Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok
Szeretnék magamnak venni egy ilyen órát (vagy sima watch-ot) még nem döntöttem el.

Egyenlöre azt szeretném tudni,hogy van-e köztettek,akinek nikkel allergiája van és viseli az órát.Nem találtam infót róla,hogy milyen anyagból készült az óra és a szíj csattja,viselhetik-e allergiások.
Köszönöm

(#252) tomiii007 válasza timirosicka (#251) üzenetére


tomiii007
senior tag

Mar van galaxy active 2 is. Érdemes azt is megnézned

(#253) ollie válasza timirosicka (#251) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem alumínium.

***

(#254) Atlantis válasza timirosicka (#251) üzenetére


Atlantis
veterán

Alumínium szerintem is az óratok, bár sokáig műanyagnak hittem....a csatról fogalmam sincs, szerintem műanyag :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#255) ollie válasza Atlantis (#254) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy fém az is.

***

(#256) Atlantis válasza ollie (#255) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem is az, csak poénból írtam, hogy műanyag, ha már az óratokot is megvádoltam vele anno. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#257) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Most az S10 telefon mellé ajándék watch Active jár...

(#258) tomiii007 válasza Maxxy10 (#257) üzenetére


tomiii007
senior tag

Ezt hol talaltad link?

(#259) Maxxy10 válasza tomiii007 (#258) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#260) tomiii007 válasza Maxxy10 (#259) üzenetére


tomiii007
senior tag

only uk

(#261) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A rezgés mennyire erős az órában?

(#262) Maxxy10 válasza gyuri2008 (#261) üzenetére


Maxxy10
addikt

Erős.
De lehet állítani, én közepes erősségen használom és eddig még nem volt olyan, hogy ne vettem volna észre.

(#263) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A fekete óráról nem kopik a festék?
Vagy pl,ha neki ütném valaminek.

(#264) harry3 válasza gyuri2008 (#263) üzenetére


harry3
őstag

De kopik. Jó pár kocc lett rajta, mielőtt vettem rá tokot, meg persze amikor leveszem akkor ütöm hozzá valamihez. :U

[ Szerkesztve ]

(#265) Eiki válasza gyuri2008 (#263) üzenetére


Eiki
tag

Bár én nem sportolok vele, de megjelenés óta naponta rajtam van és nulla kopás van. Egy nagyon pici hajszálkarcot szedett össze az üveg, de az is minimális.

(#266) gyuri2008 válasza harry3 (#264) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor talán az ezüstön,nem látszik,gondolom én.
Vagy nem jól gondolom?

(#267) harry3 válasza gyuri2008 (#266) üzenetére


harry3
őstag

Én is arra gondoltam így utólag, hogy valószínűleg azon kevésbé látszódna. Én ajtófélfába, íróasztalba kocogtattam. A nagyobbaknak egy kis tűhegynyi részen látszik a nyoma, ott ugye ezüstös.

[ Szerkesztve ]

(#268) icecave


icecave
nagyúr

Kerestem, de nem találtam: be lehet kapcsolni, hogy az edzés alatt végig világítson a kijelző?

(#269) jose999


jose999
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Átlagos férfi csuklón nagyon hülyén néz ki az óra? Nem túl kicsi? Eddig csak szinte 46mm ill 1.39colos óráim voltak... Kicsit félek ettől... Esetleg váltott valaki nagyobbról? Gear s3, galaxy watch, Huawei Watch Gt után lennék... Vagy inkább megint a galaxy watch? Köszi a segítséget! Szép napot!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#270) icecave válasza jose999 (#269) üzenetére


icecave
nagyúr

Vedd az újat, a 2-est, ott van 44 mm-es. A sima active nevetségesen kicsi. Mondom ezt igen vékony csuklóval "felszaralve" is.

(#271) jose999 válasza icecave (#270) üzenetére


jose999
senior tag

Köszönöm szépen a választ! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#272) icecave válasza jose999 (#271) üzenetére


icecave
nagyúr

OMG: "felszaralve". Szépen írtam, csak most nézem. Bocsánat, nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#273) jose999 válasza icecave (#272) üzenetére


jose999
senior tag

Értettem így is :) köszönöm a választ még egyszer!! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#274) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Lehet vele telefonálni?
Értem ez alatt,hogy van mikrofon és hangszóró az árán?
Nem lehet,elolvastam az összefoglalót.
Az árú keresőn félre vezetik az embereket.
Idézet......
Lehet vele telefonálni?Killer fire - 1 hónapja

1 hónapja Samsung R500 Galaxy Watch Active BlackVálasz:
Kedves Ügyfelünk, Igen tudja ezt a funkciót a készülék. Üdvözlettel www.estock.hu

[ Szerkesztve ]

(#275) ollie válasza gyuri2008 (#274) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, nincs hangszórója. A Watch Active 2-vel viszont már lehet.

***

(#276) gyuri2008 válasza ollie (#275) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen tudom.
De pl, az Az árú keresőn félre vezetik az embereket.
Köszi a választ.

(#277) Lombardosan


Lombardosan
újonc

Sziasztok. Két napja kaptam egy watch active-ot. Az istenért nem lehet párosítani, amikor a kapcsolódáshoz ér, újraindul. Galaxy S10-zel és iPhone XS-sel is próbáltam, minden esetben ugyanez. Recoveryn túl vagyok, mindhiába. Ez gondolom hardver hiba lehet, mi?

(#278) kisgombóc


kisgombóc
friss újonc

Sziasztok! Furcsa kérdésem lesz, de... az óra alja teljesen sík? Vagy pedig konvex, hasonlóan az apple watch-hoz?

(#279) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az ezüst színűnek az fényes vagy matt a felülete?

(#280) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
1-es aktívom mióta S10e-vel használom azóta random pár óra alatt lemerül. Előtte Xiaomival használtam, ezt sosem tapasztaltam. Valakiknek van valami ötlete, hogy miért csinálja? Az órán már a gyári visszaállítás megtörtént.

(#281) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok! Még a 7végéig adnak egy ilyen órát az S10 és S10+ mellé. Mennyire használható a mindennapokban? Nem volt még okosórám, jelenleg egy Polar M430-at használok.
Van valami nyűgje a kis méretén kívül?
(Bár az is lehet, h továbbadom ha nem jön be)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#282) Maxxy10 válasza NavySeal (#281) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ingyen a legjobb óra.

(#283) Messzilátó


Messzilátó
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Bluetooth hatáskörét nem lehetne kibővíteni azzal, hogy a teló és az óra wifin kommunikál egymással? A lakás különböző pontjain még van wifi, de bt már nincs és a teló nincs mindig nálam.

(#284) Atlantis válasza Messzilátó (#283) üzenetére


Atlantis
veterán

Öhm...biztos bennem van a hiba, de nem értem, hogy ha WiFi-n kapcsolódnának (amit egyébként nem tudnak), akkor mi előnyöd lenne abból, hogy növekszik a BT-hatásköre (ami egyébként nem fog)? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#285) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A telefon mellé kapott órára milyen garancia levelet adtak,mert nekem rendes 2 év samsung garancia levelet adtak.
A garancia levélre rá ragasztották az s/n matricát.

[ Szerkesztve ]

(#286) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok,

Több kérdésem is lenne, hátha tudtok segíteni:
- letöltött számlappal az üzemidő rövidebb, mint gyárilag telepítettel?
- lehet-e olyat beállítani, hogy sportoláskor a GPS automatikusan bekapcsoljon, utána pedig kikapcsoljon?
- üzemidő meghosszabbítására milyen beállításokat tudtok javasolni? (1.5 nap: AOD kikapcsolva, GPS kikapcsolva, pulzus kikapcsolva, alváskövetés aktív (egy éjszaka: -10%), napi 10 max 15 értesítés, sport nélküli időszakban is 1.5 nap alatt lemerül)
- Amikor elhagyom a telefon "BT körzetét", akkor rezeg egyet az óra. Ezt ki lehet kapcsolni? (bár ez lehet, hogy a letöltött számlap "Featureje/bugja"? (Iris 22-24H))

A fentieket leszámítva nagyon jó kis óra, tudásban, kijelzőben ég és föld az elődjéhez (MIBand4) képest.

Köszönöm előre is mindenki segítségét!

(#287) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok! Valaki tudja hogy milyen anyagból van az óra? Alumínium vagy rozsdamentes acél?

(#288) Atlantis válasza Misi1980 (#287) üzenetére


Atlantis
veterán

Aluminium

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#289) Misi1980 válasza Atlantis (#288) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi a választ! Remélem hogy nikkelalergiás páromnak jó lesz.

(#290) ollie válasza Misi1980 (#289) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Watch2-ből van acél változat is.

***

(#291) ollie válasza Lasersailing (#286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az biztos, hogy 3rd party watchface miatt merülhet jobban.

***

(#292) Misi1980 válasza ollie (#290) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igen tudom de azt dupla áron adják.

(#293) #32577792


#32577792
törölt tag

sziasztok
lehet erről az óráról hívást indítani telefonra?

(#294) Lasersailing válasza #32577792 (#293) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szia,

Most kipróbáltam, elég könnyen lehet tárcsázni, a hívást elindítja, de (hangszóró hiányában) a beszélgetéshez kiírja: nézze meg a telefont. Magyarán hívást indítani tudsz, de beszédhez már kell a telefonod is...
(mókás funkció, de értelme így elég kevés...)

(#295) ollie válasza Lasersailing (#294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyiban pontosítanék, hogy az órán keresztül is tudsz beszélni, ha van hozzá BT-s füles csatlakoztatva. Csak persze ennek nincs sok értelme.

***

(#296) #32577792 válasza Lasersailing (#294) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi :)
Nekem amihez kell, az a kocsiban telefonálás. Van beépített kihangosító, hangutasításra is működik, de elég rapszódikus a felismerése, és eléggé angolosan kell kiejteni a nevet.
Magyarán óráról indítani és majd a telefon átrakja a kihangosítóra. Nem akarok menet közben a telefonnal tárcsázni.

Üzemidőre mit tudtok mondani?

[ Szerkesztve ]

(#297) Lasersailing válasza #32577792 (#296) üzenetére


Lasersailing
senior tag

órával tárcsázni szerintem nehezebb, mint telefonnal (kisebb felületre kell (és pontosabban) a szemednek fókuszálnia. Szerintem veszélyesebb, mint telefonnal tárcsázni.

Üzemidővel nem vagyok túlzottan megelégedve:
kb. 1.5 napot bír ki edzés nélkül: facebook nincs, GPS csak edzésen megy, pulzusmérés nincs, alvásfigyelés van, AOD kikapcs.
Egy 30 perces futás + zene + GPS 30%-ot visz el

#295: igaz, így végül is lehet is értelme.

(#298) YosheeLocote


YosheeLocote
csendes tag

Sziasztok!
9 éves kislánynak gondoltam ilyen okosságot....nem lenne neki túl nagy??
Köszi

(#299) ollie válasza YosheeLocote (#298) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De.

***

(#300) Atlantis válasza YosheeLocote (#298) üzenetére


Atlantis
veterán

Meg kell próbálni, de szerintem is nagy lenne neki...hacsak nem felkarra vagy a lábára teszi. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.