Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) skifekete válasza eastsider (#11650) üzenetére


skifekete
senior tag

Szerintem ez egy örök rejtély marad, nekem volt fent mind a kettő, de hibátlanul mentek

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11652) eastsider válasza skifekete (#11651) üzenetére


eastsider
nagyúr

én azt vettem észre, hogy ha néha a hosszú home-nál kilövöm az appokat (kihúzgálós cucc), a kukával,akkor nincs gond, amúgy be tudnak lassulni (legalábbis az eddigi összes Thunderzap.

de a cocore leírását sokkal komolyabbnak, hozzáértőbbnek látom, mint a tz-ét
bár csak TZ volt fenn eddig.

[ Szerkesztve ]

(#11653) dashed válasza eastsider (#11652) üzenetére


dashed
senior tag

Tz-t hasznaltam eleg reg ota.. Tegnap felraktam a cocore-t.. Olyan egetrengeto nagy kulonbseget nem velek felfedezni. Talan mintha picit gyorsabb lenne a telo. Ugyan ugy vaj az egesz launcher. Probald ki vesziteni nem vesztesz vele.

(#11654) skifekete válasza eastsider (#11652) üzenetére


skifekete
senior tag

Most hogy mondod tényleg volt a tznek ilyen baja cocoreval nem tapasztalatom

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11655) drstupid


drstupid
tag

Sziasztok! valaki tudna abban segíteni nekem, hogy-hogyan lehet a kamerahangot kikapcsolni?Kerestem már a fórumon de nem találtam választ rá! előre is köszi (4.1.2)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#11656) Keeperv85 válasza drstupid (#11655) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Szerintem sehogy. Több országban is tilos ugyanis. Tehát alternatív megoldás: beteszel helyette egy néma hangot, vagy keresel olyan kamera app.-ot, amit lehet némítani.

(#11657) skifekete válasza Keeperv85 (#11656) üzenetére


skifekete
senior tag

Tilos kikapcsolnia kamerhangot?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11658) tyuxy


tyuxy
tag

Sziasztok!
Ma lettem boldog tulajdonosa egy ilyen telefonnak!
T-mobilból lett kihozva így ugye garanciás is viszont nekem lenne egy olyan kérdésem hogy nem akarok a szoftverrel bíbelődni meg semmi megvárom a frissítést (ha valaha kijön)
viszont szeretnék hozzáférni a rendszerfájlokhoz ezt ugye csak rootolással lehet elérni! nos a kérdésem az hogy így is bukik a garancia?

iPhone 11 pro max

(#11659) Lirion válasza drstupid (#11655) üzenetére


Lirion
addikt

Ha lenémítod a noti baron a telefont, akkor nem lesz néma a fényképezője is? GB-n ezzel a módszerrel lehet némítani.

(#11660) mobal válasza skifekete (#11657) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Amerikában régen rengeteg per volt abból, hogy mobillal kamerázták egymást ( volt vagy már 10 éve is.) Azóta szolgáltatók úgy forgalmaznak készülékeket, hogy nem lehet kikapcsolni a kattanást.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11661) drstupid válasza Lirion (#11659) üzenetére


drstupid
tag

így működik köszi, de gondoltam lesz valami alternatív megoldás?! Vagy esetleg van olyan akinek szintúgy zavaró volt ez a jelenség és talált valami másik fényképezős programot? köszi :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#11662) skifekete válasza mobal (#11660) üzenetére


skifekete
senior tag

végülis van benne logika

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11663) skifekete válasza Lirion (#11659) üzenetére


skifekete
senior tag

JB-n is kilehet, frissen tesztelve :D

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11664) wado25


wado25
csendes tag

több emberke kérdésére jött a t-mobile-tól egy hülye válasz a facebook oldalukon..tesztelnek..illetve fognak mert nincs náluk az sw úgy tűnik..azaz kb egy hónap és még 1-1.5...asszem minden kérdésünk meg is van válaszolva...

[ Szerkesztve ]

(#11665) Keeperv85 válasza wado25 (#11664) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Aham. T-Mobile és a teszt... Tegnap voltam bent bevinni a telómat... Azt mondja a szervizes: "feltesszük rá a friss szoftvert..." De jó, mondom... "Melyiket?" "Hát a B04-est..." "Grrr... kettővel frissebb verzió van rajta... :W "

Szerintem ne várjátok fél éven belül, ha ők ráülnek...:(

(#11666) eastsider válasza Keeperv85 (#11665) üzenetére


eastsider
nagyúr

sztem abszolút felesleges várni a T-set. ugyan azt fogják kiadni, mint az oroszoknál, csak a T-s szarságokkal (nem tudom samunál hogy megy, de szerintem így valahogy)

már az jó lenne, ha egy másik régióba kiadnák hivatalosan.
(az orosz sem leak, szóval... max náluk tesztelik ki jobban, és utána jön a többi régióra)

(#11667) Keeperv85 válasza eastsider (#11666) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom, volt nekem Xperia Minim. "Csak" fél évet csúszott a megjelenés és az is egyel korábbi verzió, mint a végleges.

Viszont én az orosz cuccokkal óvatos lennék a helyetekbe...Az ottani hálón az nem vírus, ami nincs is...

(#11668) eastsider válasza Keeperv85 (#11667) üzenetére


eastsider
nagyúr

www.sammobile.com-on terjednek a hivatalos ROM-ok. illetve KIESen jönnek a frissítések (az orosz is többek között), (olyan mint a PCC a sonynál). szóval elég ofisöl a cucc :) nem LEAK. nem orosz hálóról van :)
nekem is volt minim, de azonnal ment fel flashtoollal a cucc...

[ Szerkesztve ]

(#11669) wado25


wado25
csendes tag

az a gáz hogy nem merek belepiszkálni..első droidos teló...eddig almás dolgaim voltak :-D..ez jobb cucc..az árához képest..bár már a samu is kezd elszállni sajnos...

(#11670) eastsider válasza wado25 (#11669) üzenetére


eastsider
nagyúr

van program kernelcseréhez is. seggünk alá van tolva minden.. ROM csere is tök egyszerű... a root meg végképp

[ Szerkesztve ]

(#11671) tyuxy válasza tyuxy (#11658) üzenetére


tyuxy
tag

valaki tudna nekem válaszolni végre? fontos lenne =/

iPhone 11 pro max

(#11672) DeniBoy válasza tyuxy (#11671) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Van Un-root

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#11673) wado25 válasza eastsider (#11670) üzenetére


wado25
csendes tag

na igen.. és le a kalappal azok előtt akik időt energiát nem sajnálva segítenek másokon!!!..szimplán nem merek belepiszkálni a cuccba..várom a csodát... :-( :-(..még..aztán ha nagyon elhúzzák alaposan elolvasom az első Hsz-t.. :-D

(#11674) skifekete válasza wado25 (#11673) üzenetére


skifekete
senior tag

Nem egészen értem hogy mért gondolja azt a nép hogy a magyar JB merőben másabb lesz a ruszkinál. Csak azért mert az emberekben az él hogy az orosz/ukrán termékek azok bűnözők által előállítottak, de nem ezeket fehérköpenyes orosz állampolgárságú samsungos emberek gyártották, és az lpz valószínűleg azért lett gyengébb a kettő másiknál mert 1üveggel több vodka fogyott.. ilyen téren a magyarok meg páleszt isznak majd :D

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11675) vazzz válasza tyuxy (#11671) üzenetére


vazzz
őstag

Ha már ilyen szépen kéred :U , igen, bukod a garit, ha rootoltan viszed be a szervízbe... de a root eltávolítható.

(#11676) wado25 válasza skifekete (#11674) üzenetére


wado25
csendes tag

nincs nekem bajom az oroszokkal :-D../ de ha már választani lehet inkább egy jófajta hazai mézes fütyülős mint a ruszki vodka/.. a T sz@rakodása miatt vagyok morcos..aztán ahogy írtam is előbb utóbb rászánom magam ha még sokáig bénáznak..

[ Szerkesztve ]

(#11677) TayRol válasza wado25 (#11676) üzenetére


TayRol
veterán

nem csak a T-sre, hanem a hazai függetlenre sincs Magyar JB.

(#11678) wado25 válasza TayRol (#11677) üzenetére


wado25
csendes tag

na igen ez a másik probléma..:-(

(#11679) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok! Valaki NoLED-es kolléga elmondaná, hogy egész pontosan mit is állítsak be, hogy pl. egy nem fogadott hívás jelzést még 5 perc után is lássak. Én már mindent kipróbáltam, de a hívás után közvetlenül csak pár mp.-ig látom a "jeleket". Köszönöm

...

(#11680) Rocky975


Rocky975
senior tag

Sajnos nekem Vodás P-s van ezért várnom kell....
:W :O

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#11681) skifekete válasza Notalab (#11679) üzenetére


skifekete
senior tag

Akku kímélő funkciók -> jelzés időtartam -> nincs befejezés

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11682) eastsider


eastsider
nagyúr

Cocore 3.3 vs thunderzap 4.1
Véleményem (mindkettő telepítés után) wipe cache /dalvik
Szerintem mindenképpen a Cocore a nyerő. Több szabad ram (mem ürítés előtt, után) sokkal porgosebb. Gyorsabb az egész cucc.
Aztán 1-2 nap múlva lehet mást mondok. De alapból Cocoret mondanám.

(#11683) Notalab válasza skifekete (#11681) üzenetére


Notalab
tag

Köszi, de sajnos így sem. Egyáltalán tudja azt, hogy folyamatosan kint legyen a piros pont, akár órákra?
Esetleg más beállítás?
Most úgy van beállítva, hogy:
"képernyő kikapcsolva marad": nincs pipa
"érintő képernyő kikapcsolva marad": van pipa
A Villogás(blink)-nél kell valamit állítani?

...

(#11684) skifekete válasza Notalab (#11683) üzenetére


skifekete
senior tag

Nekem így néz ki:
Villogás: kikapcsolva
Érintőképernyő: nincs pipa
képernyő kikapcsolva marad: nincs p

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11685) Rocky975 válasza skifekete (#11684) üzenetére


Rocky975
senior tag

Szia!
Ez is csak a JB-ben van?Mert a GB-ben nem találok ilyet.Az enyém egyáltalán nem villog ha elmulasztott esemény van.
:F

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#11686) Notalab válasza skifekete (#11684) üzenetére


Notalab
tag

Istenkirály vagy! Igy már jó. Nagyon köszönöm!

...

(#11687) Morris válasza Rocky975 (#11685) üzenetére


Morris
veterán

A NoLed alkalmazást fel tudod tenni GB-re is. Az már más kérdés, hogy szívja az akkut mint az állat.

(#11688) skifekete válasza Notalab (#11686) üzenetére


skifekete
senior tag

Nincs mit :)

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11689) beccyboy válasza TayRol (#11677) üzenetére


beccyboy
aktív tag

De nem is ez az igazan nagy problema. Akik p-set vettek, azok orultek az nfc-nek. Most meg varnak, nem tudnak mast csinalni:(

Caffeine addict.

(#11690) eastsider válasza beccyboy (#11689) üzenetére


eastsider
nagyúr

aztán olyan nagyon hasznos funkció az NFC :D

(#11691) tomiii007 válasza beccyboy (#11689) üzenetére


tomiii007
senior tag

NFC-vel se lehet nagyon mit kezdeni jelenleg...:D

[ Szerkesztve ]

(#11692) Notalab válasza Morris (#11687) üzenetére


Notalab
tag

Morris! Mit jelent hogy szívja az akksit, mi a tapasztalatod? Már attól, hogy fent van és bekapcsolom, vagy csak akkor, ha aktívan jelez?

Rocky 975: Nekem is GB-m van. Nem alap alkalmazás, úgy kell külön beszerezned/letöltened.

...

(#11693) Rocky975 válasza Morris (#11687) üzenetére


Rocky975
senior tag

Köszi!
:R

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#11694) Gery15 válasza eastsider (#11682) üzenetére


Gery15
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#11695) vazzz


vazzz
őstag

Micsoda ratyi lett ez a samfirmware... ötből háromszor nem tölti be az oldalt... nálam most se elérhető... :U

(#11696) eastsider válasza vazzz (#11695) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem sem...
tuti még harácsolnak valamit

(#11697) Rocky975 válasza Notalab (#11692) üzenetére


Rocky975
senior tag

Köszi fel is raktam,nem rossz.
:R

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#11698) Gery15


Gery15
addikt

Kernelt akarok cserélni ez a leírás helyes így?
"Először is letöltöd erről az oldalról a kernel progit az Universal_Kernel_Flash_v1.06.apk -t.
A kernelt ugye már letöltötted...
Miután letöltötted a kernelt kicsomagolod és a kernel.bin.md5 filet rárakod a telefonod belső memóriájára, többi 2 fileal nem foglalkozol. (ehhez egy root joggal bíró explorerre lesz szükséged!)
Eztuán felmész play storeba letöltöd az Andromizer nevű appot, nem kell a pro verzió...
universal kernel flash app indít -> Ráböksz check compatibily -> Select kernel image ezután kitallózod a kernel.bin.md5 filet, lehetőleg a gyökérkönyvtárba tedd -> Flash kernel image
NEM BÖKSZ RÁ A RESTARTRA!!!
-> Home gombbal kilépsz, ráböksz az Andromizer progira -> set fülecskére ráböksz, kiválaszot a remove dalvik-cachet, eztán autómatikusan újra bootol majd. -> megvárod amíg feláll a rendszer, leelenőrzüöd az eszköz névjegyénél, hogy sikerült-e."

Adataim megmaradnak így nem vész el semmim?

HyperX

(#11699) skifekete válasza Gery15 (#11698) üzenetére


skifekete
senior tag

Ezt én írtam :P Igen ez így helyes :D leszámítva a root joggal bíró file kezelőt, arra nincs szükség, sima is megteszi

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11700) Gery15 válasza skifekete (#11699) üzenetére


Gery15
addikt

Nekem nem te írtad. :D Na akkor megpróbálkozom vele. ;]

HyperX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.