzenetére


kirusz1
őstag

linket tudnál adni? :R

(#581) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok, Lehet rá skype-ot tenni? Ha igen wifin lehet vele hívni, video nélkül? (de lehet túl sokat várok a készüléktől)

(#582) szapeti40


szapeti40
tag

Ami van pl t-mobilán reklámba csengő azt tudok erre a telefonra rakni?

(#583) Gery15 válasza kirusz1 (#580) üzenetére


Gery15
addikt

Telefonon keresztül tudod letölteni. Rányomsz a bal felső sarokban lévő "widget" gombra és ott kiválasztod a Samsung Apps-t és ott ki tudod választani, hogy mit és milyet akarsz.

HyperX

(#584) kirusz1 válasza Gery15 (#583) üzenetére


kirusz1
őstag

köszi :R

(#585) Fleszy válasza Gery15 (#583) üzenetére


Fleszy
tag

Köszi, ez nekem is jól jött. Sajnos egy csomót nem engedett letölteni. (digitális óra) Azt meg tudod mondani, h a születésnapokat hol kell beállítani, mert szülinapjelzős widgetem van, de honnan tudja mit kell jeleznie? :) Előre is köszi.

(#586) saca71


saca71
csendes tag

sziasztok!! hogy lehet a samsung star2-n megnézni a filmeket ?légyszives segítsetek nekem.nagyon szépen meg köszönöm!! :R

(#587) Gery15 válasza Fleszy (#585) üzenetére


Gery15
addikt

Nem tudom. :DDD Nem használtam még azt a widgetet.

HyperX

(#588) Gery15 válasza saca71 (#586) üzenetére


Gery15
addikt

Felteszed a Samsung Kies-t és ezzel a programmal lekonvertálod a filmeket olyanra, hogy lejátssza a telefon.

HyperX

(#589) CJ3 válasza saca71 (#586) üzenetére


CJ3
senior tag

mp4 et játszik én lekonvertálom az avi-kat mp4 be és megy is szépen:)

Egy bajom van nekem is vele a kevés a memória szöveg......Meg úgy kell centiznem hogy pl nehogy fenntmaradjon egy + csengőhang vagy valami a telefonmemórián, mert elkezd bombázni:( Ez nagyon idegesitő benne már.....Hogy lehettek ilyen ostobák, hogy ennyi memóriát adnak a mai világban egy telefonnak :F 20-30mb-al el lehetne már lenni.....
És egészen jó kis telefon nekem most ideiglenesen bőven elég :R :C

Nah még a téma ami olyan hogy ezt a kék főképernyőtémát el lehet tüntetni egyáltalán???
Mert elég unalmas már, a régi S5230-ba is lehetett betenni másik főképernyőt itt miért nem?

Crypto

(#590) Fleszy


Fleszy
tag

Minden fórumozónak békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

(#591) Daddy1977


Daddy1977
csendes tag

Sziasztok! Most kaptam egy Samsung S5260-t.
Könyörgöm segítsetek!! :( Hol lehet beállítani a gyorshívást ezen a telefonon?
Kb. 3 órája keresem, de nem találom! Kezdek megbolondulni!!! :))
Azt nem akarom elhinni, hogy nincs benne... Köszi előre is!

(#592) mik000


mik000
csendes tag

Van olyan, akinek vodafone-os s5260-asa van megvolt a kevés memória hibaüzenet, leadta szoftverfrissítésre és megjavult ez a hiba?

A westendes samsung szervízben váltig állította a csávó hogy kizárt hogy ilyen hibával kiadjanak egy szériát és az enyém egyedi eset, illetve ha mégis úgy van ahogy mondom, akkor a szoftverfrissítéssel rendbe jön.

Júliusi a legfrissebb vodás szoftver, az enyém ennél régebbi, van akinek bevált a szoftverfrissítés?

(#593) mik000


mik000
csendes tag

Vagy van valakinek vodafoneos s5260-asa, ami nem produkálja a hibaüzenetet, vagy legalább az emailezője nem sír a kevés memória miatt?

(#594) bodoagnes


bodoagnes
csendes tag

A samsung starll-nél hogyan lehetne a betűméretet nagyobbra venni, mert szemüveg nélkül nemigen látom.Tudna valaki segíteni?

(#595) Loewes válasza mik000 (#592) üzenetére


Loewes
csendes tag

Szia!

Az utolsó kiadott szoftverrel is van memória elfogyás, de ha memóriakártyát teszel a telóba és átállítasz mindent a Beállítások/Memória/Alapértelmezett memória menüben, hogy minden azt használja, akkor megszűnik a hiba.

(#596) SundámBundám


SundámBundám
csendes tag

Sziasztok!

Nem tud valaki linkelni nekem egy magyar firmware-t Samsung S5260 -hoz. Samfirmware-ről már leszedtem és felraktam kettőt (S5260 PRO S5260XXKC3,S5260XXKD1) is de egyik sem magyar nyelvű. Vagy ha esetleg valaki tudna küldeni hozzá való csc -t az is jó lenne.

"A poszméh aerodinamikai tulajdonságai alapján képtelen lenne a repülésre, de ő ezt nem tudja, és repül. "

(#597) kissefe


kissefe
csendes tag

Sziasztok nekem is Star2-m van és az a helyzet, hogy Youtubet nem tudom rajta használni :( engedélyezve van rajta JavaScript, Cookie, Flash miegymás és nem akarja így sem behozni youtubet WiFi-ről menne ez a móka és szeretném a segítségeteket kérni ebben !. Szoftverelve még nem volt kb 2hónapos telefon !
ksözönöm előre is Üdv .: kissefe.

(#598) -Zerg-


-Zerg-
tag

Halihó! Van egy jó kis oldal a getjar.com ott van sok letölthető mindenféle. Viszont midig kéri a teló típusát, meg is lehet találni a Star II-t (ott a képe is!) de a beugró ablakban nem tudom elfogadtatni vele. Hiába nyomok az ikonjára nem történik semmi. Nézzétek meg!
Egyébként a maga kategóriájában nagyon jó a teló sztem. :C

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#599) Gery15 válasza -Zerg- (#598) üzenetére


Gery15
addikt

Pl: nekem simán működik. :DDD

HyperX

(#600) kissefe


kissefe
csendes tag

Getjar-ról szedtem le youtube progit ÉS úgy sem ment !! lehet h másnak simán megy nálam nem de lehet hogy csak szoftverelni kéne ( 2hónapos teló :D ) és akkor elindulna. S5260XXKC3 <SW VER>
S5260OXDKD1 <CSC VER>
akinek ilyen szoftverű telója van és fut rajta youtube az írjon nekem lécci !!
( *#1234# -> Így lehet megnézni )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.