Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kakuk100 válasza Duree (#200) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerinted van tökéletes? Melyik az?

(#202) Duree válasza kakuk100 (#201) üzenetére


Duree
veterán

Az a helyzet,hogy nincs,mert mindíg kell valami kompromisszumot kötni.

duree54

(#203) beji


beji
tag

Arra lennék kíváncsi,hogy por ellen sikerült-e megoldást találni.Ha ennek az optikája is porosodik akkor tuti nem veszek! :Y

(#204) kakuk100 válasza beji (#203) üzenetére


kakuk100
őstag

Azt még nem lehet tudni.Reméljük megoldották, de az S4 Zoom-nál se porosodik mindegyik ezért gondolom gyártási hiba lehet. :F

(#205) legiaap


legiaap
nagyúr

Phonearena teszt

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#206) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Nincs még köztünk K Zoom tulaj továbbra sem?

(#207) szecska24 válasza 2ofthem (#206) üzenetére


szecska24
tag

De, én az vagyok.

(#208) 2ofthem válasza szecska24 (#207) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Pár képet közzé tennél amit készítettél vele? :) :R

Én szerdán veszem ha minden jól megy

[ Szerkesztve ]

(#209) kakuk100 válasza szecska24 (#207) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Kérlek írjál róla vélemény! Olvastam a teszteket, de nem írnak egyöntetű véleményt. Nekem nagyon tetszik a telcsi.Köszi előre is. :DD

(#210) Quasi_modo válasza szecska24 (#207) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Képek ?

valami

(#211) noicenoice válasza Quasi_modo (#210) üzenetére


noicenoice
tag

Sziasztok! Láttam, képeket hiányoltok, gyorsan lőttem párat. Van egy sima kép, meg egy ugyanabból a szögből egy másik csak 10-szeres zoommal, egy beltéri vaku nélkül és egy vakuval, ezek autó módban készültek és a legyes kép az makróval. https://drive.google.com/folder/d/0B5XAQDDGlmK4U1NuckF6X21JVFE/edit

(#212) hito válasza noicenoice (#211) üzenetére


hito
nagyúr

Az első valami elképesztően rossz. A bal szélén élességről nem nagyon beszélhetünk. Ugyanez mutatkozik a második 10x zoommal készült képen. Ezen kívül nem is olyan mintha mosna a szoftver, hanem mintha maszatolna. Kicsit Z1-es ebből a szempontból.

Ha erről a két képről kéne megítélnem a tudását, akkor azt mondanám, hogy ez visszalépés az elődhöz képest.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#213) 2ofthem válasza hito (#212) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Kicsit homályosak a szélek valóban, nem is értem, mert amit én kipróbáltam Mediaban múlt héten egyáltalán nem mosta el a képeket amiket készítettem vele.

(#214) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok most lettem tulaja egy ilyen szép telefonnak.
Csak most tesztelgetem,próbálgatom,eddig nagyon bejön.

:C :C :DD :DD

NAGYPAPA

(#215) Quasi_modo válasza noicenoice (#211) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem nem olyan rosszak ezek. De még mindig azt várom, hogy valami túllépi a 808-at.
Tolhatnál valami tájképet.
Ja és próbálj valami kézi beállítást. Van rá esély, hogy úgy jobb képek születnek.

(#214) Indian74 Te is tehetnél képeket.

valami

(#216) kakuk100 válasza Indian74 (#214) üzenetére


kakuk100
őstag

Gratula!!!
Használd egészséggel! :C

(#217) Indian74 válasza Quasi_modo (#215) üzenetére


Indian74
senior tag

Jó rendben teszek fel képeket ha lesz rá idöm

:R :R :R

NAGYPAPA

(#218) Indian74 válasza kakuk100 (#216) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm
:C :R

NAGYPAPA

(#219) kakuk100 válasza noicenoice (#211) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem se rosszak. Ahhoz képest, hogy most ismerkedsz csak a géppel. Különben is egyéni, hogy kinek tetszik kinek nem. Hidd el senki se rendelkezik zsűriző igazolvánnyal. Nekem főleg a biciklis képek tetszenek.
Ki kell próbálni a beállításokat és rá jössz majd, hogy melyik a legjobb.

(#220) hue2000


hue2000
tag

ez sokkal jobban néz ki mint az s4 zoom azt tényleg prototipus volt ez az igazi

Az élet mindig drága

(#221) kakuk100 válasza hue2000 (#220) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem is jobban néz ki, de én az S4 zoom-ot is szeretem és hamar meg lehet szokni a formáját. Jól meg lehet markolni :K

(#222) boudy1203


boudy1203
újonc

Sziasztok!

Egy ilyen telefont szeretnék venni a közeljövőben, ha minden igaz, és érdekelnének a személyes tapasztalatok a telefonnal kapcsolatban. Nem találtam videót/leírást arról, hogy komolyabb játékokat mennyire bír el? Nem mintha sokat játszatnék telefonon, pusztán a teljesítménye miatt érdekelne, mert 3-4 évre szeretném megtartani, és nem tudom, mennyire avulna el. Jelenleg egy Samsung Galaxy S-em van (a legelső), 5. évét tölti, már nagyon öreg, így hát nagyon lelassult.

A tesztek alapján nagyon tetszik a telefon, bejön az alkata (a régi Nokia 3650-emre emlékeztet :D ), igazából mindent tud, amire nekem kell. Nekem nagyon bejön ez a hibrid téma, mivel sosem volt fényképezőm, utálok sok dolgot külön-külön cipelni, szeretem ha zenelejátszó/fényképező/böngésző/telefon le van tudva egy masinában.

Samsung Galaxy K Zoom és Sony Xperia Z1 Compact közül szeretném választani azt a készüléket, amely az elkövetkezendő években mindennapjaim partnere lesz, ezért szeretnék jól dönteni. A Z1 Compact nyilván nagyobb teljesítményű, de nem hiszem hogy ki tudnám használni azt a teljesítményt, és a K Zoom fényképezője sokkal jobb, annak nagyobb hasznát venném a mindennapokban (szeretek fényképezni telefonnal).

Előre is köszi a válaszokat!

(#223) 2ofthem válasza boudy1203 (#222) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Üdv!

itt egy gaming review a telóról.

Sajnos személyes tapasztolatokkal még nem igazán szolgálhatok, talán holnaptól :)
Media Marktban sikerült kipróbálnom előző héten, gond nélkül ment rajta minden új játék, és nem sikerült megakasztani a telefont sehol.

(#224) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem olyan rossz ez a K Zoom. Lessétek meg ezeket: [link]
Simán hozza az elit nokiák szintjét.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#225) kakuk100 válasza legiaap (#224) üzenetére


kakuk100
őstag

Igazad van! Szinte nem látok semmi különbséget. Igaz, én csak amatőr vagyok. :K

(#226) Quasi_modo válasza legiaap (#224) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen, erősen közelíti. Legalább legközelebb nem csak a WP-s oldalról választhatok.

valami

(#227) Indian74


Indian74
senior tag

[link]

Összeválogattam pár fotót,sajna nem a legjobbak,nem vagyok profi fotós,de szerintem elég jók lettek,de többet vártam tőle,bár amire kelleni fog tökéletesen elég.

NAGYPAPA

(#228) Quasi_modo válasza Indian74 (#227) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Most csináld úgy, hogy látható legyen.

valami

(#229) legiaap válasza Quasi_modo (#228) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg inkább direktlinket dobjon a képekről.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#230) Indian74 válasza Quasi_modo (#228) üzenetére


Indian74
senior tag

Nem látszik??Akkor béna vagyok,de majd ha kis idöm lesz feldobom még egyszer ide.
:W :W :Y

NAGYPAPA

(#231) Indian74


Indian74
senior tag

Szeretnék felrakni ide képeket,de nem tudok,azt hogy lehet hogy mindenki más is láthassa???
Valami megoldás???
Előre is köszönöm.

:R :R :R

Üdv

NAGYPAPA

(#232) rizso válasza Indian74 (#231) üzenetére


rizso
addikt

Ez kell neked :) Tudsz egész albumot is linkelni, de ha csak egy-egy képet akarsz, azt is megteheted, szinkronizálja a különböző eszközön lévő tartalmaidat is (pl. ha telóról töltöd fel a képet, akkor azt a gépedre is szinkronizálja).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#233) Indian74 válasza rizso (#232) üzenetére


Indian74
senior tag

OOO nagyon szépen köszönöm.

:R :R :R

NAGYPAPA

(#234) Indian74 válasza rizso (#232) üzenetére


Indian74
senior tag

Úgy szeretném hogy albumba rakom,vagy ha csak képeket rakok ki az is jó csak mindenki láthassa,csak sajna a angol nyelv tudásom kicsit gyenge,ha lehetne segítséget kérhetek???!!
Ja regisztrálva vagyok oda,ha az segítség.
Köszi
:C :R

NAGYPAPA

(#235) rizso válasza Indian74 (#234) üzenetére


rizso
addikt

Én így csinálom:
- ha direkt linket akarok egy képről, akkor a "public" mappába teszem, ott jobb klikk, majd "copy public link"
- ha egész albumot akarok megosztani, akkor "photos" mappa, és azon belül csinálok tetszőleges mappákat, mapp jobb klikk, "share dropbox link" (természetesen magán a mappán belül is tudsz 1-1 képet linkelni, csak akkor nem direkt, teljes méretű képet linkelsz)

Itt pedig kiválasztod a "Link" gombot az "Off topic" és a "Kép" között, és ott beilleszted a kívánt kép/album linkjét - ha akarsz nevet is adsz neki, beillesztheted szövegkörnyezetbe is :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#236) Indian74 válasza rizso (#235) üzenetére


Indian74
senior tag

Nagyon köszönöm segítségedet :R :R :R
Ide szeretnék feltenni,megosztani egy pár fotót (Pl drpbox) hogy milyen is ez a masina fényképezője.

:DD :DD :C :C

NAGYPAPA

(#237) legiaap


legiaap
nagyúr

GSM Arena teszt

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#238) Quasi_modo válasza legiaap (#237) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem rossz ez.
A tulajok tolhatják a képeket a mobilfotós topikba.

valami

(#239) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Jó drága :O

(#240) kakuk100 válasza gyuri2008 (#239) üzenetére


kakuk100
őstag

Az S4 Zoom is így kezdte, meg minden új telefon.. Majd lejjebb megy pár hónap múlva. :K

(#241) boudy1203


boudy1203
újonc

Lassan egy hete vagyok K Zoom tulajdonos, és nekem nagyon tetszik ez a telefon! Remélem jó pár évig bírni fogja a szolgálatot :D

(#242) legiaap


legiaap
nagyúr

battery test

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#243) kakuk100


kakuk100
őstag

Úgy látom a középmezőnybe végzett ami nem rossz. Használat közben még alakul és lehet jobb is a teljesítmény.
Nekem is nagyon tetszik a K Zoom, de majd még meglátom veszek e. :B

(#244) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Tegnap végre sikerült vásárolnom egyet, így nyaralás után egy nappal :DD

Idáig nagyon tetszik, Lumia 920-ról váltottam.
Kettő negatívummal találkoztam idáig, az egyik hogy zseblámpaként nem tudom használni (és videózás közben sem lehet így kapcsolni fényt), a másik sötétben elindítva a kamerát elég gyenge a kép a kijelzőn nézve (szemcsés vagy nem is tudom mihez hasonlítsam), így nehezebb képet készíteni, persze vaku villan és a kép tökéletes (jóval veri a 920 képét).

Maga a telefon meglepően gyors (idáig), egyenlőre érzetre gyorsabb is a Nokiánál ami kicsit meglep.
Akksijáról annyit tudnék mondani ami előttem látható a linkben, közepes - kamerázás erősen le tudja húzni.
Kijelző szerintem bőven jó, nem cserélném erősebbre az üzemidő rovására az biztos.
Samsung Gear és Gear Fit manager van.

Maga a zoom nagyon jó és hasznos szerintem, és tökéletesen működik. Aki legiaap fórumtárs által linkelt teszteket megnézni - Nokiákkal hasonlítva - az pontos képet kaphat.

Így egyenlőre ennyi fél nap tapasztalatai alapján.

(#245) legiaap válasza 2ofthem (#244) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na grat hozzá. Pár képet majd dobjál. Be a fotós topikba.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#246) 2ofthem válasza legiaap (#245) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Köszönöm! :R

Úgy lesz, csak elég nehéz témát találni így a tengerpart után :(

[ Szerkesztve ]

(#247) Indian74


Indian74
senior tag

Na szerintetek,ez milyen,12 nap után,most vettem észre,tök jó.
Szerintetek ez mi??

Nem érte se víz se eső se pára.

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#248) Indian74


Indian74
senior tag

Vagy még ez is,faja,de nagyon.
Vigyem vissza,ezt így javítják vagy ugrott a gari,mert én semmit nem csináltam vele.

NAGYPAPA

(#249) legiaap


legiaap
nagyúr

Tök olyan, mintha fólia lenne és alá ment volna a levegő.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#250) Indian74 válasza legiaap (#249) üzenetére


Indian74
senior tag

Nem nem sajna nincs fólia,még a Samsung szervizt is felhívtam,azt mondták nem tesznek fel rá fóliát alapból,de remélem van rajta,de úgy látom nincsen,csak ne legyen gáz vele mert akkor nagyon ideges leszek.

:W :W :W

NAGYPAPA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.