Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Gery15


Gery15
addikt

Még mindig nem lehet szoftvert frissíteni rajta?

HyperX

(#902) ludla válasza Gery15 (#901) üzenetére


ludla
őstag

Nekem a Samsung azt írta a szervizpontokon tudják frissíteni.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#903) Gery15 válasza ludla (#902) üzenetére


Gery15
addikt

Hát persze... ugyanazt a szoftvert teszik rá jó pénzért, köszi de nem.

HyperX

(#904) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azoktól kérdezném akik Opera mini-t használnak.

Valahogy el lehet tüntetni a böngésző alján látható nyilakat meg OK gombot? Kitakarja a negyed képernyőt.

Plusz az mitől van hogy ha nincs semmilyen kapcsolat beállítva akkor pl facebook-kal nem lehet wifivel netezni? Most lőttem egy kamu kapcsolatot, de persze ki van kapcsolva, és így már használja a netet a teló.

Amúgy barátnő használja telefont, eddig meg van elégedve vele, csak pár widgetnek tudna örülni. Pl: jegyzetek, ébresztő, ilyeneket. Lehet valahonnan szedni le rá?

Live-Die-Respawn

(#905) Gery15


Gery15
addikt

Végre sikerült egy youtube videó és egy külföldi oldal segítségével szoftvert frissítenem, de nincs magyar nyelvem.

HyperX

(#906) avxtr


avxtr
csendes tag

Sziasztok! A feleségemnek meg a lányomnak van ilyen készüléke. Segítség kellene a Google naptár hozzáadásához a saját naptár mellé. A fiókok hozzáadásánál nem ajánlja fel a google-t csak az Exc Act Synv-et. A levelezésnél be van állítva a gmail, az rendesen frissít. Előre is köszönet!

(#907) napata2


napata2
tag

Sziasztok!

Abban tudtok segíteni, hogyan lehet beállítani, hogy csak WiFi-s net kapcsolatot használjon? (Csak akkor lépjen ki a netre, ha van WiFi.)

Köszönöm!

(#908) xyzxyz


xyzxyz
csendes tag

Üdv.
Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e wifit megosztani valahogy a s5260-an?
Van rajta mobilnetem, de szeretném kiosztani tabletra. Van valmilyen program ehhez, vagy csak androidosoknál elterjedt ez a funkció?

(#909) bazsina


bazsina
csendes tag

Nekem is Samsung S5260-asom van és eddig a legújabb szoftver van rajta és semmi baj sincsen vele független állapotában a legjobb Témák is mennek rajta tőlem lehet kérdezni ha van vmi gond.

(#910) ludla válasza xyzxyz (#908) üzenetére


ludla
őstag

Ezen a telefonon nem lehet wifit osztani.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#911) tibor1994 válasza bazsina (#909) üzenetére


tibor1994
csendes tag

Ha megkérdezhetem, hogy tudtál frissíteni?

(#912) ludla válasza bazsina (#909) üzenetére


ludla
őstag

Az új szoftver lehetősége engem is érdekelne :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#913) #82471168 válasza xyzxyz (#908) üzenetére


#82471168
törölt tag

Küldenél egy linket a az új szoftverrel kapcsolatban?

(#914) napata12 válasza napata2 (#907) üzenetére


napata12
csendes tag

Valaki?

(#915) flame654


flame654
csendes tag

Üdv!
Van erre a telefonra hivatalos frissítés? Vagy valahol megvan a gyári szoftver, mert nagyon úgy néz ki, hogy valami szoftveres hiba van a telefonnal. :F

(#916) Atti575 válasza NeeRO (#401) üzenetére


Atti575
tag

Mibe változik a telefon ettől a frimwaretol??? új menü vagy ilyesmi??

(#917) Atti575 válasza Loewes (#448) üzenetére


Atti575
tag

De miben változik a telefon ha felteszem hozzá ezt a frimwaret??

(#918) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Rokonnak segítenék névjegyáttétel ügyében, S5260-ra váltott, eddig 5230-a volt.

A korábbi telefon képernyőjének vége, azon a new pc studio működött, csinált is korábban egy .npf kiterjesztésű fájlt a névjegyekről, ez megvan.

A kérdésem:
1. Hogy tudom az .npf kit. fájlt rávarázsolni a telefonra; vagy valami konverter .spb-re?
2. a KIES-t letöltöttem, a telefon csatlakozása viszont megáll úgy, hogy azt írja ki, hogy "Csatlakozás...", és nem megy tovább, miért?

Pls, segítsetek, mert kezd az őrületbe kergetni ez a dolog :(

Köszi!

(#919) FordFair válasza FordFair (#918) üzenetére


FordFair
tag

Pontosabban:
- a telefon azt írja: csatlakoztatva,
- a KIES a PC-n: "Csatlakozás..." és csak pörög az a sz*r ...
a KIES-kapcsolódási hibaelhárítója sem segített :O

(#920) argent


argent
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már azzal a hibával, hogy az érintőképernyő 2-3 ponton érzéketlen?( Leejtve nem volt 6 hónapos a teló.)
Ha igen, akkor tud esetleg rá vmilyen megoldást?
Hardweres v szoftveres jellegű lehet a hiba?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

Túlélek mindent, ha beledöglök is!

(#921) tibi23


tibi23
csendes tag

Sziasztok!Az s5260-asom miért nem játsza le a youtube-ról a klippet? Elinditja a buffert és annyi!

(#922) #82471168


#82471168
törölt tag

Valaki nem tud linket küldeni a widgettel kapcsolatban?:)

Előre is köszi.

(#923) Shermann


Shermann
csendes tag

Először is azt szeretném tudni miért van az hogy leszedem az operát és telepítés kb 30% ánál megáll és kiirja hogy rádiókapcsolat szükséges
Másodszor nem tudtok vmit arra hogy műkődjön a youtube?

(#924) Shermann válasza oriic (#904) üzenetére


Shermann
csendes tag

hallod de hogy lehet operát használni? neked nem irja ki hogy rádiókapcsolat szükséges?

(#925) oriic válasza Shermann (#924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi belőttünk egy kamu mobilnet beállítást, és utána megy a wifi-s operázás...

Live-Die-Respawn

(#926) oba


oba
addikt

Hi!

Él még ez a topik? :)

Átmenetileg egy ilyen készülékem van. A gyári facebook app elég szar, ezért leszedtem az m.facebook.com -on felajánlott alkalmazást. Amivel csak annyi gondom van, hogy a kijelző 1/3 -át kitakarja egy nyilakból álló cucc. Gondolom ez azoknak kell akiknek nem érintős a telefonjuk. Ezt valahogy el lehet tüntetni, illetve van olyan verzió javas facebook kliensből ahol nincs ez nyilas cucc alul? Ugyanez a helyzet opera mininél is...

Illetve honnan tudnék hozzá java appokat/játékokat leszedni, amik már touchscreenre íródtak? Szedtem egy párat de azoknál is megjelenik ugyanaz a nyilas izé alul és baromira zavaró. Jöhet akár privátban is az info :)

Thx!

(#927) ludla válasza oba (#926) üzenetére


ludla
őstag

Hali, a nyilakból álló cucc a virtuális billentyűzet amit ki lehet kapcsolni a Java alatt amelyik programhoz nem kell onnan vedd ki a pipát.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#928) oba válasza ludla (#927) üzenetére


oba
addikt

thx, megtaláltam :)

elég gyenge készülék :( az elfogyó memória hibaüzenet elég bosszantó
már megcsináltam itt a topikban lévő kis tweaket, de számottevően az sem segít :)

na mind1. :)

(#929) #82471168 válasza flame654 (#915) üzenetére


#82471168
törölt tag

Szia. Ehhez a telefonhoz nincs szoftver frissítés.

(#930) zolika20000


zolika20000
csendes tag

sziasztok van egy samsung star 2 esem es a multkor lekezdett szaggatni majd lefagyott ekkor kivettem az aksit mert semmire nem reagalt es utanna beakartam kapcsolni ujbol de nem kapcsol be
csak elkezd betolteni kiirja a telefon nevet utanna pedig a samsung logot es ott megfagy onnanstol nem csinal semmit es semmire nem is reagal mi vele a teendo? valaki valamilyen otletet tud adni h mit csinaljak vele?

(#931) draco31


draco31
veterán

Tegnap szereztem egy ilyet tesómnak. Minden oké vele, de a youtube videók sehogyan sem akarnak elindulni rajta, WiFi-n próbálkozok. A flash is be van kapcsolva a böngészőben. Bejön a lejátszó felület, de a pufferelés nem akar megmozdulni 0% ról. Mi lehet a baja?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#932) thunder505


thunder505
csendes tag

Tisztelt Mindenki (aki segítségre szorul).

Láttam az írásaitok között hogy nem akar a telefon Kapcsolódni USB - n a számítógéphez, s még a KIES sem segít ezen, + hogy nem megy rajta az Opera 6.7 s vagy valami ilyesmi....

1. Van a telefon, MENÜ - BEÁLLÍTÁSOK - KAPCSOLATOK - (ALUL) USB segédprogramok (ABBAN) - HÁTTÉRTÁR (kattrá, megjelenik a számítógépes csatlakozás,)
+ NE CSINÁLJATOK VELE SEMMIT SEM CSAK DUGJÁTOK RÁ AZ USB KÁBELRA , SZÁMÍTÓGÉP CSATLAKOZÁS UTÁN, MEGJELENIK A KÉPERNYŐN HOGY:
- számítógépes kapcsolat csak készenléti módban stb....
ILYENKOR KATTIN CSATOK AZ IGENRE AZUTÁN A
- minden widget és alkalmazás befejeződik stb....
ERRE IS RÁ KELL KATTINTANI,MEGJELENIK EGY USB KÉP ILYENKOR CSATLAKOZTATVA VAGYTOK A GÉPRE.

2. Sajnos az Opera 6.7 - es vagy mi neve van nem megy rajta amit nekem enged, és jó is az Opera 4.1 - es és
szerintem jobb mint a 3 as a 3 as sal szenvedni kellett mire megjegyezte a könyvjelző nevét a 4.1 s jobb annál 2 perc kellett mire kijelöltem a könyvjelzőt, töröltem a többi vackot és így már megy is.

3. A samsung s5260 ra raktam fel Widgetet ami egy Nagyon jó óra és nem zavarja, csak egy gonddal kell vigyázni, ne rakjatok fel olyan programot ami nem kell mert lassítja az 5260 t még ha törlitek akkor is lassítja.

Köszönöm hogy elolvastátok, ha valami gond van akkor írjatok.

(#933) draco31 válasza thunder505 (#932) üzenetére


draco31
veterán

Azt hiszem én 6-os opera minit raktam fel rá, nem volt vele semmi gond, de majd megnézem pontosan, hogy melyik, ha tesóm hazakeveredik.
Nálam a memóriakártyát nem látja a gép, ha összekötöm, ez mitől van? Csak a belső memóriát látja a gép.
Továbbá miért nem megy a youtube wifin rajta? Már több routerrel is próbáltam, de semmi. Mobilnet nincs rajta, hogy kipróbáljam, a KIES szerint a legfrissebb fw van rajta. A böngészőben be van kapcsolva a flash. Ötlet?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#934) thunder505 válasza draco31 (#933) üzenetére


thunder505
csendes tag

Mobiltelefon - beállítás - kapcsolat - (alul) USB segédprogram - Háttértár = kattrá, megjelenik egy szöveg ilyenkor usbvel kapcsoljuk a gépre. - megjelenik még egy szöveg ilyenkor nyomkodni kell addig amíg egy usb kulcs meg nem jelenik ilyenkor a számítógéphez van kapcsolva, nekem így ment. Ha neked működik akkor jó. Ha nem írj és majd lefényképezem hogy mi kell mert van a mobilnak monitor kamerája is.

[ Szerkesztve ]

(#935) draco31 válasza thunder505 (#934) üzenetére


draco31
veterán

Mint mondtam, összekapcsolódik a géppel, de csak a belső ha jól láttam 100Mb-os memóriát jeleníti meg a gép, a benne lévő 2Gb-os kártyát nem látom a gépről. Neked ott van a memóriakártya is?

- számítógépes kapcsolat csak készenléti módban stb....
- minden widget és alkalmazás befejeződik stb....

Ezek a szövegek megjelennek a képernyőn nekem is, kétszer kell igent nyomnom, de nem megyek be a menübe, simán készenlétben dugom rá csak. Most nincs még itthon a mobil, de ha hazajön öcsém, akkor kipróbálom a menüből, hátha úgy már a memóriakártya is megjelenik a gépen, mert így elég macerás, hogy felmásolok valamit, aztán a telefonon belül másolgassam a kártyára.
A Youtube neked működik?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#936) draco31 válasza thunder505 (#934) üzenetére


draco31
veterán

Valóban, ha a menüből szórakozok, akkor látja csatlakozáskor a memóriakártyát, köszönöm! :R
AZ ilyen hülyeségei miatt nem szeretem a samsungot!!!!!!!!!!!!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#937) draco31 válasza thunder505 (#934) üzenetére


draco31
veterán

Ja igen, kimaradt, 7.1-es opera mini van rajta öcsémnek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#938) thunder505


thunder505
csendes tag

Érdekes bizony de én most maradok a Opera 4.1 nél, könnyű nem kell vele szrakodnom. Köszi a tippet majd ha lesz egy andromédám felrakom.

(#939) thunder505


thunder505
csendes tag

Most láttam hogy igazad volt, TÉNYLEG JÓ AZ OPERA DE CSAK A NEXT MINI, nem írja ki hogy kevés a memória és nagyon gyorsan fut, ami a legjobb hogy lehet rá találni Widgeteket, az android clock no1# és a twitter is jó, de nekem az Óra kell.

:DD :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#940) #82471168 válasza krisztian000 (#853) üzenetére


#82471168
törölt tag

Sehogy sem lehet ingyenessé tenni,a Google mapsot adatforgalmat kell fizetned,azonban úgy tudom hogyha van wifid akkor ingyenesen használhatod,de ebben nem vagyok biztos.

(#941) #82471168 válasza Shermann (#923) üzenetére


#82471168
törölt tag

A youtube működik a telefonon,azonban nem mindig mert az internet azt írja ki hogy kevés a memória.

(#942) #82471168


#82471168
törölt tag

És véget ért a telefon szolgálata.Durván 2 évet szolgált nálam.

(#943) -Zerg-


-Zerg-
tag

Valahol olvastam megoldást a Youtube pufferelés 0%-ra:
Meg kell nézni milyen IP-t kap a teló a routertől és azt felvenni a
router DMZ-jébe. Nálam megoldotta. :C

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#944) #02760448


#02760448
törölt tag

Lenne egy Samsung S5260 Star II tegnap lemerült kikapcsolt azóta se kép se hang, töltésnél a kijelzőn az elem és semmi bekapcsolásnál is a telefon nevét kiírja és sehova tovább valakinek valami ötlete mi lehet vele. Válaszokat előre is köszönöm

(#945) Bgabor75


Bgabor75
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Kislányomnak van egy Star "-e opera minit szeretne rá letölteni de azt irja ki a telo hogy:

nem támogatott tartalom

T-mobilos a készülék. Elöre is köszi a segitséget

(#946) -Zerg- válasza Bgabor75 (#945) üzenetére


-Zerg-
tag

Javás verziót keresss, csak azok futnak rajta.
.jar kiterjesztésű file bemásolni az Egyéb mappába és onnan indítani a telepítést.

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#947) Bgabor75 válasza -Zerg- (#946) üzenetére


Bgabor75
újonc

7.1 jar fájlt töltöttem le. Nem igazán értem mi lehet a gond

(#948) #82471168


#82471168
törölt tag

Szisztok.Eladó egy Samsung star 2 nevezetű telefon. ;] Az ár 4000FT.Ha valakit érdekel írjon privátba. :DDD

(#949) szundi111


szundi111
csendes tag

Sziasztok! Van nálam egy ilyen készülék, és az a baja hogy bekapcsolom és folyamatosan újra indul. Van ezen valami megoldás resetelni, vagy ami factory resetet csinál. Kód beirás nem segít, mert addig be sem lép. Köszönettel

(#950) tiger74


tiger74
csendes tag

Sziasztok!Ha valaki még van ezen a fórumon,kérem segítsen....Samsung star2-t függetlenítették,azóta ujraindul,hol magától,hol meg híváskezdeményezés után!A kies nem talál friss szoftvert,mert a legfrissebb verzió van rajta:(Hogyan tudom nullára formázni a telót?vagy egy régebbi verziót rátenni?vagy vigyem vissza a csókához és csapkodjam vele szét a fejét????
Előre is köszönöm a segítségeket!

(#951) quailstorm válasza tiger74 (#950) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#952) tiger74 válasza quailstorm (#951) üzenetére


tiger74
csendes tag

Szia!Mindent letöltöttem,úgy csináltam,ahogy videoban,el is fogadott mindent,most hívás után kitesz egy kis zöld információs táblázatot-SW verzió,modem,shp,build és hasonló infókkal,majd ez kilép és egy sárga üzenet jelenik meg: Upload data to pc felirattal és nem történik semmi :(

[ Szerkesztve ]

(#953) quailstorm válasza tiger74 (#952) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor alighanem itt az ideje hogy szétverd a szervizes fején. Mert semmi ilyen nem normális jelenség. Nem tudom mit kókányolt, de szerintem nem z3x boxszal dolgozik...

Most látom, azt nem írtam hogy rakod download módba a telót. Az ment?

[ Szerkesztve ]

(#954) tiger74 válasza quailstorm (#953) üzenetére


tiger74
csendes tag

Elvileg kiirta a teló,hogy download!Na most.....az előző probléma megoldódott,az rsrc2-t mid-ből lowba kellett átteni.Viszonzt most ujra az előző hiba áll fenn,ujraindul :(

(#955) quailstorm válasza tiger74 (#954) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen-igen, az a debug levelt állítja.
Akkor viszont nem a szoftver a hibás, valamit elfüstölt a drága szerelő úr...

(#956) tiger74 válasza quailstorm (#955) üzenetére


tiger74
csendes tag

Akkor megyek és homlokon csapkodom vele!!!Nagyon szépen köszönöm a segítséged és a türelmedet.visszaviszem ennek a tetűnek és szétverem vele az arcát!!!
Még egyszer nagyon szépen köszönöm!
Üdv:Zoli

(#957) quailstorm válasza tiger74 (#956) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sok sikert!
Sajnálom hogy többet nem tehettem.

(#958) tiger74 válasza quailstorm (#957) üzenetére


tiger74
csendes tag

A legtöbbet tetted,amit meg lehetett tenni,nagyon nagyon szépen köszönöm :R

(#959) koko1234 válasza zolika20000 (#930) üzenetére


koko1234
újonc

SZIA ugyan ilyen próbléma van a telommal nekem is tudnál segíteni benne ? ha azóta sikerűlt valamit válaszod elöre is köszi

(#960) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Lehet ezt az ősrégi telót függetleníteni valahogy? Progival, kóddal, turbo simmel?

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#961) quailstorm válasza Dj Sügi (#960) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Na itt is spammelsz? Vidd el a sarki GSM-hez, ehhez nagyobb eséllyel lesz valami, mint a Nokiához.

(#962) Dj Sügi válasza quailstorm (#961) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nem mintha nem kérdezték volna meg mindkét helyen ezt már vagy 1000x. Vicces, hogy a több 100K-s mai csúcsszuper telókat pár dodóért tudják függetleníteni, ezekhez meg semmit nem találni vagy csak horror áron.

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#963) quailstorm válasza Dj Sügi (#962) üzenetére


quailstorm
nagyúr

maga idejében ehhez is volt meg tán most is, de engem sose érdekelt
még arra is tudtak adni kódot ha megcsináltad a szervizmeüs függetlenítést ami viszont lezárta a telefont

egyébként meg szabályzatellenes, errefelé már pókháló van, nem modi, de mindketten repülhetnénk emiatt...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.