Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) stilo18 válasza Dzsuri89 (#297) üzenetére


stilo18
addikt

Veteli problemam meg nem volt...
Ami zavaro, hogy mar tobbszor is kifagyott egy egy programnal...(de ez kompatibilitasi problema)
Illetve a videolejatszasi kepesegekkel nem vagyok teljesen megelegedve. pl a gyari lejatszo nem viszi az mkv-t. leszedtem a bsplayert. tokeletesen vitte. erre benyomtam egy szimpla bdrip-et, a bsplayeren akadt, a gyari nem vitte a hangot...nem tudom mi lehetett vele.
De jo, a bsplayer mar megkapta a 4.0-as supportot!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#302) Dzsuri89 válasza stilo18 (#301) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Még sem annyira tré ez a telefon, mint ahogy olvasni lehet róla...

A Dice Playerrel kéne egy próbát tenned, csak valamiért eltűnt a Marketről...

A fagyások szerintem is a progik miatt vannak, mert nem támogatják az ICS-t. Ezt én is észre veszem Nexus S-sel, de szerencsére nagyon-nagyon ritkán van ilyen.

Köszi neked is!

(#303) Dzsuri89 válasza stilo18 (#301) üzenetére


Dzsuri89
őstag

(kétszer küldte el a hozzászólást)

[ Szerkesztve ]

(#304) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Mostanában mintha több alkalmazás lenne letölthető a marketről - gondolom folyamatosan állítgatják a HD kijelzőhöz a programokat. :)
Ma jött meg a 4.0.2 verzió ide Dániába (TDC szolgáltató) :C

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#305) stilo18 válasza TheDragon007 (#304) üzenetére


stilo18
addikt

Reggel frissitettem en is! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#306) TheDragon007 válasza stilo18 (#305) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azóta még nem is fagyott a cucc, pedig ma használva volt rendesen.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#307) stilo18 válasza TheDragon007 (#306) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem se...( bar mostanaban amiket hasznalok programokat es frissitest kapnak, a leirasban mindig az szerepel: -support 4.0 :) )

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#308) TheDragon007 válasza stilo18 (#307) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Vajon a 4.0.3 mikor jöhet majd?
A netem még mindig lekapcsol ha készenlétire vált a kijelző...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#309) stilo18 válasza TheDragon007 (#308) üzenetére


stilo18
addikt

En egyebkent ugy tudtam, hogy az fog erkezni most januar vegen/februar elejen! :/

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#310) somnia válasza TheDragon007 (#308) üzenetére


somnia
őstag

Remélem hamarosan.

(#311) somnia


somnia
őstag

Valaki légyszi árulja el, hogy hogy kell widgetet kiválasztani!
Köszi.

(#312) rol33 válasza somnia (#311) üzenetére


rol33
aktív tag

nyomj az alkalmazások gombra és ott felül modulok néven tudsz widgetet választani

®

(#313) TheDragon007 válasza somnia (#311) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Menüben widgetekhez mész és rajta tartod az egyiken az ujjad míg nem mutatja a kezdőképernyőt, aztán elhelyezed ahova tetszik

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#314) iHand


iHand
tag

Egy gyors kérdésem lenne, ismerős nagyon töri a fejét Galaxy Nexus vásárlásán, egy Galaxy S2-őt váltana le. Egyik kérdés, hogy szerintetek megéri-e?

Illetve, hogy függetleníthető-e a készülék? Vagy ne adj isten függetlenek-e amit a telenornál nyomnak? Köszi!

MacBook Pro M1 Pro, EosR, Xbox Series S,

(#315) TheDragon007 válasza iHand (#314) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Mint mindig, attól függ mi fontos neki. Ha sok videót néz meg böngészik a nagyobb kijelzőnek örvendhet.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#316) manokaki válasza iHand (#314) üzenetére


manokaki
őstag

hogy megéri e , azt tudom mondani közel 30 db samsung I9100 után , hogy igen ,

A felbontása nem mindennapi ! ( a samsungnál azért volt pixel ! )
A gyorsaság ilyen felbontással is ugyan olyan !
az anyaghasználat szerintem sokkal jobb , nem nyekereg , sokkal maszivabb, nem tünik fel hogy hosszabb a telefon !

Bár ez az első Nexus 9250-em , de ezt a telefont megtartanám , ha lehetne !!
A függöségről nem tudok nyilatkozni mert nekem független gyárilag !

Attila

(#317) esanyi72


esanyi72
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki segíteni? Miért nem tudom csatlakoztatni nexus s -em xp-n a pc-suit-hoz?

(#318) TheDragon007 válasza esanyi72 (#317) üzenetére


TheDragon007
senior tag

ez a Galaxy nexus topicja...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#319) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Gyorsan kellene egy válasz arra, hogy bővíthető a telcsi memóriája? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#320) manokaki válasza zack (#319) üzenetére


manokaki
őstag

Nem ( egy gyors válasz ) :)

Atttila

(#321) zack válasza manokaki (#320) üzenetére


zack
nagyúr

Hát. Még jó hogy utánanéztem. Ma mentem volna egy 16Gb verzióért, de szerintem ez a tárhely egy ilyen telefonnak karcsú ennyi pénzért. :U
32Gb iPhone-on 10Gb szabad helyem volt, ami volt kevesebb is.
Mekkora idióták ezek a mérnökök. :( Bővíthetőként jó kis telcsi lenne.

Ettől függetlenül lehet megyek érte. :DDD Van még időm eldönteni. ;)
Mindenképpen hívlak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#322) hallerlaller válasza rol33 (#300) üzenetére


hallerlaller
addikt

Engem az érdekelne, hogy a kijelző sávosodás itt nem jellemző? Galaxy note-nál most mindenki erre panaszkodik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#323) zack válasza hallerlaller (#322) üzenetére


zack
nagyúr

Minden SAMOLED sávosodik. Ezzel együtt kell élni. A SAMOLED Plus is. Technológiai korlát, sosem lesz olyan mint egy IPS panel. De vannak előnyei is. Kissé túlszaturált, de látványos szinek, és a gyönyörű fekete.
Azon kívül szerintem csak akkor érzékelhető zavaróan ha valaki ezt figyeli. GS2-nél is addig tekertem forgattam a kijelzőt egy átmenetes képnél, amig megláttam a sávosodást. De alapvetően aki ilyet használ nem ezt keresi feszt, hogy hol sávosodik.
Szerint normál rendeltetésszerű használat mellett nem venni észre, csak extrém helyzetekbe.
Az i4 IPS panelja jobb, de az csak 3,5 col. Valamit valamiért. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#324) hallerlaller válasza zack (#323) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na igen, csak abban reménykedek, hogy ebbe valami jóféle került, igazából az lenne a legjobb mint a nexus s-nél, hogy európai piacra sc-lcd verzió van. Néztem itt egy videót, gées2 meg szifon mellett, hát ennek sokkal jobb képe van mint a másik kettőnek, még a pentile sem látszik a betűknél: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#325) zack válasza hallerlaller (#324) üzenetére


zack
nagyúr

Mivel 720p a kijelző. Még jó hogy nem látszik. :U Ez majdnem iPhone-os képpont sűrűség ami jelenleg ugye a legjobb. De ez majdnem annyi (326 ppi vs.316 ppi).

A Galaxy S 2 csak 218 ppi, tehát itt még drasztikusabbnak kellene hogy legyen, de nem vészes. Kicsit túl van ez misztifikálva szvsz. :U Mindenki előadja mennyire számít, mintha grafikus lenne, és telefonon dolgozna PS-el. :(
Nekem itthon 27"-es IPS panelom van monitorban. Tudom mi a jó és mi a rossz (TN panel).
De a SAMOLED egyáltalán nem rossz. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#326) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok. Lenne egy kis problemam...
Mostanaban rakaptam a bwinre es a folyamatos frissitgetesek kozben egy ilyen hiba ablakot dob fel: "Csatlakozasi problema. Az oldal tul sok szerveratiranyitast tartalmaz." Ezzel lehet valamit kezdeni? Beallitas kerdesre gondolok vagy valami otlet?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#327) stilo18 válasza zack (#323) üzenetére


stilo18
addikt

Lehet keresztre leszek feszitve, hogy leirom...az iphone4 kijelzoje fasorba sincs a Nexushoz kepest. De meg a Blacknek is jobb...! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#328) stilo18 válasza iHand (#314) üzenetére


stilo18
addikt

Nem fuggetlen.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#329) manokaki válasza stilo18 (#327) üzenetére


manokaki
őstag

ezt tudom tanusitani ! :)

Attila

(#330) TheDragon007 válasza stilo18 (#326) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Mi ez a bwin? Ha a böngészőt nyitja akkor böngésző beállításokra voksolok :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#331) hallerlaller válasza stilo18 (#328) üzenetére


hallerlaller
addikt

azt hh? nem minden nexus független?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#332) stilo18 válasza TheDragon007 (#330) üzenetére


stilo18
addikt

Tudod a sportfogadasos oldal...!? Ott ha elo fogadast jatszok, folyamatos frissites kozben feldobja neha ezt az ablakot!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#333) stilo18 válasza hallerlaller (#331) üzenetére


stilo18
addikt

Hat en is ugy tudtam eddig...de haver Tmobileos simkartyajat beletettuk es nem mukodott...!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#334) hallerlaller válasza stilo18 (#333) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem csak a kártyája volt rossz? wikipédián is azt olvastam hogy független mint a többi nexus, de az is igaz hogy lehet függősíteni, akkor ezek szerint telenornál ezt megtették?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#335) TheDragon007 válasza stilo18 (#332) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Sose hallottam még az oldalról.
Más böngészővel mit mond?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#336) dlaj


dlaj
őstag

Nem tudja valaki, hogy ha a Nexusra felrakok egy launchert, azt ez a telefon hogyan kezeli. Gondolok itt arra, hogy ezen a telefonon nincsenek "hagyományos gombok", a most fellelhető launchereket pedig nem ilyen telefonra tervezték.
Próbálta már valaki?

(#337) manokaki válasza dlaj (#336) üzenetére


manokaki
őstag

igen az van rajta nekem is ( Go Launcher ) , teljesen jol müködik mint a Samsung i9100-on pédául !

Attila

(#338) dlaj válasza manokaki (#337) üzenetére


dlaj
őstag

és akkor úgy képzeljem el, hogy a Go Launcher hagyományos felülete alatt megjelenik az alsó sávban a négy virtuális android "gomb", ICS "gombok" stilusában?

(#339) manokaki válasza dlaj (#338) üzenetére


manokaki
őstag

az 5 gomb a 3 db ICS also gomb felett fog megjeleni !

Attila

[ Szerkesztve ]

(#340) dlaj válasza manokaki (#339) üzenetére


dlaj
őstag

értem, és köszi a választ!

neked mint tulajdonosnak nem lehet meglepő a kijelző minősége, de én az előbb néztem meg a 324-es hsz-ben linkelt videót, és leesett az állam.
Hihetetlen, hogy a fehér szín mennyire fehér. Mellette a I4s és az SGS2 zöldül-kékül. Pedig sárgulniuk kellene nekik az irigységtől!

(#341) manokaki válasza dlaj (#340) üzenetére


manokaki
őstag

sokáig volt Samsung I9100-am , ha nem is a szinekben ,de a felbontásban oriási a különbség !

Attila

(#342) rol33 válasza hallerlaller (#334) üzenetére


rol33
aktív tag

igen megtették, én is már függőként vettem január elején.

®

(#343) rol33 válasza dlaj (#336) üzenetére


rol33
aktív tag

van kimondottan Nexusra való launcher is, többek között:
Nova Launcher
Apex launcher

[ Szerkesztve ]

®

(#344) manokaki válasza rol33 (#343) üzenetére


manokaki
őstag

de ehhez root kell , nem ??

A.

[ Szerkesztve ]

(#345) manokaki válasza rol33 (#343) üzenetére


manokaki
őstag

de ehhez root kell , nem ??

A.

(#346) rol33 válasza manokaki (#345) üzenetére


rol33
aktív tag

Mondjuk igaz, ezekhez kell a root

®

(#347) rinbanbo


rinbanbo
tag

Heló aszt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy 2 magos szörnyeteg meg minden de mégis akadozik....ha egy mozgó hátteret állítok be akadozik nem nagyon de akkor is...egy szar galaxy s nem akadozik ettől ez meg igen...ezért megvehettem sensation xl tuti nem akadt volna meg egy sima mozgó háttértől.....még jó hogy az ice cream kihasználja mind a két magot tiszta vicc...vagy lehet hogy az én nexusommal van a baj...szerintetek...?

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#348) manokaki válasza rinbanbo (#347) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem nem akadozik ! A HTC Sensation-om az akadozott !

Attila

(#349) Dzsuri89 válasza rinbanbo (#347) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Mindegyik élőháttér alatt tapasztalod?
Nekem Nexus S-sen valamelyik élőháttér alatt simán megy a rendszer akadás nélkül és van olyan, amitől összehányja magát. Tapasztalatim szerint ez az élőháttértől függ.

(#350) TheDragon007 válasza manokaki (#348) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Volt olyan ami akadozott az alapszoftnal, de a többség ok, az ujnál meg nem próbáltam, csak fekete hátterem van :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.