Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) fzboxx válasza helixP (#9800) üzenetére


fzboxx
senior tag

Igaz, de minél kevesebb a lehetőség...

(#9802) Seraph 16 válasza Kronos3000 (#9789) üzenetére


Seraph 16
őstag

Én ezért várom mindig a biztonsági frissítéseket is. Nincs mindig ennyire durva hiba, de nem ritka, hogy problémás réseket találnak androidon és apple-ökön egyaránt.

#9795suhico
Ugyehogy :) örülök:C

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#9803) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! S21+-ra tudtok valami jó tokot, ami nem zavar be a fotozásba? Ha levesszük a tokot jó minden fénykép, ha rajta van meg homályos. Spigen esetleg?

(#9804) csorbajeno válasza ricsmoka (#9803) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én a Samsung gyári áttetsző szilikon tokját használom, azzal én nem veszek észre problémát.

(#9805) MadMancs válasza ricsmoka (#9803) üzenetére


MadMancs
veterán

Gyáriak közül egyik se problémás fényképezés esetén. Legyen az flip, szilikon, vagy gyári.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#9806) sgeza válasza ricsmoka (#9803) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem a Spigen liquid air jött be.

(#9807) helixP válasza ricsmoka (#9803) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért, van valami a tokon, ami takarja a kamerát...?
Melyik tok ez?

[ Szerkesztve ]

(#9808) csorbajeno válasza helixP (#9807) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem csak túl vastag a tokja és becsillan a pereme a képbe.

(#9809) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Láttátok, hogy pár exynos chippel szerelt telefon, mint pl az S22 is, ki van téve valami brutal hacker támadásnak? Durva rés van a pajzson, azt mondják volte meg wicicall off segít meggátolni. Ez a chipset tényleg egy nagy trágya.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#9810) helixP válasza s.Oliv3r (#9809) üzenetére


helixP
nagyúr

Kicsit olvass vissza. A korábbi hsz -ekben megbeszéltük.

(#9811) s.Oliv3r válasza helixP (#9810) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Jaja látom, bocs az offért.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#9812) csorbajeno válasza s.Oliv3r (#9809) üzenetére


csorbajeno
veterán

De ha elolvasod a cikket, akkor kiderül, hogy nemcsak Samsung telefonok az érintettek, hanem pl. a Pixelek is, így én nem az SoC-re fognám. Nekem ez az egész hír olyan furán hatott.

(#9813) attila.86 válasza csorbajeno (#9812) üzenetére


attila.86
tag

A Google Tensor egy módosított Exynos, közösen fejlesztették a Samsunggal. Szóval ez már nem az első melléfogás. A Snapdragon határozottan jobb az elmúlt években, szóval lehet mondani kis túlzással, hogy trágya.

(#9814) csorbajeno válasza attila.86 (#9813) üzenetére


csorbajeno
veterán

De a Vivo tudtommal Snapdragont használ az X sorozatában. Az előző oldalon van egy felsorolás fzboxx-tól.
A Tensorról viszont nem tudtam, hogy módosított Exynos, köszi az infót :R

(#9815) SztiviVander válasza attila.86 (#9813) üzenetére


SztiviVander
őstag

vegyel mt soc-os barmit, majd rajossz mi is a tragya ;]
amugymeg hibatlan soc nincs, nem is volt es nem is lesz. lasd intel vagy apple, azoknal is volt serulekenyseg boven. ilyen ez a popszakma.

(#9816) attila.86 válasza SztiviVander (#9815) üzenetére


attila.86
tag

Tudom én, hogy nem rossz az Exynos. Viszont az S22 széria kb a legdrágább androidos telefon volt a kategóriában, amikor megjelent. Elvárta volna az ember, hogy a lehető legjobb chipset-et kapja Észak-Amerikán kívül is.

(#9817) SztiviVander válasza attila.86 (#9816) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerintem egy szuk vasarloi retegen kivul (kb akik a forumokon jelen vannak) senkit nem igazan erdekel hogy exynos vagy sd (a tobbseg azt se tudja mik ezek)
legyen gyors, porogjon az insta meg a tiktok, csinaljon jo kepeket es kb ennyi az elvaras. ezt meg azert tudja ez is. az en nem jatszos, atlag hasznalatomra is pl teljesen mindegy mi van benne.

(#9818) csorbajeno válasza SztiviVander (#9817) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én Dex-en keresztül kontrollerrel játszok is és nekem hozza a konzol színvonalát az Exynos 2100.

(#9819) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdés, hogy a telefon magától elsötétül hiaba kapcsoltam ki minden nap ezt csinálja. Hol tudom ezt végleg kikapcsolni? Milyen rutin ez? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#9820) csorbajeno válasza ricsmoka (#9819) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hogy érted hogy elsötétül?

(#9821) ricsmoka


ricsmoka
tag

Magától elsotetul a kijelzo. Alig látni :)

[ Szerkesztve ]

(#9822) csorbajeno válasza ricsmoka (#9821) üzenetére


csorbajeno
veterán

De akkor csak lehúzza a fényerőt, ha jól értem. Mert ebben az esetben csak húzgáld mindig feljebb és par nap alatt megtanulja, hogy ne vegye annyira le. Nincs az extra elsötétítés véletlenül bekapcsolva?

(#9823) ricsmoka


ricsmoka
tag

Megnézem. :)

[ Szerkesztve ]

(#9824) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nincs. Ez valami rutin lehet. 10kor elkezdi. Kikapcsolni se tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#9825) csorbajeno válasza ricsmoka (#9824) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha rutinra gyanakszol, akkor töröld az alkalmazások között a Rutinok adatait. Ez minden beállított/futó rutint törölni fog. Javaslom ezt akkor csináld, amikor fennáll a hibajelenség, mert akkor azonnal látod, hogy az volt-e a ludas.

(#9826) Seraph 16 válasza ricsmoka (#9824) üzenetére


Seraph 16
őstag

Szemkímélő mód esetleg be van kapcsolva?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#9827) csorbajeno válasza Seraph 16 (#9826) üzenetére


csorbajeno
veterán

Annak a fényerőt nem kellene levennie, csak sárgássá tenni a fehér színt, nem?

(#9828) Seraph 16 válasza csorbajeno (#9827) üzenetére


Seraph 16
őstag

Valóban, ettől még lehet bugos. :D

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#9829) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nincs bekapcsolva :)

[ Szerkesztve ]

(#9830) potyi23


potyi23
senior tag

halli. Samsung 2035 -re elfog oda erni,hogy fogja mutatni a pod -toltottsegi szintjet az akku ikon mellett ? annyira,de annyira zavar,egy 5 eves huawei tudta :F :W

(#9831) csorbajeno válasza potyi23 (#9830) üzenetére


csorbajeno
veterán

Minek a töltöttségi szintjét?

(#9832) TODI1111 válasza potyi23 (#9830) üzenetére


TODI1111
addikt

Az S23 ultránál már van [widget] . Az akku ikon mellett ez sem mutatja. Mire gondolsz pontosa?

csorbajeno
Gondolom a fülesre gondol.

[ Szerkesztve ]

(#9833) SztiviVander válasza TODI1111 (#9832) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ez mar s21-en is van, talán az 5.1-el jött. De szerintem nagyon gagyi megoldás ezért egy otromba widgetet kirakni.

[ Szerkesztve ]

(#9834) potyi23 válasza csorbajeno (#9831) üzenetére


potyi23
senior tag

fülesre gondoltam igen.. Kulon widget -et nem teszek azert.Alapbol tudnia kellene :W

(#9835) Seraph 16 válasza potyi23 (#9834) üzenetére


Seraph 16
őstag

Régen a smartthings -szel ki lehetett rakni a status barra, de valamiért - talán android verzió lépéssel együtt - elvetették [link]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#9836) csorbajeno válasza potyi23 (#9834) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én sem használok ehhez külön widgetet, ebben egyetértünk. Nekem tökéletesen elég, hogy amikor kinyitom a tokot, akkor megjelenik a telefonon és kijelzi. Ha meg nem Samsung fülest használsz, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy nem tud kommunikálni erről a telefon és a füles.

(#9837) helixP válasza potyi23 (#9834) üzenetére


helixP
nagyúr

Milyen fülest használsz? Ehhez valamelyik Buds-ra lesz szükséged. Mert az egységsugarú fülesek podjai nem adnak le ilyen infót az esetek túlnyomó többségében.

(#9838) SztiviVander válasza helixP (#9837) üzenetére


SztiviVander
őstag

De altalaban adnak (freebuds 4i, mw600 es mi neckband mind kommunikalja az akkujat a telefonnak), a bt beallitasokban az eszkoznel is latszik mennyi az akku, illetve a sajat app-jaikban is meg az uj akku widgetben is. Csak ezek egyik se az egyszeru megoldas. A samsung fuleseket a telefon nativan kezeli, azokkal valamivel jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#9839) sirgeoff


sirgeoff
tag

A oneplus buds fülesem tudja mondani a bal, jobb és a tok töltöttségét. Először meg is lepődtem, hogy a samsunggal is megy.

[ Szerkesztve ]

(#9840) helixP válasza SztiviVander (#9838) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, közben látom, hogy a pod-alatt magára a fülesre gondolt a kolléga.
Akkor visszavontam. Mondjuk nekem az elég, hogy a beállításoknál látszik.

(#9841) potyi23 válasza helixP (#9837) üzenetére


potyi23
senior tag

vmilyen no - name pod -fulest használok. De ezert kiborito,hogy egy ilyennel nem jelzi.Persze,amit irtatok h a beallitasokban bennevan,de minek jarkaljak oda be,mikor fentre 0 perc volna kitenni. Csak hat a fejlesztoknek ez nem buli ... :((( Legkoz mas markat valassztok..

(#9842) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Azért ilyet is lehet csinálni. Ritkán nézem ennyit a kijelzőt, de ma kivételesen volt rá időm és akadt néznivaló is.

(#9843) Burt1793 válasza csorbajeno (#9842) üzenetére


Burt1793
veterán

Csak ez tipikusan az a helyzet, amikor van töltő, wifi, telefon helyett mást is lehetne használni. Amikor mászkálok, két simmel megy a mobilnet, akkor egy töltéssel 3 óra kijelzőidőt tud egy napra. Rá kell tölteni, egyelőre nem kellemetlen, de lassan zavarni fog. Főleg, hogy wifin milyen jól bírja. Mobilnettel se ír nagy fogyasztót, mégis merül óránként 4-5%ot készenlétben.

[ Szerkesztve ]

(#9844) Ceree


Ceree
senior tag

Tessek itt egy mult het csutorotki, ugy, hogy a 100%ot a kocsibol kiszallva erte el reggel a munkahelyen, hazafele is volt toltes a waze mellett es meg egy kis gyorstoltes is amig otthon atoltoztem es zuhanyoztam. Ha meccs utan nem indulunk egybol haza, akkor bajban is lettem volna.

(Mondjuk vicces hogy nem jelenik meg a waze a hasznalt alkalmazasok kozott, pedig volt benne 2*25 perc navi es meg 5p kesobb is.)

Másolat_eredetije

(#9845) csorbajeno válasza Ceree (#9844) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerintem a Waze azért nem jelenik meg, mert- ha jól értem- a használata közben ment a töltés.

(#9846) SztiviVander válasza Ceree (#9844) üzenetére


SztiviVander
őstag

itt csak a toltorol levalasztas utan futott appok latszanak, es a navigalas utan huztad le gondolom. ezert se nagyon nezegetem en ezt, annyira semmitero.

(#9847) dnelb válasza Ceree (#9844) üzenetére


dnelb
veterán

AOD-ot elkéne felejteni

(#9848) Ceree


Ceree
senior tag

Waze igy mar vilagos, hogy miert nem latszik egyaltalan, vezetekmentes toltos tartoban van a kocsiban mindig. (Csak akkor nem gyotrom vele ha rovid utra kell menni.)

AOD a leghasznosabb dolog, ha mar nincs ertesito led, emiatt nem emelgetem fel a telefont random, csak rapislantok es akkor hasznalom, ha van miert.

Sok dolog van amit ki lehetne kukazni, pl. vissza lehetne terni 60hz-re is, de szerintem az eszkoz van ertem es nem forditva. Az egy nap nagyon szomoru h irrealis elvaras, ha ki is akarod hasznalni a telot. (Sportkocsit se azert veszel h fogyasztasi rekordokat dontogess vele :DDD)

Másolat_eredetije

(#9849) SztiviVander válasza Ceree (#9848) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az utolso mondataid azert nemileg ellentmondoak, mert az analogianal maradva kb azt varod akkor hogy egy sportkocsi padlogazon elmenjen egy tankolassal 800km-t? Nem fog :DDD
120hz, no aod, napkozben egyik voda lte masik gsm only, otthon wifin mindketto gsmonly.

[ Szerkesztve ]

(#9850) Ceree válasza SztiviVander (#9849) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem ellentmondas, csak nem teljesen jo az analogia, de lehet rajta faragni. Az egy napot ne hasonlitsuk mar a 800km-es hatotavhoz. Csereljuk ki a sportkocsit egy jol felszerelt barmilyen masik kocsira, aminek sok beepitett funcioja van. Es akkor talan jobban atjon a mondando, a teljesitmeny felrevitte a gondolatmenetet. (Mert az en felhasznalasom sem arrol szol, hogy csovon jaratom a telefont pl jatekokkal, mert sosem jatszom rajta.) De ha mar van beepitve ulesfutes, kormanyfutes, klima, radarok, tempomat, vezetes tamogato rendszer, stb. akkor szeretnem oket hasznalni is, ahogy a telo funkcioit is. Es nem irrealisan nagy uzemido mellett szeretnem, hanem egy nappal (ami esetemben valojaban csak 14-16ora).

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.