Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) OCTAMD válasza HarleyCustom (#10450) üzenetére


OCTAMD
őstag

De az magyar cég az a magyar samsungé.

De egy kintire nem adhat csereutalványt.

Persze ki lesz a hibás,a gsm mert nem ad a papír helyett új telot.

De nem adhat.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10452) Teal'C


Teal'C
addikt

Szerintem ebben az egészben ott a gond hogy:

A samu azt mondja nem javítható az (eu) készülék ezért ad egy igazolást (csereutalványt) ami a vásárlás helyén lehet beváltani (az eredeti vásárlás helyén) valahol az eu ban amit még a sufni sem tud valószinűleg hol van ezértnem tudja ő sem kezelni beváltani kp-ra így neki nem jön vissza az ára ezért nem ad másik készüléket mert akkor bukik.
Mert ha hivatalos forgalmazó lenne akkor kiadja a telót aztán az igazolással bemegy a samuba és jóváírják vagy ilyesmi.

Mellesleg a magyar garisra nem ad utalványt hanem új telefont küld. ( nem szolgáltatósról beszélek)

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10453) Teal'C válasza OCTAMD (#10451) üzenetére


Teal'C
addikt

Sokszor a kereskedő is kamuzik mert nekem az ázsiai teló helyett is lett másik,(s8+) ha valaki megbízható forrásból vásárol akkor oda ő is visszaküldi és kap másikat. De ehhez azért kell ismeretség vagy az eladónál gerinc. Sajnos kevés sufni van gerincel ellátva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10454) OCTAMD válasza Teal'C (#10453) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ázsiait nem viszünk a samsungba.Az megy vissza az ázsia nagykerbe,azt megoldják vagy cserélik.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10455) SzalaiÁdám95 válasza bigkokas (#10423) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

És ez az Akku idő h sikerult?:D

(#10456) Teal'C válasza OCTAMD (#10454) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem is mondtam ilyet :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10457) Teal'C


Teal'C
addikt

Más téma!!!

Szerintetek ez megbízható mert sok a kütyü kevés az alzat. :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10458) #46922752 válasza barca222 (#10415) üzenetére


#46922752
törölt tag

Szerintem nyuodtan körbe tekinthetsz a Hardveraprón is.
Találni hivatalos forrásból származó, megkímélt telefonokat, és még mindig olcsóbb mint 290. Én most adtam el az enyémet, és elég baráti áron. ( Tudom, hülye vagyok :DDD )

Párom még Note8 tulaj, ő is gondolkozik a váltáson.
Én most vettem egy G6-ost. Így Note8 után fura, de szokás kérdése. Aztán lehet majd ha bejön, neki futok a note9-nek is.

Egyszóval, a használt piac a legjobb szerintem.

Ha mindenképp Note8 tulaj szeretnél lenni, az egy jó döntés
Nagyon eltalált teló. :K

[ Szerkesztve ]

(#10459) havasil


havasil
csendes tag

Mindezek fényében - bár akkor nem voltam benne ennyire biztos - igen jó vétel volt 272eFt-ért (incl. 15eFt utalvány) SES-ben másfél hónapja...

(#10460) bigkokas válasza SzalaiÁdám95 (#10455) üzenetére


bigkokas
tag

Nem használok semmi közösségi appot.Fekete téma , Fhd + ,nincs semmi tiltva.kivéve a Bixby.azt hozzá teszem kb 80 % wifi mellet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#10461) bigkokas válasza barca222 (#10405) üzenetére


bigkokas
tag

Én is azt ajánlom , hogy hivatalos forrásból vásárold meg a Note 8 at.vagy vársz valami akcióra a Media Markt ban vagy a SES ben is volt már akcióssan 265 eFt vagy itt jófogás ,hardverapró én is ott vettem..de gondolkozz el azért a vásárláson mert szerintem kicsit unalmas egy teló, mivel minden tökéletes rajta..nekem ilyen még nem volt pedig s8 ról váltottam..😀

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#10462) HarleyCustom válasza OCTAMD (#10451) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudom csak leírtam,hogy jártam már így is. Korrekt volt és rugalmas a Telekom.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10463) BeastMode válasza Teal'C (#10457) üzenetére


BeastMode
őstag

BlitzWolf ajánlott és jó márka, veheted nyugodtan:)

(#10464) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Biztos láma kérdés lesz, de az első szériás Dex station is jó a Note 8-hoz? Mert mindenhol úgy hírdetik, hogy S8/S8+ készülékekhez.

:F

(#10465) Mikulásbá válasza Oposzumtoszó (#10464) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én azzal használom,hibátlan.

(#10466) Oposzumtoszó válasza Mikulásbá (#10465) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm a választ! :R

(#10467) SzalaiÁdám95 válasza bigkokas (#10460) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Es melyik témát használod?

(#10468) Oposzumtoszó válasza Mikulásbá (#10465) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Még azt szeretném tőled kérdezni, hogy tokkal is bele lehet tenni?

Ilyen tokot használok:

Eléggé megvastagítja a készüléket a viszont a védelem maximális! De nem szeretném mindig kivenni belőle a Dex használatakor.

(#10469) BeastMode válasza Oposzumtoszó (#10468) üzenetére


BeastMode
őstag

Ezzel a tokkal nem fog belemenni, hacsak nem veszel egy kis hosszabbító "pöcköt" hozzá.

(#10470) Oposzumtoszó válasza BeastMode (#10469) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Jó ötlet! Köszi! Olyan hosszabbítót lehet kapni a Samsungnál?

(#10471) BeastMode válasza Oposzumtoszó (#10470) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem hiszem, de ha jól emlékszem, volt itt már ez téma, ha utánanézel, akkor biztos találsz megfelelő vételt itt;)

(#10472) Mikulásbá válasza Oposzumtoszó (#10468) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezzel nem fog menni,ahogy írták is,csak az átlátszó gyári tokkal.Nekem az van,azt nem kell leszedni,simán belemegy.

(#10473) Oposzumtoszó válasza BeastMode (#10471) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Meg is találtam, köszi még egyszer! :K

(#10474) Teal'C válasza BeastMode (#10463) üzenetére


Teal'C
addikt

Köszi a választ :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10475) bigkokas válasza SzalaiÁdám95 (#10467) üzenetére


bigkokas
tag

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#10476) sanyijedi válasza Teal'C (#10457) üzenetére


sanyijedi
őstag

én is ilyet használok már hónapok óta.
nagyon jó kis termék, ajánlom!
megy QC is rendesen

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#10477) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Hali! Bixby csak akkor reagál a hangomra,ha a média hangerő néma módban van. Néha akkor sem. Mi lehet a baj? Köszi!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#10478) bobace válasza #46922752 (#10458) üzenetére


bobace
őstag

+1. évek óta csak Hardverapron veszek telefont. Pár hónapos, rendes garanciával rendelkező készülékeket igyekszem. Mondom a +1et úgy is, hogy kétszer azért megjártam már vele (egyszer több hetes, hónapos huzavona lett mire visszavette a tulaj, egyszer pedig csereutalvanyt nem tudtam beváltani, mert céges névre szólt a garancia (előtte a sima javítása ment simán) és a Vodanal csak aláíró joggal rendelkező intézhette volna. A Note 8 is Bodriktól van, és megérte nem kicsit.. köszi mégegyszer ezúton is :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#10479) Teal'C válasza sanyijedi (#10476) üzenetére


Teal'C
addikt

Köszi :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10480) james008bond válasza OCTAMD (#10451) üzenetére


james008bond
őstag

Ki vállal egy eladott termékre garanciát? Az eladó vagy a szervíz? Vásárláskor kivel kötsz szerződést? Az eladóval vagy a szervízzel? Egy hibás vagy meghibásodott terméket a szervíznek kell kicserélnie vagy az eladónak?
Egyszer leírtam egy Nokia bt füles vs Telekom közötti vitámat. Márkaszervíz ( Nokia központi ) papírt adott cserére ( javíthatatlan ) aztán ezt nem fogadta el az üzlet, én meg kértem az üzletvezetőt, hogy azt meg én nem fogadom el, hogy a saját ( Telekom "sufni" szervízébe vigyék bevizsgálni, mert nem gondolom, hogy a termék gyártói központi szervízénél az övéké autentikusabb lenne ). Aztán meg rám akartak sózni egy olcsóbb, régebbi töltő nélküli fülest, amit persze negáltam, akkor meg át akartak küldeni Pest másik végében levő üzletükbe, hogy ott van olyan füles, mint az enyém. Akkor jött az, hogy jogomban áll megtagadni a cserét és visszakapni a pénzemet. Ehhez mondjuk elő kellett vennem a jótállási szerződésüket és felolvasni belőle a megfelelő sorokat. Mindjárt megkértek fáradjak a kasszához ahol leszámolták a teljes vételárat.
Nos. Ha a Telekom ilyen f@szarági volt anno ( és gondolom most is ilyen lehet kb a hozzáállásuk ) akkor egy "sufni" gsm milyen lehet?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#10482) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, gondoltam használok AoD-t, kíváncsiságból, csak, hogy mégis mennyit fogyaszt, stb. Ugye Clear view tokot használok. Konstatáltam, hogy nem lehet ugy használni, hogy legyenek értesítések. Mint ahogy a "sima" aod-n. Ha az aod beállításaiban kikapcsolom a clear view opciót, onnantól nincs aod. Szal, ez így off.

Lehet, hogy ez így alap, de pont így lenne a jó.

Véleményem szubjektív...

(#10483) hackeeeee válasza Oposzumtoszó (#10468) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel nem megy rendesen a wless töltés ezzel a tokkal, így polcon áll. Igaz, olcsón jutottam hozzá, így nem bánom, de sajna nekem nem jó, mivel szinte csak is kizárólag wless töltök itthon.

Dex-be biztosan nem megy bele, a Clear view tokkal pont belefér, ezzel már nem.

Véleményem szubjektív...

(#10484) Oposzumtoszó válasza hackeeeee (#10483) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Gondolatolvasó vagy. Pont ez lett volna a következő kérdésem, hogy a tok vastagsága miatt tölthető-e vezeték nélkül.
Gondoltam, hogy nem, de nem baj, nekem ez nem szempont. :)

(#10485) hackeeeee válasza Oposzumtoszó (#10484) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez egy kényes kérdés, mert 2 wless töltőm van, egy álló, és egy régi pad. Az álló gyorstöltővel nem megy, vagyis csak bizonyos pontban megy, viszont a régi kis négyzetalakú paddal simán tölt.

Ezzel nem akar menni rendesen, ezzel viszont simán megy.

Véleményem szubjektív...

(#10486) Oposzumtoszó válasza hackeeeee (#10485) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

A mini pad tetszik!

Eddig nem.tartottam rá igenyt, de most elgondolkodom a beszerzésén, főleg, hogy a strapa tokkal is használható! Ahogy láttam az ára is baráti.
Mennyi idő alatt tölti fel teljesen?

(#10487) hackeeeee válasza Oposzumtoszó (#10486) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát őszinte leszek a nótával nem használtam, az S7E-vel igen, mivel 1A-t tud a pad, így azért eltöltögette pár órát. 3-4-et biztos. szerintem a note sem lenne meg sokkal hamarabb.

Véleményem szubjektív...

(#10488) Oposzumtoszó válasza hackeeeee (#10487) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Az belefér, "éjszakai töltögető" vagyok. :K

Amúgy tényleg nagyon jó keszülék. S8+ ról váltottam, előtte Note 5 volt. Tényleg beleadtak mindent a Samsungnál.

(#10489) hackeeeee válasza Oposzumtoszó (#10488) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor jó lehet. :) Én csak próbából néztem meg, mert elég bosszantó volt, hogy nem tölti az álló pad. De ugye a protective cover csomagolásán szerepel, hogy le kell venni, amennyiben wless szeretnénk tölteni a telefont. De, úgy néz ki, hogy azzal megy. Korábban itt még említettek pár töltőt, ami még tölti protective cover-rel is.

Véleményem szubjektív...

(#10490) OCTAMD válasza gyuri81 (#10393) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nem nagyon szoktam tesztelgetni,hogy mit tud,mit nem

De már van pár napja az tuti

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10491) hackeeeee válasza OCTAMD (#10490) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És akkor ez OTA-s update volt?

Véleményem szubjektív...

(#10492) kengyel válasza OCTAMD (#10490) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez most a XEF- rom ?

kengyel

(#10493) OCTAMD válasza hackeeeee (#10491) üzenetére


OCTAMD
őstag

Igen OTA

OXM XEF

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10494) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10495) hackeeeee válasza OCTAMD (#10494) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Óóó.. Nah, kíváncsian várom, vajon az XEH-ra (BRA) mikor ér ide.. De innentől ha jól sejtem, akkor itt a februári update kimarad, és márciusra ugrunk.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10496) OCTAMD


OCTAMD
őstag

De aki akarja simán fel tudja pattintani ezt a 8.0át

Szolgáltatós telók előnyben,csak felteszed pl.a magyar utolsó XEH romot és OTA-n érkezik az orejo

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10497) hackeeeee válasza OCTAMD (#10496) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem nincs még XEH-ra OTA-n. (dual, T-től hozott teló)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10498) OCTAMD válasza hackeeeee (#10497) üzenetére


OCTAMD
őstag

Simán XEH kódra még egy darabig lehet nem is lesz.

De ha felteszi az ember Odinnal a XEH,XEF stb utolsó 7es romot,akkor OTA-n lehúzza,mert sim nélkül XEF a kód

páran már megcsinálták azt tudom,ahogy leírtam pár napja

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#10499) kengyel válasza OCTAMD (#10496) üzenetére


kengyel
nagyúr

Gondolom, a jövőhéten már kezdik szórni, lassan majd megkapjuk.

kengyel

(#10500) hackeeeee válasza OCTAMD (#10498) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogyjah, így már értem. :)

Mindegy, marad a várakozás.. Innentől remélhetőleg hamarosan lejön.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.