Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188) Wave86


Wave86
tag

Egyébként a sok csalódott userről jutott eszembe: A vásárlók egyre brutálisabb specifikációkat, nagyobb számokat várnak a gyártóktól, így a mérnökök, informatikusok, marketingesek, menedzserek, stb. lázas munkába kezdenek, hogy megfeleljenek ezen elvárásoknak. Ha aztán mégse tudják az "elvárt" szintet hozni, mert mondjuk még nem tartanak a megfelelő technológiánál, akkor a vásárlók csalódottak lesznek, nem vásárolnak, a részvények értéke nem emelkedik, stagnálás jön a tőzsdén, majd bizalom megrendülése, ami meg válságot okoz.
Tehát ilyenképpen mindenki, aki a növekedést erőlteti, hozzájárul egy válság kialakulásához. Persze nem csak a közgazdászokat és pénzügyeseket kell okolni, vastagon ott vannak a többiek is. Ugyanígy le lehet játszani a környezetszennyezéssel is.

Tudom, hogy a példa kicsit csúsztatott és lesarkított, ennyire nem következik egyik okból sem az okozat, csak azért hoztam ide, hogy lássuk minden-mindennel összefügg.

Tényleg sorry, hogy ezt ide írtam, mert nem illik ide, csak fontosnak tartottam az elégedetlenkedésekre reagálni, a "csak" 2 mag váltotta ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.