Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) dokee78 válasza Bog (#141) üzenetére


dokee78
félisten

Nem arra gondoltam,hanem a Nexussal rögzített videón láttam.
Ott van elmosódás.
pl 3. illetve 26. másodpercnél,mintha valami utánhúzás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#152) parkr válasza BloodyEddie (#149) üzenetére


parkr
őstag

galaxy xcover :)

(#153) dokee78 válasza parkr (#152) üzenetére


dokee78
félisten

Az Xcover-en is van fizikai gomb.
Sőt elég csúnya.

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#154) parkr válasza dokee78 (#153) üzenetére


parkr
őstag

épp azért írtam, mert van raja

(#155) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Biztos elkèpesztő telefon de mintha nem durrant volna akkoràt mint amekkoràt vàrtam. Kàr hogy ezzel a még kicsit itt ott nyögvenyelős rendszerrel dobták piacra.

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#156) Dare2Live válasza kolosanyi (#139) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

THX!

Az a baj, hogy amikor egy mobilarenas tesztelő azt mondja, hogy nagy a zaj... akkor az tényleg gyanusan nem lesz kevés.

Jellemzően eddig ugye az volt a fő baj ha nincs EQ.... nem tudjak feltolni a magasat/mélyet.... :) akkor aztán meg szar. Most meg ez. Uristen.

Bocha/Kind: Nem akartok megkérni vkit aki ért hozzá, hogy rakjon nektek össze ~40KFtből egy rendszert amivel a köv 10évben tudnátok mérni a jel/zajt, ne adj isten THDt... Az úgy mégis egy konkrét számszerű érték/grafikon lenne aminek az elemzése is gyorsan megtanulható.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#157) ForRedGlory válasza Bog (#142) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, utolsó hozzászólásom a témában. Nehogy már az olvasónak kelljen kitalálnia/kilogikázni/rájönnie mit akar írni a szerző, lol... omg...

(#158) Dare2Live válasza ForRedGlory (#157) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

rossz az aki... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#159) Dare2Live válasza Dare2Live (#156) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ja és evvel a porondon olyat nyujtanátok amit nagyon-nagyon kevesen. Rakás helyrelenne linkelve mint ahol/akik kimérték.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#160) Mr.Grincs válasza PowerBuldog (#148) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor ezek után az S3 nak egyértelműen olyat kéne szólnia, hogy attól mindenki egyből térdre imához menne. Én is az S3at várom már különben, de ez a vetítés ezzel az új telóval nagyon nem jön be. Karácsonyra kiadták, hogy örüljenek az emberek, hogy végre kiadtak valami újat és titokzatosat, vegyék meg aztán kb 3 - 5hónap múlva jön az igazi nagyágyú és a most megvásárolt nexusokat jobb kézzel bal váll fölött dobják el.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#161) ForRedGlory válasza Mr.Grincs (#160) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Nexusok sosem voltak úttörő készülékek technikailag, mindig az aktuális Galaxy "S" sorozat mögött voltak picit. Most sincs másként. Samsung sem csinál konkurenciát magának, bár elvileg ez is egy Galéaxy :)
Ha a Motorola csinálja/csinálná a következő Nexust, az tuti ütősebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#162) domi007 válasza ForRedGlory (#161) üzenetére


domi007
őstag

De igen, a Nexus One úttörő volt a maga idejében.

A második videón szépen látható, hogy a feloldás után amikor Bog megnyitja a menüt, akkor szép nagyot szaggat a rendszer, érdekes mindenesetre.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#163) rep3at


rep3at
őstag

A videóban lévő számnak mi a címe? Végigolvastam a hozzászólásokat és csodálkoztam hogy még senki sem kérdezett rá. Sajnos a SoundHound sem találta meg.

Forward thinking. كرر

(#164) Remus389 válasza Mr.Grincs (#160) üzenetére


Remus389
veterán

NA arra csapnak le az elelmesek :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#165) Mr.Grincs válasza Remus389 (#164) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah igen, akinek van esze az vár.
Hamár a nexusnál tartunk akkor a Nexus S az egymagosok királya az jól néz ki, de abból is kisprólolták az fm rádiót. :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#166) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

Tudom Galaxy S2 de itt van írás forgalom amott nincs. Van egy samsung galaxy s2-m és felraktam a samsung kies-ta gépemre rácsatlakoztattam a galayxy s2-t és rögtön firmver frissítést csinál. rányomtam ok stb. de már vagy egy 30 percre meg a frissítések előkészítése. ez normális?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#167) daniel909 válasza tjb007 (#44) üzenetére


daniel909
addikt

ne felejtsd ami a legfontosabb. 2 vagy 3 év support van rá ami androidos mezőnyben elég kiemelkedő.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#168) hodostamas válasza daniel909 (#167) üzenetére


hodostamas
addikt

pont ez az ami miatt megéri. kamera elmegy, főleg megnézve a többi oldal álltal közzé tett képeket, teljesen oké. hardver meg bőven jó, nem az a lényeg hogy a legjobb legyen. egy sgx530 is elbírja a legújabb játékot, akkor a húzott 540 is elfogja, a proci meg elmegy. ebben a telóban fog legjobban kijönni a gpu gyorsítás előnye, szóval jó ez.

(#169) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ez is pen tile matrix? :F :F Mert akkor ez is pff..

[ Szerkesztve ]

(#170) daniel909 válasza Lotusomega (#169) üzenetére


daniel909
addikt

"holott a sokak által lenézett pentile matrix technológiát kapta a telefon, de ez csak azoknak fog feltűnni, akik nagyítóval esnek neki."

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#171) Arcanis válasza Whysperer (#166) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ide nézz be: http://prohardver.hu/tema/samsung_galaxy_s2/friss.html
(Itt van a pörgés : )

(#172) prolad


prolad
őstag

Jó telefon bár vannak benne (szándékosan elkövetett?) hibák.Remélem jövő nyáron ezt is 60-70 ezerért dobálják az ember után mint az elődöt akkor benevezek egyre , így még nekem túl drága.

(#173) Wave86


Wave86
tag

Szerintem nagyon jó telefon lett, a személyes tapasztalatom alapján is.
Kis félreértés, hogy a referenciamodellnek csúcskészüléknek kell lennie. Nem, a referencia modell, azt jelenti, hogy bemutató készülék, egyben viszonyítási alap.
Nos, igen a készülék elég nagy, de ez mostmár trend és a Galaxy S3 is hasonló méret lesz, az előzetes hírek alapján.
A Facebook névjegyzés összerántás hiánya, na istenem, van élet a Facebook-on túl is, meg egy referenciamodellnél érthető, hogy nem a konkurens közösségi hálót preferálják, én is ezt tenném.
Az Android 4.0 tetszetős felületű, de sajnos nem tudom, hogy mennyiben jelent könnyebbséget a használata a 3.X-hez képest (mivel nincs ilyen készülékem).
Szerintem jó az irány! :)

(#174) Remus389


Remus389
veterán

SGS3

;]

ha ez igaz, azért sokkal nem lesz jobb ettől, de mindenben picivel :K bár fene tudja

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#175) dokee78


dokee78
félisten

(#176) bok92 válasza Remus389 (#174) üzenetére


bok92
addikt

Csak 2 magos lesz... :F

:DDD

(#177) Remus389 válasza bok92 (#176) üzenetére


Remus389
veterán

elég az, 2 ghz környékén

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#178) Maxentius válasza bok92 (#176) üzenetére


Maxentius
addikt

"Csak" kétmagos lesz.

;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#179) Something_


Something_
őstag

Elolvastam a cikket, mert érdekelt ez az új referencia telefon az ICS-hez. Nem mintha telefonváltáson gondolkodnék, csak kíváncsiságból.
Nem akarok trollkodni, de nem estem hanyatt. A grafikus gyorsításon és a 2 magos kezelhetőségen kívül más nem igazán hozott lázba, sőt.
Egyedül vagyok így ezzel?

(#180) daniel909 válasza Something_ (#179) üzenetére


daniel909
addikt

személy szerint amit nagyon vártam az az iphone 4s és ez. mindekettő csalódás, mert nem hozza a wow érzést, ráadásul nem elég hogy ez a nexus specifikációjában majdnem egy sgs2, még nagyobb tepsi is ami szintén nem jön be... már csak valami csúcs htcben reménykedek hátha...
de szerintem kezd lelaposodni ez az iparág, mert nincs olyan dolog ami miatt "muszáj" legyen váltani vagy ami lenyűgöző.
Jut eszembe ezek az alap ikonok sem tetszenek meg a műanyag hátlap sem...

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#181) Something_ válasza daniel909 (#180) üzenetére


Something_
őstag

Jobban várom a Sense 4.0-t, mint az ICS-t! Remélem, hogy a HTC hozzá a szoftveres oldalát és megint alkot valamit, amit majd a google berak az 5.0ába!:D

Gyáh, cikk olvasásakor megnyitottam a tesztképeket, amiket most néztem meg. Durva. Nem hittem volna, hogy egy csúcsmodell szarabb képeket csinál, mint a Sensation gyári fényképezője:D

Ha belegondolunk, akkor lehet, hogy a ferde szeműek direkt rakták így össze, hogy csalódás legyen és majd az S3 odabsz.

Plusz azt nagyon remélem, hogy az ICS-t ha kiadják a már meglévő fizikai gombos telókhoz, akkor nekem nem kell a kijelzőmet "feláldozni" ezekre a számomra visszataszító érintőgombok miatt.

Még a csalódottságodhoz annyit jegyeznék meg, hogy számomra a tökéletes telefon az így nézne ki: Sensation XL kijelzőméret, S2 samloed, S2 hardver, htc sensation ház, htc sense 3.5.

[ Szerkesztve ]

(#182) G-Guts válasza Remus389 (#78) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Help needed.

[ Szerkesztve ]

(#183) fatal` válasza Arthuro_Adam (#32) üzenetére


fatal`
titán

Van hozzá plugin és megjelenik a hálózatoknál.

Túl tepsi ez a telefon és nagyon drága. :(

Az ICS nem rossz. :)

(#184) sanyi.flat válasza Something_ (#181) üzenetére


sanyi.flat
csendes tag

fizikai gombokkal rendelkező telóknál nem lesznek soft gombok.

(#185) Wave86 válasza sanyi.flat (#184) üzenetére


Wave86
tag

Ez biztos? Mert akkor a Samsung S2 a last resort. :)

(#186) Bog válasza dokee78 (#151) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy mi okozza, csak álltam egy helyben.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#187) fatal` válasza Wave86 (#185) üzenetére


fatal`
titán

Biztos.

(#188) Wave86


Wave86
tag

Egyébként a sok csalódott userről jutott eszembe: A vásárlók egyre brutálisabb specifikációkat, nagyobb számokat várnak a gyártóktól, így a mérnökök, informatikusok, marketingesek, menedzserek, stb. lázas munkába kezdenek, hogy megfeleljenek ezen elvárásoknak. Ha aztán mégse tudják az "elvárt" szintet hozni, mert mondjuk még nem tartanak a megfelelő technológiánál, akkor a vásárlók csalódottak lesznek, nem vásárolnak, a részvények értéke nem emelkedik, stagnálás jön a tőzsdén, majd bizalom megrendülése, ami meg válságot okoz.
Tehát ilyenképpen mindenki, aki a növekedést erőlteti, hozzájárul egy válság kialakulásához. Persze nem csak a közgazdászokat és pénzügyeseket kell okolni, vastagon ott vannak a többiek is. Ugyanígy le lehet játszani a környezetszennyezéssel is.

Tudom, hogy a példa kicsit csúsztatott és lesarkított, ennyire nem következik egyik okból sem az okozat, csak azért hoztam ide, hogy lássuk minden-mindennel összefügg.

Tényleg sorry, hogy ezt ide írtam, mert nem illik ide, csak fontosnak tartottam az elégedetlenkedésekre reagálni, a "csak" 2 mag váltotta ki.

[ Szerkesztve ]

(#189) LonGleY


LonGleY
veterán

Azért lássuk be, nem sok értelme van a Facebook integrálásnak, ki a francnak kell mégis többszáz ember a névjegyzékébe tök fölöslegesen? Aki gmailezik, annak viszont nagyjából azok az emberek vannak kifejezetten lementve a névjegyzékbe, akikkel olykor telefonon is beszél. Sokkal közelebb áll a névjegyezéshez, legalábbis esetemben. Ezt így nem is tartom problémának. A Facebook csak arra jó, hogy ott legyen egy tonna ember, az üzenőfalat már a kutya se (tudja) követ(n)i, azt a káoszt jobb kinyírni amúgy is.

(#190) Remus389


Remus389
veterán

jól viszi a legújabb/legszebb játékokat is(elég jó az a GPU)

pl a Modern Combat 3-at

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#191) fatal` válasza LonGleY (#189) üzenetére


fatal`
titán

Azért lássuk be nem kell az összes embert szinkronizálni, csak pl. azokat, akiket felveszel a telefonkönyvedbe, mint, ahogy jelenleg is van kb. az összes ginger telefonon (lehet froyo is tudja, nem volt olyan készülékem). Behúzza a képüket, e-mailt, nem feltétlen rossz dolog az.

(#192) kutkut válasza Remus389 (#190) üzenetére


kutkut
addikt

Gyönyörű. :U Az meg már csak hab a tortán, hogy mi van, ha a gránát helyett rányomsz a home ikonra?! :W Multizásnál nagyon jól jöhet, ha kidob a homescreenre. :U Ha szerencséd van, csak lelőnek, ha nincs le is dob a szeróról. Gratulálok google. :((( És amúgy nem is rondít bele a képbe oldalt 1-2 gomb...

Meizu MX3 32GB

(#193) gzbotii válasza Wave86 (#188) üzenetére


gzbotii
veterán

Szoval ha nem veszek SGS3-at akkor valsag lesz?:DDD

Amugy egy bizonyos szinten egyetertek veled

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#194) kolosanyi válasza Dare2Live (#156) üzenetére


kolosanyi
veterán

Többször felmerült már a kérdés, ahogy a normális fejhallgató referenciaeszköznek is. Viszont sajnos be kell látni, hogy nem éri meg nekik a befektetést, se anyagi oldalon, se az idő tekintetében. Az olvasók - így tippre - kb 5%-át érdekelné az ilyesmi, akkor meg minek. :(

(#195) cefre00


cefre00
tag

Nagyon szépre sikeredett a dolog, és a szemcukor is adott! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#196) Brutális eb válasza sanyi.flat (#130) üzenetére


Brutális eb
addikt

Majd +1-ez ha kijött a kezed alól több 100 cikk és elolvasták többszázezren......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#197) jacis


jacis
nagyúr

Komoly teló. Az ár tényleg elég durcára sikerült.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#198) Wave86 válasza LonGleY (#189) üzenetére


Wave86
tag

Egyetértek! :)

(#199) Wave86 válasza gzbotii (#193) üzenetére


Wave86
tag

Nem, félreértettél. Nem akkor lesz válság, hogyha nem veszel SGS3-at (ha megveszed, azzal csak "olajat" öntessz a folyamatra - de ettől függetlenül nyugodtan vegyél, nem azon az 1 darabon fog múlni. Csak az összefüggéseket akarom megértetni.
Akkor lesz válság, hogyha folyamatosan egyre többet és többet akarunk és azt egyre gyorsabban.
Most 2 magosak a csúcstelók, de csalódottak leszünk ha nem 4 magos lesz az SGS3.
Aztán előbb-utóbb megjön a 4 magos teló, de mit akarunk utána, 6 magosat, 8 magosat?
Az elvárásaink a csillagos ég, de a megvalósíthatóság az a technikai realitáson marad.

Gondoljunk vissza a 10 évvel ezelőtti igényeinkre egy telefonnal szemben, gondoljunk a mostaniakra. Ég és föld.

A tőzsdénél is ez van, hogy mindenki (a többség) az árfolyam növekedésre játszik, csak ez nem mehet a végtelenségig, előbb utóbb kipukkan a buborék (ezt a szakirodalomban is így mondják).

Na szóval nem akarom ezzel a kommentel megváltani a világot (nem is lehetne), csak azt akartam kihozni, hogy ne legyünk telhetetlenek. :))

(#200) hallerlaller válasza Something_ (#181) üzenetére


hallerlaller
addikt

sense 4.0? atyaisten, elég lesz annak 1giga ram?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.