Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Tegnap óta tulajdonosa vagyok egy Galaxy Watch Active-nak. Eddig nagyon tetszik, bár még ismerkedek vele. Azt észrevettem, hogy a telefon hamarabb jelzi az értesítést mint az óra. Tegnap a Galaxy Wearable alkalmazást böngészve mintha láttam volna egy olyan opciót, hogy késleltetett értesítés" vagy valami hasonló. Viszont most nem találom. Lehetséges, hogy az van bekapcsolva és azért jelez csak a telefon után az óra?

(#452) Lasersailing válasza Gabesz1019 (#451) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Nekem is 2-3 másodperc késedelemmel jelez. Ha van megoldás írd be ide is kérlek!

(#453) ollie válasza Gabesz1019 (#451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy ilyen lenne-e nálam is, mert úgy van beállítva, hogy csak az óra jelezzen, ha rajta van a karomon, a telefon ne, mert minek kapjak 2 helyről értesítést ugyanarról.

***

(#454) Eiki válasza Gabesz1019 (#451) üzenetére


Eiki
tag

Nekem epp forditva van, a Whatsapp uzenetek gyorsabban latszodnak az oran, mint a telefonon...

(#455) Gabesz1019 válasza Lasersailing (#452) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Azóta újratelepítettem a telefonomat, így ismét el kellett végeznem a párosítást az órával, de nem találok ilyen opciót. Lehet csak álmodtam. Pedig az első párosításnál meg mertem volna esküdni, hogy volt ilyen menüpont. :U Na mindegy.

Másik kérdés. Telefon hívást, SMS-t, emailt, stb... jelzi messenger üzenetet is, viszont ha messengeren hívnak akkor se nem jelez, se nem rezeg. Valami nincs jól beállítva vagy a messenger hívást nem jelzi?

(#456) Lasersailing válasza Gabesz1019 (#455) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Nincs a telefonomon messenger, így ebben nem tudok segíteni.

(#457) Eiki


Eiki
tag

Ha esetleg van valakinek felesleges S/M méretű Active Sport Band szíja, kérem keressen meg. Szürke lenne a legjobb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#458) HKorn


HKorn
addikt

Asszonynak gondolkozom egy ilyen órában, mert elég vékony a csuklója, így csak a max 40mm-es órák jöhetnek szóba. Ha mondjuk nem folyamatos a pulzusmérés és heti 2x használja benne a GPS-t mondjuk 1 órára, nem túl sok éetesítéssel ki lehet belőle hozni 3 nap üzemidőt?

Run&Ride

(#459) ollie válasza HKorn (#458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem úgy jó három napig, ha este leveszem, és csak reggel veszem fel.

***

(#460) HKorn válasza ollie (#459) üzenetére


HKorn
addikt

Ok, kösz, így lenne használva itt is.

Run&Ride

(#461) Lasersailing válasza ollie (#459) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Húúú! Ezt hogyan hozod össze? Nekem 2. nap estig sem bírja ki. Igaz, hogy éjszakai figyelés be van kapcsolva, de nem ezen megy el a százalékok alapján.
Meg tudod írni, hogy mi van bekapcsolva, milyen fényerő, milyen watchface, stb? Ha összejönne a 3 nap az ég és föld lenne a jelenlegi 1.5 naphoz képest... (pl. hétvégére nem kellene töltőt vinnem magammal...). Köszönöm előre is!

(#462) ollie válasza Lasersailing (#461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki van kapcsolva a folyamatos pulzusmérés, gyakorlatilag csak a mozgást nézi (továbbra is jelez, hogy mennyit gyaloglok, futok, meg ha 1 órán keresztül nem mozgok, akkor figyelmeztet, illetve az értesítések is jönnek mobilról (email, sms, hívás).

A connections-ben csak a BT van bekapcsolva, és most nézem, hogy a location-t is kikapcsoltam (most bekapcsoltam, kíváncsi vagyok, lesz-e különbség).

Nem használsz esetleg 3rd party watchface-t? Ha nem a gyári valamelyikét használod, jóval gyorsabban is merülhet.

[ Szerkesztve ]

***

(#463) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Eddig leginkább aktivitásmérőt használtam és elgondolkoztam ezen az órán mert nagyon megtetszett. Samsung oldalán nem találtam infót arról, hogy mennyi sportot ismer. Van olyan jó mint a mostani új (Samsung galaxy fit 2) vagy nem is szabad a kettőt összehasonlítani?
Előre is nagyon köszönöm!

// -

(#464) ollie válasza #hpq (#463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jól számoltam, 40 fajta aktivitást ismer. Csodálkoznék rajta, ha kisebb lenne a tudása a Fit2-nél.

***

(#465) fil


fil
őstag

Az ECG (EKG) jön (jött) erre is mint az Active 2 -re?

(#466) ollie válasza fil (#465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már engedélyezték az EU-ban?

***

(#467) fil válasza ollie (#466) üzenetére


fil
őstag

Azt nem tudom, de közben utánanéztem , az Active hw-e más. Nem is lesz rajta...

(#468) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Most nagyon kedvező az ára az órának.
Valaki tudna információt adni, hogy teljesen átlagos használattal mennyit megy el az óra ?
Köszönöm szépen !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#469) ollie válasza eladogeppc (#468) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 nap

***

(#470) nemma


nemma
addikt

Sziasztok!

Próbáltam megnézni az eddigi hsz-eket, de nem találtam erre vonatkozóan semmit. Nektek nem kopik le a gyári szíj? Most lesz egyéves az óra, a második szíjat fogyasztom már, mert ocsmány módon hámlik a cucc.

Zöld az óra, hozzávaló szíj lenne jó, de a gyárival már kétszer megszívtam. Van jó tippetek? Azon kívül, hogy bármilyen 20mm-es :)

Köszi!

(#471) ollie válasza nemma (#470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én az eBayről vettem filléres szíjat, majdnem azóta hordom vele, amióta megvan az óra (megjelenésekor vettem), és nincs semmi baja.

***

(#472) nemma válasza ollie (#471) üzenetére


nemma
addikt

Galádság lenne linket kérni, igaz? :D

(#473) ollie válasza nemma (#472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 évvel ezelőtti eBay linkek már nem élnek. Rá tudnék keresni a galaxy watch active strap szavakkal, de neked is ugyanannyi időbe telne

[ Szerkesztve ]

***

(#474) nemma válasza ollie (#473) üzenetére


nemma
addikt

Köszcsi!

(#475) aron1994


aron1994
csendes tag

Használja valaki az órát iphone-al?

(#476) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek. A cikkben nem találtam akku időt? Mennyi a normál használat melletti üzemidő nagyjából ? Pl 2-4 nap?
Gyorsan olvastam vissza és pont írták hogy 2 nap. Így felejtős. :(
Legalább 5-6 nap lenne a jó szvsz. Hogy mondjuk egész héten ne kelljen már tölteni... Tiszta vicc

[ Szerkesztve ]

(#477) ollie válasza toronyhaz (#476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb 2 nap, ha a funkciók nagy részét kikapcsolod, kitolhatod 3 napra. Energiatakarékos üzemmódban sokkal több, de akkor alig működik valami okos funkció.

***

(#478) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Nem tudom mennyire él a téma. Vanegy Watch Active óránk, de sport közben elég hamar eldobja a pulzus mérést :( Van valami megoldás rá?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#479) iceQ!


iceQ!
addikt

Most rendeltem egy ilyen órát az asszonynak karira. Remélem jó lesz. Ami lényeg, hogy rauzsaszín legyen :D Az, hogy naponta vagy 2 naponta kell tölteni, nem érdekes. 55k volt.

Tudásban neki ez bőven sok lesz és még mutat is valahogy. Nekem egy Gear Sport van, az sem rossz, 2 napot megy 1 feltöltéssel.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#480) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv

urak, vállalható ez az óra (Samsung Galaxy watch active 1) 30 40k ért, férfikézre is, mert ugye 40mm es?

nézegettem az apple watch 3 at 70ért, az SE-t 110 ért, de sokallom, nem tudom kihasználnám e., de kacatot se vennék.

ez a vekker működik rendesen iphone alatt is? (se 2020)

[ Szerkesztve ]

(#481) aron1994 válasza g@bo (#480) üzenetére


aron1994
csendes tag

En jelenleg i12vel használom, de eddig egy S10hez volt csatlakoztatva. Azzal minden király volt, iphonneal is működik, de pl a spotify-t nem tudom irányítani óráról, droidon ezzel nem volt bajom. Én alapvetően megvagyok vele elégedve, több mint egy éve használom, minden este töltőn van, de van hogy 2 napot is elketyeg egy töltéssel. :)

(#482) g@bo válasza aron1994 (#481) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, a komolyabb okosóráknál 1-3 nap adott...
egy év alatt érzékelhető egy esetleges akkuromlás? ennél mindig bekapcsolt a kijelző? 40 es elég egy átlagos ffi csuklóra? :B

(#483) ollie válasza g@bo (#482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én megjelenése óta hordom (vagyis olyan 1 év 9 hónapja), és nem vettem észre akkuromlást. Nálam 2-3 napig megy 1 töltéssel, de éjszakára leveszem, ha rajtam lenne, akkor 2 nap. Az én csuklómra jó, de valamivel vékonyabb az átlagnál. Ha teheted menj be egy Samsung üzletbe, és nézd meg (az Active 2-ből is jó a kisebbik, mert kb egyforma méretű ezzel).

***

(#484) g@bo válasza ollie (#483) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez van most jó áron, annyira nem cuppanok az okosórákra, de 35 ropit megér. talán. :) most egy amazfit bip van... ami eléggé csövi.

amúgy:
Ha a csuklója 14-16 cm, nagyon vékony. 16-17cm karcsú csukló. 17cm-18cm közepes csukló, 18cm felett pedig vastag csukló.

Ha a csuklója 14–18 cm között van, válasszon egy kis vagy közepes órát, átmérője 38 mm, 40 mm vagy 42 mm. Ha a csuklója legalább 18 cm, válasszon egy nagyobb tokot, például 44-46 mm vastagot.

persze ezen felül kinek mi jön be egy elegánsabb órából a böszme biztos h randa, de a sportóránál is furcsa hatása van egy tepsinek.

(#485) aron1994 válasza g@bo (#482) üzenetére


aron1994
csendes tag

Akkuromlást nem vettem észre, a kijelző csak akkor kapcsol be ha felemelem a kezem. Nekem sajna elég vékony a csuklóm emiatt os esett a választásom erre, így erre nem tudok válaszolni :D :D

(#486) ollie válasza g@bo (#484) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lemértem a csuklóm, 17cm átmérőjű, és teljesen jól néz ki a kisebb active rajta. Szerintem a 18cm átmérőjűn sem lesz túl kicsi.

***

(#487) g@bo válasza ollie (#486) üzenetére


g@bo
nagyúr

remélem lassan megkapom az órát, 30k volt... ezért vállalok némi kompromisszumot, aztán kiderül. apple termékek 100 ezres ára és a xiaomi modellek dolgai, annyira nem jöttek be.

(#488) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Huawei P30 Pro telón nem hibátlan a dolog.

1.) Először csatlakozik, de a BT kapcsolat vssztése után nem csatlakozik vissza.
2.) Az értesítések nem működnek, pedig az alkalmazás an be van kapcsolva

Tuti benégek vmit, csak kérdés, h mit.

Előre köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#489) g@bo


g@bo
nagyúr

engem az óra a wifi vel nyúz, nem a telefonról húzza át a dolgokat, nem tudom hol kellene beállítani.

amúgy a 2 napot kibírja,. :B

[ Szerkesztve ]

(#490) g@bo


g@bo
nagyúr

urak, miért kell a telefonon mindig indítgatni a samu szoftverét, anélkül nem lóg a telefonon. nem bújik meg úgy, mint pl. a viber.

(#491) ollie válasza g@bo (#490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen szoftvert?

***

(#492) g@bo válasza ollie (#491) üzenetére


g@bo
nagyúr

a telefonon (iphone) lévő galaxy watch active, mindig akkor szinkronizál (kapcsolódás az órához ) amikor indítom/ ráklikkelek, nem fut a háttérben, ugyanez a samsung health.

(#493) ollie válasza g@bo (#492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs olyan beállítás iOS-on, hogy ne altassa az appot? Androidon nincs ilyen probléma.

***

(#494) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok! Szobai edzéshez lehet használni? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#495) ollie válasza cellpeti (#494) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen edzéshez pontosan, és milyen funkciót szeretnél használni?

***

(#496) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok!

Használ valaki Mobiteka-GKeyboard Pro billenytűzetet?
Korábban megvásároltam 1000.-Ft volt.
Többé kevésbe jól müködik,kivéve amikor nem :W .
A mai napon viszont nem akar a diktálás működni.
Azt írta fizessek még plusz csomagért ga a diktálás funkciót használni szeretném.
Korábban és most sincsen feltüntetve a program leírásában hogy nem örökre szól a vásárlás.

(#497) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok,

Az éjszakai alváskövetés/elemzés funkciót ki lehet kapcsolni? Elvileg ki van kapcsolva, de világít az alján a zöld fény. A cél az lenne, hogy az alján a zöld fény ne világítson, de reggel ébresszen az óra.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#498) harry3 válasza Lasersailing (#497) üzenetére


harry3
őstag

Szia!
Szerintem azért világít, mert lehet, hogy az alváskövetésnél ki van kapcsolva, de be van kapcsolva a folyamatos pulzusmérés

[ Szerkesztve ]

(#499) Lasersailing válasza harry3 (#498) üzenetére


Lasersailing
senior tag

A pulzusmérés is ki van kapcsolva. Még egy ki-be kapcsot megpróbálok azért, hátha segít...

(#500) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben többször előfordult, hogy nem monitorozta az alvást... vajon ezt mi okozza?(wifi is kell hozzá esetleg?)
Eddig semmi gond nem volt vele.

Köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#501) sony68 válasza sanyi0627 (#500) üzenetére


sony68
csendes tag

Nekem sikerült, de pusztán a pulzus mérés "csak kézi mérés" nem elég, ki kell a tevékenység figyelést is kapcsolni! Utána nem kajál fölöslegesen! :)

(#502) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Ma kaptam értesítést, hogy új frissítés található az órához. Telepítettem, azóta brutális tempóban merül. Most kb 5 perc alatt lement 5%-ról 0%-ra. Korábban 5%-ról még órákat bírta.

hely, wifi, pulzusmérés, AOD kikapcsolva, csak BT van bekapcsolva. Tapasztalt valaki hasonlót? van ötlet mit lehetne tenni?
(Már "megszoktam" (na jó próbálom elfogadni), hogy minden nap töltenem kell 1-2órát min., de ha nem bír ki csak pár órát, akkor használhatatlan...)

(#503) Maxxy10 válasza Lasersailing (#502) üzenetére


Maxxy10
addikt

Próbálj meg egy gyári visszaállítást. Én már rég nem használom eladni se tudom mert kb senkinek nem kell :DDD Ilyen nevetséges összegeket ajánlanak érte pedig nem kérek sokat 50£ de ez alatt inkább oda adom majd valakinek ajándékba.

(#504) ollie válasza Maxxy10 (#503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, 100 font körül már meg lehet venni leárazva az Active 2-őt, annak fényében meg sok az 50 font használtan az Active 1-ért.

***

(#505) Maxxy10 válasza ollie (#504) üzenetére


Maxxy10
addikt

Na igen de már vagy fél éve is ennyiért volt fent akkor se kellet senkinek. Nem baj talán majd szerencsém lesz.

(#506) Lasersailing válasza Maxxy10 (#503) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Köszönöm, végül úgy tűnik, hogy ez segített!

Ami érdekes és hátha másnak is fontos:
- előszőr nem akart sikerülni az újraszinkronizálás, sehogyan sem. Ráadásul annyira gyorsan merült, hogy töltés közben ha be volt kapcsolva akkor is fogyott az akksikapacitás!
- majd legyalultam a wear-t a telefonról, hogy 0-ról kezdjünk "új életet"
- Tegnap mikor befejeztem a telepítést (9 körül lehetett) 92%-on volt
- ~30 órával később 27%-on van a töltés (-65%). Ez nagyjából az amit hozott eddig is.

(#507) imis


imis
senior tag

Nem működik a kijelző, de közben a telefon mutatja, hogy az óra 94%-on van próbáltam kikapcsolni az órát, felvillan a kijelző, aztán semmi,
próbáltam újra csatlakoztatni, felismeri a telefon, de a kijelzőn semmi,nem érzékel és így nem tudom leokézni.
Ébresztési időben rezgett az óra egyébként.
Esetleg hogyan tudok régi firmware-t rátölteni, vagy resetelni az órát? sajnos nem találtam infót, ill. "Állítsa vissza a firmware-t az sdb segítségével" számomra nem érthető. :F

(#508) Lasersailing válasza imis (#507) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szia,

Én is így jártam: mivel garanciális volt szervizbe vittem, nem próbáltam visszaállítgatni. Állítólag már kész, csak még nem tudtam átvenni.

Ha számlával felhívod a Samsung 80-as számát, akkor a gyári szám alapján megmondják, hogy élő e a garancia (1 év ill. 2 év garival is árulták). Enyém 19 hónaposan produkálta. Tiéd hány hónapos?

(#509) imis válasza Lasersailing (#508) üzenetére


imis
senior tag

Sajnos több, mint 1 éves, ebay-en vettem angolból . Megnéztük. A kijelentés döglött meg. Egyébként rezeg hívásnál.

(#510) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok.

Az asszonnyal felváltva használjuk az órát. (pontosan ő csak néha). Van arra mód hogy telefon vaktaskor ne álljon vissza gyári állapotba? Másképp kérdem, van arra mód hogy telefon vaktaskor, ne kelljen több percet várni?
Volt rá példa, hogy indulás előtt 2 perccel szerette volna hogy az ő telefonjára csatlakozzon.... Na hát az nem sikerült. Otthon is hagyta. 🙂
Köszi

(#511) ollie válasza kekedi (#510) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

vaktaskor = váltáskor?

Az óra arra van tervezve, hogy egy telefonhoz van csatlakoztatva folyamatosan. Ha másikhoz akarod, akkor mindenképpen gyári állapotra fog visszaállni. Hogy miért? Mert te sem akarod, hogy ha elveszted az órát, akkor valaki a meglévő adatokkal párosítsa a telefonjával, és megszerezzen minden információt, ami az órádon van. Szóval ez biztonsági okok miatt van, és így van ez jól. Megjegyzem, ha bármilyen okos eszközt tudsz csatlakoztatni gyári visszaállítás nélkül egy másik telefonhoz, akkor azt ki kell dobni a kukába, mert nem biztonságos.

***

(#512) kekedi válasza ollie (#511) üzenetére


kekedi
senior tag

Igen váltáskor. Köszi :)

Mondjuk ez igaz. Erre nem gondoltam.
Köszi az infót!

(#513) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Adott egy Galaxy Watch Active óra, aminek a kijelzője (vagy valami más rajta) annyira behalt, hogy hard resetre sem reagál. Ami érdekes, hogy a töltsét felveszi, mert amikor a töltőre rakom, akkor rezzen egyet, de amúgy se kép se hang.
Van valami bármilyen másik mód a hard resetelésre mint az alsó gomb 7mp-ig történő megnyomása? Sajnos a Galaxy Wear programból már nem érem el az órát, mert visszállítás után már se kép se hang nem volt.
Esetlegesen gondolkozom, hogy elvigyem-e egy Samsung szervizbe, vagy nem érdemes, mert kb egy bevizsgálás is lenne vagy 15.000 ft szerintem, 47.000-ért meg már újat veszek?
Köszi előre is!

(#514) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Kár,hogy nincs benne a véroxigén mérés :U

(#515) yoogie


yoogie
aktív tag

Sziasztok,

anyósom órája megadta magát, egyszercsak becsikozódott a kijelzője, majd bekapcsolni bekapcsolt, de valószínűleg a kijelzője off?

Valaki találkozott ilyennel, javítási költségek? Megéri javíttatni?

(#516) tome0001 válasza yoogie (#515) üzenetére


tome0001
senior tag

Ugyanígy volt egy kijelzőhibás órám (valszeg beázott). Irány a samsung szerviz, ott 30-35e között moondták a kijelzőcserét, de félő hogy az egész belsejét ki kell cserélni egy esetleges beázásnál (alaplap+akksi), az 70-75k lenne.
45-ért vettem egy újat. Szerintem engedd el...

(#517) padzso


padzso
tag

Hoztak hozzám egy ilyen elektronikai hulladékot: lcd halott, töltés, bt, rezgés működik. Az összes gombkombó hatástalan. Az óra kicsit több, mint 2 éves, gyártási dátum szerint, használva biztos nem volt annyit. Vicc. Szétszedném, de persze, hogy épp 3 ágú csavarhúzóm nincs. Röviddel előtte egy S7 edge bukott ki a tulajnál, szintén lcd bibivel.
Tehát az óra kukás, ahogy olvasom, hisz a jelenlegi árak alapján a javítás értelmetlen.

(#518) ollie válasza padzso (#517) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amoled a kijelző, nem LCD, mint ahogy az S7-ben is.

***

(#519) kekedi válasza padzso (#517) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem értem hogy jön ide az S7. Bár ha arra akarsz kilyukadni hogy rossz a Samu kijelzo, akkor pont rossz példát hoztál, mert nagyon nem egy mai darab egy S7 edge. Még ugyan sokáig bírta.
Azt viszont nem értjük mit szerettél volna ezzel az egész hsz-el.

(#520) padzso


padzso
tag

Köszi, köszi! Látom, ez egy halott topik. Megy a csomókeresés a kákán, mintsem: igen, az Active-nál előfordul ám a képernyőhalál.
Nekem az a fura, hogy egy nem több mint 2 éves óra tönkremegy idő előtt. Pont. Lassan ötéves telót használok, a képernyő köszöni szépen, jól van. Áh, hagyjuk, kösz a válaszokat, léptem innnen!

(#521) ollie válasza padzso (#520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból 2 év garanciát adott rá a Samsung, szóval ha meghal 2 éven belül a kijelző, garanciában cserélik.

Egyébként nem nagyon láttam képernyőhalálra panaszkodni itt másokat az óra kapcsán, szóval eléggé ritka probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#522) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok

Remelem jar erre valaki, aki tud segíteni...
Uj telefon miatt az órát gyari beállításokra vissza állítottam.
Azóta nem találom az időzítőt. Hol lehet beállítani?

Köszi előre is!

(#523) cigam


cigam
félisten

Az mitől lehet, hogy a telefon nem küldi át az értesítéseket? Mi a titka az értesítések jelzésének?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.