Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) kutga válasza SztiviVander (#8948) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja, de egyébként szerintem egyáltalán nem rossz az exynos csak divat lett fikázni.

Let the Zone take me if I am.

(#8952) kutga válasza dnelb (#8950) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez nem pont így van. A 865 talán az utolsó felső kategóriás soc ami hosszabb ideig képes leadni a csúcsteljesítményét.

Let the Zone take me if I am.

(#8953) dnelb válasza kutga (#8952) üzenetére


dnelb
veterán

[link] exynos max mflops : 255, snapi avg (!) 260 . max energiafelvétel 11.84w vs 7.76w. Hulladék.

(#8954) SztiviVander válasza dnelb (#8950) üzenetére


SztiviVander
őstag

lehet hogy egy tesztben erosebb mert az sd ket perccel tovabb birja tartani a jobb teljesitmenyt, de aki jatszik azokkal az is eppigy panaszkodik h x ido utan elfogy az fps. de nekem nincs ezzel tapasztalatom csak amit olvasok masoktol mas topikokban arra tudok hagyatkozni, az alapjan en jatekra sd-t se vennek. mondjuk eleve semmilyen telefont se vennek jatekra de ez egyeni szocproblema :D

[ Szerkesztve ]

(#8955) SztiviVander válasza dnelb (#8953) üzenetére


SztiviVander
őstag

az meg csak az ujszulotteknek ujdonsag hogy az azonos kategoriaju exynos mindig is gyengebb volt 10-15%-al az sd-nel, de ha ettol hulladek akkor ilyen alapon minden 8gen1-nel gyengebb sd is hulladek, nem?

(#8956) dnelb válasza SztiviVander (#8955) üzenetére


dnelb
veterán

ezért mondom hogy nem versenyképes. Gyengébb, többet fogyaszt, jobban melegszik, azonos áron. Ezért is örültem hogy jövőre végre snapdragon lesz de úgy tűnik megint a moslékot kapjuk snapi áron.

(#8957) gainwardgs válasza dnelb (#8956) üzenetére


gainwardgs
addikt

Csak snapi lesz jövőre elvileg, exynos-t életben nem veszek többet az fix :K

[ Szerkesztve ]

(#8958) realist


realist
őstag

Snapi kapcsán kérdés a hűtést hogyan oldják majd meg. 888 és gen1 kapcsán is van bőven pozitív példa ahol nem izzik a telefon és 80-90% alá nem esik vissza hosszú távon sem a teljesítmény (BBK csoport), negatív példákat inkább nem írok:D igaz ezek kevésbé vékonyak (0,4-1mm plusz).

(#8959) dnelb válasza gainwardgs (#8957) üzenetére


dnelb
veterán

sajnos most olvastam lehet mégis marad az exynos, arra utaltam. :(

[ Szerkesztve ]

(#8960) Curtain válasza dnelb (#8959) üzenetére


Curtain
senior tag

link

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8961) s.Oliv3r válasza dnelb (#8950) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Ez nem egészen így van. A snapi nem a világ vége, gamer telefonokban, amibe elég brutál hűtést kap (pl rog phone, és féltégla haverjai), ott jól muzsikál, máshol nem nagyon. Félre ne érts, én elhiszem hogy jobb benchmarkot general mint az exynos, de én nem benchmarkra veszek telefont, aki igen - az rossz kávéházban van :).
Nekem egy telefon ne legyen 1 cm vastag, inkább melegedjen ha játszok. Nem szabad elfeledni srácok, ez nem egy PSP vagy Nintendo DS, ez egy telefon. Nem kéne abba az irányba elindulni, hogy egy féltégla legyen a zsebünkben.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#8962) s.Oliv3r válasza Curtain (#8960) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

kiváncsi leszek, sokszor mondták már, aztán mégse :)

"...hogy a Galaxy S23 szériában már “teljes részesedésük” lesz, vagyis minden készülékbe Snapdragon 8 Gen 2 kerülhet..."
Ott az a kerülHET. Szerintem ez is bukó :D

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#8963) SztiviVander válasza dnelb (#8956) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerintem nagyon eltulzod :) mindennapi hasznalatra nekem semmi gondom az exynossal (ha lett volna visszakuldom egy het utan es csokolom el van felejtve) gyors, nem laggol, nem melegszik. full grafikas bohom jatekokra en elhiszem hogy nem ez valo de nem is pl az s21fe hiaba van abban egy nem-moslek csoda snapdragon. de mivel van 14 nap igy azalatt kiderul hogy jo e jatekra (is) vagy sem, senkinek nem tartanak pisztolyt a fejehez hogy exynos s21-et vegyen. van ezer mas gyarto, akkor mast kell venni es nem azon kesergni hogy milyen szart kapsz. nem "kapod" amugy sem, hanem veszed. vagy nem veszed. szabad dontes. ha szarul dontesz es ezt honapok utan veszed eszre akkor meg ott nem csak az exynossal van a baj. szerintem. amugyis nincs olyan hogy kompromisszumok memtes telefon (vagy lassan barmi mas) valamibol mindig engedni kell, vagy az fps-bol vagy az akkuidobol vagy a sulybol/meretbol vagy az extrakbol (vizallosag, kamera, qi, stb), el kell(ene) dönteni kinek mi a fontos. peace.

[ Szerkesztve ]

(#8964) s.Oliv3r válasza SztiviVander (#8963) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

szívemből szóltál

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#8966) helixP válasza SztiviVander (#8965) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ha azt tudják kiemelni az új verzió legnagyobb fícsöreiként, hogy enhanced privacy functions és new customization options, akkor azért sokat nem várok. :)

Amigy a Nice Lock modulok közül egyre többnél Android 13 verzió minimum elvárás, szóval a UI-ba tényleg belenyúlnak majd.

(#8967) gainwardgs válasza SztiviVander (#8965) üzenetére


gainwardgs
addikt

Exynoson elfut majd :U ;]

(#8968) SztiviVander válasza helixP (#8966) üzenetére


SztiviVander
őstag

Azért mégiscsak egy főverzió. És lehet hogy a parasztavíktásra éhes tömegek miatt ezt kell kiemelni, de a sok apróság talán mégis ér valamit.

(#8969) csorbajeno válasza helixP (#8966) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én arra lennék kíváncsi, hogy a frissítés tán mi is megkapjuk-e az Expert Raw engedélyt, mert pl. a Csillagfotózás ahhoz van kötve. A többi újdonság is érdekel és remélem, hogy mihamarabb és minél kevesebb hibával megkapjuk.

(#8970) csorbajeno válasza gainwardgs (#8967) üzenetére


csorbajeno
veterán

Döcögve, mert ez Tensorra van optimalizálva ;] :P

(#8971) ShadowX válasza gainwardgs (#8967) üzenetére


ShadowX
őstag

Tényleg nem unod még? :U Ez már csak trollkodás, amit művelsz.

(#8972) SztiviVander válasza ShadowX (#8971) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ha nem etetjük a figyelemreëhes trollt (válaszokkal) akkor talán odébbáll :DDD

(#8973) slice14 válasza ShadowX (#8971) üzenetére


slice14
veterán

:DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8974) gainwardgs válasza ShadowX (#8971) üzenetére


gainwardgs
addikt

Viccnek szántam :R

(#8975) dnelb válasza SztiviVander (#8965) üzenetére


dnelb
veterán

na akkor majd fél év múlva felrakjuk. s22 topikokat olvasva sok jóra itt sem számítok

(#8976) csorbajeno válasza dnelb (#8975) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az S22-knél mi a baj? Milyen hibá(k)ra panaszkodnak?

(#8977) dnelb válasza csorbajeno (#8976) üzenetére


dnelb
veterán

laggok(ami főleg azért gáz mert a Samsung azt nyilatkozta hogy ez lesz a fő céljuk ezzel a verzióval, a smoothsag javítása) , akkuproblemak, új bugok. fr sokaknak kellett. és nem hoz kb semmi újdonságot.

(#8978) slice14 válasza dnelb (#8977) üzenetére


slice14
veterán

"fr sokaknak kellett"

Azért az Android verzió váltásoknál ajánlott.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8979) csorbajeno válasza dnelb (#8977) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem főverzió váltásnál evidens a FR, de tudom, hogy már én tartozok a kisebbséghez. Attól függetlenül tényleg gáz, ha szemet szúró laggok vannak, mert ahogy írtad is, a fluidság volt a One UI 5.0 vitorlájára felírva. Az akkuproblémák és bugok lehetnek még optimalizálatlanságból eredő gondok is.

(#8980) helixP válasza slice14 (#8978) üzenetére


helixP
nagyúr

Ki is akadt volna az előző munkahelyemen az IT, ha egyszerre 100 fő jött volna, hogy akkor most előről húzzuk újra az egész telefont. :)

[ Szerkesztve ]

(#8981) slice14 válasza helixP (#8980) üzenetére


slice14
veterán

Egyértelmű. Céges cuccoknál akkor húzunk újra rendszert, ha már nincs más lehetőség. Az igaz hogy több idő megtalálni a probléma forrását sokszor, de újrahúzni valamit csak végszükség esetén. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8982) marco0007


marco0007
tag

Frissítés érkezett. Sima s21 Android 13

[ Szerkesztve ]

(#8983) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Nekem is megjött a One UI 5, S21+.

[ Szerkesztve ]

(#8984) sgeza válasza marco0007 (#8982) üzenetére


sgeza
veterán

Valóban, köszi!

(#8985) thedivision2 válasza thedivision2 (#8983) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Mondjuk, ha nem szól a telefon, akkor észre sem veszem, hogy frissült, mert konkrétan minden ugyan az... :D Beállításokban találtam 2 új menüpontot aztán annyi.

(#8986) SztiviVander válasza thedivision2 (#8985) üzenetére


SztiviVander
őstag

Azert ha belegondolsz a10 ota azert android szinten nem jott latvanyos hudehajde valtozas. Inkabb a motorhazteto alatt vannak/lehetnek dolgok ami miatt van ertelme frissiteni. Mas kerdes hogy lehet tobb az uj bug mint javitas/ujdonsag, de ez se meglepo annyira.

(#8987) thedivision2 válasza SztiviVander (#8986) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Persze, nem is panaszkodásként mondtam, tökéletesen megfelelt a 12 is úgy, ahogy volt. Ez is meg fog.

(#8988) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

DBT

(#8989) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Telekom-os one ui 5.0 megjött. Nézzétek rá!

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#8990) Luigi962 válasza Damage401 (#8989) üzenetére


Luigi962
őstag

Ez valami csoda, hogy egyidőben jön a DBT-vel végre! :Y

(#8991) sirgeoff válasza Damage401 (#8989) üzenetére


sirgeoff
tag

Nekem is megjött a TMH-ra. Éppen most települ.

(#8992) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Eltünt az eszköz-karbantarto :U
Közben meglett, viszont a gyári böngésző nagyon laggol scrollozás közben 5.0 óta

[ Szerkesztve ]

(#8993) fzboxx válasza gainwardgs (#8992) üzenetére


fzboxx
senior tag

Nekem van továbbra is

(#8994) ricsmoka


ricsmoka
tag

Mintha élesebb lenne minden szín! Még nézegetem mi a változás :)

[ Szerkesztve ]

(#8995) thedivision2 válasza gainwardgs (#8992) üzenetére


thedivision2
aktív tag

A prohardver és társai nekem is lagolnak Firefox alatt, de más nem. Gondolom megint van rajta valami reklám ami nem tetszik a telefonnak, mint amilyen a Vodafoneos volt annó.

(#8996) gainwardgs válasza thedivision2 (#8995) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nekem más is laggol sajnos :(
Netbank sem enged be :DDD

(#8997) csorbajeno válasza gainwardgs (#8992) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én is meg akartam jegyezni, hogy a böngésző olyan lett, mintha reszelőn csúszna, de ahogy előttem is írták, csak a mobilarena.hu és családja ilyen.

(#8998) csorbajeno válasza csorbajeno (#8997) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kiegészíteném még annyival, hogy a főoldal és a cikk nem laggol, csak a fórum.

(#8999) fzboxx válasza gainwardgs (#8996) üzenetére


fzboxx
senior tag

Nekem eddig semmi gond...
CIB mobilbank, WebKincstar, MKB szépkártya, K&H mobilbank, revolut, Authenticator, mind működik.
Nem volt HR, csak OTA frissítés :R

(#9000) gainwardgs válasza fzboxx (#8999) üzenetére


gainwardgs
addikt

Hard reset gondolom törlődik minden fotók videók stb sms-ek kb minden nem? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.