Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

És itt a következő 20-30 millió samu telefon. Wifi miatt a fiatalok körében durván fog terjedni (ingyen fészbuk)...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) ^Clown válasza mukibuci (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bizony, ezt (is) eltalálta a Samsung, több, mint korrekt áron.

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Édesanyámnak beújítok egy ilyet a nyáron... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Siker gyanusnak nez ki :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) Polllen


Polllen
nagyúr

Teljesen korrekt kis készülék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Napfénysüti

Egész kellemes készülék. Az előd nekem nagyon nem jött be de erről sokkal pozitívabb az összkép.

Més que un club!

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha már a belsőt "átszabták" akkor a külsővel is megtehették volna ugyanezt, még mindig ronda szegény.

(#8) imibogyo


imibogyo
veterán

Én épp most adtam el egy Wave 2-t, és hát a szoftvert elnézve nem kicsit az jutott elsőre eszembe. Szinte ugyanaz a rádiós, a feladatkezelős, az ikonos felület mint a BADA-n, és ezt nem csak a kinézetre értem, hanem a működés mikéntjére is.

Nem lennék meglepődve, hogy ha ez alatt a TW felület alatt is egy valamilyen BADA klón futna, természetesen az olcsóbb szegmens igényeihez és hardvereihez igazítva. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Karma válasza imibogyo (#8) üzenetére


Karma
félisten

Majdnem jár a pont, csak sajnos fejjel lefelé nézed a képet :P A bada ugyanis egy az egyben ugyanez a rendszer, csak ráraktak egy réteget a natív alkalmazások futtatásához. Ez alatt 100%-ban megegyeznek.

“All nothings are not equal.”

(#10) amanoba


amanoba
őstag

az elődmodell se, az se mozgat meg egyáltalán..ebbe talán még kevesebb egyediség szorult, mint a korábbi modellbe.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég tucatmobilnak néz ki, mert az is. De biztos sokat eladnak majd belőle az ára miatt.

(#12) Karma válasza imibogyo (#8) üzenetére


Karma
félisten

Ja és külsőre kísértetiesen hasonlít a Wave 575 nevű borzalomra, amivel a sors engem is ver. Úgy érzem elég magas az újrahasznosítás Koreában most :P

“All nothings are not equal.”

(#13) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Lehet, hogy tök jó, de nekem a felbontás nagyon kevés lenne. Igaz, ennyiért ne is várjak többet...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#14) imibogyo válasza Karma (#9) üzenetére


imibogyo
veterán

Várj lehet bennem van a hiba, de nem ugyanarról beszélünk? :U

Közel azonos alap motorról ("Ez alatt 100%-ban megegyeznek." ; "A bada ugyanis egy az egyben ugyanez a rendszer;"), és az ezen felül található grafikus felületi különbségekről.

Vagyis ezen a készüléken alacsonyabb hardverigényre van a felbontás és a grafika optimalizálva a TW-ben, míg a Wave-re a fullos felület jutott ("csak ráraktak egy réteget a natív alkalmazások futtatásához")

Vagy arra gondoltál, hogy ez a motor volt előbb és nem a BADA? :U
De lehet én vagyok túl fáradt, ahhoz, hogy értsem amit mondasz. :R

[ Szerkesztve ]

(#15) Probber


Probber
őstag

A mai kor követelményeihez igazították a WiFi-vel és a kapacitív kijelzővel (ami az összegzésből kimaradt, pedig ez az egyik legfontosabb újítás). A külsőt egy kicsit gatyába rázhatták volna, de ha lejjebb megy az ára, akkor az előd nyomdokaiba léphet, szolgáltatóknál pedig kártyás csomagban nem nagyon lesz ellenfele a kategóriában. A "Star II" fantázianév pedig nagyon találó, ez lesz az új tömegtelefon. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) hack69 válasza Probber (#15) üzenetére


hack69
aktív tag

Annyira lassú, hogy rezisztív is lehetne, wifi meg a legutolsó szappantartóban is van. Az x5 szénné fogja verni az alsó kategóriát. Szerintem már nem érdemes ilyet venni 2011ben.

[ Szerkesztve ]

(#17) Karma válasza imibogyo (#14) üzenetére


Karma
félisten

Az utolso bekezdessel magad is rajottel :K

Egyebkent ez a kis Wave-ek (WaveWQ csalad) kozelebbi rokona, nem az S8500 es 30 altal vezetett Wave csalade.

“All nothings are not equal.”

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

35ezer szerintem kifejezetten sok lenne érte... persze nekem is bejön a felhozatala, de sokallom annyiért adni mint egy olcsó Androidos cucc, nem tudom mire az ajánlott, inkább Tetszettet adtam volna neki.
Samsung Galaxy mini alig több és hát...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk is már viszik rendesen....

(#20) Probber válasza hack69 (#16) üzenetére


Probber
őstag

Rezisztív kijelzőnek semmi köze a sebességhez. Ezek pedig pont olyan frissítések ami miatt vinni fogják, főleg ha egy kicsit csökken a független ára. Kártyás csomagban pedig lesz rá kereslet bőven. A Samsung jól csinálja, azt a réteget (és nem csak a fiatalokat) célozza, akiknek elegendő ez a tudás, ők pedig vinni fogják, úgy ahogy a nagy múltú elődöt.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#21) hack69 válasza Probber (#20) üzenetére


hack69
aktív tag

értsd:lassan reagál az érintésre. Az hogy mit vesz a türelmetlen paraszt az meg nem érdekel. :)

(#22) Probber válasza hack69 (#21) üzenetére


Probber
őstag

"lassan reagál az érintésre"
Ez sem igaz. A rezisztív és kapacitív között nagy vonalakban annyi a különbség, hogy míg a rezisztív kijelző érzékelése két réteg összenyomására aktiválódik, addig a kapacitív kijelzőknél egy finom elektromos réteget szakítunk meg az ujjainkkal (multitouch) és nem kell "erőt" kifejteni az érzékeléshez. Egyik sem reagál lassabban mint a másik.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) PierNight válasza hack69 (#16) üzenetére


PierNight
aktív tag

milyen x5?

(#24) hack69 válasza Probber (#22) üzenetére


hack69
aktív tag

tudom a technikai hátteret. Nem kell offolni. A rezisztív ellenállás változásra reagál az elektródában, ami a nyomás hatására megnő. A kapacitív hasonló, de töltés változásra megy a játék és nem változik az elektróda hossz így lehet több ponton is mérni. Ezért van multitouch. A technológia maga nem lassabb, de a telefon nem használja ki a kapacitív kijelzőt.

(#25) hack69 válasza PierNight (#23) üzenetére


hack69
aktív tag

Nem BMW.

(#26) Duree


Duree
veterán

Nekem az elözö 5230 van és nagyon elégedett vagyok vele,nem hiszem,hogy lecserélem az ujabbra

duree54

(#27) xxman


xxman
senior tag

Nagyon jó lett! Az új design sokkal komolyabb és szebb. Az előzőt (S5230) at is csak a wifi miatt nem vettem meg anno. De lehet erre majd beújítok.

I just wanna have some fun.

(#28) PierNight válasza hack69 (#25) üzenetére


PierNight
aktív tag

gondoltam...viszont ami még x5 az a se puriness..

(#29) scyllarus válasza PierNight (#28) üzenetére


scyllarus
veterán

Gondolom a Huawei Ideos X5-re gondol...
A Nokia X5 kétszer ennyibe kerül, az SE X5 négyszer ennyibe, azok nem lesznek az alsó kategória sztárjai :D
Az IDEOS tényleg jó lehet, de ehhez kellene egy olyan ár.
A témához hozzászólva: igenis jó kis telefon lett a Star II, ha valaki nem tart igényt egy okostelefon szolgáltatásaira, ilyenek azért 2011-ben is akadnak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) sdd2


sdd2
veterán

Ez már most sikeres lesz.Enyiért wifi-s telefon nem sok van.Főleg ha még a T-mobilon kívül felveszi a kínálatba a többi szolgáltató is.Le a kalappal a Samsung elött.Tudják mitől döglik a légy.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31) magyarattila


magyarattila
tag

de vicces:

-Samsung Galaxy S II
-Samsung Galaxy Ace
-Samsung S5260 Star

Design 1 és ugyanaz mindháromnál :DDD

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#32) BossBoss


BossBoss
őstag

Hát igen kérem ebből van aztán a nagy profit. Samsugéknál jól csinálják a dolgokat nagyon! Tényleg le a kalappal! :C

(#33) forgonati


forgonati
őstag

A kommentek közt sehol sem látom hogy valakinek gondja lenne a 3G hiányával. Eszerint csak nekem van gondom ezzel? A wifi benne van ez jó dolog, de könyörgöm, 2011-ben egy 30 rugós telefonban nincs egy nyomorék 3G? Azt hittem hogy mostanára amikor már minden csatlakozót egységesitenek, eljutunk oda is hogy ez az adatátvitel alap legyen. Főleg egy ilyen, netezésre, fészbukra meg tököm tudja mire kihegyezett világban. Én személy szerint sokat utazok, és bizony bőven használom is a netet eközben. Otthon nem használom a wifit a mobilomon, mert ott a nagy gép a netezéshez, utazás közben meg nagyon ritkán játszik játszik a wifi mert wifis hotspotok még nincsenek úton-útfélen, max ha az ember beül valami olyan étterembe ahol van. De pl. buszon, vonaton nagyon hasznos a gyors adatátvitel, ha normális sebességgel akarok netezni. Nem vágyom feltétlen 14Mbit-es HSDPA-ra de hogy az EDGE a maximum amit bele tudtak préselni... Szánalmas komolyan. Nálam ezzel ki is van lőve a jelöltek közül. Mondjuk nem csak kizárólag emiatt...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#34) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ha olcsó érintős telót vennék, és nincs szükségem okostelefonra, akkor én inkább ezért adnék 35k-t mint az S5230-ért 25-öt.
Egyébként zárt rendszerű telefonhoz képest a böngésző egész korrekt, de azzal a kevés memória hibaüzenettel engem kikészítene. Remélhetőleg idővel javítják majd.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#35) Tristis


Tristis
őstag

Mondtam én, hogy eldugták a különösen ajánlott plecsnit. Mindenki tudja, hogy olcsóbb lesz, mindenki tudja, hogy nagyon a legjobb vétel körül lesz és mégse. Szerintem elvitte valamelyik gyerkőc a szerkesztőségből azt a plecsnit. :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#36) Kanczy


Kanczy
veterán

Mint S5230 tulaj, nagyon tetszik ez a telefon, de hiányolom a 3G-t. Ipod touch mellett ez az egyetlen dolog, ami néha hiányzik, úgyhogy valsz. a következő mobilom egy Ace v. valami hasonló csoda lesz :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37) Osynho


Osynho
addikt

Ez miben különbözik egy Montétól? :U

[ Szerkesztve ]

(#38) rep3at


rep3at
őstag

Külsőre szerintem pozitívan változott, a wifi megléte pedig mindenképpen dicséretes dolog, szerintem vinni fogják nagyon. A 3G nekem nem nagyon hiányzik, nincs mobilnet előfizetésem, megvagyok én a wifivel is (igaz, minden "törzshelyemen" van).

Forward thinking. كرر

(#39) kezdő


kezdő
senior tag

Elsőre nagyon nyerő ajánlatnak tűnik a női családtagok számára.

Viszont második nekifutásra annyira már nem.
T-nél 2 éves előfizuval annyiba kerül mint egy SE X8. (direkt nem a Bladehez hasonlítom, mert az extra bestbuy még áremelés után is)
Nem tartom egy nyerő telefonnak az X8-ast, de ugyanannyi pénzért azért beláthatóan több lehetőség rejlik egy Androidos készülékben, akár egy hozzá nem értő számára is.

Igaz Domino csomagnál van 5e Ft különbség a Samsung javára. (valószínűleg a célközönség nem az előfizetéses vásárló)

Reméljük a T is tovább csökkenti majd az árat, akkor lehet belőle tömegtelefon.

(#40) Kroni1


Kroni1
veterán

tetszetős..

(#41) Demo91


Demo91
csendes tag

Én ma "teszteltem" ezt a telefont.
Kijelző: pocsék. az elődnek szebb kijelzője van mint ennek, ez az alap téma is nagyon fapados, nekem egyáltalán nem tetszik. Néha jó hogy rezisztív az érintőpanel, néha pedig semmit sem lehet érezni.

Telefon: Szép külseje, van nagyjából igényes az összeszerelés is, a 3 gomb is kellemes. Ami iszonyatosan zavart:lassú szoftver, sokszor akad a kütyü, ami a videón is látszik. Alapvetően nem lassú, de a jó nem ilyen. Néha pedig szövegbevitelnél kicsit feljebb van a nyomáspont.
Eléggé idióta dolognak tartom a 3g hiányát, és a WiFi is teljesen felesleges. A böngésző egy nagy .... állandóan dobálja az üziket hogy nincs memória vagy kevés a memória. egyedül egy mobilra optimalizált oldalt sikerült megnyitni, a mobilarena.hu-n sem tudtam elolvasni a cikkeket, közelítésnél egyből jött az ablak még úgy is hogy kikapcsoltam a képek megjelenítését. Ez egy eléggé pocsék és elhibázott dolog. Remélem lehet rá valami jobb böngészőt tölteni.
Alapvetően 20ezerért éri meg ez a telefon, az S5230 gördülékenyebb de abból meg hiányzik a WiFi.

Szerintem teljesen felesleges olcsó wifis telefonoktól csodát várni, csak nem gondoljuk hogy ugyanaz a technika van a 20ezresbe meg a 80ezresbe. Lásd: Samsung Monte, 10-ből jó ha 3 hálózatra tud csatlakozni. :)

(#42) MaxTorque


MaxTorque
tag

Hmm, tetszetős! Nekem Montém van, és lecserélném egy ilyenre, igaz buknám a GPS-t, de a szoftver fényévekell fejlettebb. 3G hiánya sem zavarna, nálunk úgy sincs lefedettség :DDD Ukrajna RULEZ :DDD Szal kb. az lesz h ha megnéztem élőben és tetszik, akkor Monte repül :))

(#43) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

hhááát....itt a kinézettel nincs baj...de azért annyira nem jön be...na meg samu :U ...nem vagyok a párti

(#44) johny dragon válasza Osynho (#37) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nincs 3G, és fejlettebb a szoftver (fejleszthetetlen Bada, ahogy írták fentebb). Montéban TW2.0+ volt, ebben 3.0.
A telefon pedig meglepően korrekt lett, lényegesen jobb, mint az előd, és erről az új TW tehet.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#45) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Húgomnak s5230 van és pont most mondta, h új telefon kéne neki amibe van wifi de az android túl bonyolult szerinte. Ez pont jó lesz neki és szerintem sokan vannak így.

(#46) Demo91


Demo91
csendes tag

Kíváncsian várom az első "megvettem, két napja nyúzom" hozzászólást. Igazából, ha majd karácsony környékén fillérekért meg lehet venni, akkor meg fogom venni.
Az a baj hogy ez a böngészős dolog elveszi a kedvemet az egésztől...
Nem tudja valakim, lehet rá Operát tölteni vagy valamit amiben nem csinálja ezt?
Bár olvastam hogy hardveresen van baj nem szoftveresen...

(#47) pista59 válasza Demo91 (#41) üzenetére


pista59
senior tag

wifi-3g felhasználó függő, van akinek ez, másnak az kell, olvashattad előtted.
Azért az olcsó-drága összehasonlítás is sántíthat kicsit, lásd Blade.
Ennyit tud, kész, az árát kell hozzá igazítani. Mármint kellene, de minek? Valószínűleg így is viszik majd.

A győztes féreg irtó baktérium

(#48) Zsolto


Zsolto
őstag

Hát, nálam kezelhetőségben az S5230 teljesen kiverte a biztosítékot, 0 Ft-ért elhoztam egyet a Pannontól bő éve, hátha. Fél óra után már meg is hirdettem.

Ennél a Star II-nél hiába cserélték le a felületet, a (nagyon) vacak kijelző és a 3G hiánya (WTF???) miatt nálam azonnal megkapta a "szóra sem érdemes" plecsnit.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#49) xxman


xxman
senior tag

én nekem soha nem volt szükségem 3G-re... drága , és utálom nézni hogy húú mennyi az adatforgalom... én pl akárhova megyek találok wifit. bár ez a memória hiány

I just wanna have some fun.

(#50) viszta99 válasza xxman (#49) üzenetére


viszta99
tag

Csatlakozom ! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.