Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) dreamon válasza klaya86 (#3899) üzenetére


dreamon
csendes tag

Igen, a hétvégén visszaolvastam kicsit, és láttam, hogy tavasz környékén nagyon szuper ajánlatokat tudtak itt elcsípni jó páran. Így utólag kicsit sajnálom, hogy eddig ragaszkodtam a mostani készülékemhez :D

És hát ja, az utóbbi 1-2 év telefonjai nagyon jól tartják az árukat, sőt, páran még drágultak is, a mostanában megjelenő szériákról nem is beszélve. :))

(#3902) Rigormortiis válasza dreamon (#3901) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még ősszel is volt nagyon jó akciós/kuponhalmozós kedvezmény a Samsung oldalán, sokan akkor szereztük be.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3903) citizen05 válasza Rigormortiis (#3902) üzenetére


citizen05
tag

Én akkor jól jártam mert úgy dec 10.-e körül tudtam még használni összevonva a kódokat.

(#3904) frantyi válasza citizen05 (#3893) üzenetére


frantyi
tag

Én is :)még egy 5% os erste money back-et is rádobtam :D

(#3905) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Vásárolt itt valaki a Yetteltől előfizetésre? Gondolom már mindegyik független, de azért rákérdezek. Kártyafüggetlen a telefon?

Maine coon

(#3906) TaRka94 válasza atosan (#3905) üzenetére


TaRka94
senior tag

Manapság nincs is szolgáltató függő telefon.

(#3907) Sgr_A válasza TaRka94 (#3906) üzenetére


Sgr_A
addikt

De van
a voda az iphone-kat függően árulja

(#3908) TaRka94 válasza Sgr_A (#3907) üzenetére


TaRka94
senior tag

Akkor bocsánat. Ezt is tudom.

(#3909) atosan válasza TaRka94 (#3906) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen a megerősítést :R

Maine coon

(#3910) s3int


s3int
csendes tag

Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan kezeli a 2 simkártyát?
Fontos lenne nekem ez a funkció nagyon.
Köszi

Laci

(#3911) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Wowifi bekapcsolás opciót nem találom. Rossz helyen keresem?

Maine coon

(#3912) klaya86 válasza s3int (#3910) üzenetére


klaya86
senior tag

Bővebben? Mire gondolsz? Nálam két sim van, digi+Vodafone. Semmi gond nincs vele. Digi az mobilnetre, Vodafone hívásra van beállítva. De gyakran használom a digit is mostanában hívásokra. Mindkettő 4g-n van.

(#3913) Energie X válasza s3int (#3910) üzenetére


Energie X
őstag

Mire vagy kíváncsi?
Be lehet állítani külön csengőhangot mindkettőnek.
Be lehet állítani, hogy hívás előtt kiválaszd melyik kártyáról telefonálsz .
Mindkét kártyát külön -külön el lehet nevezni pl.: Saját, munkahelyi stb.
Kicsit jobban meríti az akksit.
Be lehet állítani melyikről menjen alapértelmezetten a mobilnet.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3914) Usgyi válasza s3int (#3910) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Nekem is 2 SIM van benne, Telekom hívásra és Vodafone mobilnetre. A 4G mindkét kártyán működik, a hálózat stabil, nem észleltem problémát.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3915) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdeklődnék, hogy erre a modellre meddig ígérte a Samsung az android/biztonsági/rendszer frissítéseket? :R

(#3916) Notalab válasza atosan (#3911) üzenetére


Notalab
tag

Wi-Fi hívás néven keresd a menüben vagy a gyorspanelen. A Voda még nem tudja, ha "oda valósi" a SIMed.

...

(#3917) Krgab


Krgab
kezdő

Sziasztok!
Hogyan tudnám eltüntetni a billentyűzetről?

[ Szerkesztve ]

(#3918) rushmoon válasza ProEvoFan (#3915) üzenetére


rushmoon
csendes tag

(#3919) atosan válasza Notalab (#3916) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen :R

Maine coon

(#3920) s3int válasza klaya86 (#3912) üzenetére


s3int
csendes tag

Kicsit bővebben:
A bajom a mostani telóval van.
Iphone 11: 1 esim+ 1 fizikai.
Mindkettő Telekom.
Random módon valamelyik vonal órákig elérhetetlen.
Nem beszélek, nem csinálok semmit a telóval és mégis. Egyszer csak kapok egy sms-t pl.délben, hogy 11-kor kerestek.
Nagyon idegesítő, ilyen nem volt anno a Oneplus 5-el.
Ezért gondoltam visszaváltok olyan telóra amiben 2 fizikai sim kártya van, hátha az esim a bűnös.
Oneplus már volt, jól kezelte.
Sajnos csak a 9-ig jó a Oneplus. A 10 már Oneplus-Oppo koperáció és nem is igazán éri meg az árát a tudásához viszonyítva.
De mivel nem vagyok telefoncserélgetős tipus versenyben van a Samsung S21 fe is, mert 1 évvel frissebb kiadás.
Nem komoly dilemma, de dilemma.

Laci

(#3921) Gyarmati_ válasza s3int (#3920) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Több ismerősöm is küzd ilyen gonddal ip11 esetén. A kollégám már le is cserélte, azóta minden jól működik.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#3922) kress válasza s3int (#3910) üzenetére


kress
aktív tag

ahogy írták már, jól kezeli a 2 simet 😃
dual standby, szal ha az egyiken beszélsz a másik inaktív lesz

(#3923) s3int


s3int
csendes tag

Köszi mindenkinek...
Megrendelem...

Laci

(#3924) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Ha a galériában vissza nézem a fényképeket,miért nem fordul el a kép automatikusan?

(#3925) Ben-Ce


Ben-Ce
csendes újonc

Üdv Mindenkinek!

Három appot egy mappába szerveztem. Szerettem volna a mappát titkosítani. Nem találtam rá jó progit. Olyat sem, amely egy-egy-appot levédene bosszantó hiányosságok, vagy bakik nélkül. Próbáltam a files by google-lel is, de a saját leírásában szereplő metódust sem csinálja. Ötlete valakinek? :(((

(#3926) kutga válasza Ben-Ce (#3925) üzenetére


kutga
nagyúr

A biztonságos mappa nem jó?

Let the Zone take me if I am.

(#3927) Ben-Ce válasza kutga (#3926) üzenetére


Ben-Ce
csendes újonc

Köszi! Nem rakott be csak általa választott rendszermappákat. Nem kínálta fel a válogatás/hozzáadás lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#3928) kutga válasza Ben-Ce (#3927) üzenetére


kutga
nagyúr

Pedig arra való. :)

Let the Zone take me if I am.

(#3929) patex1983 válasza Ben-Ce (#3927) üzenetére


patex1983
őstag

+ jellel tudsz hozzáadni app-okat.
De kicsit trükkös a működése, ha visszakeresel, épp nemrég írtam le itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

X

(#3930) Ben-Ce válasza patex1983 (#3929) üzenetére


Ben-Ce
csendes újonc

Köszi!

Persze olvastam. Próbáltam is. Olyan rendszer appokat is "titkosítana", amelyeket nem kérnék. Kivenni nem tudtam őket. Amit meg hozzáadtam, nem rejtette el. Tényleg trükkös...
A telepítem/uninstall mókoláshoz meg nem volt még kedvem. Háta lesz értelmesebb megoldás!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#3931) endib


endib
tag

Sziasztok!
Android 13 óta van valamilyen fejlődés/visszafejlődés kamera, rendszersebesség, üzemidő tekintetében?

(#3932) Ben-Ce válasza klaya86 (#3868) üzenetére


Ben-Ce
csendes újonc

Szaasztok!

Eddig egy S6 Edge plust használtam. Még most is jól és hibátlanul működött, csak nincs már rá frissítés, ezért kellett váltanom FE-re. Első pár évben fólia és FLIP tokban volt. A fólia előbb, a FLIP tok később ment tönkre rajta. MIvel sehol nem kaptam rá Flip tokot (számomra biztosabb a fogása, mint az oldalra nyílónak, forgalmazói tanácsra nem raktam rá új fóliát. Még két évig húzta a Flip, majd cseréltem egy oldalra nyílósra. Onnan mostanáig egy év. Mikro karc sincs sem a kijelzőn, sem a hátlapon. :K

(#3933) atosan


atosan
addikt

Mint a képen látható, eltűnt az értesítési sáv. Nem nyomkodtam a beállításokban semmit, chrome böngészés volt. Lekapcsoltam, szöszmötöltem, majd mikor feloldottam már ikyen volt. Hogy lehet visszahozni? Téma gyári.

Maine coon

(#3934) Lami66 válasza atosan (#3933) üzenetére


Lami66
őstag

Megette a cica! :DD
(Bocs, nem lehetett kihagyni)

(#3935) CP111 válasza atosan (#3933) üzenetére


CP111
tag

Belemész a beállításokba és ott van jobb oldalt 1 kereső ikon. Oda beírod hogy navigációs sáv és tádááám, meglesz a megoldás.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#3936) atosan válasza CP111 (#3935) üzenetére


atosan
addikt

Így van, viszont ott sem állítottam semmit. Olvastam, ketettem a telefont, magamhoz vettem és ilyen lett. Érdekes. Újraindítás oldotta meg.

Maine coon

(#3937) TaRka94 válasza atosan (#3936) üzenetére


TaRka94
senior tag

Általában ilyen bakikra az újraindítás megoldás csak.

(#3938) CP111 válasza atosan (#3936) üzenetére


CP111
tag

Droidnak lelke van......sokszor 1 újraindítás vagy cache ürítés segít.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#3939) direwolf válasza CP111 (#3938) üzenetére


direwolf
őstag

Ó azok az indiai Java programozók szegény anyukái, akik egész életüket titokzatos csuklással élik le. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#3940) atosan válasza direwolf (#3939) üzenetére


atosan
addikt

Így van, újraindítás sokmindenre gyógyír. Csak ilyen hibával még nem találkoztam. Alacsonyabb kategóriájú készülékeknél sem. Általában havonta egyszer jut eszembe újraindítani, ha eszembe jut. Mármint az előző telefonjaim.
Egyébkent az is meglepett, hogy dobozból kivéve Android 13 volt rajta, csak egy frissítes jött, januári biztonsági patch.

Maine coon

(#3941) francz'70


francz'70
aktív tag

Sziasztok!
Megleptem az asszonyt egy S21 FE telóval, mivel az általa több mint 7 évig használt és imádott S6 Edge Plus-ról kiderült, hogy tényleg nem vízálló :D
SOS- ben volt egy 3 hónapos kitérő Mi8-cal, ami utálat és szenvedés volt a köbön. Úgy várta már az új samut mint a messiást! Amióta megkapta a s21 fe-t, azóta újra szerelem és bódogság van...
Mondjuk ezzel snapival hasít is rendesen, vaj sima rajta minden, a Note10+ om is csak picsog, pedig ott sem dadog rendszer ;)

No de a lényeg: kérdezném, hogy használ-e valaki gyári samu kitámasztós hátlaptokot, [link] és ha igen, érdekelne, hogy koptatja-e a keretet a tok alatt?
(volt ilyen tokkal gondom, igaz az spingen volt, a lányom A52 telójának keretét a kivágásoknál elég rendesen megkoptatta :F )

(#3942) samu74 válasza francz'70 (#3941) üzenetére


samu74
addikt

Nekem volt ilyen tokom, nemigazán koptatott de nagyon bumszli ezzel a telefon. Egyedül a kitámasztó ami miatt szerettem, de rossz volt fogni annyira vastag/széles a holmi.

-----------

(#3943) oykawa válasza francz'70 (#3941) üzenetére


oykawa
tag

Én ilyet vettem, ez rendesen védi is, van rajta kitámasztó is illetve 3 rétegű!

Ha síremléknél szebbre, tartósabbra vágysz: vers légy, ne költő.

(#3944) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Fényképezésre, videózásra mindenki a gyári programot használja, vagy van valami tuti app a play store - ban ?

(#3945) Rigormortiis válasza sith7 (#3944) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Teljesen jó a gyári. A Gcam lenne még jobb, de az mókolás nélkül nem megy fel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3946) sith7 válasza Rigormortiis (#3945) üzenetére


sith7
nagyúr

értem , ok, köszi a választ :R

(#3947) Dorfein


Dorfein
újonc

Sziasztok!

Van egy 6/128-os S21 FE 5G-m és a legutóbbi szoftverfrissítés (Buildszám: G990BXXU2DWA4) óta nem működik a kamera alkalmazás. Amikor megnyitom, fekete az egész kijelző egy kis kamera logóval középen. Próbálkoztam már mindennel. Kikapcsolás, újraindítás, kamera beállításain belül alapbeállítás visszaállításával, tárhelyen belül adatok törlésével, de semmi sem segít. Fizikailag semmi károsodást nem látok a hátsó kamerákon, a szelfi kamera is működik zárolt kijelző feloldásánál.

(#3948) LEON_01 válasza Krgab (#3917) üzenetére


LEON_01
tag

Hali!

Átváltod a billentyűzetet pl. angolra, ott rányomsz ismét a gombra (akkor aktiválja) és kész. Visszaváltasz magyarra és használod.

(#3949) Krgab válasza LEON_01 (#3948) üzenetére


Krgab
kezdő

Tökéletes, köszönöm szépen!

(#3950) blueMerle válasza Dorfein (#3947) üzenetére


blueMerle
veterán

Hard reset?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.