Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Akosh87 válasza Quasi_modo (#400) üzenetére


Akosh87
tag

Jogos. Akkor úgy mondom, hogy az én igényeimet maximálisan kielégíti az auto mód.

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#402) Akosh87


Akosh87
tag

Amiről még nem esett szó: Tudtok ajánlani valamilyen tokot a K Zoomhoz? Flippet nem szeretem

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#403) 2ofthem válasza Akosh87 (#402) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Én még nem találtam, állvány bemenetest keresek :)

(#404) rizso válasza Akosh87 (#402) üzenetére


rizso
addikt

Nagyon sok telómhoz használtam ilyet. Olcsó, jó az anyaghasználat, egész jól véd.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#405) Akosh87 válasza rizso (#404) üzenetére


Akosh87
tag

Most vettem meg 1500 ft-ért, de nem vagyok elragadtatva. A kameragombnál elfelejthetem vele a fókuszálást. Lehethogy majd kivágom. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#406) rizso válasza Akosh87 (#405) üzenetére


rizso
addikt

Nem mondom, hogy az S4 Zoomos verzión nem csorbul valamennyit a kameragomb használata, de simán tudok vele fókuszálni (persze más teló, meg tokból is lehet 1000 féle).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#407) tekoteko válasza rizso (#406) üzenetére


tekoteko
tag

S4 zoom-nak jobban érezhető a kamera gombja... zoom k-é fókuszáláshoz elég érzékeny...

ki kell vágni ott a francba.. oszt ennyi :)

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#408) hito


hito
nagyúr

Nektek is van ordas mosás a képek bal szélén? Nekem valami elképesztő ocsmány. Lehet beadom szervizbe, mert ez így elviselhetetlen.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#409) Akosh87 válasza hito (#408) üzenetére


Akosh87
tag

Nézd meg a ma feltöltött képeimet. Én nem látok semmilyen mosást

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#410) hito válasza Akosh87 (#409) üzenetére


hito
nagyúr

Néztem, ebből nem derül ki, mindegyik zoom-os. Zoom nélküli kéne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#411) Akosh87 válasza hito (#410) üzenetére


Akosh87
tag

[link]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#412) hito válasza Akosh87 (#411) üzenetére


hito
nagyúr

Pici mosás itt is van a bal szélen, de az enyém jóval durvább, majd linkelek képet. Most már ájulok be az ágyba :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#413) Akosh87 válasza hito (#412) üzenetére


Akosh87
tag

Dettó! Jó8

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#414) kakuk100 válasza Akosh87 (#402) üzenetére


kakuk100
őstag

Én meg pont Flip-est szeretnék lencsevédővel, de sehol nem találok még az Ebay-en sem. Talán a Samsung még nem hozta ki. Az S4 Zoom nál ez nagyon jól bevált. Jelenleg olyan régi bőrtokot használok amibe be lehet dugni az egész telefont, mivel ez mindenhol védi.
Szerintem ez fontos, mert ami csak hátul védi és szabadon hagyja a kijelzőt az nem igazán tok.

(#415) Akosh87 válasza kakuk100 (#414) üzenetére


Akosh87
tag

[Parancsolj]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#416) hito válasza Akosh87 (#415) üzenetére


hito
nagyúr

Ezen nincs lencsevédő :N

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#417) Akosh87 válasza Akosh87 (#415) üzenetére


Akosh87
tag

[Vagy ha az ilyet szereted...]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#418) Akosh87 válasza Akosh87 (#417) üzenetére


Akosh87
tag

Sokat akar a szarka, de menstruál a szarkalány! :)

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#419) kakuk100 válasza Akosh87 (#418) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi, ezeket én is láttam, de sehol nem látszik, hogy lenne hozzá kameravédő és nem is írják. Beszéltem az új Samsung bolttal a Westend-be, de még náluk sincs.

(#420) Akosh87 válasza kakuk100 (#419) üzenetére


Akosh87
tag

Szóval ma sem sikerült csodát tennem... :)

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#421) 2ofthem válasza Akosh87 (#420) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Hosszú még ez a nap :D

(#422) Akosh87 válasza 2ofthem (#421) üzenetére


Akosh87
tag

:D Az igaz, de a fele melóval telik... azzal csökkennek az esélyek!

[ Szerkesztve ]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#423) 2ofthem válasza Akosh87 (#422) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Kivéve ha pl tűzoltó, mentő, orvos, stb vagy :)

(#424) Akosh87 válasza 2ofthem (#423) üzenetére


Akosh87
tag

... de nem... Egy síma földi fuvarszervező! :)

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#425) 2ofthem válasza Akosh87 (#424) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Veszélyes anyagokat szállító autókkal? :C

(#426) Akosh87 válasza 2ofthem (#425) üzenetére


Akosh87
tag

Úgy vélem, kissé offtopic vizekre eveztünk... :) Egyébként nagyon ritkán, leginkább normál és mega ponyvás pótkocsis nyerges szerelvényekkel.

[ Szerkesztve ]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#427) kakuk100


kakuk100
őstag

Nem tudtok ajánlani egy üzenetrögzítő progit -t ami jól működik ezzel a telefonnal? Olyan kéne amire rámondom az üzenetet és azt játsza vissza a hívónak.
köszi

(#428) Indian74


Indian74
senior tag

Szerintetek rá lehet tenni másik gyártói romot,mert ez a XEH magyar rom valamiért nem a legjobb.

Elöre is megköszöném válaszotokat.

:R :Y

NAGYPAPA

(#429) hito válasza Indian74 (#428) üzenetére


hito
nagyúr

Persze hogy fel lehet tenni odinnal barmilyen mas romot, amit a keszulekedhez adtak ki. De nem el akarod, akartad adni a keszuleket? :) Megis megtartod?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#430) Indian74 válasza hito (#429) üzenetére


Indian74
senior tag

Hát megfogtál,mert tetszik is meg nem is,meg szeretek cserélgetni mást kipróbálni,de egyenlőre marad,tokot is vettem rá az se volt olcsó.
Meg sajna nem vagyok valami profi fotós,de próbálkozok,meg a Fotók, videók mobillal fórumba is benézegetek és nagyon jó képeket készítenek egyesek,én sehol nem vagyok,meg oda is feltöltenék képeket de nagyon nehezen megy,lenne mit felraknom,így hogy megszületett a kislányom,rengeteget fotózok :C
És nagyon köszönöm a gyors válaszodat :R

NAGYPAPA

(#431) stickrs


stickrs
senior tag

hello k zoom tulajok. Tudna nekem valaki lőni egy videót, ahol hangos zene szól? Kíváncsi vagyok mennyire torzít be, vagy milyen minőségű lesz a hang.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#432) 2ofthem válasza stickrs (#431) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Sajnos én nem járok ilyen helyen. Esetleg a rádiót tudnám felhangosítani ha az megfelel :)

(#433) stickrs válasza 2ofthem (#432) üzenetére


stickrs
senior tag

az is jó, csak jól tekerd fel a hangerőt :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#434) roxan


roxan
senior tag

kb egy hónapos a telefonom, és az optika tele van szösszel. pedig vigyázok rá, nem teszem le poros helyre és tokban van. rossz pont, mert amúgy elégedett vagyok vele.

(#435) Quasi_modo válasza roxan (#434) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor lehet örökölte az előd problémáját. Azt hittem ezen azért javítanak.

valami

(#436) 2ofthem válasza stickrs (#433) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Üdv!

Bocsánat, de csak ma tudtam meg csinálni, itt meg találod. Egy kicsit sem torzít, előben jobban torzított, elég hangosra fel tekertem :)

(#437) migabi24


migabi24
nagyúr

[link] csak mert a múltkor le lettem hülyézve

(#438) hito válasza migabi24 (#437) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon nem kéne egy képből végérvényes következtetéseket levonni. Főleg úgy, hogy 2perc alatt lőttem azt az 5képet mindenféle állítgatás nélkül. És többet se lőttem egyikből sem, tehát nem lett leválogatva.

Semmit nem bizonyítottál ezzel. Változatlanul állítom, hogy sokkal jobb kamerás mobil a K Zoom, sőt még csak nem is egy kategória. Ad-hoc helyzetben egy N8-cal is jobbat lehet lőni, mint egy 1020-szal ha úgy jön ki a lépés.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#439) 2ofthem válasza hito (#438) üzenetére


2ofthem
aktív tag

:K Nem egy kategória az tény.

Off: Mennyire jó hogy jön a HERE Samsungokra. Én nagyrészt HERE miatt választottam előzőnek Nokiát :)

(#440) Quasi_modo válasza hito (#438) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az utolsó mondatodra válaszolva, igazad van sajnos. Sőt nagyon sajnos.

valami

(#441) kakuk100 válasza migabi24 (#437) üzenetére


kakuk100
őstag

Egyáltalán nem lettél lehülyézve, csak nem értettünk egyet, ami nem baj. Most is egy elfogult véleményt linkeltél be.Tudom, hogy mindenki elfogult a saját telefonjával szemben. Ez valahol érthető,de azért még el lehet ismerni a K Zoom tudását is. Főleg akkor ha nem is próbáltad még ki saját magad. Nekem volt S4-em jól ismerem a fotós tudását. Nem rossz, de van jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#442) migabi24 válasza kakuk100 (#441) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak azért linkeltem, mert a múltkor egyedül voltam a véleményemmel, hiszek nektek ha azt mondjátok tud a gép, csak én mint laikus automatán fényképező, meglepődtem azon amit láttam, nem az S4-et akartam sztárolni félre ne értsd

(#443) kakuk100 válasza migabi24 (#442) üzenetére


kakuk100
őstag

Nézd meg ugyan abban a fórumban hito K Zoom-al készült képeit. Mi a véleményed róluk? Különben a K Zoom- al én is automatán fotózok. A legtöbb kép jól sikerül, de van ami nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#444) stickrs válasza 2ofthem (#436) üzenetére


stickrs
senior tag

köszi szépen a hangtesztet :) tetszik a teló, és nagyon gondolkodok h beszerzek egyet.. de majd csak egy hónap múlva, addig olvasgatom a véleményeket :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#445) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Telefonunknak ideje frissülni mert jön a konkurencia :)

(#446) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Üdv.
Tud a készülék 120FPS videót felvenni?
Ha igen akkor gondolom 720p-ben.
Nem tudom volt-e erről szó korábban...

(#447) roxan válasza toronyhaz (#446) üzenetére


roxan
senior tag

60fps-t tud, 1920x1080-on. Lejjebb sem tud többet a beállítás szerint.

(#448) toronyhaz válasza roxan (#447) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Köszi a választ.Szomorú vagyok...

(#449) stickrs


stickrs
senior tag

hello. Hogy álltok a porosodással? Mennyire vészes?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#450) roxan


roxan
senior tag

Az utóbbi pár napban olyat csinál a telefon, hogy egyszer csak kitolja az optikát. Teszi ezt pl akkor is, ha "alszik", és lefelé van fordítva, megemelve az egész telefont. Vagy amikor a kezemben van, de nem fut a kamera alkalmazás. Ilyenkor felélesztem, vagy elindítom a fotózást, behúzza, majd kitolja az optikát. Amikor kilépek a fotózásból, feldolgozási hibát jelez a gép.

Vmi app csinálhatja, vírus? Vagy mi a tököm ez? Semmi új nincs rajta az utóbbi időben.
Másnál ilyen hiba?

Na, mire leírtam, teljesen behülyült. Utána bekapcsoltam, mert meg akartam nézni a port az optikán, vki kérdezte. Elindítottam a kamerát, képernyő fekete, mintha "nem lenne leszedve az optika elől a sapka", az optikát meg ki-be húzogatja a telefon. Kezdek ideges lenni. Most restartnál tartok.

Restart után egyelőre ok.
De ha már a fotózásról lett szó: időnként eltűnik a képernyőről a vaku állapotát jelző ikon (be/ki/auto), pedig arra pöccintve lehet azonnal a vakut kapcsolni. Ilyenkor a menübe kell menni, és ott átállítani. Ezt nem tudom hogy lehet, hogy mindig aktív legyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.