Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kristofvok


kristofvok
csendes tag

nem tudom mi a gond nekem vannak olyan wifik amikkel még a net se megy de amúgy nekem tökéletes a youtube már ha betölti magát az oldalt a kevés memória hiba üzenet nekem az egyetlen gond a másik meg az opera mini ami nem akar wifivel működni erre tudtok valami megoldást?

(#502) pcjav


pcjav
csendes tag

Természetesen nem olvastam végig a fél éves anyagot. Tegnap vettem egy ilyet. Próbálok témákat leszedni, wifin netezni de tök alkalmatlan a cucc. Próbálom kicsit testre szabni a ketyerét de lehetetlen. Telefonáni ugyan lehet rajta de azt bámin lehet. Szerintem nagy ívben kerülendő. A két évvel öregebbi, más gyártó cucca is jobb volt ennél. Remélem nem modiznak le a véleményemért. Üdv. :)

(#503) Szala0504


Szala0504
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung S5260-as telót. Kiválóan működik csupán annyi vele a problémám, hogy az SD kártya tartalmát nem látom a PC-n. A KIES programmal próbáltam, de sajnos ott láttam az SD kártyát. Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon megköszönném.

(#504) annnie válasza Szala0504 (#503) üzenetére


annnie
csendes tag

szia!
ha jól emlékszem, az lesz a megoldás, hogy át kell állítani a telefont háttértár módra:)
menü - beállítások - kapcsolatok - usb-segédprogramok - háttértár, és akkor látni fogja a gép a kártyát:)

nekem viszont olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám személyre szabni a telefonkönyvben szerepelő kontaktokat?(kép, csengőhang, stb)

előre is köszi!:)

(#505) Roboba


Roboba
csendes tag

Sziasztok!
Ez a teló nem tud "úgy működni, mint egy pendrive"?
Én nem a Kies-ben szeretnék fájlokat cserélni, hanem a Windows Intézőben. Megköszönném, ha valaki tudná a megoldást, mert ez a Kies borzasztó!!!
Átláthatatlan és teljesen felesleges, hiszen a saját számítógépemen én tudom, hogy mi hol van, itt meg minden egybe...áááh...
Várom a megoldást, ami leegyszerűsíti az adatforgalmat az Intézőre.
Köszönöm!

R

(#506) Szokenesz válasza Roboba (#505) üzenetére


Szokenesz
senior tag

USB-re csatlakoztatás előtt: Beállítások - Kapcsolatok - USB-segédprogramok - Háttértár
Így nem jó? :)

(#507) hyrex


hyrex
tag

Sziasztok!
Nekem is van egy Samsung S5260 Star II-es telefonom.... be írtam ezt a kódot *#6984125*# és ki írta hogy: authorization mode on vagy valami hasonló....
na ez mit jelent???? Google meg a YouTube nem a barátom mostanság....
Remélem emiatt nem fogom a garanciát elveszteni....

[ Szerkesztve ]

(#508) KKK-007 válasza Chosen (#485) üzenetére


KKK-007
tag

Ha böngészni akarok az Operával, akkor azt WiFi-n keresztül teszi, ha az el van indítva?

[ Szerkesztve ]

(#509) Chosen válasza KKK-007 (#508) üzenetére


Chosen
addikt

Igen, akkor megy Wi-Firől, ha előtte csatlakoztál egy Wi-Fi hálózatra. Ha nem csaltkozol előtte, akkor mobilnetről próbálkozik, de természetesen ha a beállítások->kapcsolatok résznél nincs engedélyezve a csomagkapcsolat, akkor nem fogja leszívni a pénzed, csak dob egy hibaüzenetet.

(#510) DeSanto


DeSanto
őstag

Sziasztok!

Egy olyan problémám van hogy a barátnőm kivitte a telefonomat Bulgáriába és mire hazajött addigra a telefonom nem keresett hálózatot(nem is talált).
Tettem rá egy másik softot de akkor is csak a hálózatkeresés működik a csatlakozás nem.
IMEI szám van.
Mi lehet a baja?
Tud valaki linkelni egy tuti magyar nyelvű firmware-t hozzá?
Köszönöm! :R

(#511) Gery15


Gery15
addikt

Hogy lehet ezekre a telókra témát tölteni?

HyperX

(#512) mik000


mik000
csendes tag

Van pár a samsung apps oldalán de azokat inkább meg se nézd
Vannak androidos meg badás témák átalakítva erre a telóra. Le kell vadászni netről ( de nem samsung apps)
Egyik korábbi hozzászólásomban leírtam a weboldal címét ahol pl van sok. regisztrálni kell a letöltéshez.

[ Szerkesztve ]

(#513) Gery15 válasza mik000 (#512) üzenetére


Gery15
addikt

Gépre nem tudom letölteni és majd rá tenni telóra? Csak telóról tudom letölteni.

HyperX

(#514) mik000 válasza Gery15 (#513) üzenetére


mik000
csendes tag

www.umnet.com oldalon van sok, keresgélni kell.

.smt kiterjesztésű témák a kompatibilisek

ha bármilyen módon letöltöd/átmásolod/elküldöd a telefonra vagy memóriakártyára akkor már menni fog a téma

[ Szerkesztve ]

(#515) mik000


mik000
csendes tag

http://www.umnet.com/mobile-games/0-0-0-java_240x400-1

itt pedig van egy nagy csokor játék 240*400as felbontásra

[ Szerkesztve ]

(#516) formax


formax
tag

Sziasztok!

Akarok venni egy ilyen telefont. Az egyik (olcsó) helyen azt mondják, az angol nyelvű szoftveres készülék 4000-rel olcsóbb (kb. 22.400), mint a magyar nyelvű szoftveres (kb. 25.500), de az angolra nem lehet feltenni a magyar szoftvert. Igaz ez, vagy csak kamu? Fel tudom tenni az angol ketyerére a magyar szoftvert? Elég sürgős lenne, köszönöm a segítséget.

formax

(#517) meteormacy


meteormacy
csendes tag

Sziasztok nekem egy ilyenem van most vettem kb egy hete . Nekem semmi bajom vele . Előtte s5230 -m volt. Csak már idős volt eladtam s vettem egy ilyet újba. Egy olyan kérdésem lenne hogy nem e tud valaki olyan lejátszót rá ami viszi a pls vagy m3u playlist fájlokat. netrádiót szeretnék vele hallgatni wifin keresztül de eddig még nem jártam sikerrel.S mielőtt mindenki írná hogy drága én eladtam a régit 8e-ért ezt meg vettem 5-ér . Igaz dpi flottás előfizum van.

[ Szerkesztve ]

(#518) zzzoli6 válasza formax (#516) üzenetére


zzzoli6
csendes tag

Más típusú telóval már jártam így.Eredetileg angol volt de valaki előttem fel tett rá egy magyar verziót és a frissítés után csak az angolt engedte újból rátenni.Csak gari vesztés árán tudtam teljesen magyarra csinálni.Nem biztos hogy a samu is így viselkedik,de jobb ha biztosra mész

(#519) formax válasza zzzoli6 (#518) üzenetére


formax
tag

Közben megvettem a magyar nyelvű telefont, frissítettem a szoftverét, most már csak angolul tud... :O Nem tud valaki segíteni, hogyan lehet visszamagyarítani?

formax

(#520) Fleszy


Fleszy
tag

mik000 örülök, h feltetted azt az oldalt, ahonnan lehet leszedni témákat, játkokat.

Lenne egy kérdésem. Pár hete nem enged be a menüből a facebookra, operából igen, de azt nem szeretem, a menüs sokkal áttekinthetőbb, nekem az jobban tetszik.
Ha be akarok a menüből lépni, rögtön lefagy, be se hozza az oldalt, és százszor meg kell nyomnom a kikapcsológombot, h kikapcsoljon, menübe se enged vissza, stb.
Szerintetek mi lehet a baj? Már kivettem az aksit is, valahol ezt olvastam, de nem segített.
ötlet?
Előre is köszönöm.

(#521) zzzoli6 válasza formax (#519) üzenetére


zzzoli6
csendes tag

Én más gyártó telefonfonjával jártam így.Erre utaltam az előző válaszomban.Valószínűleg egy külföldről származó és itthon magyarrá varázsolt telefont sikerült venned.A gond az ebben az esetben hogy a telefon product cod-ja alapján mindig is csak az adott országnak megfelelő nyelvű progit fogod megtalálni.Ezt a produckt cod-ot kell átírni,de samsung-hoz nem tudom az eljárást :( .Én visszavinném a boltba,szerintem erről tudnia kellett az eladónak is.. :F

(#522) formax válasza zzzoli6 (#521) üzenetére


formax
tag

Köszönöm, a Samsung szervizben újrarakták, rendben van, működik. + 3.500,- HUF...
Gondolhatod, ezek után fogok-e még szórakozni a firmware-rel...

formax

(#523) formax válasza formax (#522) üzenetére


formax
tag

Software version:
S2560+XX+KC3
Modem:
SHP:VPP R5 2.1.1
CSC:S5260OXDKD1

formax

(#524) rpeter1


rpeter1
csendes tag

a kis drágaságom ha ki akarok rakni egy widget-et pl: linkedln akkor azt írja h nincs elegendő memória ezt h tudom kiküszöbölni ? :F

(#525) mik000


mik000
csendes tag

kikapcs, bekapcs. akkor megjavul de ha sok alkalmazást indítasz el akkor előbb utóbb megint megkapod ezt az üzenetet

(#526) mik000


mik000
csendes tag

Működő youtube video letöltőt talált valaki?
olyan kéne ami minél jobb minőségben ment..

(#527) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Pár hete már a tulajdonomban van egy ilyen telefon. Sajnos. Lenne egy olyan kérdésem, hogy a képernyőzár funkciót testre lehet valahogy szabni? Pl, hogy híváskor egyből lezárja a készüléket, és a fülemhez tartva ne fejezze be a hívást? Vagy, hogy pár másodperc inaktivitás után zárja le a készüléket, és ne éljen önálló életet a zsebemben?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#528) energy_


energy_
senior tag

sziasztok nincs elegendő memóriára van már valami megoldás? mert nagyon idegesitő :U esetleg egy opera javithatna a dolgon? és ha igen melyiket tegyem fel :)

(#529) hyrex válasza energy_ (#528) üzenetére


hyrex
tag

Én az Opera 5-öt ajánlom....

Amúgy be ne írjátok ezt a kódot!
*#6984125*#
Bekapcsolja az automatikus válasz módot! Ha beütötted akkor ugyan ezt a kódot be ütöd és kikapcsolja...

[ Szerkesztve ]

(#530) mormota76


mormota76
csendes tag

Sziasztok!

Az előbb telepítettem a telefonra az Opera böngészőt, picit böngésztem vele, majd kiléptem. Most meg nem találom az Operát a telefonon. Hová tűnhetett és hol tudom megtalálni?

(#531) Fleszy válasza mormota76 (#530) üzenetére


Fleszy
tag

Szia! A játékokban találod.

(#532) mormota76 válasza Fleszy (#531) üzenetére


mormota76
csendes tag

Köszi! Király vagy!

(#533) Fleszy


Fleszy
tag

Sziasztok!
Már kérdeztem, de senki nem válaszolt.
A facebook alkalmazásom nem működik. Lefagy rögtön a teló. Csak szervízben javítható? Vagy valakinek lenne valami ötlete?
Köszönöm.

(#534) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Végre rájöttek hogy a szabványosítással lehet spórolni,és ezáltal lehet extrákat tenni bele.Én nem szeretem az érintősöket,de a szabvány csatik miatt,kicsit közelebb került hozzám.majd ha érintőssel is tudok zsebben sms-t írni akkor lesz nekem is :) :) :) :) :)

Wasabi...

(#535) Fleszy


Fleszy
tag

Miért nem lát a számítógépem semmit a telóm tartalmából? Adatkábelem nincs csak a bluetooth, az lehet, h kevés hozzá?
Egy mms-t áthelyeztem egy saját mappába, aminek ugye adtam nevet, de sehol nem találom.
Valaki tudna segíteni?
Köszi

(#536) mik000


mik000
csendes tag

ftpservmobile nevű java alkalmazás segítségével wifin keresztül is tudsz bármit másolni, valaki linkelte a nyáron, nézd vissza a hozzászólásokat!

(#537) babybandita


babybandita
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ilyen telefonom van, jó egy hónapos lehet, és épp most tettem rá az Angry Birds nevű játékot, mellyel nem tudok rendesen játszani, ugyanis minden pályaváltás között, vagy még indulás előtt bejön az, hogy Kevés az Erőforrás, zárjak be néhányat.

Na most csak a Játékok menüpont és maga a játék fut, ezt mutatja is a bezáró panel, mind a widgetet és mindent amit lehetett bezártam!

Van, vagy tud erre valaki bármiféle megoldást, hiszen legtöbb esetben nem lehet így használni a telefont, és akkor most nem csak a játékról beszélek.

Köszönöm a segítséget!

"Ha lenne borom, már nem lenne"

(#538) energy_ válasza babybandita (#537) üzenetére


energy_
senior tag

nálam is ez van, de már a jelenleg futó programok sem jönnek elő (angry birdsöt honnan szereztél? :D sima java? ) :)

(#539) babybandita válasza energy_ (#538) üzenetére


babybandita
csendes tag

http://www.samsungmonte.forumz.hu/

Ebben a fórumban találtam! :) Többféle is van.

Bár elég élvezhetetlen a játék, hogy minden pálya között kiírja hogy zárjak be alkalmazásokat, holott csak maga a játék megy... Szóval funny! :)

Ha valaki valamilyen megoldást talál rá szóljon, mert lassan ott tartok, hogy a földhöz vágom ezt a fost :-D

"Ha lenne borom, már nem lenne"

(#540) energy_ válasza babybandita (#539) üzenetére


energy_
senior tag

és játékokban hogy lehet eltüntetni ahol a billentyűzetet? mert érintős játéknál nem sok szükség van rá de elfoglalja a fél képernyőt :D

(#541) mormota76


mormota76
csendes tag

Sziasztok!

Mobil TV van valakinek fenn a telóján (SPB TV)? Mik a tapasztalatok, érdemes feltenni, nézhető?

(#542) saca23


saca23
aktív tag

sziasztok
Nekem is ilyen volt amig le nem cseréltem galaxy minire.
A kevés az eröforràs szöveg a telo
ki be kapcsal megoldhatò.
A billentyű levétele a jàtèkrol az alurol
felhúzható menüben álithatò még a jàtékba lépés elött.
Amugy ez a kevés memoria meg erőforrás engem is ki idegelt. Szerviz meg hülyének nézte az embert ha emiatt oda vittem ja és fillèreké tudtam eladni egyszerüen katasztrofa. Nem èppen felhasznàlò baràt a telefon .

[ Szerkesztve ]

(#543) mik000 válasza energy_ (#540) üzenetére


mik000
csendes tag

Virtuális billentyűzet opció kikapcsolása

(#544) Loewes


Loewes
csendes tag

Most frissítettem a telon szoftvert.
A KIES a saját frissítése után felajánlotta a szoftver frissítését is.
Telenoros vagyok.
A régi szoftver:
S5260+XX+KC3
Modem:
SHP: VPP R5 2.1.1
CSC:S5260OXDKD1

Az új:
S5260+XX+KG2
Modem:
SHP: VPP R5 2.1.1
CSC: S5260OXDKH1

Nem veszett el semmi sem a telóról, minden megmaradt és jól működik.
Memória/erőforrás elfogyás nálam a régivel sem volt és most sincs.
Kicsit gyorsabbnak tűnik a teló.

mormota76

A TV (SPB) tökéletesen megy rajta, itt a fórumban, ha visszaolvasol (#439) hozzászóláshoz, már feltöltöttem 3 widgetet, melyek tökéletesen mennek, egyik a TV.

(#545) Fleszy válasza Loewes (#544) üzenetére


Fleszy
tag

Szia!

Ezeket a kódokat hova kell beírni? (bocsi, még soha nem csináltam ilyet egy telón se)

(#546) Loewes válasza Fleszy (#545) üzenetére


Loewes
csendes tag

Szia!
Ezek nem kódok, hanem a régi/új szoftver verzió számai.
Ezzel a kóddal lehet belépni és megnézni. Simán csak a billentyűzettel begépeled.
*#5239870*#
és ott az 1. Software version-t válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#547) Fleszy válasza Loewes (#546) üzenetére


Fleszy
tag

Köszi. Lehet, h ha frissítenék akkor újra működne a facebook alkalmazás? Mert most állandóan lefagy (mielőtt bármit is mutatna az oldalból) és alig tudom kikapcsolni a telót.

(#548) Loewes válasza Fleszy (#547) üzenetére


Loewes
csendes tag

Elképzelhető, hisz gondolom biztosan megoldottak egy csomó hibajavítást benne.
Nálam a régivel is jól ment minden, nem fagyott semmi vagy hasonlóak.
Nekem már régóta nincs Facebook-m, töröltem magam, mert tök hülyeség az egész, arra jó csak, hogy infókat tudjanak meg rólad, szokásaidról, adataidról, melyet felhasználnak a reklámok, fogyasztási, vásárlási, etc. projectek készítéséhez.

(#549) Fleszy válasza Loewes (#548) üzenetére


Fleszy
tag

Ja, nekem se lételemem a face, néha ha buszon utazom (3órát) akkor jó a telón nézelődni. :)))
Lehet nem csinálom meg a frissítést, mert nem merem, félek, nehogy elrontsak vmit, igazából jól működik a telóm. Köszönöm a válaszaid.

(#550) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék egy olyannal kapcsolatban,hogy ennél a típusnál is mint az s5230-nál,az sms-ek tárolása is "csak" 4-500db max vagy ez állítható pl.1000db-ra?

köszönöm a segítségetek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.