Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ollie válasza tepsivitez (#50) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 különböző cég üzemelteti, de mindkettő hivatalos Samsung Experience Store.

***

(#52) tepsivitez válasza ollie (#51) üzenetére


tepsivitez
csendes tag

Köszi!

(#53) Ateszpapa válasza ollie (#51) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Van már elég példány a Samsung kínálatában, miért ez lett ?

[ Szerkesztve ]

(#54) ollie válasza Ateszpapa (#53) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint milyen példányra gondolsz?

***

(#55) fzboxx válasza Narancskoma (#11) üzenetére


fzboxx
senior tag

A classic vízálló? Konkrétan lehet vele úszni, nem búvárkodni?
Köszönöm. :R

(#56) Ateszpapa válasza ollie (#54) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Gear S3, Gear Sport, Gear Watchok több méretben akár eSIMesben is.
Csak érdekelne, hogy miért ez az óra lett a kiválasztott.

fzboxx:

Nem ajánlatos úszni benne, csak IP68-as.
Ha úszni is akarsz vele, ami szoftveresen is támogatja, akkor 5 ATM-es órát keress, mint akár a cikkben szereplő is. :)

[ Szerkesztve ]

(#57) ollie válasza Ateszpapa (#56) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Főleg a kis mérete miatt, meg ahhoz képest jó az üzemideje is. Nem szeretem a nagy órákat. Na meg szeretem, ha mindenből a legújabb van (bár ez nem számított volna, ha megint egy nagy órát adnak ki).

[ Szerkesztve ]

***

(#58) Viper26


Viper26
nagyúr

S3 Sport 43mm átmerő?

A Vivoactivbe 3 annyi, így méretben ideális lenne.

Pixel 7 | FR955

(#59) MPite


MPite
tag

Tegnap beszereztem egy ilyet, az első okosórám, szóval megy az ismerkedés, de elég sima eddig minden. Két dolgot viszont nem találok, az egyik, hogy az alváskövetést hol kell beállítani, a másik pedig, hogy a spotify-t hol kell telepíteni? Help pls.

Amúgy mivel sosem használtam az általatok említett tekerőgyűrűt, így nem is hiányzik :) Nagyon könnyű kezelni így is.

(#60) ollie válasza MPite (#59) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az alváskövetés automatikus, a spotify-t meg a wearable appól lehet telepíteni, van ott egy app store.

***

(#61) MPite válasza ollie (#60) üzenetére


MPite
tag

Az app store az oké amúgy, de a spotify-t beírva két valamit ad ki, ami egyik sem az. Köszi!

Az alváskövetés eredményeit időközben megtaláltam valóban.

[ Szerkesztve ]

(#62) ollie válasza MPite (#61) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint ezt nem találod beírva a keresőbe? Nekem az első találat.

***

(#63) hhenry válasza MPite (#61) üzenetére


hhenry
őstag

Kérünk majd róla véleményt

(#64) MPite válasza ollie (#62) üzenetére


MPite
tag

Igen, ez nekem nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#65) ollie válasza MPite (#64) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam meg így néz ki a keresés eredménye:

***

(#66) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Én is vettem egyet :)
Kedden érkezik írok róla majd pár sört.

(#67) fzboxx válasza Ateszpapa (#56) üzenetére


fzboxx
senior tag

Köszönöm.

(#68) MPite válasza ollie (#65) üzenetére


MPite
tag

Hát ez nagyon fura...

Még egy kérdés: a health appban a telefonon ki lehet választani a teniszt és a squasht a sportok közül, de az órára ezt sehogy nem tudom rátenni. Nem is trackeli és ki sem lehet választani a sportoknál. Van erre mód?

Amúgy a második éjszakámat töltöttem vele, az első éjszaka hihető adatokat mért, a másodiknál már nem annyira. Szerinte 3 órát fent voltam, de amikor ténylegesen felébredtem egy 10 percre, azt nem vette észre. Pedig még rá is néztem az órára...

[ Szerkesztve ]

(#69) #24536576 válasza tepsivitez (#50) üzenetére


#24536576
törölt tag

-

[ Szerkesztve ]

(#70) ollie válasza MPite (#68) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is volt most egy rosszul mért éjszaka. A hiányzó aktivitásokat other workout-ként tudod használni, ill. a Samsung Health appban is érdemes körbenézni, mert ott is van pár extra ami hozzáadható az órához (én pl office workout-ot adtam hozzá).

***

(#71) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg egy bugot találtam. Folyamatosan villog az óra alján a pulzusmérő, még akkor is, ha kikapcsolom a pulzusmérést. Ez az utolsó töltés óta van, és persze most jobban is merül, gondolom e miatt. A power save mód kikapcsolja ezt a villogást, de ha a power save-t kapcsolom ki, ugyanez van.

***

(#72) Maxxy10 válasza ollie (#71) üzenetére


Maxxy10
addikt

Samsung members app-ba ezt nem tudod jelenteni?

(#73) ollie válasza Maxxy10 (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben helyreállt, nem tudom pontosan, hogy mi miatt, mert sokat nyomogattam az órát. Ha még egyszer tapasztalom, jelenteni fogom.

***

(#74) MPite válasza ollie (#71) üzenetére


MPite
tag

Nekem is folyamatosan villog, akkor is, ha kikapcsolom a mérést.

(#75) Ateszpapa válasza ollie (#71) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért szokott, hogy a kezeden-e van még.
Más Samsung órán legalábbis ezért is csinálja.

(#76) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#77) MPite


MPite
tag

Még egy basic issue: az alapbeállítás az, hogyha az óra csatlakoztatva van a telefonhoz, akkor a telefon ne jelezze (ne rezegjen, pittyegjen) külön az értesítést, mert minek. Viszont az irodában bluetooth fejhallgatót használok és ez valahogyan azt okozza, hogy sem a telefon, sem az óra nem jelez. Mi lehet erre a megoldás?

(#78) ollie válasza MPite (#77) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam nem jelentkezett ilyen, pedig én is BT-s fülest használok.

A másik problémára van egy mute connected phone menüpont a wearable appban.

[ Szerkesztve ]

***

(#79) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na megérkezett az én órám is:)
Még barátkozom vele, könnyen lehet vissza küldöm, egy pár nap és kiderül.

Olyan kérdésem lenne,hogy akkor is tudom vezérelni a Spotify-t ha nem BT fülhallgatóm van hanem a gyári amit még az S9-hez adtak.
Folyamatosan BT füllest keres..

[ Szerkesztve ]

(#80) ollie válasza Maxxy10 (#79) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az órás Spotify appot csak BT-s fülessel tudod használni (nincs is máshogy értelme, mert arra találták ki a mobilos Spotify appot, hogy az óráról hallgasd a zenét). A mobilos app vezérléséhez nem kell telepíteni külön appot az órára, mert van rajta zene vezérlő app alapból.

***

(#81) Maxxy10 válasza ollie (#80) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nálam az egyik fő szempont az volt,hogy ne keljen mindig elővenni a telefont ha zenét szeretnék váltani.. ( munkába nézik ha túl sokszor veszem elő a telefonom).

A másik amit észre vettem,hogy a telefonon lévő Bixbi félre érti amit mondok előtte pedig mindig rendbe volt...

(#82) ollie válasza Maxxy10 (#81) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam az egyik fő szempont az volt,hogy ne keljen mindig elővenni a telefont ha zenét szeretnék váltani.. ( munkába nézik ha túl sokszor veszem elő a telefonom).

Akkor elérted a célod, mert erre pont jó az óra.

***

(#83) MPite


MPite
tag

Valószínűleg én is megválok tőle. :( Kipróbáltam, nagyon szép, nekem jó méret, de ennyit egyszerűen nem ér. A leghasznosabb funkciója a nagyon részletes és pontosnak tűnő úszás trackingje, de azt hiszem maradok az ősember módszernél inkább: nézem az órát és számolom a hosszokat... Értesítéseket jó megkapni egyből, de ennyi. Még alszok rá párat azért.

Nem tudok nagy hibát mondani, egyszerűen csak nem való (még) nekem okosóra.

(#84) ollie válasza MPite (#83) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van ez úgy.

Én speciel nagyon szeretem, mert korábban csak aktivitásmérőim voltak, amiket szintén nagyon szerettem, és azokhoz képest nagy előrelépés. Egyébként több külföldi review karperec és óra közötti átmenetként jellemzi.

***

(#85) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ja igen, itt a hivatalos Watchface Designer. Bárki tud ezzel saját watchface-t készíteni, sőt az app store-ba is fel lehet tölteni (gondolom ahhoz majd kell valami jóváhagyás a Samsung részéről).

***

(#86) Tigerclaw válasza Rodi 4.80 (#34) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Frissítettem 4.0-ra az OS-t (S3 Frontier) és kb. duplájára nőtt az üzemidő ugyanolyan beállításokkal. Most elvileg két napot bír mindig bekapcsolt számlappal, BT-vel, ütemezett pulzusméréssel, edzésfelismeréssel. A gyári digitális watch face-t használom.

Amúgy lol, hogy az iOS kliens mennyivel fapadosabb az androidos verzióhoz képest. Firmware-t frissíteni se lehet azon keresztűl. BT off, Wifi on, majd az óra megtalálja és felajánlja az updatet és önállóan frissít telefon nélkül.

Jó lenne még egy olyan opció, hogy csak egy fényerő legyen folyamatosan, mert így az alacsonyabb és a magasabb fényerő váltakozása elveszi a valódi óra illúzióját, főleg analóg watch face-ek esetén. Tök jó, hogy beleteszik a mozgás animációt az analóg számlapra, de az nem jut eszükbe, hogy a fényerő levétele eleve értelmetlenné teszi az egészet. Néha jól jönne, ha csak a beállított fényerőt használná még akkor is, ha az csökkenti az üzemidőt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#87) kornellia


kornellia
újonc

Sziasztok! Erre is lehet szinkronizálni a galéria képeit?

(#88) ollie válasza kornellia (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudsz rá másolni képeket, meg meg is tudod azokat nézni, de ennyi szerintem.

***

(#89) kornellia válasza ollie (#88) üzenetére


kornellia
újonc

A sima galaxy watch-nal olvastam hogy lehet szinkronizálni a képeket, de sajnos pontos infot erről nem találtam az Active esetén.

(#90) ollie válasza kornellia (#89) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem a Wearable app-ban, és itt is lehet.

***

(#91) kornellia válasza ollie (#90) üzenetére


kornellia
újonc

Szóval szükséges egy app es működik? Nekem jelenleg egy Gear fit2 pro-m van ezt cserélném le.

(#92) ollie válasza kornellia (#91) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Galaxy Wearable app kell hozzá, de nem csak ehhez a funkcióhoz, hanem amúgy is.

***

(#93) gzbotii válasza tomiii007 (#9) üzenetére


gzbotii
veterán

Én elég sok helyen látom hatvan párezerért...Árukereső link
Pár hét, és szerintem szállítással is meg lehet kapni 60ért.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#94) kornellia


kornellia
újonc

Ha az esim-et es a forgatos gyurut leveszem, mennyivel tud kevesebbet a galaxy watch-nal?

(#95) ollie válasza kornellia (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs hangszóró sem, vagyis nem tudsz telefonálni BT-n keresztül sem. Amúgy ugyanaz.

***

(#96) smokin


smokin
tag

Sziasztok!
Hogy tudom kikapcsolni az állandó pulzusmérést az órán?
Az órán kikapcsoltam,de folyamat villog az szenzor a hátulján és baromira szívja az akksit.

i'm too old for this shit

(#97) ollie válasza smokin (#96) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem bug, nálam is előfordult, gondolom javítani fogják. Vedd le pár percre, valszeg utána már nem folytatja.

***

(#98) smokin válasza ollie (#97) üzenetére


smokin
tag

thx :)
kipróbálom.

i'm too old for this shit

(#99) smokin válasza ollie (#97) üzenetére


smokin
tag

Ez nem sikerült,ugyan úgy világít a hátulja.
reggel 100%ról szedtem le és most tart 52%nál.

i'm too old for this shit

(#100) ollie válasza smokin (#99) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor hosszabb ideig próbáld, esetleg indítsd újra. Azt vettem észre, hogy töltés után hajlamos erre, eddig még csak egyszer fordult elő nálam. Remélem minél hamarabb jön erre update.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.