Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) hallerlaller válasza rinbanbo (#347) üzenetére


hallerlaller
addikt

ugye nem a mikróbák élőháttér? az minden telón akad.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#352) rinbanbo válasza hallerlaller (#351) üzenetére


rinbanbo
tag

Mindegyiknél akadozik nem nagyon de azért még pont zavaró...de amikor az aqvarimumosat beállítom hörkölés van neki...droid razr emen nem akadozik semmi pedig elvileg szinte azonos a hardver az ics lehet a gond jelenleg 4.0.3 van rajta....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#353) stilo18 válasza rinbanbo (#352) üzenetére


stilo18
addikt

Sajna az ICS miatt van. Nekem volt olyan, hogy letoltottem egy elohatterkepet, mondom beallitom, puff, be is fagyott a rendszer...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#354) rinbanbo válasza stilo18 (#353) üzenetére


rinbanbo
tag

Frissítés hátha megoldja ha nem akkor csere lesz htc sensation xl-re...mikkor várható frissítés a telóra..?

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#355) stilo18 válasza rinbanbo (#354) üzenetére


stilo18
addikt

Hat megint lehet csunyat fogok mondani...:)
A HTC szerintem gyengebb, a kijelzoje meg...hat...
Nem a telefonra kell frissites, hanem a programoknak. De ha megfigyeled mik az aktualis frissitesek a programoknal,mar nagyon soknal ott van, hogy pl..."Update 1.03: -Support ICS."

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#356) BitiOne


BitiOne
tag

Hy!

A nagyobb gyári aksiról tud valaki valamit?
Meg a készülék oldalán van az a három kis érintkező a dokkoláshoz (már ha jól tudom). Dokkolót látott már valaki élőben, lehet kapni? Egyáltalán mire jó pontosan (engem a töltés érdekelne)?

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#357) rinbanbo válasza stilo18 (#355) üzenetére


rinbanbo
tag

Amoled a király élőben csúnyán elveri a nexus a sensation xl-t...de hogy az simábban működik az is tuti..még jó hogy 2 magos meg ics,,,mindegy ha csere is lesz akkor amoledesnek kell legyen...

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#358) stilo18 válasza rinbanbo (#357) üzenetére


stilo18
addikt

Igen...ez az ICS meg nagyon nem az igazi...:) megis mindenki varja, mint a megvaltot...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#359) Edge


Edge
veterán

Nemtudni mikor jön ki a 32gb-os verzió? Februárra igérték de még sehol :(

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#360) bandhajon válasza stilo18 (#358) üzenetére


bandhajon
csendes tag

hát ja remélem hamarosan jön a refres :DD

Samsung Galaxy Note

(#361) bandhajon válasza tisvol (#8) üzenetére


bandhajon
csendes tag

nexus szerintem

Samsung Galaxy Note

(#362) bandhajon válasza Dzsuri89 (#302) üzenetére


bandhajon
csendes tag

hát ja nekem is igy van

Samsung Galaxy Note

(#363) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Szemezek a nexus-al is többek között...
Nemtudom, de volt valami para, hogy a szolgáltatós meg a független készülékek közt van valami különbség, meg hogy lesz egy erősebb procis verzió vagy mi.

Most akkor hogy van ez? Én a Telenornál szeretném venni (most S2 árban van) ugyanúgy tudok "buherni" vele mint a függetlennel?

Fold 5

(#364) stilo18 válasza Zolesz007 (#363) üzenetére


stilo18
addikt

Igen, pont azt neztem, hogy most nagyon jot tett neki az arcsokkentes, igy kifejezetten jo vetelnek szamit!

Erosebb procis verzio? Errol nem hallottam, annyit tudok, hogy ami van benne proci azt debutalasakor csak egyetlen telefon hasznalta rajta kivul, egy Sharp modell. Annak 1,5 Ghz-re volt huza, ezt a procit eddig lehet huzni.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#365) hallerlaller válasza Zolesz007 (#363) üzenetére


hallerlaller
addikt

ezt nem mondod, ma vitték lejjebb az árát, tegnap még 160e volt kártyásan.

van is lejárt előfizum, 110-ért tudnék venni egyet, bakker erős késztetést érzek a vásárlásra :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#366) Tomeewap válasza hallerlaller (#365) üzenetére


Tomeewap
tag

Én is nézegetem hét eleje óta a Galaxy Nexust, szerintem jó vétel. Én is megkapnám 115-ért meglevő előfizura. Az érdekelne, hogy függetlenül vagy telenorosan adják a készüléket? Anno a t-mobilnál a Desire HD-m is függetlenül kaptam.

Kicsit bosszant hogy nem lehet bővíteni a memóriát, meg hogy az 1080p-s videó nem 30fps, továbbá nem Gorilla Glass az üveg, de ezt leszámítva nagyon klassz vétel.

(#367) TheDragon007 válasza Tomeewap (#366) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A gorilla glass miatt ne főjön a fejed. A kolléga s2jén az van mégis pár nap alatt keletkezett rajta 3 látható karc.
Ez idő alatt a nexusom hibátlan maradt - a kulcs a kijelzővédő fólia.
Az már csak a maszatolás elkerülése végett is megéri.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#368) rol33 válasza Tomeewap (#366) üzenetére


rol33
aktív tag

A HD-m még én is függetlenül kaptam, viszont a Nexust már lockolta a Telenor.

®

(#369) zack válasza Tomeewap (#366) üzenetére


zack
nagyúr

Pont ezek miatt nem vettem meg én se, pedig hangyányin múlott egy gyári független 2 hetes példány megvétele. Nem bővíthető, jelenleg csak 16Gb méretben elérhető, és a gyenge multimédiás képességek miatt nem érzem hogy ez a teló jelenleg a csúcson trónolna. A kijelző felbontása egyedi és jelenleg a legjobb (egyelőre), de ez önmagában véve szerintem kevéske ennyi pénzért. :U
Azon felül szoftveresen is elég sok a gond vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#370) zack


zack
nagyúr

Kellene valami olyan progi, amit ki tudok rakni widgetnek, és 1 gombnyomásra fel tudok szabadítani memóriát, tehát a futó progikat bezárja. Meg jó lenne olyan akksi progi, ami töltés közben jelzi százalékosan hol tart a töltöttség.
Azért kérdezlek titeket, mert ha lehet rögtön olyannal kezdenék, ami már bevált, használható és szép is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#371) rol33 válasza zack (#369) üzenetére


rol33
aktív tag

Érdekes amiket írsz, annak ellenére, hogy s2-d van.Nekem előtte Desire HD-m volt és igencsak gondban volt a HD videókkal, míg azt mondhatom a Nexusnak meg sem kottyan.
A szoftveres gondokat sem értem honnan vetted, mivel én még csak hasonlót sem tapasztaltam.

®

(#372) TheDragon007 válasza rol33 (#371) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A fullhd videók nálam is mennek.
Szoftveres probléma volt a rendszeres fagyás, de a 4.0.2vel teljesen megszűnt.
Viszont a stream rádiók még mindig leállnak ha készenlétibe teszem a kijelzőt. Gondolom ilyenkor lekapcsol a Wi-Fi, pedig be van állítva hogy idle alatt is menjen.
Olvastam még multitouch és accelerometer bugról is játékok alatt, de az inkább kompatibilitási probléma az adott szoftvereknél.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#373) Overcome85


Overcome85
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,h az újabb frissítésekkel ill javító csomagokkal jobb lett e a helyzet kamera fronton?
Nagyon bejön a telefon formailag,méretre éppen hogy jó de a kamera nekem elég fontos lenne és az első tesztekben nem szerepelt vmi fényesen.

Előre is kösz

(#374) TheDragon007 válasza Overcome85 (#373) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ahova ez nem elég oda más telefon is kevés, bár az n8 képei jobbak.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#375) Tomeewap válasza rol33 (#371) üzenetére


Tomeewap
tag

A Galaxy Nexus Full HD videófelvétele most akkor valóban 23 fps, vagy ez még csak kiforratlanság? Mert ha már tudja az 1080p-t, akkor tudja a 30fps-t is. Remélem nem a Galaxy S2 életben tartása miatt tettek így...

(#376) TheDragon007 válasza Tomeewap (#375) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az MX videólejátszó szerint 24fps a gnexszel felvett 1080p videóm.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#377) Tomeewap


Tomeewap
tag

Mától nőtt a Galaxy Nexus felhasználók száma, mert is beújítottam egyre. Nem rossz teló, de még nagyon nem mélyedtem bele. Azt szeretném elsőként kérdezni, hogy a Telenornál lehet legálisan függetleníteni?

[ Szerkesztve ]

(#378) stilo18 válasza Tomeewap (#377) üzenetére


stilo18
addikt

"Nem rossz teló" Hát nem...:D Gratulálok hozzá!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#379) Edge


Edge
veterán

Lehet hülye kérdés bocs:

Ezen a telón nincs figyelmeztető led igaz? Honnan látni ha jött egy sms, ha készenlétben van a cucc?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#380) manokaki válasza Edge (#379) üzenetére


manokaki
őstag

de van rajta , az also részén középen !!!! Egy elég vagy led !!

Attila

(#381) Tomeewap válasza Edge (#379) üzenetére


Tomeewap
tag

De van rajta LED: a készülék alján a képernyő alatt középen (fehér színű).

[link]

(#382) TheDragon007 válasza Edge (#379) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Természetesen van, az alsó rész közepén, kis kör. Nagyon diszkréten villog (amit állítani is lehet), illetve programtól függően még a színe is változó, alap a fehér de van app aminek a figyelmeztetései sötétkék világítást adnak.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#383) Edge


Edge
veterán

Köszi az infót! :) Teljesen dezinformált voltam sry!!!

szerk: ejj ha lenne már 32gb-os tuti vennék azonnal egyet, jöhetne már...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#384) TheDragon007 válasza Edge (#383) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ez érdekes dolog amúgy, a rendszeren kívül van ugye 13,33GB hely a 16GBs verzióban. Van egy rakat felesleges appom meg játék meg videó felrakva mégis van 4GB üresen. :U
Videókból meg elég 720pseket is felrakni, a kijelző úgyse tud többet :DDD

Ha külső tárhelynek akarod használni a készüléket, a 32GB de még a 64 se fogja soká bírni, fektess inkább pénzt valami terás vinyókba :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#385) rol33 válasza Edge (#383) üzenetére


rol33
aktív tag

sokáig azért ne várj rá :)
[link]

®

(#386) Edge válasza rol33 (#385) üzenetére


Edge
veterán

Akkor nem fogok :) thx

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#387) Edge válasza TheDragon007 (#384) üzenetére


Edge
veterán

igaz végülis gazdálkodni bármekkora hellyel lehet... :-)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#388) TheDragon007 válasza Edge (#387) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azért hozzátenném hogy bicskanyitogatónak vélem a verizon exkluzivitását, ugye 32gb tárhely, picit jobb akksi.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#389) Tomeewap


Tomeewap
tag

Azt se szabad elfelejteni, hogy ez a készülék támogatja az USB OTG módot is, így egy pendrive is rácsatlakoztatható. Igaz, még nem probáltam, de hamarosan ki fogom, amint megjön a kábelem az Ebay-ről.

(#390) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Szerintetek, ha e között a masina és az SII között vacilálok, akkor melyiket érdemes választanom? Kicsit gondolkodtat hogy nem lehet bővíteni a memóriát, de 16 GB csak elég, meg a power VR akármi nem öregecske cucc? :)

Amúgy meg a kijelzője... hát igen, azért a 720p mégiscsak valami :)

Mit tudtok ajánlani?

Köszi

Üdv
Balázs

(#391) TheDragon007 válasza Meekrob (#390) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A kollégám esetét tudom felhozni nagy gyorsan: már egy jó ideje S2je volt és örült neki. Mikor először látta a nexust persze alapból az ömlött hogy jaj nem lehet bővíteni meg nem exynos a grafika, sőt még a fizikai gomb sincs ott alul középen... Mostanában viszont csak a nexus van nála, a fentebbi "hiányosságok" már szóba sem kerülnek :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#392) Edge


Edge
veterán

Ma vettem egyet eme remekbeszabott készülékből :)
Kegyetlenül tetszik eddig! :C :))

XDA-n lévő toolkitet használtátok már? sztem holnap kipróbálom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#393) TheDragon007 válasza Edge (#392) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Én még nem unlockoltam droidos telefont :B , szerinted mennyi az esélye a téglagyártásnak? Az új kittel gondolom nem lehet sok mindent elrontani...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#394) Edge válasza TheDragon007 (#393) üzenetére


Edge
veterán

Téglázni elég nehéz lehet, inkább művészet az :D ... Am. egész profi a cucc kb. next next finish a rootolás, ja már 5.3-as verziónál tart.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#395) Edge


Edge
veterán

atyaég mennyi custom rom van már a cucchoz :Y

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#396) rol33 válasza Edge (#392) üzenetére


rol33
aktív tag

én használtam és kb úgy is van ahogy leírtad "next next finish a rootolás" :D

®

(#397) Edge válasza rol33 (#396) üzenetére


Edge
veterán

hmhm, nos én így root-oltam, ugyanis a toolkitben csak olyan megoldás van hogy a bootloadert unlockolni kell én meg azt nem akartam, íme:
[link]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#398) DaviD202


DaviD202
aktív tag

Létezik olyan progi, ami egy a2dp-t támogató bluetooth autós fejegységen bemondja a hívó nevét?

(#399) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Tudnátok esetleg röviden valamit mesélni a készülékről? Mert továbbra is SGSII és Nexus között ingadozik az álláspontom (múltkor valami miatt az SGSII felé fordult a döntésem, de másnapra elfelejtettem pontosan mi volt az :) ).

Érdekelne maga a kijelző, SGSII-höz képest szebb-e? Ahogy láttam, a 3 gomb miatt a hasznos terület nem igazán nagyobb, de nyilván a felbontás más.

Ami nagyon érdekelne még: akksi. Mennyit bír (olvastam nagyon rossz dolgokat is róla, hogy 1-1 napot se bír ki teljesen.

Kies-t támogatja? Nem nagyon akarom a névjegyeimet egyesével átvinni, ha lecserélem a telefonom :P

Meg minden érdekel ami még eszetekbe jut a telefonról, és érdekesnek találjátok. Mi tetszik/mi nem tetszik benne? Mit hiányoltok esetleg?

Előre is köszönöm

Üdv
Balázs

(#400) TheDragon007 válasza Meekrob (#399) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nyilván az üzemidő a használat függvényében változik, de hogy a környezet sgs2-i sem bírják tovább az tuti.
A kijelző nagyobb felbontása sokat tesz.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.