Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Valaki87 válasza hito (#600) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nem basszus :)

Az a baj,hogy ugyanilyen telefon perverz vagyok mint te :DDD
Nem hiába látlak minden fórumban,mindig cserélem én is..de remélem,hogy most ez megállít egy kicsit ebben mert már sok pénz elment erre a "hobbi"-ra :))

(#602) hito válasza Valaki87 (#601) üzenetére


hito
nagyúr

Én is szeretnék most egy kis nyugit ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#603) Valaki87 válasza hito (#602) üzenetére


Valaki87
senior tag

egyetértek veled :)

szerinted most ki kell sütni az aksit vagy nem ? mert merítem direkt és 19%-nál van nem tudom ha felteszem majd akkor reggelig hagyjam ?

(#604) hito válasza Valaki87 (#603) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon rég nem foglalkozok ilyenekkel és egy eszközömmel sem volt baj :N

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#605) KTTech válasza Valaki87 (#603) üzenetére


KTTech
veterán

Csak ha csökkenteni akarod az akkumulátor élettartamát, akkor nullázd (a kisütés ugye kikapcsolásig merítést jelentett, majd bekapcsolást és ismét lemerítést töltés nélkül, aztán töltést és ezt ciklusban). A hosszú töltés viszont jót tesz neki.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#606) Valaki87 válasza KTTech (#605) üzenetére


Valaki87
senior tag

hát most feltöltött 100%-ra ,,, akkor leveszem...

[ Szerkesztve ]

(#607) novinyul válasza Valaki87 (#606) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor kezdődhet a belakás :) Utána pedig jöhet a fényképezés ezerrel :D Ja és az akkut semmikép sem szabad kisütni,feltöltöd és használod.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#608) Valaki87 válasza novinyul (#607) üzenetére


Valaki87
senior tag

így tettem :)
Elég zsír a teló, mennyi idő míg beáll az akku kb ?
Amúgy nagyon meglepő, mert tényleg nem kicsi telefon de tök kényelmesen és biztonságosan lehet fogni, illetve farmer zsebben is simán elfér, nem úgy mint az elődje...

Sony Z3 compact se volt rossz amúgy, de nem tudom annyira nem fogott meg amennyivel többet kellett volna pengetni... a Z1 compact meg 20ft-ért tökéletes lett volna, de 4.3 kijelző már bizony pici :))

[ Szerkesztve ]

(#609) novinyul válasza Valaki87 (#608) üzenetére


novinyul
veterán

Kb. 1-2 hét mire beáll az akku.Méretre meg csak a vastagságát kell megszokni.Viszont a gyári tokot nagyon ajánlom hozzá!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#610) Valaki87 válasza novinyul (#609) üzenetére


Valaki87
senior tag

Mért ? Nem vagyok nagy tokos, se fóliás soha egy telón nem használtam tokot,és mindig újszerű állapotban adom el a telefonjaimat... :)
A fóliát talán még feldobatom

(#611) Valaki87


Valaki87
senior tag

2-ik töltés után most még így alakul az akku-m.

[ Szerkesztve ]

(#612) KTTech válasza Valaki87 (#611) üzenetére


KTTech
veterán

Szerintem teljesen korrekt :) előreláthatóan több, mint 4 óra SoT ennyi hívás mellett, szerintem jónak mondható.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#613) Valaki87 válasza KTTech (#612) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igen, szerintem sem lesz rossz, igaz 2g-n van mindig.
Viszont éjjel wifi-mobilnet off és 90ről 81% lement alvó módban,az annyira nem szimpatikus.

(#614) KTTech válasza Valaki87 (#613) üzenetére


KTTech
veterán

Jellemzően ez valamilyen program miatt van, ami próbál szinkronizálni. Nálam pl. az Evernote ART alatt képes volt 1 óra alatt 30%-ot enni net nélkül... de néha a Viberre és a FB-re is rájön az ötperc, illetve a böngészőszinkronizáció is szeret beakadni.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#615) hito


hito
nagyúr

Két dolog idegesít a K Zoom-mal kapcsolatban, de nagyon:

1.: kint van már majdnem fél éve és még sehol egy javítás, update

2.: hívások után a proximity szenzor cseszik működni normálisan. Elemelem a fülem mellől és nem tudom letenni. Akkor tér magához a kijelző, ha a másik oldalon bontották a vonalat.

:(((

Találkozott már valaki ezzel az idegesítő hibával?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#616) 2ofthem válasza hito (#615) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Sajnos igen, mindkettővel :D

(#617) Valaki87 válasza hito (#615) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nekem teljesen jól működik a sensor, ahogy elveszem egyből le is tudom rakni...
A késleltetés a legrövidebbre van állítva nálad ? mert nekem 0,5 mp és mondom teljesen oké...
S4 Zoom-nál volt ilyen nekem is.

Én inkább az akku-tól félek,hogy milyen lesz. Adok neki egy kis időt álljon be rendesen,de ha nem lesz megfelelő a számomra akkor elengedem a kezét.. De remélem ez nem következik be :)

[ Szerkesztve ]

(#618) kakuk100 válasza hito (#615) üzenetére


kakuk100
őstag

Ha nem javul meg, akkor megpróbálhatod a unknown XXU1BNF5 romot. Hátha azzal nem csinál ilyeneket.

Original01 : Szerintem az akksi jó lesz. 1-2 hét maximum, de neked fontosabb az akksi mint a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#619) Valaki87 válasza kakuk100 (#618) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igen fontosabb, mit érek egy telefonnal ha lemerül 2,5 órás képernyő idő után :U

(#620) kakuk100 válasza Valaki87 (#619) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem olyan nincs is. A K Zoom el fog menni 2-3 napig ha nem gyötröd túl sokat.

(#621) hito válasza 2ofthem (#616) üzenetére


hito
nagyúr

Nem jó jel :N

Original01: hol lehet beállítani a késleltetést? Egyébként az akksi témát tényleg túlspirázod egy picit ;)

kakuk100: most már tényleg ki kéne próbálni. Csak annyira lusta vagyok megint belakni :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#622) kakuk100 válasza hito (#621) üzenetére


kakuk100
őstag

Csinálj egy mentést az appokról a kártyára én My Backup-al szoktam, vagy ha van recovery-d akkor oda a backup-ba. Én nem a BNI2 mondom mert azt nekem nem sikerül feltenni hanem az előzőt.Ez a mi romunk után jött ki. Nekem már volt fent és jó.Ott van mellette a Kies ikon is.Talán megszűnik tőle a hibád.

[ Szerkesztve ]

(#623) hito válasza kakuk100 (#622) üzenetére


hito
nagyúr

Ja, értem, köszi! :) Kamera szoftver verzió maradt ugyanaz? :D

Egyébként a BNI2-ből két féle is van fenn. Másikat próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#624) kakuk100 válasza hito (#623) üzenetére


kakuk100
őstag

Az egyik az Osztrák a másik a Portugál. Mind a kettőt próbáltam, de egyiket se tudtam feltenni.Faled!

Igen a BNF5 be is ugyan az a Kamera szoftver, de a hiba talán megszűnik meg ki tudja hátha neked jobban tetszik.Nincs két teljesen egyforma telcsi állítólag.A miénk és e között a szoftver között 3 hét van kiadásilag.

(#625) hito válasza kakuk100 (#624) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor értelme se lenne megpróbálni a portugált, hiszen más felmegy nálad, akkor nem a sz.géppel lesz a gond.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#626) hito válasza kakuk100 (#624) üzenetére


hito
nagyúr

Tudok root nélkül olyan backupot csinálni, ami a híváslistát és az üzeneteket menti?

Egyébként amikor failed-et írt ki a portugál rom felrakását követően, akkor az előző rommal működött újraszoftverezés nélkül, vagy fel kellett tenni egy másikat odinnel?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#627) Valaki87 válasza hito (#621) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nem spirázom túl, csak hozzászoktam az előző telefonnál a nagyon jó üzemidőhöz :)

Beállítások --> Kisegítő lehetőségek --> Kézügyesség és műveletek --> Érintés és tartás késleltetése

Ez a vége a mai napnak, most már etetem :))

Ja és a hívás az 2,5 óra volt benne..

[ Szerkesztve ]

(#628) kakuk100 válasza hito (#626) üzenetére


kakuk100
őstag

Root nélkül sajnos nem. Nem működött. A Portugált legalább 5x próbáltam, de mindig piros Faled lett. Wipe után visszatettem a XEH Romot.

[ Szerkesztve ]

(#629) hito válasza kakuk100 (#628) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát nem működött az előző szoftver újraromolás nélkül. Kár.

Original01: köszi!

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#630) Valaki87 válasza hito (#629) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nincs mit, mennyin volt alapból ? Én már nem emlékszem az enyémre,de a 0,5mp a legrövidebb ami állítható és így nekem az égvilágon semmi gondom vele... ahogy elveszem a fülem már rakhatom is le :)

(#631) kakuk100 válasza hito (#629) üzenetére


kakuk100
őstag

Faled után nem lehet semmit se csinálni még kikapcsolni se. Akksi ki majd Jigg-el download-ba tenni és újra Odin-al fel egy másik romot.

(#632) hito válasza kakuk100 (#631) üzenetére


hito
nagyúr

Jigg-gel? :Y Na szó sem lehet róla, hogy megpróbálom feltenni, nincs ilyen eszközöm. Előbb is szólhattál volna, majdnem megpróbáltam :P :D

Original01: 0.5mp és sajnos azon van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#633) Valaki87 válasza hito (#632) üzenetére


Valaki87
senior tag

Akkor sajnos passzolom, mennyit kell várnod mikor elveszed a füledtől ?

(#634) kakuk100 válasza hito (#632) üzenetére


kakuk100
őstag

Már írtam régebben is, hogy nem tudtam feltenni mindig Faled et írt ki,de a BNF5 az jó, azzal semmi gond. Ha androidod van nem árt egy Jig a háznál. Sokat segíthet.

(#635) Valaki87


Valaki87
senior tag

nem akarok f*szságot kérdezni de regeltem a samu honlapján a készüléket, ilyenkor már él az assistance garancia ?

így néz ki most :

(#636) Valaki87 válasza Valaki87 (#635) üzenetére


Valaki87
senior tag

Most jott meg az Email hogy gratulalnak sikerult a regisztracio 12 honap teljes koru :)
Zsir-karaj!

(#637) kakuk100 válasza Valaki87 (#636) üzenetére


kakuk100
őstag

Én úgy tudom, hogy a + 2 hónap garancia már megszűnt. A teljes garancia 1 év és a második év az már nem teljes garancia, de jobb megkérdezni a Samsungtól az a biztos. Van ingyenesen hívható szám és ott mindenre tudnak válaszolni.

(#638) novinyul válasza kakuk100 (#637) üzenetére


novinyul
veterán

Sajna már megszűnt a +2 hónap. :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#639) hito válasza novinyul (#638) üzenetére


hito
nagyúr

Engem inkább az a második éves nem teljeskörű garancia aggaszt. Ez mit jelent? Mi az, hogy nem teljeskörű. Remélem csak ilyenek, hogy pl. akksira akkor már nincs.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#640) novinyul válasza novinyul (#638) üzenetére


novinyul
veterán

Az eddig sem volt(akku,tartozékok)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#641) hito válasza novinyul (#640) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát azokra csak 1év gari van, ennyit jelent ez a korlátozott jótállás dolog?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#642) novinyul válasza hito (#641) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg igen.De már hallottam olyat is hogy csak 1 év garancia lesz a samukra.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#643) Valaki87 válasza novinyul (#642) üzenetére


Valaki87
senior tag

Akkor miért küldték az email- t?

(#644) kakuk100 válasza Valaki87 (#643) üzenetére


kakuk100
őstag

Megszokásból! :W

(#645) Valaki87 válasza kakuk100 (#644) üzenetére


Valaki87
senior tag

Az úgy tök jó... :))

Hardveresen az S5 vagy az Alpha sokkal erősebb ?

(#646) hito válasza Valaki87 (#645) üzenetére


hito
nagyúr

"Hardveresen az S5 vagy az Alpha sokkal erősebb ?"

Őőő, nem mindegy? :) Mire használnád valósan a hétköznapokban azt a 10% többletteljesítményt a Zoom-hoz képest, ha nem vagyok túl indiszkrét? ;] De a válasz nem is érdekes, ha már felmerült ez a kérdés, onnan gondolom (illetve saját tapasztalatból mondom) nincs megállás, úgyis cserélni fogod. Sajnos elhitették a gyártók, hogy ilyen különbségek miatt van értelme lecserélni a készüléket. Kimosták az agyunkat :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#647) Valaki87 válasza hito (#646) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nem dehogy,szimplán kérdeztem csak.
Az alpha nem játszana a játék telefon feeling miatt, talán talán az S5 de maximum az is csak a Ip67 miatt, ma reggel elő se mertem venni a telefont az esőben,és akkor volt egy kósza gondolatom,hogy de jó lenne egy IP67-es buli :)
De ez csak felmerült,egyenlőre semmi komoly szándék... szimplán kíváncsi vagyok,hogy mit mondasz/mondtok ... amúgy meg ez a sensor dolog nálad, szerintem egy sima újraindítást csinálj és nézd meg utána,hogy milyen....

(#648) novinyul válasza Valaki87 (#645) üzenetére


novinyul
veterán

Az alpha nyolcmagos, big.LITTLE architektúrájú Exynos 5 Octa 5430 a Samsung első 20 nanométeres csíkszélességgel készült rendszerchipje, amely négy 1,8 gigaherzen pörgő A15, valamint négy 1,3 gigahertzes A7 magot kapott, amelyek a HMP-nek köszönhetően tetszőleges kombinációban vagy akár egyszerre is képesek működni. A 20 nanométeres gyártástechnológiától alacsonyabb fogyasztást és hőtermelést várunk. A grafikus feladatokat a Mali-T628MP6 végzi, ugyanaz a gyorsító, amely a QHD-s Galaxy Tab S készülékeket is hajtja, úgyhogy izomkötegből jut bőven a 3D-s feladatok számára.Ez egy kicsit jobb mint a snapi 801,de nem sokkal.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#649) novinyul válasza hito (#646) üzenetére


novinyul
veterán

A szenzor nálam is hibátlan.Cseréltesd gariba,kapsz egy új kijezőt :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#650) hito válasza Valaki87 (#647) üzenetére


hito
nagyúr

Egyébként én egyértelműen az S5-öt ajánlanám. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.