Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) KTTech válasza zsoltti (#18048) üzenetére


KTTech
veterán

A sebesség, a hangminőség, a kijelző minősége mind jobb, mint a Note1-é... Persze, van akinek nem tetszik a 16:9, de engem pont nem zavar. Ami nem 3:2 arányú az már alapból sz/r nekem...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18052) sunboy81 válasza nggabi (#18050) üzenetére


sunboy81
tag

pedig semmi extra.. :) egész nap wifi+szinkron+netezés+automata fényerő! :) többit tudod.. :)

Xiaomi note 8 pro

(#18053) gery2123 válasza fujifilm1 (#18047) üzenetére


gery2123
őstag

Kamera,és videó megy,fm nincs,de nem is hallgatok,a hw-s videólejátszást hogy próbáljam ki? De ahogy elnézem lehet hgy visszamegyek TW-re mert az akkuidőm itt se a legjobb. Mondjuk simább a rendszer egy kicsit :O

-- PSN_ID: GerY2123

(#18054) Polllen válasza KTTech (#18046) üzenetére


Polllen
nagyúr

én sztem áttérek majd az S szériára, mivel 5"-nál nagyobb nem kell nekem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18055) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Ezt próbálta már valaki.....mivel Eyebee70 elég sok mindenben közreműködött benne én most töltöm le. Ígéretes a postok alapján is!!!Illetve elég jó a team aki összeállt... :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#18056) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok.

hagy térítsek ... :)

Egyre lelkesebb vagyok a ROM miatt amit pár napja telepítettem. (LSF alapú a ROM)
Egyrészt mert tök gyors. Másrészt meg az akkuidő elképesztő.

A JonRom V3 - mal 3 napos üzemidőt értem el a hosszú hétvégén. :) ( az is igaz hogy nem használtam nagyon sokat, éjszakánként pedig repülő üzemmódba tettem )
Ma viszont a szokásos használat mellett 40% fogyott!

Ez nagyrészt ROM-nak köszönhető meg annak, hogy
telepítettem a Greenify nevű programot. [link] (Ingyenes)
Ez lefagyassza az alkalmazásokat hogy ne fogyasszák az akkumlátort, csak akkor amikor előtérben vannak.
De ezt inteligensen teszi. (Nem úgy mint a titánium backup.)

Soha nem volt ilyen jó akku időm. Valószeg ez is fogyaszt hogy ha valakit nagyon nagyon intenzíven használja -3G böngészés stb.
De azt még nem értem mert most csak sokat beszélek és e-mailezek...

(#18057) KTTech válasza fujifilm1 (#18056) üzenetére


KTTech
veterán

Hááát... én a Greenfy használatát 100x meggondolnám, egy csomó olyan szolgálatást is kiüt, ami azért nem baj, ha működik...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18058) Karma válasza KTTech (#18057) üzenetére


Karma
félisten

Pl.? :)

Amilyen időket ez az LSZ produkál, felőlem bármit letilthat. Na jó, a bejövő hívások maradjanak esetleg.

“All nothings are not equal.”

(#18059) KTTech válasza Karma (#18058) üzenetére


KTTech
veterán

Pl. Push üzenetek (az összes IM, ami háttérben futna, pl. Skype, MSN, Trillian, FB etc), SMS, hálózat (mobil), Ébresztő és riasztó funkciók... legalábbis a saját leírása alapján ezeket is tiltja, ha épp háttérben vannak.

A Project Butter egyik mellékhatása a gyengébb üzemidő + a TW is erőteljesebben használja a GPU-t, mint ICS-en. Amíg nincs normális UV-s custom kernel, addig ne várjunk csodákat... (aztán se sokat).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18060) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Sziasztok!

Milyen gyári JB romot ajánlott feltenni? Hivatalos netherland van most fent, de nagyon gyenge 3D megjelenítésben, ami a játékoknál is érezhető. Antutu 6-7000 körüli értéket ad, ami nevetséges a gyári ICS 11000-es pontszámához képest.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#18061) KTTech válasza Mulderpapa (#18060) üzenetére


KTTech
veterán

Az Antutu és többi tesztprogram semmit nem ér... Az LSZ pont jó (az előbbi hsz-ben mutatott Team Union ROM-al vagy Ultimate 5.2-vel) és pl. egy speedmod kernellel.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18062) Mulderpapa válasza KTTech (#18061) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Tudom, hogy nem teljesen releváns a benchmarkok eredménye, de játékoknál is észrevehető a teljesítménycsökkenés. A gyári ICS nekem tökéletes volt, de tetszik a JB új felülete, funkciói, custom ROM-ot nem szeretnék.
Még megpróbálom az N7000XXLSZ-t, ha ez sem lesz jó, megy vissza az ICS.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#18063) fujifilm1 válasza KTTech (#18057) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia

>Hááát... én a Greenfy használatát 100x meggondolnám, egy csomó olyan szolgálatást is kiüt, ami azért nem b

Áá nincs ilyen baj vele.Az első indításkor egyenként megadható hogy mit fagyasszon. (Később is)

[ Szerkesztve ]

(#18064) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#18056) üzenetére


fujifilm1
senior tag

A hozzászólásomból lemaradt egy betű. Autó correct. Totál értelmetlen lett. Köszi swype. :((

> Valószeg ez is fogyaszt hogy ha valaki nagyon nagyon intenzíven használja -3G, böngészés, stb.
>De azt még nem értem mert most csak sokat beszélek és e-mailezek...

Az erős használatot nem mértem, de gyanítom csodák nincsenek...
Azért kíváncsi lennek más véleményére is.
Ez a ROM nagyon ki van pucolva, szinte semmi nincs benne.Ha külön kellenek cuccok akkor innen[link] lehet másolgatni, vagy a Titánium backup mentésből.

[ Szerkesztve ]

(#18065) handrash válasza fujifilm1 (#18063) üzenetére


handrash
őstag

Azért nekem gyanús ez a múltkori elmaradt é ébresztés, leszedtem...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#18066) Nazara válasza Mulderpapa (#18062) üzenetére


Nazara
őstag

Az első Eybee-s LSZ-t (+speedmod kernelt) használom, de a játékok is érezhetően simábban futnak.

nggabi: energiatakarékos üzemmóddal, vagy anélkül éred el a 2 óra 45 perceket? ICS-en az energiatakarékos röcögött, mint a trabi, de itt JB-n észre sem veszem, hogy bevan kapcsolva, olyan smooth.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#18067) fujifilm1 válasza handrash (#18065) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Hátha nem szeded ki a lefagyasztott app listából akkor nyilván nem fog ébreszteni. :)

(#18068) handrash válasza fujifilm1 (#18067) üzenetére


handrash
őstag

Fogalmazzunk úgy, hogy nem tettem bele!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#18069) Tippmix46 válasza handrash (#18068) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Pár ország, ami megelőzött bennünket a JB-vel:

- Trinidad & Tobago
- Bangladesh
- Sri Lanka
- Algeria

Most komolyan ezeken a helyeken több Note-ot adtak el, mint nálunk?

(#18070) Djuree válasza Tippmix46 (#18069) üzenetére


Djuree
félisten

nem hinném, de Magyarország, az Magyarország, mindenki előbbre jár nálunk. Azon se csodálkoznék ha karácsonyra érne ide, szarik a fejünkre minden normálisabb cég, és nem tudom őket hibáztatni, ami ebben az országban folyik az már nagyon gáz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18071) Kapanyél válasza Mulderpapa (#18062) üzenetére


Kapanyél
őstag

Melyik játék szaggatott vele? :Y

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#18072) Mulderpapa válasza Kapanyél (#18071) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Hungry Shark Evolution pl.
Feltettem a hivatalos német JB-t, de ezzel is ugyan az a helyzet.
Lehet mégis maradok ennél, úgyis ritkán játszok és a 3D-t leszámítva semmi baj nincs a sebességgel, ráadásul üzemidőben is jobbnak tűnik kicsivel.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#18073) jdirteen


jdirteen
tag

Sziasztok

Erről tudna valaki mondani valamit: Samsung svh-e160l galaxy note ? Pl rootolni ugyanúgy kell mint a sima Note-ot?

Köszi

(#18074) KTTech válasza Djuree (#18070) üzenetére


KTTech
veterán

Itt eleve a szolgáltatók is korlátozzák a megjelenést, amíg saját magukra nem szabják... és a tesztelési idejük is jelentős, mire engedélyezik az általuk eladott telókra a szoftverfrissítést.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18075) Djuree válasza KTTech (#18074) üzenetére


Djuree
félisten

de nekem független van és arra se jött még :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18076) KTTech válasza Djuree (#18075) üzenetére


KTTech
veterán

Pont emiatt... mert nem választják külön a tesztelési fázist, nem éri meg nekik, és függetlenből nem sok fogyott, valószínűleg.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18077) kiskornel


kiskornel
addikt

Nem tudjátok, hogy lehetne megoldani Note-n, hogy a böngésző ne menjen át mindig az m.origo.hu-ra, hanem a www.origo.hu-t mutassa (az eredeti netes oldalt, ne a mobilos változatot?) Állandóan visszaáll m.-os változatra, és az nem ugyanaz. Kihagy képeket a cikkekből, én meg nézem, hogy mi merre van.

Amúgy nekem hongkongi a telóm, már rajt a JB, és mintha most kezdene kicsit beállni fogyasztás ügyileg. Lehet csak képzelődöm, de a hétvégén magára hagytam, két óránként ha egyszer egy-két percre bekapcsoltama a wifit, hogy szinkronizálja a levelezést, különben deep sleepben volt, és most mintha kicsit disztingválna fogyasztásban az eddigiekhez képest. Persze lehet placebo...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18078) gery2123 válasza kiskornel (#18077) üzenetére


gery2123
őstag

Ezért nem használom a gyári bongeszot. :-)

-- PSN_ID: GerY2123

(#18079) nagyj74 válasza gery2123 (#18078) üzenetére


nagyj74
senior tag

Operaval is ugyanez...

(#18080) nggabi válasza kiskornel (#18077) üzenetére


nggabi
nagyúr

bal gomb > asztali nézet... nem mindig marad úgy jah, ez ilyen.

"szenyor dzsíííí"

(#18081) gery2123 válasza kiskornel (#18077) üzenetére


gery2123
őstag

Dolphin browser jó, nem áll visza, mondjuk nekem aktiv.origo.hu címen jön a nem mobil nézet

-- PSN_ID: GerY2123

(#18082) -juc- válasza kiskornel (#18077) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szerintem azért marad mobilos nézeten, mert eltárolt valamit az első megnyitáskor, és ahhoz ragaszkodik. Nekem az index főoldala csinálta ezt Opera mobile-nál, de egyszer valamiért törölnöm kellett a böngésző adatait/sütiket... nagyjából mindent az a beállítások > adatvédelem részen, és azután már az index is jó lett.

(#18083) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Kérdés: a noteot mennyire fogja le egy 32GB-os memó kártya? Fogyasztásban ez jelenthet valamit? Nem életbe vágó hogy vegyek bele de gondoltam mi lenne ha.

(#18084) nggabi válasza Dondenis (#18083) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem semennyire. cl6 vagy 10-et vegyél mert különben egy örökkévalóság lesz teletölteni :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#18085) Dondenis válasza nggabi (#18084) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Köszi. Azt hallotam hogy pl a gyári samu kártyánál jobb a kingston? Ebben lehet valami vagy nincs jelentősége?!

(#18086) KTTech válasza Dondenis (#18085) üzenetére


KTTech
veterán

A CL jelölés a folyamatos írási sebességet adja meg. A CL10 minden gyártónál azt jelenti, hogy min 10MB/s... Persze vannak Kingstonok, amik gyorsabbak, mint Samsungok. De ez típusfüggő, ez olyan, hogy a nagy autó gyártók közt is vannak kis autók és csúcsmodellek, azonos márkanév alatt :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18087) kiskornel


kiskornel
addikt

Köszönöm mindenkinek az 5leteket. Sütik kitörlése nem segített :(

viszont az aktiv.origo.hu cím telitalálat!

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#18088) Dondenis válasza KTTech (#18086) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Köszönöm a választ. A class jelentésével tisztában voltam. Én pl a megbízhatóságra/élettartamra lennék kíváncsi. Mert ugye egy 32es kártyát nem 1 évre vesz az ember.

(#18089) KTTech válasza Dondenis (#18088) üzenetére


KTTech
veterán

Ez az írási ciklusok számától függ... mostanában nem gyártanak túl sokat írható kártyákat, mert az drága lenne.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18090) nggabi válasza Dondenis (#18085) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem nincs sok jelentősége, egy helyen készül az összes :DDD

az nem baj ha van rá pár év gari... én egy no name 16gigás cl6ossal nyomom, működik szépen már egy ideje és olcsó is volt.

"szenyor dzsíííí"

(#18091) KTTech válasza nggabi (#18090) üzenetére


KTTech
veterán

Ez így ebben a formában nem teljesen igaz, de tény, hogy nem sok gyártó van :) (Samsung, Intel-Micron, Kingston meg még 1-2)...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18092) nggabi válasza KTTech (#18091) üzenetére


nggabi
nagyúr

tudom, ezért volt a végén a >:DDD<

"szenyor dzsíííí"

(#18093) Polllen


Polllen
nagyúr

üdv,

speedmod most hogy áll? Mehet stock LSZ-re? Van vmi ismert bug?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18094) KTTech válasza Polllen (#18093) üzenetére


KTTech
veterán

Eddig nem találtam benne bug-ot... működik rendesen. Mehet a stockra.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18095) nggabi válasza Polllen (#18093) üzenetére


nggabi
nagyúr

mehet. kikapcsolva a töltésanimációnál megáll ha rádugod töltőre, nekem a lock screen widgetre napi sokszor visszanyílt a kijelző... de úgy rosszat nem tudok róla mondani :)

"szenyor dzsíííí"

(#18096) Polllen


Polllen
nagyúr

kösz-kösz :R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18097) Dondenis válasza nggabi (#18090) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Oké köszi a segítséget. Asszem samsung lesz a vége.

(#18098) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Én nagyon ajánlom a tegnap kikerült odexed Team Union Rom verziót erre gondolok.Minden működik,gyors...az akku is jónak tűnik...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#18099) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Srácok!

Történt egy kis baleset a Note-ommal. Épp szereltem a mosógépet, majd felső zsebből finom mozdulattal kicsusszant. Mint a zsíros kenyér effektusnál, ez is pont kijelzővel lefele landol, ami nem is lenne nagy probléma, ha nem éppen a kalapács fejére esett volna. Gyönyörű pókháló keletkezett, azóta pedig a kijelző sem működik.

Garim van még rá, bár kétlem, hogy ez beletartozna :) Mennyiért cserélnek kijelzőt? Egyántalán érdemes?
Sajnos ez a számítógépem, laptopom, tabletem és telefonom egyszemélyben....

T-mobilos vagyok, erre is érvényes lehet ez a házhoz jövünk funkció?

Köszi!

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#18100) gery2123 válasza RevolutioN2 (#18099) üzenetére


gery2123
őstag

60 e körüli ez a sajnálatos baleset.

-- PSN_ID: GerY2123

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.