Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) skifekete válasza tomiii007 (#11500) üzenetére


skifekete
senior tag

Tényleg arra írták ki, de volt egy olyan is hogy több régióra jön ki akkor, ez utóbbi facebookon volt, míg az első hírmorzsa sammobilon jelent meg.

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11502) GoDave válasza Ed3r_X_ (#11496) üzenetére


GoDave
csendes tag

Akkor annyira nem gáz a helyzet...

Gery15: Legyen igazad :)

(#11503) kicsi007 válasza skifekete (#11501) üzenetére


kicsi007
tag

www.facebook.com/pages/Samsung-Galaxy-S-Advance-i9070/142755859176116?ref=ts&fref=ts

Itt írták, hogy holnap jön!

:DD :C

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#11504) ebegab92 válasza eastsider (#11453) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ha rootolod a még garis telót,ami meg a lejárta előtt behal,akkor ha kiderül a szervizben,hogy volt rootolva a teló,akkor nincs gari,mivel mondhatják azt,hogy a moddolt ROM-od nyírta ki.Ha meg semmilyen módon nem tudják életre kelteni+nincs sehol égési nyom,ami pl. OC-től lehet,akkor adnak egy másik telót :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#11505) eastsider válasza ebegab92 (#11504) üzenetére


eastsider
nagyúr

ha eltüntetem a rootot, ahogy visszaviszem, igaziból ennyi volt, soha nem derítik ki :)

de hogy nyírná ki a rootolt rom? :D
max téglázom.... counter nincs megpörgetve, honnan derítik ki, hogy mi volt?

[ Szerkesztve ]

(#11506) ebegab92 válasza eastsider (#11505) üzenetére


ebegab92
senior tag

De mit csinálsz akkor,ha valamiért betojik a kijelzőnek valamelyik része (pl. az azt ellátó tápkábel),akkor hogy tünteted el a rootot? :P Vagy behibásodik az USB,lemerül a teló,akkor sem tudsz sokat csinálni :(

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#11507) Jason19 válasza kicsi007 (#11503) üzenetére


Jason19
senior tag

"Apparently the Jelly Bean update is going to be available in Romania around Feb 15! This information came from Samsung Mobile Romania" Ez is onnan van, és nem láttam román JB-t, azóta sem.

Írni lehet sok félét, de én csodálkoznék, hogyha fogná magát a samsung és kiszórna egyszerre 20 országra JB-t, egy nap alatt..Sőt, azon is meglepődnék, ha egyáltalán jönne egy új JB.

Off: Csak az én szemem szúrja, hogy már századszorra látom ugyanezeket a kérdéseket?
- Will it work on i9070P ?
- Will it work in INDIA INDIA INDIA INDIA INDIA ? (de komolyan, indiában ingyen osztogatták ezt a telefont, az tuti)

ebegab: Ha meghibásodik a kijelző, felteszem odinnal a stock romot. Legfeljebb csodálkoznak majd, hogy miért nem volt még beállítva ;]
Ha lemerül a teló? Felteszem a töltőre :D
USB meghibásodás kicsit bonyolultabb, de biztosan meg lehet azt is oldani, most nincs kedvem gondolkodni ezen :)

[ Szerkesztve ]

(#11508) ebegab92 válasza Jason19 (#11507) üzenetére


ebegab92
senior tag

Az meg a Samsung részéről ciki,hogy nem sikerült kiadni ezt a telót legalább gy ICS-sel...Mennyit dob a teljesítményen a JB?Gingerbread alatt azért itt-ott beszaggat a görgetés,amiazért kicsit ciki kétmagos teló révén.Mondjuk az is igaz,hogy elviekben GB-del olyan mintha a 2. mag nem is lenne.
Flash Player felvarázsolható rá valahogy? :D Első körben a root nélküli megoldás érdekelne :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#11509) Jason19 válasza ebegab92 (#11508) üzenetére


Jason19
senior tag

Nemsokkal az ICS után jelent meg a telefon, tehát idejük valószínű nem volt rá, hogy pár hét alatt totál újrakezdjék, aztán úgy volt jön az ICS rá, de mivel közben kijött a JB, így kihagyták, és rögtön a 4.1.2-t kaptuk.
Flash playert fel lehet tenni root nélkül, ebben a fórumban kicsivel hátrébb volt is link.

http://d-h.st/A6V csak simán telepíteni kell mint bármely más apk-t. Chrome-al elvileg nem működig
(én még nem próbáltam, eddig nem volt szükségem rá) Aki használja biztos tud valami okosabbat is mondani :)

[ Szerkesztve ]

(#11510) Gery15 válasza ebegab92 (#11508) üzenetére


Gery15
addikt

JB-vel olyan, mint a vaj, és van flash is root nélkül. :K

HyperX

(#11511) eastsider válasza ebegab92 (#11506) üzenetére


eastsider
nagyúr

odin, ha USB. feltöltöm másik telefonban. és úgy.
paranoja :D

(#11512) Jason19 válasza eastsider (#11511) üzenetére


Jason19
senior tag

Az akkumulátort még oké, na de a stock, root nélküli szoftvert? Gondolom azt nem a régi nokiára töltöd fel ;]

(#11513) ebegab92 válasza Jason19 (#11509) üzenetére


ebegab92
senior tag

A vicc az,hogy Chrome azt írja ki a Google Play,hogy nem támogatott a program az eszközömön...Ahogy olvastam a kommenteket,nem mindenkinek tetszett.Dolphinhoz szoktam hozzá,eddig ez volt a legjobb :)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#11514) notmiami válasza Carline (#11486) üzenetére


notmiami
tag

Igen erre gondoltam én is, hogy rossz lehet a visszarakás, ha nem jót választok ki.

Akkor Titanium Backupnál:
Backup all user app, az oké,

de Restorenál:
Restore missing apps with data vagy Restore all apps with data-ra menjek? Vagy még valami egészen más harmadikra?
Köszi!

(#11515) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Sziasztok!

Nektek melyik tok vált be a legjobban? Én ezt a tokot néztem ki, de még sosem volt flip tokom, így nem tudom mennyire kényelmetlen használat közben.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#11516) Jason19


Jason19
senior tag

Torta

[ Szerkesztve ]

(#11517) Gery15 válasza Jason19 (#11516) üzenetére


Gery15
addikt

:C

HyperX

(#11518) eastsider válasza Vadmeggy (#11515) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem flip tok nem kéne, praktikátlannak tartom. persze védi a telefont, de fő a praktikum, nem a telefon testi épsége :)

[link]

nekem ilyen van. nagyon szépen illeszkedik, eléggé szépen követi a telefon formáját, a hajlított előlapot is.
már esett is benne párszor. a karbonon a karcolások, ütődések se látszódnak, a kijelzőre is eshet, mert elég nagy a pereme elöl, a gombok is jól használhatók

(#11519) dashed válasza eastsider (#11518) üzenetére


dashed
senior tag

Akkor bevalt ezek szerint :)

Vadmeggy :

Amit eastsider is ajanlott.. Nekem ugyan ez van csak matt feketeben.
Gumisok nem fekszenek fel jol a telefonra, igy a kijelzot alig vagy egyaltalan nem vedik. A flip tok meg valoban praktikatlan. Van nekem is, fiokban, jo melyen.

(#11520) Vadmeggy válasza eastsider (#11518) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Sikerült lebeszélni a flip tokról :) Az álló bőrtok sem jó, amibe csak belecsúsztatod a telefont? Nekem képről ezek a pattintós fröccsöntött tokok nagyon olcsó hatást keltenek. Élőben mennyire vállalható? :D

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#11521) tomiii007 válasza dashed (#11519) üzenetére


tomiii007
senior tag

tudsz linket adni hogy milyen tokod van neked?

(#11522) dashed válasza Vadmeggy (#11520) üzenetére


dashed
senior tag

Mivel picit gumirozott, a tapintasa is tok jo, es a kinezete is vallalhato. Egyaltalan nem gagyi hatasu :K

Becsusztatos nem szimpi nekem ugyan ugy ahogy a flip se. De ezt mar embere valogatja. Ha teged nem zavar, hogy mindig ki kell venni a tokbol, vagy "kinyitni" akkor meg jo is lehet neked a 2 kozul valamelyik. Az biztos, hogy jol vedenek, de engem zavar a "tokoles" ezekkel a tokokkal.

tomiii007 :

Klikk

Sajnos egy ideje nincs mar nala ez a matt fekete, csak a eastsider fele carbon.

[ Szerkesztve ]

(#11523) eastsider


eastsider
nagyúr

ha érdekel valakit csinálok képeket a tokban a telóról..

na kíváncsi leszek a holnapi JB-re (bár sztem semmi nem lesz), de egy új orosz JB is jó lenne. bár ez az új TZ elég jó!

(#11524) tomiii007 válasza eastsider (#11523) üzenetére


tomiii007
senior tag

fél ora és jo lenne ha lenne valami :DDD
bár sztem csak délelőtt lesz valami már ha lesz valami :D

(#11525) skifekete válasza tomiii007 (#11524) üzenetére


skifekete
senior tag

Nem hiszem hogy samsungék gmt+1be számolják az időt :D

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#11526) gusthy válasza skifekete (#11525) üzenetére


gusthy
veterán

:-D :-D :-D

(#11527) eastsider válasza skifekete (#11525) üzenetére


eastsider
nagyúr

elvileg az ukránoknál már 18-a van :DDD

(#11528) AlienM válasza kicsi007 (#11503) üzenetére


AlienM
tag

Sajnos "lájkvadász" húzás lesz ez a dolog... :)

(#11529) Gery15


Gery15
addikt

"Dear fans. The Jellybean update for GALAXY S ADVANCE will be progressively released.We do offer our sincere apologies for inconvenience caused. We will keep our fans updated when the software is ready." :D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#11530) Carline


Carline
őstag

Nagyon jó lett a magyar T-mobilos JB update. Akkuidő valami szuper.
Kernelt is teljesen átírták. Tartalmazza a CWM-et és TWRP-t is. Menüvel lehet kiválasztani melyik recovery induljon. Végre lehet a bootanimációt cserélni. (nem kell a fos samusat nézni)
A készülék gyárilag rootolt (vagy csak elfelejtették kivenni), már ezért megéri letölteni és frissíteni.
Alapból benne van a SmatassV2, PegasusQ és a Zzmoove governor is. <- PegasusQ-val használom, azzal ilyen jó az akkuidő.
Pár órája használom wifivel és 3G-vel egyaránt de csak 2%-ot esett az akkuszint. Megoldották a gyors merülést!
A videófelvételnél megcsinálták a folyamatos fókuszt. Valaki mondta itt, hogy úgysem kapja meg. De pedig megkapta.
Végre lejátssza az 1080p killasample videókat is úgy, hogy a proci csak 30-40%-on megy.
Ja és a legjobb, hogy rádugtam a telóra kíváncsiságból a lányom tabletjének OTG kábelét egy pendrive-val és MŰKÖDIK. Párat villan a pen és olvassa is be a tartalmát. Külső vinyót is elviszi a kábellal. Lehet 1080p filmeket nézni konvertálás nélkül.
Csak így tovább Samsung!

*
***
******
*
*
*
*
*

Ja egyébként egy szó sem igaz a fentiekből, de nem tudtam kihagyni annyira várja mindenki a magyar JB-t.
Én megelégedéssel használom a ruszki LQ4-et, TZ4.1 kernellel. Nekem már ezzel is nagyon cool.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#11531) Gery15 válasza Carline (#11530) üzenetére


Gery15
addikt

:Y :C :DDD Egyébként én is nagyon meg vagyok elégedve az LGQ4-es orosz JB-vel.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#11532) stifi82 válasza Vadmeggy (#11515) üzenetére


stifi82
aktív tag

nekem ilyen van és nagyon jó csak ki kellet lyukasztani az alját hogy headsetet be tudjam dugni, itt nem kell külföldre menni érte nagyon korrektek voltak vaterán is hirdetek ott 500huffal olcsobb volt csak azt nem mertem ide belinkelni keres re még volt pár darab nekik. Ilyen szép telot nem lehet csak ugy a porba ahgyni.
http://www.mobilasz.hu/shop/cikk/23600/SAMSUNG/GT_I9070_Galaxy_S_Advance/SAMSUNG_GT_I9070_Galaxy_S_Advance_FLIP_tok_bor_rejtett_magneses_zaro
Én is várom a frisítést így nem ugrik a garija igaz?

(#11533) Acef válasza Vadmeggy (#11515) üzenetére


Acef
addikt

Ebben is gondolkozhatsz. 4-5000 Ft, elnyűhetetlen, valódi bőr, már az SGS-t is ebben hordtam.Advance-hez szintén tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#11534) Rocky975 válasza Carline (#11530) üzenetére


Rocky975
senior tag

Ezt benyaltam.....
:DDD

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#11535) alexdp7 válasza Carline (#11530) üzenetére


alexdp7
tag

nagy UP:) :C

szép hsz :DD

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#11538) gusthy válasza Carline (#11530) üzenetére


gusthy
veterán

Tíz percet röhögtem :D

(#11539) Gery15


Gery15
addikt

Túl nagy a csend. :D Vagy ez a vihar előtti csend? ;] :DDD

HyperX

(#11540) Jason19


Jason19
senior tag

Nem értem ezt a sok embert ott facebookon rinyálnak, mintha nem lett volna egyértelmű, hogy csak egy rajongói oldal 0 valódi információval :U

Ahogy ott olvasom a kommenteket, 100/98 ember abban a hitben él, hogy ez egy hivatalos samsung oldal, és most hisztiznek mint valami 5 éves, hogy hogy gondolták ezt, eladják a telefonjuk rögtön, rohadjon meg a samsung, soha se tartják be a szavuk, miért kell mindig hazudni...

[ Szerkesztve ]

(#11541) tomiii007 válasza Jason19 (#11540) üzenetére


tomiii007
senior tag

ja de az ukrán jbnek akkor is ma kéne kijönnie :D

(#11542) GoDave


GoDave
csendes tag

Igazából én csak azt nem értem hogy akkor minek igérgetnek, ha nem tartják be??? Azt sem hiszem el hogy nem tudnak konkrét időpontot mondani arra hogy mikor lesz kész a JB, és mikor lehet feltenni.
Kicsit káosz ez az egész... Az ember azt érzi mindig tologatják az időpontot, mondunk valamit a hülye felhesználónak aztán pár hétig nyugalom van....
Kíváncsi leszek a szolgáltatói frissítésekre is ezek után: mindketten azt írták hogy ebben a hónapban lesz JB.
Vagy nem...? :N

(#11543) beccyboy válasza Carline (#11530) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Az mit jelent, hogy az akkuidő valami szuper?? Hogy látod így pár óra használat után, két három napot kibír simán?? :DDD

Caffeine addict.

(#11544) notmiami válasza beccyboy (#11543) üzenetére


notmiami
tag

Olvasd el a hozzaszolasanak a veget...

(#11545) DeniBoy válasza notmiami (#11544) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Ezt becumizta :C :C

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#11546) GoDave


GoDave
csendes tag

Megkérdeztem a Samsungot mikor várható a JB??? Csak ugyanazt az automatikus semmitmondó üzenetet írták hogy ha lesz, akkor a KIES-en keresztül lehet majd frissíteni, de még nem tudják...
Nem lesz ebből még egy jó ideig magyar JB.....!!!!! :W
(Nagy segítség az ügyfélszolgálat, tulajdonképpen semmit nem válaszoltak)

(#11547) Jason19 válasza GoDave (#11546) üzenetére


Jason19
senior tag

A samsung soha nem mondta, hogy ma lesz a jb megjelenése, csak az ukránról volt egy pletyka, de az is annyit ér, mint a kiszivárgott frissítések régebben is, pl. 2012 Q3-4 ben jön az ICS az s advancera, stb. :U
Nem is fogják előre megmondani pontosan, hogy mikor jön, mert ha kész lenne már megjelent volna, de ha nincs kész, nem tudják mikor lesz, közbejöhetnek még hibák..

(#11548) GoDave válasza Jason19 (#11547) üzenetére


GoDave
csendes tag

Ok, ezt értem, bár több fórumon írták, hogy több régióra fog ma kijönni, nem csak az Ukrán-ra....
A másik pedig az Orosz ha jól tudom már február 8.-án kijött, azóta KETTŐ frissítés is volt már.
Csak ilyen szempontból nem értem a "szöszmötölés" okát. Az Oroszoknál a harmadik verzió, nálunk meg egy sem....

(#11549) Lirion válasza GoDave (#11548) üzenetére


Lirion
addikt

Az oroszok a rom beta teszterei. Ha akarod, rakd fel, nem igényel diplomás mérnöki szaktudást. Lehet downgradelni is, szal a gari is visszarakható.

(#11550) gusthy válasza Lirion (#11549) üzenetére


gusthy
veterán

Hacsak nem P-s az ember telefonja, hogy a fene egye meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.