Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Gery15 válasza Elvisskee (#147) üzenetére


Gery15
addikt

Minden kivétel utána vissza kell neki állítani, hogy oda mentse. Milyen memóriakártya van benne?

HyperX

(#152) GyéBen válasza Lalikiraly (#149) üzenetére


GyéBen
tag

A cellainformáció alapján (ingyen) legalább 1 km-es pontossággal határozza meg, hogy hol vagy. Valahol azt olvastam, hogy városban olyan 100 méteres pontosságú.

(#153) Lalikiraly válasza GyéBen (#152) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hali! köszönöm. Ez egész bíztatóan hangzana nekem :) Köszi köszi. Igen értem én hogy Google Maps, csak bénán fogalmaztam :K

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#154) caki8


caki8
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne h hogyan kell ezen a telón a Facebook chatet elindítani-használni!? :C

(#155) Gery15 válasza caki8 (#154) üzenetére


Gery15
addikt

Szia!
Csatlakozol a netre, ebudy.com-ot beírod és kiválasztod a facbookot.

HyperX

(#156) vigyed


vigyed
tag

Sziasztok!

Nemsokára sikerül hozzájutnom egy ilyen készülékhez. Kérdésem az h számít e hogy class2, 4 ... stb memóriakártyát teszek e bele?

Köszi

Goodbye everybody......

(#157) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Üdv.!

Szerintetek melyik telefon éri meg jobban? Ez vagy egy Nokia C3?
Ha minden igaz, Telenortól hozhatnám ezt a Star II-t 3k ért a Nokiát meg 6k ért. A C3 megéri azt a plusz 3 ezret?

(#158) GyéBen válasza Szokenesz (#157) üzenetére


GyéBen
tag

Érintős teló kell, vagy teljes Quertz (fizikai) billentyűzetes?
Személy szerint nekem ez sokkal jobban megérné.

(#159) Szokenesz válasza GyéBen (#158) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Na ezaz, hogy ez a telefon sokkal jobban tetszik, de sokat írkálok a telefonon így képernyőt tapizni nem biztos, hogy kényelmes lenne.
Azt hittem, van valami komoly indok valamelyik telefon mellett, azon kívül, hogy melyik tetszik jobban. :)

(#160) Gery15 válasza Szokenesz (#159) üzenetére


Gery15
addikt

Hát pedig szerintem kényelmes a képernyő tapizása. :P

HyperX

(#161) Szokenesz válasza Gery15 (#160) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Nem mondom, hogy nem mert nem tudom. :DDD Haverom Montéjét tapiztam multkor, az eléggé tetszetős volt nekem.
Egyébként lehet tudni, hogy Djuicenál milyen tartozékok járnak hozzá?

(#162) Gery15 válasza Szokenesz (#161) üzenetére


Gery15
addikt

Mindjárt megnézem neked. :DDD (hát nem írják) Menj be és kérdezd meg. :DDD
T-mobile-nál adták a telót meg a töltőt és csaá. :D Mind ezt egy kis p*csa dobozba.:D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#163) Szokenesz válasza Gery15 (#162) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Én sem találtam. Azért kérdeztem, hogy hátha vki vett már ott és tudja... :D
T-nél akkor eléggé alap az a csomag.

(#164) Gery15 válasza Szokenesz (#163) üzenetére


Gery15
addikt

Hét igen. :DDD

HyperX

(#165) kiscsáko válasza vigyed (#156) üzenetére


kiscsáko
tag

Igen, számít. Minden telónál meg kell nézni mielőtt megveszed. Nem mindegyik kompatibilis az új technológiákkal. Azt nem tudom, hogy ez milyeneket nyel le. :S

(#166) radírfej válasza vigyed (#156) üzenetére


radírfej
senior tag

teljesen mindegy milyet teszel, a legtöbbel működik, amivel meg nem ott nem a class számít... nekem Class 2-es 4gb-os sandisk, ill. class4-es Adata-val is kényelemsen ment.

aki esetleg még nem próbálta, tegye fel az Oprea-t, mert azzal már használható lesz a cucc, nincs "kevés memória" üzenet. ettől függetlenül nem egy netes mobil, az biztos.

a kijelző nálam elég jól veszi a tapizást, nincs vele gond.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#167) Jimbow


Jimbow
csendes tag

Látom sokan intercampusoznak. A csomagban csak a tölrő van, meg papírok.

Viszont eléggé le vagyok maradva, ez az első "okos"-nak mondható telefonom. Hogy teszek rá operát, honnan szedjem le?

Mert rémálom vele böngészni, igazi oldalakat alig hoz be "nincs elég memória" címszóval.

Köszönöm szépen, üdv!

Amúgy alap telónak tökéletes szerintem.

(#168) vigyed válasza kiscsáko (#165) üzenetére


vigyed
tag

Köszi!

Vettem bele egy class4-es 8 gigást,2 napja van benne. Eddig hibátlan.

Goodbye everybody......

(#169) vigyed válasza radírfej (#166) üzenetére


vigyed
tag

Hali!

Ha már belenyúltál néhány témába,leírom én is a tapasztalataimat.
8gb-os class4-est viszi.
Felraktam az Opera6-ot (előzőekben volt egy link onnan szedtem, köszi érte),hibaüzenet valóban nincs,de a gyári szimpibb lenne ha nem lenne az a böki. Számomra a fektetett módú gépelés egy halál. Fölé kell nyomni a betüknek.Nem jön be. Telenornál vettem,készülék és egy töltő semmi más. Lekértem a Klikk szolgáltatást,kipróbálni a netet. Én egy plázában dolgozom,nem tudom hogy nagyon le van e árnyékolva mert néha csatlakozik néha nem. Otthon nem volt gond a csatlakozással. Wifivel semmi probléma.
Nem tudja valaki,hogy az Operat kilehet venni a játékok menüből egy gyorsabban elérhető helyre?

Köszi

Goodbye everybody......

(#170) Gery15 válasza Jimbow (#167) üzenetére


Gery15
addikt

m.opera.com-ról le tudod telefonon keresztül

HyperX

(#171) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Hello mindenkinek!
Én tervezek egy ilyen teló vételét ,mert végül is amire szükségem lenne az wifis teló kb 20-30 körül,kicsit nagyobb kijelzővel. Nekem tetszik is,jónak tűnik =) be is jön.3G-re nincs szükségem.
De vki légyszi világosítson fel!!! miez h a memória túl kevés wifizés közben ?:O azt láttam a videón de mi? én ezt nem vágom? Mármint ha teszek bele nagyobb mem karit akkor ez kiküszöbölhető ? v ez mit takar?
csáó

Just be Cool ;) !

(#172) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Jah meg azt akartam. Hogy semmiképp se javasoljátok akkor h megvegyem esetleg. Mert most találtam újonnan független ,talán garis is 25 ért,esetleg gondoltam megvárom a 20 körüli árat annyit talán megér. Am normál mobil használatra szeretném,meg wifi-z ahol tudok és szükségem volna rá. Am össze hasonlítottam a monteval kb hasonló ár ,meg minden,de azt is fikázzák sokan ráadásul abba ahogy láttam el van cseszve rendesen a querty billi :S ,mert kb semmikor nem tudod használni a szenzort,csak képeknél,meg fényképezésnél talán és vidinél.

Just be Cool ;) !

(#173) vigyed válasza GRZ> (#172) üzenetére


vigyed
tag

Hali!

A beépített böngészője írja ki hogy kevés a memória. Opera már nem írja. Ez valami szoftveres hiba lehet. A fektetett gépelés nem jön be. Kicsit pontatlan az érzékelése gépeléskor. De szerintem teljesen használható,pláne wifivel. Mondjuk én 10K-ért vettem és annyiért rohadtul megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Goodbye everybody......

(#174) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Hello!
Köszi a választ. Am szval nem javaslod ...:( .. mert azért van elég baja ,én 20 körül lehet tok venni,de azért h szart vegyek ahhoz sok. Am szval értem ha operát teszek rá akkor nem lesz baj. Bár ahhoz elég csak az h felteszek egy opera mini jar.-t :D és akkor műkszik a wifi. Am esetleg leírhatnád h milyen hibákat észleltél még vele.Amúgy hol vetted 10k -ért ?:D :O engem is érdekelne annyiért :D nekem nem tudsz szerezni ennyiért? :D.
Am hangzása jó meg minden. Am csomagba tényleg nem adnak semmit csak töltőt?
és am a háttérképet tényleg nem lehet változtatni? és amúgy a menü hátterét azt a szar kék szint ami olyan béndzsó nem lehet változtatni ?
Bocsi a oks kérdést ,de muszáj érdeklődnöm mert tetszik és szeretném ezt a telót. De lassan több rosszat olvasok róla mint jót :/ és elszomorít..és így lehet elmegy tőle a kedvem sajnos tőle. Cáfold meg nyugodtan. Am igazából csak telózni szeretném vele mint a normálsi emberek,meg max wifizni arra szükségem lenne, meg nem tom esetleg 1-2 játékot lehetne rá szedni? nem tudom támogatja -e ?.
Pacsi

Just be Cool ;) !

(#175) Gery15 válasza GRZ> (#174) üzenetére


Gery15
addikt

Hello!
Először is ez nem SZ@R a wc-be van a sz@r.
K*rva sok az "amúgy".
Ő nem mondta, hogy nem javasolja igen vannak hibái ahogy sok más telefonnak és és ez szoftver frissítéssel megoldható szerintem csak még nem jött ki szoftver.
Felteszel egy opera mini.jar-t és azt utána a telefonon keresztül fel kell telepíteni, a wifi csak akkor működik, ha van hálózat. 10k gondolom előfizetéssel, de majd ő megmondja. A hangzása átlagos, viszont szerintem elég hangos. A csomagban csak a telefon van és töltő. Kimondta ezt a butaságot, hogy nem lehet háttérképet változtatni? Már miért ne lehetne? :F A menü stílusát, témáját egyenlőre nem lehet változtatni, gondolom majd később dobnak ki rá valami új stílust. Igen támogatja a játékokat illetve, ha normálisan használod akkor baj nem lehet vele. Szvsz azt hidd el amit itt olvasol a topikban olyanoktól akiknek ilyen van.

HyperX

(#176) GRZ> válasza Gery15 (#175) üzenetére


GRZ>
csendes tag

Hello
Köszi GEry :D...am jó bocsi a minősítésért. Am akkor végül mit mondtok akár te akár más aki ilyen teló tulajdonosa h javasolod a vásárlását v nem ? mondjuk 10-skálán hányast kapna a tulajdonságai és viselkedés alapján?
Am szval azt mondod h amit most láttam 25 ért az sok, várjak amíg lejjebb megy az ára mondjuk 20 alá vmennyivel és az jobban megér nekim ár annyit? mondjuk nyál körül tervezem h kéne váltani telót most. Azért nézelődöm előre kicsit. Am nem vok vmi túl teló zseni vmennyit értek a telóhoz,de nem sokat szval a szoftver frissítést nem tudnám megcsinálni szerintem. :(
Am azt hallottam igen vkitől,hogy nem lehet a hátteret modosítani, am igazából nem tetszik ez a kék menü rendszer :S ..de gondolom meg lehet szokni :D.
Am az igaz h úgy lehet csak feloldani a telót h oldalt a gomb és még egyszer a képernyű húzás is ?
Am lehet holnap megpróbálom megnézni vhol,hátha kitudom próbálni vhol.
Am köszi aki írógat nekem és próbál segíteni :D

Just be Cool ;) !

(#177) Gery15 válasza GRZ> (#176) üzenetére


Gery15
addikt

10-es skálán szerintem 8-as, persze csak a maga kategóriájában. Hát én 27k vettem nem bántam meg. A képernyő feloldása úgy történik, hogy vagy oldalt meg nyomod és aztán ujjaddal elhúzod, vagy vissza gomb és aztán húzod el. Még mindig sok az "Am" ami elég zavaró egy fórumon. És javaslom, hogy nézd meg inkább mielőtt megvennéd, mert nagyon bizonytalan vagy!

Illetve ezt nagyon! figyelmesen olvasd végig! [link]

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#178) GRZ> válasza Gery15 (#177) üzenetére


GRZ>
csendes tag

Oksi Köszi szépen.
Meg a hozzászólást és "nevelgetést is " :D
Megpróbálom nézni hol van és mennyiért jobb.De szerintem várok még vele 1 hónapot árba.
Más telót esetleg javasolsz hasonló árba ? és mit ?
Persze kicsit bizonytalan vok,mert ma elég sokat utána olvastam és kicsit meglepett és elszomorított a sok rossz hír.Szerencsére van aki bírja a telót és vele van de sokan ellene vannak. Te melyik vagy javaslod megvenni?

Just be Cool ;) !

(#179) vigyed válasza GRZ> (#178) üzenetére


vigyed
tag

Szia!

"Gery 15" nagyon jól leírta neked amit én is írtam volna. Van egy két dolog amit tényleg megkell szokni. A hátteret lehet változtatni és támogatja a java-t,így játékok és progik telepíthetőek rá. Raktam is rá Opera-t meg Ebuddy-t (MSN-hez). Be tudod állítani h csekkolja az Email-jeid bizonyos időnként. A 8 Gb-os microSD-t simán elfogadta. Filmet is konvertáltam már rá. Szerintem használható telefon. Ha megvárod h lemennyen 20-25K-ra ,szerintem jó vétel. Én kezdem megszeretni! Előfizetéssel vettem +kedvezménnyel. Sajnos ilyen két évente van egyszer,nem tudok többet szerezni. Mikor én venni akartam telefont a másik amin gondolkoztam az a SonyEric. X8-as volt. A teszt amit "Gery 15" ajánlott nagyon jó,mindig annak az oldalnak a tesztjei alapján gyűjtöm össze az infókat és utána itt a fórumon. Remélhetőleg lesznek frissítések a telefonhoz,nem aggódnék emiatt.
Ajánlom a készüléket!

Goodbye everybody......

(#180) GyéBen válasza GRZ> (#178) üzenetére


GyéBen
tag

Ez azért van, mert egyes mindig mindent az iPhone-hoz és társaihoz hasonlítgatnak.

Menj el egy Telenor vagy egy T-Mobile üzletbe, próbáld ki a telót, ha tetszik, ha megfelel, akkor ne hallgass másokra.

Az ára valószínűleg nem nagyon megy lentebb, mert a névtelen, kínai, a szolgáltató saját márkás telefonjait kevesebb tudással (de wifivel és érintőkijelzővel) is 15-20 ezer Ft-ért kínálgatja. De lehetséges, hogy mégis.

(#181) radírfej


radírfej
senior tag

reflektálva és ismételve az idáig elhangzottakat...

van néhány apróbb hibája a készüléknek, melyet az alábbiakban lehet összefoglalni:

hardver oldalon:

- sokan panaszkodnak a kijelzőre, hogy nem pontos, a nyomásérzékelés hagy kiívánnivalót maga után.
magam is tapasztaltam néhány esetben, hogy mintha mellé kéne nyomnom egy egy adott pontnak. kalibrálás után ez a hiba megszűnt számorma

szoftver oldalon:

- a beágyazott böngésző gyakorlatilag használhatatlan, "memória túl kevés" üzenettel szinte mindegyik oldalt visszadobja.
ez orvosolható az oprea legújabb változatának letöltésével.

- néhányan lassúnak nevezik a telefon szoftverét, mindennapi használat során saját tapasztalataim szerint nem lassú, nincsenek problémák, akadások.

összegezve: egy könnyen használható, egyszerű alaptelefon, nem rossz designnal, nagyon jól összerakva. a hibái kiküszöbölhetőek, összességében 20
25k közötti telefonok közül nem emelkedik ki, de nem is marad el a konkurenciától.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#182) Gery15 válasza radírfej (#181) üzenetére


Gery15
addikt

Lájk. :DDD Mindent le írtá! Azt megtudnád mondani, hogy lehet a képernyőt kalibrálni?

HyperX

(#183) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Hello mindenkinek!!
Köszi a hozzászólásokat azoknak akik nekem írtak.
Nem tudom igazából úgy vagyok ezzel a telefonnal ,hogy meg is venném meg nem is :/...az elején nagyon biztos voltam benne hogy akarom,most már kicsit megcsappant a kedvem.

Ma bementem a Media-ba rákérdeztem az eladónál erre a wifi használat nincs elég memória dologra.Elkezdi,hogy nincs semmi baja egyik készüléknek se, a böngészőnek.Elkezdi használd csak nyugodtan a telót.Meg max vegyek bele memót.De úgy láttam ,hogy mintha nem igazán értene a dolgokhoz. Szerencsémre ott volt a teló,be is volt kapcsolva.Hát tapicskoltam össze vissza,van ami már most nem tetszik és érzékeltem dolgokat amit ti is mondtatok h nehezen vesz,be v a qwery írásnál is van mellé érzékel,persze nem mindent,szerencsére nincs virsli ujjam nagyon :D .DE bánatomra nem volt elérhető kapcsolat wifin,úgyhogy azt nem tudtam kipróbálni :( .Meg állandóan helyezzek be neki egy SIM-karit.
Átmentem a T-mobilba mert ott még árulják vmi 28ért vicces mert media-ba kárty független és vmi 29.900 ért :D komoly dolog az a kb 1900 forint a hálózatért:D.Hát T-mobilnál már kicsit több funkció működött,bár ő is dobált sim-kártyás dolgokat.Ott volt wifi ,de nagyon gyenge a jel :(...beírtam ilyen h honfoglaló,meg ilyen egyszerű oldalakat és hát gondolom a gyenge jel miatt is elég lassan hozta :S .De ezt se vágom teló bolt árad a wifi jel mindenhol,meg a plázában erre 1 egység volt csak asszem a 4 v 5 ből :S :O néztem eggyet.DE nem dobált ki hiba üzit a böngészője ,hogy kevés a memória.

De akinek van ilyen telója az informáljon légyszi v aki ért a wifihez. Hogy most ez hogy is van? De bármilyen telón akár. Tehát ahhoz h működtetni tudjam minimum egy 4gb-s kari gondolom.Akkor a telóra szedi le a netről a cuccokat állandóan a memóba és akkkor azért telik ,meg gyorsan ,esetleg laggol v dobálja ezt a hiba üzenetet? Az nem lehet h mindenki eddig alap memórián használta,mondjuk a teszt videón is és az a 35 mb meg megtelt és dobálta h kevés a memória ?Vagy vki légyszi világosítson a fel a témába,mert nem vok vmi nagy wifi jártas de most össze zavarodtam.
Meg akinek ilyen telója van.A kapcsolatok menünél -> azon belül wifi ? felül v közép tájon mi az a két választás vmi ubc v vmi meg másiknak még tippelni se tom a nevét. Azzal mit lehet állítani és miért lényeg?
Meg tényleg nagyon csúszós a hátlap másnak is? A fekete pedig tényleg nagyon szedi a port ? v a koszt? Használtok rajta fóliát? és ha nem akkor nagyon szétcseszi annélkül is egyenlőre a tapicskolással a képernyőt?

Bocsi a sok kérdésért:$..de most nagyon érdeklődő vagyok a teló iránt.

Just be Cool ;) !

(#184) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Meg még azt szerettem volna. Hogy esetleg mondjuk hasonló ár kategóriában mit javasolnátok ? ugyan ilyen tudással.(mármint ,hogy normális felhasználásra gondolok telózás,sms,esetleg 1-2 játék ,néha 1-2 fénykép,meg kéne wifi már :$ ,esetleg qwerty se lenne rossz bele a kényelemért)
Előre is köszi ha tudtok vmi hasonlót ennyiért, ilyen 25 K körül..hasonló tudással

Just be Cool ;) !

(#185) Gery15 válasza GRZ> (#183) üzenetére


Gery15
addikt

Csaó!
Nagyon örülök neki, hogy kitudtad próbálni.
A "Nincs elég memória" hiba üzenet az nem a memóriakártyára utal, hogy nincs elég helye rajta, hanem ez egy szoftveres baj tehát a böngészőnek van baja nem pedig a telefonnak. A wifire a t-nél csak annyit, hogy szerintem ott valami le árnyékolhatott, mert nekem a plázába simán megy vagy máshol ahol van wifi hálózat elérhetőség. Illetve más böngészővel is van olyan oldal amit nem fog betölteni vagy csak felég, mert nem minden oldal van mobilokra is optimalizálva. Wifinél WPS PBC és WPS PIN van ezt nem tudom mi. :DDD Hát, hogy érted azt, hogy csúszós? Hát az enyém nem szedi a port, mert minden nap használva van... szóval ezért nem porosodik. :DDD Fóliát nem használok egyáltalán és nem cseszi szét szerintem. Illetve a hátlapról annyit, hogy az mivel fényes fekete ezért vannak rajta hajszál karcok, de nem vészes.

HyperX

(#186) GRZ> válasza Gery15 (#185) üzenetére


GRZ>
csendes tag

CSáó GEry!
köszi,a választ,hát tokot majd amúgy is szeretnék hozzá ha ezt veszem,meg fóliát is lehetőleg.
Am jól van akkor nem vok egyedül hogy nem vágom mi ez a Wifinél WPS PBC és WPS PIN ? :D
Amúgy kár ,hogy nagyon nem tudtam kipróbálni a wifit :/ amit szerettem volna rajta.
Amit írtam ez a netről leszedi a dolgokat,tehát a net is úgy működik itthon,hogy letölti az oldalt és nekem azt csak utána tudja megjeleníteni.Szval ez telónál h van szerinted? MErt vmi ilyesmit mondtak nekem.Örülnék ha vki felvilágosítana akkor erről a wifi témáról :D :$

Just be Cool ;) !

(#187) Gery15 válasza GRZ> (#186) üzenetére


Gery15
addikt

Hát igen telónál is így van szerintem, hogy először le kell neki tölteni és azt te csak utána látod, de azért mondom ez hülyeség, hogy memória hiány lehetetlenek tartom, hogy egy facebook vagy egy akár milyen pl: még mobilearena oldalt ne tudna 600mb-ra letölteni. :U Egy olyan oldal ami telókra van optimalizálva az úgy van megcsinálva, hogy menjen akadás nélkül és, mint ahogy többen írták, hogy az operával nincs ilyen hiba tehát nem hardveres a gond, hanem szoftveres.

HyperX

(#188) GRZ>


GRZ>
csendes tag

esetleg mondjuk hasonló ár kategóriában mit javasolnátok ? ugyan ilyen tudással.(mármint ,hogy normális felhasználásra gondolok telózás,sms,esetleg 1-2 játék ,néha 1-2 fénykép,meg kéne wifi már :$ ,esetleg qwerty se lenne rossz bele a kényelemért)
Előre is köszi ha tudtok vmi hasonlót ennyiért, ilyen 25 K körül..hasonló tudással

Köszi Gery,jó hát persze kéne bele vmi memó kari is,de akkor opera minivel azért azt mondjátok orvosolható a wifis történet.

[ Szerkesztve ]

Just be Cool ;) !

(#189) Gery15 válasza GRZ> (#188) üzenetére


Gery15
addikt

Hát majd később nézek neked valami más félét. :))

HyperX

(#190) GRZ> válasza Gery15 (#189) üzenetére


GRZ>
csendes tag

OKé Köszi szépen Gery.
Mindenesetre most várok még egy kicsit,mert azért bejön ez a teló meg minden,hátha csökken kicsit az ára,amiért számomra is megéri. :D :DD
Köszi nkd is meg mindenkinek az eddigi segítséget.Szerintem majd még írok ha van vmi v ha már megvettem és elakadtam :))

Just be Cool ;) !

(#191) Lacazr93 válasza GRZ> (#190) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Újonnan vagy használtan kéne?

(#192) Gery15 válasza GRZ> (#190) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem már nem fog csökkenni az ára. Az s5230-is 25k az is vagy 35k indult...

HyperX

(#193) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Hát kb 5 napja nézem egy helyen ilyen netes telóboltba és folyamatosan csökken szinte mindennap. Mai zuhanás tart már 24 ,5 -nél :D.
Am hát újonnan szeretném,elvileg amit nézek az új és még van rá gari is vmennyi.
De ha olyan jó állapotban van esetleg használtan h az is megérné akkor lehet elgondolkodnék rajta.

Just be Cool ;) !

(#194) GRZ>


GRZ>
csendes tag

Tudja vki ,hogy mennyi a SAR értéke ? mert nem találom sehol. Az tudom hogy a mostanimnak jó nagy sajna :( :((

Just be Cool ;) !

(#195) Gery15 válasza GRZ> (#194) üzenetére


Gery15
addikt

SAR: 0,68
Hát én ebbe az árkategóriába nem nagyon találtam mást. :(

HyperX

(#196) GRZ> válasza Gery15 (#195) üzenetére


GRZ>
csendes tag

Oksi. Köszi Gery.
Na az nagyon jó ,mert a mostanimon asszem majdnem 1,5 a sar :S elég rossz érték :(
Am gondolom ilyen árral meg tudással csak a monte van még s 5620..
Hát elgondolkodtató....

TE mit szólsz hozzá ? http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/fn:termekek-osszehasonlitasa:samsung-s5260-star-ii-p46165478,samsung-gt-s5620-monte-p41265855/

bár RAM-jah ennek sincs ahogy láttam másoknál.
Az mitől több v az hogy a prociját jobban gyorsítsa?Meg csak operációs rendceres telóknál van? és mitől több ha van rajta op ?meg mivel tud többet az android? Korepetálhatsz ilyen téren kicsit le vok maradva.PLS

Just be Cool ;) !

(#197) Gery15 válasza GRZ> (#196) üzenetére


Gery15
addikt

Hát nekem ez a telefon egyáltalán nem tetszik. :DDD
Hát, hogy mondjam neked!? Én se vagyok valami nagy telefonguru inkább gép. :) Csak ezt az egy telót vágom és tudok segíteni, mert nekem is ilyen van. Szóval Android hát keress itt rá ph-n. Röviden az androidos telefonon van egy operációs rendszer ami "nyitott", mert több programot, ki egészítőt tudsz telepíteni rá, mint pl erre a samsungra, mert ez zárt oprendszerű. Ezekbe a telefonokba is van ram csak nyilván valóan nem annyi, mint egy olyan telefonba amin van egy operációs rendszer, mert oda erősebb processzor és több ram kell, hogy egy telefonon egy operációs rendszer megfelelően fusson.

HyperX

(#198) GRZ> válasza Gery15 (#197) üzenetére


GRZ>
csendes tag

Oksi értem :D Hát köszi a választ Gery(kém) :D milyen jó hogy ilyen segítőkész vagy számomra :D
Am igen gépekben otthon vagy ? És azt nem vágod miért van ez nagyon új jelenség meg is illyedtem :O :( :Y .Mostanság kb 2-3 napja a gépem van hogy megy és menet közben csak úgy leáll,de tök simán mintha hosszan megnyomná vki a ugye a bekapcsolást és bumm le :S ,és egyből vissza se tudom kapcsolni :S .Viszont a hangfal világít a billentyűzet is h áram alatt van a bedugott usb-m is :Y :F ..és nem vágom h ez mi ? :O :S,egyből nem tudom visszakapcsolni ,csak ha hátul leáramtalanítom a gépem :(. és utána várok kb fél percet és utána újból megy minden. Ami meglepő h ugye múltkor is munkában voltam benne,rendesen dolgoztam és ugye elszállt:S . Erre mikor visszakapcsoltam v mire vissza tudtam negyedóra múlva,akkor benyomtam akár egy firefoxot,v bármi mást visszahozta visszaállítóval,még azt is amit esetleg már előre begépeltem,meg ilyenek :O .Meglep hogy a ezt meg megtartotta a gép.Hiszen olyan így ahogy kikapcsol,mint zárlatot kapna,v áramkimaradás lenne :S :(. Még egyenlőre próbálom tesztelni,és keresgélni mi lehet a baja...de érdekes és számomra aggasztó :S mert mostanság sokat használom és szükségem volna rá.
Ha tudsz vmit erre légyszi oszd meg velem :B :)

Just be Cool ;) !

(#199) Gery15 válasza GRZ> (#198) üzenetére


Gery15
addikt

Na figyelj, ahogy látom a reged alapján új vagy. Szóval mindennek van külön topikja és a telefonos topikba nem írunk mást csak azt ami az adott témához kapcsolódik. Szóval ne offoljuk szét a topikot ezért írtok egy pü-t!

HyperX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.