Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Swinegod válasza Taranti (#50) üzenetére


Swinegod
őstag

A tavalyinál egy Freedom 251 is egy messze jobb telefon, nem csak az árat nézve. A J3 mindig fos volt, és már vélhetően mindig az is lesz
De legalább nem 32 bites

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#52) Prowler


Prowler
senior tag

Ez a plasztik S7 dizájn, gyenge kijelző és egyéb hiányosságok ennyi pénzért vicc.

Veremivadék Undorkutya

(#53) ollie válasza Prowler (#52) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De amúgy ez fémházas. Na jó, csak a hátlap.

[ Szerkesztve ]

***

(#54) no more


no more
addikt

Samsung AMOLED nélkül, mint a sör hab nélkül.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#55) eldiablo válasza no more (#54) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Inkább nő p**a nélkül. :DDD

(#56) no more válasza eldiablo (#55) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#57) nrg_52


nrg_52
addikt

Ez igy ennyiert absolute best buy, grat samu! ☺️ Azert ez mar pofatlansag, amit egyik masik gyarto csinal. Lassan mar ott tartunk, hogy 100 ezer felett lehet majd csak normalis telefont venni...

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#58) Mercel


Mercel
senior tag

Hiányos gyenge vacak Samsung matricával.
Numero 5674 kb.

Marcel

(#59) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ahogy látom a visszafelé fejlődés hulláma elérte a Samut is az Lg után :DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#60) bastya2100


bastya2100
tag

Az a baja Samsung házon belül is kinevetteti magát ezzel a telefonnal :$.

(#61) bagkri01 válasza Soleco (#2) üzenetére


bagkri01
őstag

A redmi 4x-ben van B20, valamint +1GB RAM és +16GB tárhely+ujjlenyomatolvasó+értesítési led+automata fényerő állítás+nem sokkal de azért erősebb SOC 42K-ért....szóval nem kicsit hanem sokkal jobb vétel. A redmi note 4 meg megeszi reggelire de még a redmi 4A is jobb vétel. A garnciáztatás pedig itthon megy.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#62) aelod válasza Soleco (#2) üzenetére


aelod
veterán

Talán azért mert jobb ajánlat? :U
Redmi 4x B20-as, hazai garanciával. Kezel két simet is. Sd bővítés is van. Üzemidő parádés. S435 agyonveri ezt az exynost. Folytassam?

(#60) bastya2100

Nem mivel a J széria pont az alap belépő széria volt. J, A, és a csúcsok pedig a galaxyk.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#63) Juhaszatti válasza aelod (#62) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem kötekedésképp csak egy kis korrekció. Nem a Galaxyk a csúcs, mert a J is Galaxy. Inkább úgy a pontos hogy az S és a Note széria a csúcs. :)

(#64) ollie válasza bagkri01 (#61) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit érsz a +1GB rammal, ha a MIUI úgyis kivág mindent a memóriából?

***

(#65) aelod válasza Juhaszatti (#63) üzenetére


aelod
veterán

True. Így értettem. Thx :R

(#64) ollie

Be lehet állítani, hogy ne legyen agresszív a memória kezelés. :U. Minden tekintetben jobb vétel a 4X ennél.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#66) Vikooo válasza forgonati (#11) üzenetére


Vikooo
addikt

De a Media Markt reklámot látja és látja 60k -ért a Huawei P9 Lite -ot pl. Az nem jobb?

(#67) ollie válasza aelod (#65) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hónapokig szenvedtem a MIUI-val, mindent kikapcsoltam, beleértve a MIUI optimalizációt, mégis kivágott mindent a memóriából egy idő után. Nem akarok ennél mélyebben belemenni, de nem kezdő androidos vagyok. Teljesen megbízhatatlan az az OS. A másik, hogy az egyik Xiaomi készülékkel elhajtottak a szervizből (nem lehetett felhívni), azt mondták, hogy szoftverhiba, viszont szoftveres javítás nem létezik rá. Szóval ennyit a Xiaomiról. Soha többet.

***

(#68) aelod válasza ollie (#67) üzenetére


aelod
veterán

Vagy 8 alkalmazást tart nálam a memóriában. Nem tudom nálad mi lehetett a gond és, hogy hol vetted ahol nem volt megfelelő a garanciáztatás.
Én a soha többet dologgal a samsung kapcsán vagyok így. ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#69) bagkri01 válasza ollie (#64) üzenetére


bagkri01
őstag

Jól kell beállítani. Volt Xiaomim nem egy a feleségemnek most is az van, semmi baj, nincs a memóriakezelésével, pedig csak egy redmi 4A pro 2 GB rammal.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#70) ollie


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy nincs bajotok vele, ha nincs olyan igény pl. hogy a háttérben fusson az Endomondo órákig, meg fusson több email kliens, browser 10 tabbal (ami nem záródik be!), plusz néha elindítotok 1-2 játékot, megy a deezer/spotify, stb. Ezek olyan dolgok melyeknek egy 3-4GB-s készüléknél mind a memóriában kell maradniuk (bármelyik samsung teljesíti ennyi memóriával). A garancia meg eustockos volt.

***

(#71) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Ez a telefon 60e ft-ért a felfoghatatlan kategória. Szerintem a Samsung elfelejtette a valósàgot. Még jó, hogy a kis Thorom majdnem feleannyi volt és többet tud!:) Tudom a szervizhàttér fontos, de az esetek többségében a kijelzővel lesz valami külső hatàsra. Annàl meg nincs gari!:) Ha a nagyok kozt maradunk, akkor inkàbb huawei....

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#72) aelod válasza ollie (#70) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy nincs bajotok vele, ha nincs olyan igény pl. hogy a háttérben fusson az Endomondo órákig, meg fusson több email kliens, browser 10 tabbal (ami nem záródik be!), plusz néha elindítotok 1-2 játékot, megy a deezer/spotify, stb.

Nem a telefon hibája ha az igényeidnek nem megfelelően választasz. Itt a J3 és a 4X közti különbségről beszéltem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#73) scyllarus válasza ollie (#70) üzenetére


scyllarus
veterán

De ezt a J3-mal sem fogod megcsinálni. "bármelyik samsung teljesíti ennyi memóriával" - azok viszont nyilván a J3-nál is drágábbak. Szóval a J3-R4X összevetésből még mindig a Redmi jön ki jól árban, teljesítményben, funkciókban, mindenben. Tehát ebben a topicban jogosan merül fel a neve, mint jobb alternatíva.

Nem csak papíron jók. Anyósomnak vettem egy Redmi 4A-t, annál lejjebb nincs a Xiaomi kínálatában, és én tartom karban. Az első telója, amire nincs panasza (előtte pont felső-közepes Samsungja volt...), tényleg villámgyors. (Mondjuk ő nyilván nem futtat egy tíz tabos böngészőt 3 emailklienssel a háttérben :) )

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#74) ollie válasza aelod (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, nem a telefon hibája, hogy a 4GB-s Redmi Note 4 nem tud pár appot a memóriában tartani? Még szabadon van 1-1,5GB ram, bezár egy csomó mindent. Ez minek a hibája? Az enyém? A MIUI sajnos úgy rossz, ahogy van, és ezen 16GB ram sem segítene. AZ meg végképp vicc, hogy a garis, telefonálásra használhatatlan készülékkel elküldenek a szervizből.

(#73) scyllarus: csak papíron jók ezek a xiaomik sajnos. Volt nekem pár, saját tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

***

(#75) #77646080 válasza #20749568 (#23) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igaz: az én A3 (2017) telefonomon is csak a Play zene volt alapon.

(#76) aelod válasza ollie (#74) üzenetére


aelod
veterán

Attól még a példád nem releváns. :U A pár app meg amiket leírtál nem épp 2-3 alkalmazás. Ekkora felhasználói igények mellett én megkérdőjelezem azt a 10 ablakos böngetőt+ spotify meg e.-ó egyidejű újratöltés nélküli memóriában tartást 3-4 gb rammal szerelt samsung telefonokon.

Hazai nagy gyártók garanciáztatása esetén is vannak nevetséges megoldások. Hangszóró hiba esetén mi a jó francért cserélnek ROM-ot pl. ? Ez egy Sony készülék volt. USB csatlakozó hiba miatt -nem töltött a Samu A3 - miért mondják, hogy náluk tölt amikor 4 féle töltővel és kábellel sem töltött nálam és ledarálnak róla mindent "megoldásként".
Erről ennyit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#77) ollie válasza aelod (#76) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy Galaxy A5 2017 simán hozza azokat, amiket írtam. A rom frissítés meg alap minden szervizben, még külföldön is.

***

(#78) aelod válasza ollie (#77) üzenetére


aelod
veterán

Akkor vedd azt és pont. Részemről lezártam. Hardveres hiba esetén nem romot kell frissíteni és visszaadni továbbra is hibásan a telefont. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#79) bagkri01 válasza ollie (#70) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem veszekedésképpen de mutasd melyik 2 GB-s samsunggal vagy bármelyik más gyártó 2-es telójával csinálod meg, ne sértődj meg de amit leírtál az inkább már a 6Gb-os oneplus5 kategóriája.
Böngészés 10 tabbal alsó hangon 200 Mb RAM, Több email kliens egyszer az van vagy 150 Mb, elindítasz egy közepesen komoly játékot (pl modern combat, need for speed stb) alsóhangon 500Mb, a spotify,deezer résről fogalmam sincs nem használtam még soha, de add csak össze 850 Mb jön ki és akkor még sehol nincs a rendszer. Remélem ezt csak viccnek szántad 2 Gb ram mellett.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#80) ollie válasza bagkri01 (#79) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én 4GB-s Redmi Note 4-gyel kapcsolatban írtam, amit írtam.

***

(#81) davenport


davenport
aktív tag

A feleségemnek keresek valami ilyesmit, ha a kijelző kisebb lenne, még el is gondolkodnánk rajta, de így tényleg az A3 (2017) lesz, pár ezressel többért. Ha meg jó az 5-ös kijelző, ennél szerintem van jobb.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#82) #77646080 válasza davenport (#81) üzenetére


#77646080
törölt tag

Pár ezressel többért simán megéri az A3. :K

(#83) TomPack


TomPack
őstag

Tényleg nem értem, hogy miért kötelező minden cikk végén egy Xiaomi összehasonlítás!
Eddig háromszor húztak be vele a csőbe! Minőségben, megbízhatóságban még a kanyarban sincsenek. Pár napja tettem kísérletet utoljára a Redmi Note 4-el, de másnap már vittem is vissza a boltba. Recsegő hangszóró, gyenge mikrofon. A 3s besárgult a kijelzője, lekopott a festék pár nap alatt a hátuljáról, eldobálta a hálózatot. Mi4-ben meg elhalt a GPS, de az bírta nálam a legtovább, ő volt az első. Újonnan vettem mindegyiket. Én inkább maradok a Samsungnál, végülis egy mindennapi használati tárgy, nem lehet az olcsóság a mérvadó, nem a szomszédnak választok sövénnyíró gépet évi kétszeri használatra.

(#84) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Nem a samsung védelmében írom, de a kép egy picit árnyaltabb.
Azt azért lássuk be, hogy a garancia támogatást nem adják ingyen. Csak néhány példa a családból: 1. Feleségem s4 minije a 2. év lejárta előtt 5 nappal nem töltött. Samsung szervizbe ment, majd hívnak, hogy menjünk be mert gond van alaplap hiba, a készüléket nem lehet javítani és a teljes vételárat visszafizették. 110.000 Ft-ot. (!) 2. Gear fit óra tavaly nyaraláskor, repülőgépből való kiszállás után a gomb nem ment. Szervíz: Vadi új óra csere, nem javítják ( volt rajta vagy 2 hó gari). 3. Anyám A- szériás telója ( valószínű egy pici vizet kapott a csati) mindent gariba cseréltek + akku csere is volt mert már kezdett romlani a teljesítménye.

Feleségemnek vettem születésnapjára idén februárban egy "kínai" csodát xiaomi és tsai-ból. Fényképező, GPS használhatatlant töltés is hektikus volt. Mindent a sw-re fogtak. Szervizben többet volt mint kint és mindig volt valami ok, hogy miért kell elhajtani az üf-et. Nagy nehezen visszaadták az árát. Soha többet. Vettem neki ismét egy samut, igaz drágább volt meg nincs benne 23 mag 18 GB ram ( ami pocsékul optimalizált és jobban laggol mint egy J5 2016).

Ezt a készüléket véleményem szerint inkább Indiába és hasonló országokba szánják nyilván kevesebbért. De, a fenti indokok alapján is ha nem a szűk keresztmetszetet nézem - MA fórumozóknak, guruknak stb. ( Soc, RAM, GPU stb.) - átlagnak bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#85) bagkri01 válasza stevelawyer (#84) üzenetére


bagkri01
őstag

Ebben is van valami. Bár nekem már volt pár kínai csodám..legalább egy tucat de ezekből csak egy sz@rt be...bár lehet azért mert kb 4-6 havonta telefont cserélek és nem volt idejük tönkremenni. :)

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#86) ProEvoFan válasza stevelawyer (#84) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tmobilnál állok sorba, előttem lévő hölgy szeretne új teledont venni, de energiával teli hangnemben kijelenti, kivéve samsungot...eladó kérdi miért?A hölgy 3 percig sorolta mennyire megszivatták a samsung szervizben...
Mindig mindenki máshogy éli meg ezeket a problémákat...

Ez a telefon ennyiért?Azt hittem április elseje van...

(#87) stevelawyer válasza ProEvoFan (#86) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Igen, igazad van. De legalább van szerviz, támogatás stb. Amit írtam csak azt szemlélteti, hogy mennyire fontos véleményem szerint a 2 éves gari.
Nem vagyok samu fun, ellen példával is szolgálhatok. 2 hónapja vettem egy samu tv-t, (nem gagyit) de nem bontottam ki, mert az új lakásba akartam, de ott még tartott a felújítás. Így amikor kész lett, elvittem a gyári csomagolású tv-t amit akkor nyitottam fel a feleségemmel és a jobb oldalon fent, repedt volt az üveg kb. 5 cm-es körben. Gondolhatod mit éltem át...De már másfél hónapja megvéve a dobozban csücsült és nem néztem meg mit vettem. A samsung elhajtott..nyilván ill. méltányosságból felajánlotta a csináltatást, de a matekba bele se akartam folyni.

[ Szerkesztve ]

(#88) troviko


troviko
senior tag

Nagyon lehúzták ezt a telót, és ár érték arányban tényleg nem volt egy nagy eresztés, a kínai csodákhoz képest, ugyanakkor az elődjéhez képest (és talán érdemes lett volna ezt is kiemelni) jókorát fejlődött a kütyü.
Az előző J3-as a 8 giga háttértárral (amiből kb. 3 giga volt elérhető, és az emberek 2 napi használat után vitték vissza őket, hogy betelt) vicc volt.
A 16 giga ma már a kötelező minimum, ugyanakkor ezzel már végre hosszabb távon is el lehet lenni. Nagyon jó, hogy ezt meglépte a Samsung.
A 1,5 helyett 2 GB RAM is jó lépés, szerintem mindennapi használathoz nem kevés a 2 GB, hanem teljesen megfelelő mennyiség. Nyilván a komolyabb felhasználóknak nem elég, viszont ők nem is fognak belépő kategóriás telefont venni.

A kijelző a kutyát nem fogja érdekelni, aki ezt a kategóriát veszi, az azt sem tudja, hogy mit jelent az AMOLED vagy IPS. Annyit tud, ránéz, szebb a képe, mint a 3-4 éves Ace szarjának, már veszi is meg.

A telefon kinézete, minőségérzete szerintem nagyon ott van, az előd egy biliműanyag vacak volt, ez végre fém, unibody, megfogod, és egyfelől ergonomikus, kényelmes, másfelől egyben van. Vizuálisan is vonzó, nem kelt szedett-vedett hatást. Én a fekete modellt láttam, nagyon tetszett. Szóval szerintem ez óriási upgrade, és gratula érte a Samsungnak.

Azért a szokásos MA!-s ferdítések is megjelennek a cikkben. Pl a cikk írója úgy fogalmaz, hogy műanyag a keret, és fém a hátlap, valójában fordítva van, fém a keret, és a hátlap plasztik. Ennek köszönhető a stabilitás és a minőségérzet. Ilyen hibát nem is tudom, hogy engedhet meg magának egy újságíró, főleg, hogy nem először bakiznak ekkorát, korábban a Sony-k anyaghasználatáról is rendszeresen téves infókat közölt a MA!.
Elméletileg egy szakújságírót az kéne hogy megkülönböztessen egy hobbistától, hogy mielőtt leír valamit előtte ellenőrzi a tényeket. Ha én mint fórumozó tévedek, az ciki, ha egy ilyen szaklap újságírója, az komoly szakmai hiba.

A másik. "A töltés lassú, körülbelül 110 perc kellett, mire 100%-ig eljutottunk a lemerült állapottól". Erről a lassú töltésről csak annyit, hogy az S7-esem 90 perc alatt futja a 0-100-at Adaptiv Fast Charger-el, szóval az a +20 perc szerintem már senkit nem kéne, hogy falhoz verjen. Tudjátok, hogy mi a lassú, a 3-4 órás töltési idő, az.

Az ujjlenyomat olvasó a vásárlóközönség 90%-át nem fogja érdekelni, úgyse tudják beállítani, használni, nem is érdekli őket, az értesítési LED az tényleg fájó.
Szerintem a kamera is viselhető a kategóriához képest.

A készülék szoftverezettsége pedig dicséretes, mint minden Samsungon. Ennek a minimumnak kéne lenni egy ekkora gyártónál, sosem felejtem el, mekkora agyvérzést kaptam, mikor a 250 rugós Sony Z5-höz csak egy rohadt demót tudott a Sony gyárilag mellékelni. Hát menjenek a... haza!

Összességében nem rossz ez a készülék, főleg nem a kategóriáját tekintve. Samsungnál kb. a belépő szint. Az ára persze el lett lőve, de ne feledjük, ez induló ár, 2-3 hónap múlva 40-ért utána dobják az embernek, az meg már korrekt ár lesz, arról nem is beszélve, hogy szolgáltatóknál a legtöbb csomagban ingyé lesz, vagy gombokért.
Öregeknek, gyerekeknek szerintem jó vétel, főleg, a elődhöz képes. Nyilván store és supprot nélküli kínai cuccok közül lehet jobbakat kapni olcsóbban, de sokan nem vesznek olyan márkát, amiről egyrészt még nem hallottak, másrészt a nevét se tudják kimondani.
Régi mondás, hogy "mindig van egy jobb vétel" most is igaz ez, ugyanakkor ha a készüléket elhelyezzük a saját "természetes közegébe" venni is fogják, és akik megveszik, nem járnak vele rosszul, mert lényegesen jobba választás, mint az elődje volt, hosszabb távon és nagyobb élménnyel lesz használható.

Nem mondom, hogy lecserélném rá az S7 Edge-emet, de ha valami ismerős olcsó, de használható telót keres, végre ez is bekerült az ajánlható kategóriába, ami az elődjéről nem volt elmondható.

Sajnálom, hogy ez a cikk ennyire negatív lett, mert szakmaiatlan módon csak a negatív dolgokat látta meg a készülékben, nagy ívben szemet hunyva a valódi vásárlóközönség valós igényei és szociális helyzete között.
Az a fejlődés, amit ezt a telefont milliós darabszámban el fogja adni, és ami miatt a felhasználók szeretni fogják, az nincs megemlítve, ez pedig egy szakmai cikkben nagy hiba szerintem.

Egyébkén jellemző tendencia, hogy az iparág annyira fejlődik, hogy mára már a belépő szint is teljesen használható komolyabb kompromisszumok nélkül, egy átlagembernek, átlagos felhasználás mellett. Tipikus példa a nagytesó, még a tavalyi J5-t is köpködve néztem, az idei meg elrabolta a szívem, és ha most kéne telefont vennem, nem biztost, hogy kiadnék újra egy rakás pénzt egy flagshipre (mert nem játszom, nem dolgozok telón) simán lehet, hogy beérném egy A5-el, de még egy J5-el is. Ezt akár még egy éve se mondhattam volna el magamról.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#89) Swinegod válasza troviko (#88) üzenetére


Swinegod
őstag

Van egy darab szar, az előző J3. Most lett belőle egy olyan szar, ami nem büdös. Ez nem fejlődés, ez a lét minimum amit a Samsung az előzővel NEM volt hajlandó megadni a vásárlóközönségének, de most igen. Sőt, még ez is laggol, nincs értesítési LED, nincs fényszenzor. Ez nem egy 60 ezer forintos telefon. Legalább jól néz ki
Egy Doogee X5 Maxban is volt LED meg fényszenzor pedig 65$ volt mikor a 8 éves unkatesómnak vettem. De még az aksi is 4000mAh volt 5"-on. Sőt, hardveresen se maradt nagyon alul

Ez a telefon ennyiért lopás. Pont. Maximum 30 ezer érte, de az is csak elkötelezett Samsung fanoknak akiknek amúgy jobbra nincs pénze.

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#90) kovbandi82 válasza Swinegod (#89) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Azért erős mert jobbra nincsen pénze. Ez kb okyan, hogy azért nincs Iphonod, mert nincs rá lóvéd. Valakinek elég a minimum, pedig jobbat is vehetne. Anyámnak is egy 10000 Ft-os nagyitelója van.

(#91) Swinegod válasza kovbandi82 (#90) üzenetére


Swinegod
őstag

Ezt nem sértésként szántam akármennyire úgy hangozhatott. Az enyém megint egy ZenFone Maxot használ, a LeEco Le Max 2 szó szerint túl jó volt neki, vannak emberek akiknek a szó szoros értelmében nincs igénye a jóra. De J3-at tényleg csak az vesz akinek a Huawei, Doogee stb.. túl kínai, almára nincs keret, de a Samsungot meg mindenkinél lát, és hát a mikró is működik még, biztos nem szar a legolcsóbb se

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#92) troviko válasza troviko (#88) üzenetére


troviko
senior tag

Mondjuk a hátlap ügyében úgy fest, hogy én tévedtem, szóval megkövetem az írót. :)
Mélységes lenézéskérés: :R

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#93) mcs válasza Swinegod (#91) üzenetére


mcs
veterán

A Doogee gusztustalan egy állatfaj, ne keverjük ide. :D
Amúgy én se sajnálom, hogy inkább a J5 2016ot vettem meg. Megtapiztam Mediaban a J3 2017et, és azt kell mondjam, hogy IPSből láttam már szebbet, mint ez a PLS. Anyagra megfelelő, és valószínűleg alap felhasználásra is, na de nem éppen 60-70ért. :)

(#94) Elementh


Elementh
aktív tag

Komoly cucc lehet, ha a menü is akad.. Az a mákja még a Samsungnak, hogy a kínaiak nem mozdultak rá teljesen a világra, mert onnantól ezek nem fognak labdába rúgni.

[ Szerkesztve ]

(#95) ddaydome válasza Elementh (#94) üzenetére


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy ha a Samsungnak a belépő szint teteje a 60 ezer forint, akkor ott màr erősen érezni a lehúzàs szagot. Persze lehet magunkat vakîtani a kîvàló szervizhàttérrel, amit én pl. egy samsung hàztartàsi gép javîttatàsànàl egyàltalàn nem éreztem premiumnak, de ez akkor is màr-màr provokatìv. Ezekkel a lépésekkel komoly labdàt dobnak a konkurenseknek, amit ők majd jól ki is hasznàlnak. Nekem egy màrkàtlan thorom van, amin nem akad a menü és minden remekül is megy a kb. 0,5 éves készüléken 36 ezerért. Nagy eladónàl 45 lett volna, ahol rendes garit is adnak és mellesleg hardveresen bőven jobb ez a telefon,mint ez a jé hàrom. Ha a nagy màrkàkat nézem pl. Huawei, ott is jobb megoldàst kapok kb. ennyiért vagy kevesebbért... Elképzelhető, hogy
màr túl sok féle telefont gyàrtanak, ezért ennyire dràgàk?

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#96) mcs válasza Elementh (#94) üzenetére


mcs
veterán

Nálam csak ,,felélesztéskor" akadt meg jobban. A menüben görgetve folyékonyan ment.

(#97) Prowler válasza ollie (#53) üzenetére


Prowler
senior tag

Fémház vagy sem, elég randa lett szegény. :D

Veremivadék Undorkutya

(#98) sherlock82


sherlock82
senior tag

Mennyi esélyt láttok arra hogy a Samsung 5 " - nál kisebb mobil ad ki a közeljövőben ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#99) ollie válasza Elementh (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elárulok egy titkot. A hivatalosan nálunk forgalmazott kínaiak sem jobbak, a nem forgalmazottak többsége meg hiába olcsóbb, mert többnyire rossz minőségűek, valami baj mindig van velük.

Továbbá, amint hivatalosan kezdik el nálunk forgalmazni a minőségibb kínai márkákat (pl. Xiaomi), kb annyiba fognak kerülni, mint az LG, meg a Samsung.

[ Szerkesztve ]

***

(#100) scyllarus válasza sherlock82 (#98) üzenetére


scyllarus
veterán

Az A3-asok mind 4,7"-osak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.