Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Szenes20


Szenes20
csendes tag

Sziasztok! Keresem a forrást, de még nem találtam meg, az győzne meg, mert így csak fake: http://android-radar.net/upgrade-update-samsung-galaxy-k-zoom/
Szenes

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#1252) gti16v válasza koboldozat (#1249) üzenetére


gti16v
őstag

Ebay...optika ár plusz szereld magad opció

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1253) gti16v válasza gti16v (#1252) üzenetére


gti16v
őstag

S4 zoomnál 2x is csináltam.. .

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1254) KSparrow


KSparrow
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom egy telefon beszerzésén, mire figyeljek külön, amikor kipróbálom? A kamera porosodásán kívül van valami más típushiba?
Valamint van-e rá jó kamera app vagy custom, pl cyanogen mod?
Kitkat után volt rá frissítés?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1255) T0rnad0 válasza KSparrow (#1254) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én is gondolkodok rajta, hogy megint kellene venni egyet :DDD 808 mellett jól mutatna.
Ha jól emlékszem, a kamera porosodásán kívül nem volt nagyobb baja, de ha meghal az optika, vagy betöröd a kijelzőt, az nem lesz olcsó mulatság...

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1256) KSparrow válasza T0rnad0 (#1255) üzenetére


KSparrow
senior tag

Na találtam egyet, nem is volt drága, saját dobozos, fehér. A kerete repedt 1-2 helyen meg kopottas, de az nem zavar, a kamera jó, (2 porszem van rajta, volt N86-om rosszabb kamerával). És úgy volt, hogy T-s,de kiderült, hogy független :)
Majd kitapasztalom, mit is tud a kamera, aztán meglátjuk. A nem gyári ROM-mal van tapasztalatod?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1257) KSparrow válasza KSparrow (#1256) üzenetére


KSparrow
senior tag

;)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1258) T0rnad0 válasza KSparrow (#1257) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szép sorozat :D

Csak gyárival használtam. Szabad tudni mennyibe fájt?
Az optikai zoom mennyire hiányzik...

Z Fold 4

(#1259) KSparrow válasza T0rnad0 (#1258) üzenetére


KSparrow
senior tag

28,5k. És kaptam mellé egy bontatlan 8GB-os class 4-es kártyát.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1260) T0rnad0 válasza KSparrow (#1259) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az korrekt ár. Majd pár tesztképet rakj már fel :)

Z Fold 4

(#1261) koboldozat válasza KSparrow (#1257) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ezek meg az enyémek :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1262) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Elgondolkodtam, hogy veszek egy k zoom-ot vagy egy s4 zoom-ot. Hol lehet még beszerezni?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1263) T0rnad0 válasza vodrosjozsi (#1262) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak használtan tudod már, de nem túl gyakori.

Z Fold 4

(#1264) koboldozat


koboldozat
senior tag

Szervizelik még ezt a modelt ha bevinném ergy Samsung store-ba?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1265) Ba.G válasza hito (#1108) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Hú, de rég jártam erre. Én még a K Zoomot nyűvöm, végül is megelégedéssel (hála a korrekt szerviznek) egy átmeneti Lumia 950XL-es kaland után. (Annak valszeg jobb a kamerája amúgy.)

Amiért ide válaszolok: Azt olvastam vhol, nem tudom, igaz-e, h az android 5.0-tól képes csak raw-ba menteni. Talán emiatt nem tudja a K zoom ab ovo?

(#1266) kakuk100 válasza Ba.G (#1265) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Nekem is megvan még a K zoom. Talán nem is válok meg tőle. Egyszerűen megszerettem! :R

(#1267) Csarli85 válasza kakuk100 (#1266) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Szia. Van esetleg megoldás a raw mentésre? Vagy még mindig nincs ilyen rom?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#1268) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok,

Nemrég lett egy ilyen kütyüm, Huawei P9 Lite-ról váltottam.
KitKat ide vagy oda, eddig nem bántam meg. Kívülről karcmentes, az akksi kicsit rottyon. Net közben a zene tényleg ugrik időnként, viszont 4G gondom nincsen. :) Alapsáv verziója C115XXU1BNE4.

Kb. elolvastam az egész fórumot, de néhány dolog nem világos. IMUCA kameravédős tokot nem találtam. Magyar mobiltokos oldalak, jófogás, vatera, ebay, ali express oldalakon nincsen/vagy már nem rendelhető. Van esetleg egyéb tipp, hol keressem?

A kamera használatához volna néhány kérdésem:

1.: hol kapcsolható be az, hogy lezárt kijelzőnél hangerő le+kamera gombbal a kamera elinduljon? Eddig nem találtam meg.

2. a Shot & more módban a fénykép elkészülte után miért csak a "legjobb fénykép" mód aktív??? A legjobb arc, radír, dráma, pásztázó felv. módokat nem tudom választani még a Stúdióban sem.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1269) bmt50


bmt50
senior tag

Köszönöm a "válaszokat",
ez a topic sajnos halott.
Azok, akiknek anno volt 100+ K-juk erre a telefonra, gondolom már az aktuális flagship-ek fórumaiba írkálnak, használtan meg nem kellett az embereknek.
Pedig a középkategóriában a vásárlók még 2017-ban sem kaphattak ennél sokkal jobb készüléket.. 2GB ram, 6 mag 34ezres Antutuval, 4.8-as S.Amoled..
Menet közben cserélhető SD-kártyával, dedikált kamera gombbal.
A kamerákról ne is beszéljünk, amiket ezekbe a telefonokba raktak...
Huawei-től kezdve Samsung-on keresztül LG-n át a Xiaomi-ig van pár középkategóriás mobil a családban. Fasorban sincsenek kamera fronton..

Na mindegy. Hong kong-i rom Sammobile-ról fenn van az XDA-s v5 kernel módosítással.
A rendszer jobbára fluid, csak komolyabb programok akasztják némileg meg. Nincs szégyenkezni valója napjainkban sem!
A kameráról pedig annyit, hogy ha a kezdő rekesz értéket 3,1 helyett 2-re vagy 1,7-re tették volna, akkor mai napig nem rúgnának labdába a felső kategóriás mobilok 4 kamerával sem!!!

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1270) vendingo válasza bmt50 (#1269) üzenetére


vendingo
veterán

Anno 110 ezerért vettem, 1 hónapra rá el is adtam hatalmas buktával. Én nagyon nem szerettem. Nagyon gáz volt szoftveresen, samu meg alig foglalkozott vele, mert zsákutca volt a telefon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1271) bmt50 válasza vendingo (#1270) üzenetére


bmt50
senior tag

Az eladási adatok, valamint a 8GB tárhely. Ez volt a probléma.
A Note3 Neo-ban ugyanaz a hardware, mégis kiadták rá az 5.0-t, csak abban 16GB van.
Tiszteletben tartom a véleményed, de számomra ezek mellett a mai ultravékony mobilok mellett öröm a K zoom-ot használni. A P9 Lite-omat alig tudtam az asztalról felvenni, emellett vágták a készülék sarkai is a tenyeremet, fektetett használatban. Az meg külön tragédia, hogy kihagyták belőle a gyroscope-ot. (Off: a P20 Lite-ban sem lesz..).
Minden esetre köszönöm a hsz-od. :-)

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1272) vendingo válasza bmt50 (#1271) üzenetére


vendingo
veterán

Ha kapott volna rendes támogatást, akkor még jó is lehetett volna, de custom romok se voltak rá. A koncepció nagyon tetszett, méretével se volt gond, jó volt a fogása. Ami még nem tetszett, hogy a sarkokban hajlamos volt mosni a képet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1273) KSparrow válasza bmt50 (#1268) üzenetére


KSparrow
senior tag

Szia! Én azért nem írtam, mert nem tudok ezekre válaszolni. Pláne azért nem, mert én elsősorban gyűjteménybe vettem a telefont, lőttem vele párat, majd eltettem, és csak ritkán használom már. napi telefonom sose volt.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1274) bmt50 válasza vendingo (#1272) üzenetére


bmt50
senior tag

Több frissítés jó lett volna, illetve a C115L-es K zoomokra kiadhatták volna a Lollipop-ot. Abban ugyanis 16GB tárhely van. De az eladási adatok győztek.
A főzött romok hiánya is ez: kevés eladott készülék- kevés felh. tábor - nulla fejlesztő. Mondjuk a kamera alkalmazást biztos nem lett volna könnyű átportolni egy cyanogen/lineage-es romba. A széleken mosást meg ahogy olvastam csinálja a 1020 is..
Ettől függetlenül egyedi romok nélkül is tökéletes a rendszer.
KSparrow:
Egy bő 3 éves készülék fórumába nyilván nem pezsgő életet vár az ember, de hogy 1 hónap után se írjon senki, az meglepett..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1275) Ba.G válasza bmt50 (#1269) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Szia, én a mai napig ezt használom (egy rövid Lumiás kitérő után, bár most ez utóbbiról írok kvázitabletként :) ), persze lassacskán nagyon szűk lesz a RAMja stb., tehát foglalkoztat a váltás gondolata pont Huawei irányába.

Itt a topikon rég jártam, ráadásul nem is tudom a választ a kérdésekre. Sry! Kevés "extra" fotomódot használok: Prof., hdr, auto, man., panorama, sphere, macro, kb ez az én fontossági sorrendem. Nekem amúgy bekapcsol a kamera (aktív kijelző mellett) az expo gomb hosszú megnyomására, ami végül is csak <1 sec veszteség a billentyűkombináció mellett, a kihuzatos optika meg amúgy sem a villámkezű fotósoknak való. :)

A dedikált expo gomb nekem is nagyon hiányozna. :(

[ Szerkesztve ]

(#1276) Ba.G válasza bmt50 (#1271) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Ja, meg a fogása (vastagsága), cserélhető akku, csukópánt, ezek mind hiányoznának még. "Hatalmas" innováció mind, ami egykor az összes gyártónál megvolt, még licencdíj se kellene. Ehelyett majmolja az összes gyártó az Apple tévújtait, milliárdokat bukva a pereskedésen. :(

[ Szerkesztve ]

(#1277) bmt50


bmt50
senior tag

Szia,
Örülök a hsz-odnak.
A kikapcsolt kijelző állapotából nem tudtam kamerára kapcsolni a telefont, ezért kérdeztem itt meg. A hangerő fel és a kamera gombot EGYSZERRE kell lenyomni és nyomva tartani 3 másodpercig. Én nem így csináltam, ezért nem indult el nekem..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1278) bmt50 válasza Ba.G (#1275) üzenetére


bmt50
senior tag

A huawei-nek elég agresszív a ram kezelése sajnos. Így hiába van több RAM-od, nagyon hamar bezárja a háttérben futó programokat a rendszer. Így gyakran újra tölti a böngésző oldalait, vagy más egyéb appokat. És hiába állítod be az alkalmazás tulajdonságaiban, hogy fusson a háttérben, az EMUI akkor is bezárja idővel. Meg mi az, hogy az IGO kifagy, amikor elfordítod a kijelzőt csak azért, mert nincs a P9/P10Lite-okban gyroscope????? 2013-ban is volt már minden telefonban. Meg mekkora lapátok már?? Egy kézzel nem kényelmes használni.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1279) bmt50 válasza Ba.G (#1276) üzenetére


bmt50
senior tag

Igen, sok gyártó majmolja az apple újításait, de azért K zoom-ot is másolták már: a Moto Z telefonok Hasselblad kamera kiegészítője pl. az. És még gyengébb is: kisebb nagylátószög, rosszabb pixelméret-arány. A többi meg ugyanaz, 10x zoom xenon vaku és led segédfény.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1280) bmt50


bmt50
senior tag

Egyébiránt a Pro Suggest Market működik neked? Nálam május vége óta halott: minden fülön azt írja ki, hogy "A hálózat nem elérhető". Wifi, mobilnet be van kapcsolva..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1281) Ba.G válasza bmt50 (#1280) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Most nézem: Nem működik, "a hálózat nem elérhető". :( Úgy látszik, ezt is veszni hagyták, nem mintha annyira hiányozna - aktívan sosem használtam, legfeljebb kipróbáltam 1-2-t. Van 4 db "saját fil." (régies, citromsárga, gothic noir, élénk színek), ami vicces, mert én magam sosem hoztam ilyet létre, letölteni sem ilyeneket gondoltam volna fontosnak, hanem inkább a gyenge fény mellettieket.

A Motorolán elgondolkodtam egy kiárusítás alkalmával :), de a Hasselblad feltét többe lett volna, mint a telefon, és messze nincs olyan praktikus, mint a K Zoom egyben(!).

A Huaweiről most olvastam Halasi Zsolttól hasonlókat:
https://halasizsolt.hu/2018/08/01/huawei-p20-pro-harom-es-fel-honap-utan/[link]

[ Szerkesztve ]

(#1282) bmt50 válasza Ba.G (#1281) üzenetére


bmt50
senior tag

A Pro Suggest Market megszűnése azért szomorú, mert azt nemcsak a K zoom tulajok használhatták, hanem Galaxy Camera és Camera2 tulajok is..
Egy 200+ ezres Huawei-től többet vár az ember. A K zoom nem zárogatja be a háttérbe rakott programokat, mint a P9Lite tette. Pedig mindkettőben ugyannyi ram van.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1283) bmt50


bmt50
senior tag

A K zoom pont ott vérzik el, ahol nagyot dobhatna: gyenge fényviszonyok között.
Az 1/2,3-as szenzorméret mellé a 3.1-es kezdő rekeszérték nagyon sok! Persze, hogy pl. a MS 950 megveri: hiába kisebb a szenzor, 1.9-es rekesszel dolgozik.
Így aztán csak ezt teheted sötétben a K zoom-mal: az ISO-t letekered 100-ra, felbontást fel 20MPxl-re, a záridőt meg 1-2 másodpercre. Képstabilizátor kikapcs, és imádkozol hogy ne remegjen a kezed amíg a záridő tart..
Buliban így aztán komoly kihívás bemozdulásmentes fotókat lőni.. A hosszú záridő alatt mindenki megmozdul. Vagy vakuzol.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1284) bmt50 válasza bmt50 (#1283) üzenetére


bmt50
senior tag

Bocsi, ISO 800-at akartam írni, felette úgyis csak zajosodni fog.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1285) Ba.G válasza bmt50 (#1283) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Igen. Gondolom, egy létező kis fényképezőgépüket hekkelték bele a telefonba. Most mobilról meg nem mondom melyiket, de ugyanezzel a suenzorral, optikával, vakuval; talán még ma is létezik, bár pont azt a kategóriát nullázták le a mobilon zoom nélkül is.

(#1286) Ba.G válasza Ba.G (#1285) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Talán ez az, bár kicsit hosszabb a zoomja. Több hasonlónak meg csak 5x-ös,

(#1287) bmt50 válasza Ba.G (#1286) üzenetére


bmt50
senior tag

Hát, ha az általad belinkelt WB50F adaptációja lenne, akkor nagyot tarolt volna :))
Annak ugyanis BSI CMOS helyett CCD szenzora van. A CCD elvileg fényérzékenyebb, mert nincs a szenzor előtt Bayer színszűrő. A CMOS szenzorok önmagukban színvakok, de olcsóbb gyártani és kevésbé sérülékeny..

Te milyen rendszert használsz?
Nálam az utolsó hong kongi rom van fenn az XDA-s Timduru kernelével és az S5-ből átportolt több ablakos móddal kiegészítve..

Amúgy ha Timduru kernelét felrakod, kapásból témázható is lesz a Touchwiz. 25-30 téma van fenn hozzá az XDA-n.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1288) Ba.G válasza bmt50 (#1287) üzenetére


Ba.G
aktív tag

:U :) Akkor nem az. Az tény, hogy a komplett fényképező modult egyben cserélik "objektív porosodás" esetén is - lehet, hogy itt olvastam. :)
Az enyémet cserélték. Itt kell megjegyeznem, nagy piros pont a Samsung garis (garin túli) szerviznek: épp a "prémium" gari (2 év) lejárta előtt adtam be egy szervizponton, h nem ill. bizonytalanul tölt. Visszakaptam, hogy víz érte a készüléket, de a gari pont lejárt közben. Nagy nehezen sikerült a mo.-i gyári képviselethez eljutni egy szívhez szóló :) - de komolyan - e-mailben: állítom, hogy víz nem érte, ellenben van objektív porosodás, keret kopás problémám stb. is, mire visszaküldették a budaörsi szervizbe, kicseréltek mindent, alaplapot, kamerát, kijelzőt (! mert a keret ehhez tartozik) garanciában! De ennek is már 1,5 éve. Nagy-nagy respekt!

A gyári rom van rajta, nem kísérleteztem mással. Viszont a photos.google rendszerint "belakja" a tel memóriáját, pedig az SD-n van, meg persze a fotók is. Mégis, időnként gigányi helyet allokál :) a telefonból. :/ Erre nem tudom mi a korrekt megoldás, mert egyébként az app (meg a tárhely) felülműlhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#1289) bmt50 válasza Ba.G (#1288) üzenetére


bmt50
senior tag

Hát a leírtak tényleg meglepők.
Ez az első Samsungom, szerviztapasztalatom nincsen.
Én is magyar rom-mal kaptam, de mivel az utolsó Hong kongi rom csomó frissítést tartalmaz pl. a kamerához is, így felraktam. A garancia már lejárt, bukni valóm nem volt.
Aztán kicsit lassúnak éreztem időnként, és a témázhatóság is érdekelt, így felraktam Timduru kernelét. Így már gyorsabb lett.Bszta a csőrömet a 7-es nougat-ban bemutatott több ablakos mód, ami -láss csodát- már az S5-ben is volt.Így megkerestem a multiscreen mod-ot és rátettem.Persze kellett hozzá cwm-et is felrakni,de könnyen ment.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1290) bmt50 válasza Ba.G (#1288) üzenetére


bmt50
senior tag

Sajnos sok gyári Samsung alkalmazás frissítései, meg a google frissítései eléggé megeszik a K zoom belső tárhelyét. Ezek közül szinte nem enged semmit se áttenni az SD-re.
Ez kitkat kényelmetlen hibája, de szerencsére találtak már rá megoldást: rootolás+Xposed Installer+apk2SD. Xposed-ből telepíteni kell az OBBonSD és XternalSD-t az apk2SD telepítése után. Pár újraindítás, és már mindent lehet pakolni az SD-re.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1291) Ba.G válasza bmt50 (#1290) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Erre a szűk tárhelyre megoldás lehet az időnkénti factory reset? Arra gondolok, h akkor csak a legfrissebb verziókat tölti le minden apphoz, nem lesz akkora "history", vagy a fene tudja.

Az utángyártott (Patona) akkum kezd felpúposodni, annyira, h néha nem tudom rápattintani a hátlapot. :) A gyárinak semmi baja (4 évesen), noha nyilván kisebb már a kapacitása, mint újkorában, de rengeteget fényképezve (térerő nélkül! A Bükkben, állandóan hálózatot kétesbe) is majd végigbír 1-1 napot. Mi a túró van a megvastagított gyári hátlapban?:)

[ Szerkesztve ]

(#1292) bmt50 válasza Ba.G (#1291) üzenetére


bmt50
senior tag

A tárhelyes kérdés banális és bonyolult is egyben:
ha sok tárhelyet akarsz,ne használj sok programot..A banalitást félretéve szerintem lehet próbálkozni tárhely tisztítókkal a factory reset előtt, hátha segít. De ha van olyan alkalmazás, ami folyamatosan hízik, és nem lehet áttenni az SD-re, idővel megint ebben a helyzetben leszel.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1293) bmt50 válasza Ba.G (#1291) üzenetére


bmt50
senior tag

A vastagítás csak az akksi jobb tartását szolgálja.
Néztem több utángyártott akksit Aliexpress-en, de nem volt hozzájuk bizalmam.Több vásárló is kapacitáscsökkenésre panaszkodott néhány hónap után.Meg hát a gyári is már 14.29 $-ba került szállítással. Mellesleg az utángyártottakban nincs NFC.
Fotózni én is szeretek vele, de sajnos többször csalódtam már a felvételek élességében.
Nagy csodákat vártam az új akksitól,de a régi kapacitását alig szárnyalja túl.Mindkettő talán fél napot bír.Persze nálam állandó LTE net/hírolvasás/musicfm kihangosítva és a fotózás. Ennek ellenére több üzemidőt vártam.
Az a 4400mAh-es Mugen akksi lenne jó,a vastagított hátlappal,de már nem kapható sehol sem.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1294) bmt50


bmt50
senior tag

Íme az utolsó holland rom:

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1295) Ba.G válasza bmt50 (#1294) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Bevált? Mennyivel több a gyárinál? Fel merjem rakni? :) (Mondjuk gyakorlatom nincs benne, viszont vmikor már rootoltam.)

(#1296) bmt50 válasza Ba.G (#1295) üzenetére


bmt50
senior tag

A holland fw-ben nincs touchwiz témázhatóság, mint az utolsó hong-kongi fw-ben.
A kernel verziója vegyes képet mutat: a dátum újabb, viszont a changelist szám nem a legnagyobb: 3.4.39-5481781, miközben a hong-kongiban a vége 5581526.
Nem látni újabb funkciókat, a rendszer stabil, minden gyári program jól működik (amit még a Samsung nem szűntetett meg).
Annyi biztos, hogy a magyar fw-t frissítve mind a holland, mind a hong-kongi számos javítást csinál a bootoláskor, beleértve a camera alkalmazást is.
Hogy szebbek lesznek-e tőle a képek, nem látok különbséget.
A holland feltétele sok időmbe került, mert trükközni kell vele a hidden.img modul hibája miatt.
Ha kéred, privátban leírom.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#1297) Ba.G


Ba.G
aktív tag

(#1298) vodrosjozsi válasza Ba.G (#1297) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Basszus ha nem lövik le ezt a telefont akkor a mai napig pariba lenne a mai telefonokkal.
Kár. Mindenesetre ma vettem egy ilyet nagyon olcsón és meglepően jó a kamera. :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1299) Ba.G válasza vodrosjozsi (#1298) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Nekem is megvan még, bár évek óta nem használtam. Amit most használok (P30Pro) azért messze jobb, ha van is hátránya bizonyos szempontból: pl. ugye a többlencséseknél az objeltívváltás, amire ott nem volt szükség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.