Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ProEvoFan válasza ollie (#99) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hivatalos szó alatt mit értesz?
Pl Extrem Digitálisan is lehet kapni sok kínai telefont.Ha tönkremegy, beviszed oda és imádkozol hogy megtalálják a hibákat.Kb úgy mint a Samsungnál vagy a Sonynál esetleg az LGnél.
Nem értelek benneteket miért kell védeni a lehúzását...

Asszonynak egy éve megvan a Xiaomi redmi 4 prime és az istenért nem cserélné le egy csirke akkus másik telefonra, mert neki fontos, hogy ne kelljen már töltőre rakni délután a telefonját....

[ Szerkesztve ]

(#102) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#101) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Extreme Digital akart lenni....

[ Szerkesztve ]

(#103) ddaydome válasza ProEvoFan (#101) üzenetére


ddaydome
senior tag

Én is ezt ìrtam körvonalakban!:)Rettegnek a kínaitól....Hàt ők a célközönség, fizessenek csak 60e-t egy ilyen kaliberű telefonért! Azért fura, hogy hàzon belül is néhàny ezresért többért ott az A3:)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#104) Viktor0610 válasza ollie (#99) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Továbbá, amint hivatalosan kezdik el nálunk forgalmazni a minőségibb kínai márkákat (pl. Xiaomi), kb annyiba fognak kerülni, mint az LG, meg a Samsung."

Ezt nehezen hiszem -azonos áron kb. semmi esélyük nem volna-, de nyilván térjünk vissza erre akkor, ha a Xiaomi hivatalosan is megérkezett majd Magyarországra. ;)

(Reméljük, eljön a nap. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#105) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez mar majdnem a' Hulladek kategoria !

szegyen Samsung hogy ilyen vackokkal al elo !! :B

60k ? ? ezert ? ? AAA...

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#106) bagkri01 válasza ollie (#99) üzenetére


bagkri01
őstag

Komolyan? Mesélj még! A meizu M2 note nálam kb 1,5 évet ment hibátlanul és nagy valószínűséggel meg most is megy valakinél csak eladtam mert meguntam. Erre mit csináltam...vettem egy meizu m5-öt kb 5 hónapja és ennek sincs semmi baja.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#107) 7Heads Drago válasza ollie (#99) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ne általánosits ha kérhetem. A lányom eu stockos redmi proja lassan 1 éve tesz a dolgát. Nyilván vannak hibás telok, de az kerül a samunál is. A telemax szerviz meg sokaknak nem jött be. Nekem nincs velük bajom még.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#108) TomPack válasza 7Heads Drago (#107) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem eddig három Xiaomim volt, de sajnos mindegyik vagy rövid időn belül hibás lett, vagy már újonnan hibás volt! Sajnos még nem tartanak ott a kis kínaiak minőségbiztosításban mint a nagyok! A szoftveres anomáliákról nem is beszélve. Még a global ROM-ok sem teljesen bug-mentesek. A lányod szerencsésnek mondható, hogy eddig semmi problémája nem volt a Redmi pro-val! Egy dolgot tudnak, olcsón gyártani. De ezt a nagyok ugyanúgy tudják, a többletköltséggel többet kapsz. Szervízhátteret, megbízhatóságot, mérnöki munkát, áfát, online chat-et, brand-et fizetsz meg. A Xiaomi sem kapja meg olcsóbban a csipszettet a Qualcomm-tól. És ez sok embernek szempont, aki nem akar otthon telefont hegeszteni, mert neki a telefon egy fontos napi használatú tárgy, nem egy fűnyíró amit kéthavonta vesz elő. Elfogadom, hogy van akinek ez nem szempont, csak azt nem értem, hogy miért az árán rugózunk, amikor nyilván nem ugyanazt kapjuk egy Samsungtól mint egy Xiaomi-tól?

(#109) Viktor0610 válasza TomPack (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy ellenpélda is legyen.
Jelenleg a negyedik Xiaomi készülékemet használom, és nem azért adtam túl rajtuk, mert bajuk lett volna, egyszerűen kellett plusz feature, memória, egyéb. ;)
Szóval szerintem a kis kínaiak teljesen jól végzik a minőségbiztosítást! ;]

Samsung Galaxy A54

(#110) 7Heads Drago válasza TomPack (#108) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha szerinted nem ugyanazt kapod, akkor minek próbálkozol a xiaomivel? Volt már a kezemben drága samsung is, és olyan lassú volt mint a csiga az én gagyi olcsó huaweiem mellett. De ettől függetlenül kb 2 xiaomit veszel egy samsung árából, és mivel itthon is tudsz venni már lesz rá gari is.
De nem védeni akarom a xiaomit, mert vannak hátrányai is. 1 hónapig szervizben volt a telom és használtam a lányomét. Arra jutottam, hogy én magamnak sose vennék. Egyáltalán nem jön be a MIUI, mig az EMUI-vel semmi bajom sincs.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#111) bastya2100 válasza aelod (#62) üzenetére


bastya2100
tag

65000 maga az a3 2017 is :D ami azért ne soroljam mennyivel jobb is házon belül van :D

(#112) 7Heads Drago válasza bastya2100 (#111) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát ha nem sufni gsm-ből veszed akkor 67-68k lesz az.
De mondjuk én nem vennék 2 gb ramos telot. Akkor már inkább A5. Azért abban jóval több a tartalék minden szempontból. És a szoftverek nem fognak kevesebbet kérni az idő előre haladtával, csak többet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#113) TomPack válasza 7Heads Drago (#110) üzenetére


TomPack
őstag

Mert itt az oldalon kötelezően minden cikk végén megvan említve, hogy a Xiaomi mennyivel jobb vásár lenne!
Szerintem pedig nem. Nem mindenkinek az ár/teljesítmény a fontos.
Nem veszek többé kínából Qoros sedan családi autót, mert csak 2 millió és 160 lóeró.

(#114) Swinegod válasza TomPack (#113) üzenetére


Swinegod
őstag

Csakhogy ott van valami negatívum is, pl lehet, hogy 2 csillagot érne el törésteszten vagy 2 havonta viheted szervízbe, esetleg 15l-t eszik. De itt ilyen nincs. Egyszerűen semmiben sem jobb ez a telefon, mint a Redmi 4x. Semmiben

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#115) scyllarus válasza TomPack (#113) üzenetére


scyllarus
veterán

Akinek nem az ár/teljesítmény a fontos, az nem J3-at fog venni... Az Galaxy SX/Iphone X cikkek végén nincs leírva, hogy a Xiaomi mennyivel jobb vétel. Mert nem az. Ennél viszont egyértelműen jobb ajánlatok vannak Kínából, pláne, hogy elhagytál az Amoledet (ami pl. nekem is fontos, kb. az egyetlen ütőkártyája volt a Samsungnak ebben a kategóriában).
Te meg miért nem tudod elfogadni, hogy néha egy-egy cégnek összejön egy megkerülhetetlen modell? Ahogy minden kompakt SUV tesztjében ott az összehasonlítás a Nissan Qashqai-jal, mint kategóriateremtő modellel, mégsem hőbörögnek az olvasók.
A csúcs droidoknál is mindig ott az aktuális Iphone. Verseny van,tetszik, nem tetszik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#116) janeszgol válasza scyllarus (#115) üzenetére


janeszgol
félisten

A PLS is jó. Jó betekintész szög, jó fényerő jellemzi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#117) scyllarus válasza janeszgol (#116) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem mondtam, hogy rossz. De nem amoled.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#118) bastya2100 válasza 7Heads Drago (#112) üzenetére


bastya2100
tag

Amennyivel több az A5 annyival többet is eszik a FHD display :D nézzél csak tesztet semmivel nem gyorsabb napi felhasználás mellett :) Szerintem ahova kevés lesz az a3 720p-be ott kevés lesz 1080p-be az A5 is ;) Ellehet a sok ram egy telóban, pl ha lassú a storage :)

(#119) Intermaus


Intermaus
csendes tag

Üdv, egy kérdésem van : a J3 böngésző téren nagyon nagyon lassú. Mozillával, Chrome-al, a gyárival is. Fb, Youtube, Google Play gyors. 4G mindig van, ezért nem értem a böngésző lassúságat...mi lehet a baj ? Amúgy elégedett lennék vele, de így gáz.

[ Szerkesztve ]

Höhö !

(#120) ksanc


ksanc
őstag

ZsoltG60, a saját fapados tárcsázójával sehogy, tegyél fel egy akármilyen másik tárcsázóprogit :) Vagy a Google-tól a Névjegyeket.
Válasz egy másik topikból :)

(#121) bepe79 válasza D013 (#14) üzenetére


bepe79
addikt

És Mari néni, aki megveszi a T-boltban a plázában szerinted hol nem sz@rja le, hogy MALI T450 vagy 720 GPU van-e ebben a mobilban. Játékokat sose fog rá felrakni (ahogy az emberek nagy része nem), telefonálni lehet vele, facebook megy rajta, messanger megy rajta, tud skype-olni rajta a kisunokájával. Fingja nincs róla, hogy mi az a snapdragon, meg mi az a mali, de tesz is rá magasról.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#122) #07538176 válasza eldiablo (#36) üzenetére


#07538176
törölt tag

Ma kipróbáltam egy ilyen telefont, és a kijelzője meglepően jó, pedig nem sAmoled. :))
Nekem nagyon bejön, szép, jó telefon, nem akad használat közben. A kék színű meg (szerintem) különösen szép!
Az a furcsa, hogy az árukeresőn azt írják, hogy TFT kijelzője van. :C

(#123) borand válasza #07538176 (#122) üzenetére


borand
aktív tag

Nevelő faterom is kihozott egyet ingyen előfizu hosszabbítással és tényleg meglepően korrekt a kinézete és a tapintása is. A kijelző meglepően szép, először azt hittem, hogy sAmoled ez is. Annyira nem nézegettem, csak neki mutogattam hasznos dolgokat pl g térkép és teljesen korrektül futott meg minden.

(#124) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
a 2017-es j3 alkalmas a vezeték nélküli töltésre?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#125) Gardoni válasza Cry0 (#124) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Dehogy. :)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#126) #07538176 válasza borand (#123) üzenetére


#07538176
törölt tag

Annyiból szerintem előnyös valamilyen szempontból az sAmoled hiánya: így legalább nem ég be olyan könnyen a kijelző. :) Nekem az ujjlenyomat-olvasó az, ami hiányzik belőle....de azért ne legyünk telhetetlenek. :))

(#127) #07538176


#07538176
törölt tag

A mai nap újra kipróbáltam a telefont. A kijelző nagyon jó, pedig nem Amoled, tehát nem annyira fájó a panel típusa - bár lehet, hogy csak nekem volt olyan jó az IPS után. :DDD Nem szaggat, nem fagy, pedig az illetőnek sok app van letöltve: egy nagy adag játék (10 db), egy kisebb adag közösségi appok. A menüben való tájékozódás is gyors, és a Briefing is jól megy rajta, nincs lagg. Szolgáltatónál jó vétel lehet, viszont szolgáltatói csomag nélkül nem ezt választanám. Akkor ennyiért inkább Huawei P9 Lite Mini, ha nem Xiaomit szeretnék ajánlani. :)

(#128) rindang


rindang
csendes tag

Szevasztok!
Segítséget kérek!
Kaptam egy céges J3 2017 -et, szeretném használni a másodlagos SIM helyet, de sehogy sem boldogulok vele. Most én vagyok a béna, vagy csak egy kártyás? :F

(#129) #07538176 válasza rindang (#128) üzenetére


#07538176
törölt tag

Szia!
Mivel céges (gondolom szolgáltatóhoz kötött), ezért valószínűleg nem tud két SIM-et kezelni. :(

(#130) rindang


rindang
csendes tag

Bocs! Leesett a tantusz."single SIM" :((

Azért köszi a segítséget!

Az előző még "oktalan" céges telefonba benne volt a céges és saját kártya is. Telekom + Telenor

Na ez van.

[ Szerkesztve ]

(#131) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Ők kapnak Oreo-t:

Samsung Galaxy A3 2017
Samsung Galaxy A5 2017
Samsung Galaxy A7 2017
Samsung Galaxy A8 2016 SM-A810
Samsung Galaxy A8 2018
Samsung Galaxy A8+ 2018
Samsung Galaxy J3 2017
Samsung Galaxy J5 2017
Samsung Galaxy J7 2017
Samsung Galaxy J7+
Samsung Galaxy J7 Dous 2017
Samsung Galaxy J7 Max
Samsung Galaxy J7 Neo
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy Note FE
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S8 Active
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8+

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#132) #07538176 válasza Gardoni (#131) üzenetére


#07538176
törölt tag

Köszi!

Véleményem szerint nagyon szuper, hogy a Samsung még az egyik legkisebb/legolcsóbb 2017-es modelljével is foglalkozik, tehát a J3 17' is megkapja az Oreo-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#133) Gardoni válasza #07538176 (#132) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Igen ez valóban pozitívum! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#134) #07538176 válasza Gardoni (#133) üzenetére


#07538176
törölt tag

Remélem, hogy az optimalizálás is rendesen sikerül nekik, és nem fog buggolni. :K

Sajnos a frissítés miatt kellett leváltanom a Grand Prime telefonom is.

(#135) hotibi


hotibi
aktív tag

Üdv a fórumlakóknak! Ismnerősöm telójára érkezett OTA notification. NEM szeretné a frissítést, de nagyon erőszakos a notification. Tudna valaki segíteni hogyan szabadulhatok meg az állandó notificationtól? Köszi szépen előre is!

(#136) Gardoni válasza hotibi (#135) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Pedig érdemes feltenni, biztonsági frissítéseket tartalmaz és hamar fel is teszi. Eltűntetni sajnos nem tudom hogy kell.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#137) #07538176 válasza hotibi (#135) üzenetére


#07538176
törölt tag

Nem lehet eltüntetni. Régen eléggé kiakadtam, mert nem szerettem volna frissíteni a telefonom (Grand Prime), próbáltam elrejteni, de sehogy sem sikerült. Viszont ahogyan Gardoni is mondja, érdemes telepíteni, mert csak jót tartalmaz általában. ;)

(#138) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Ezzel a teloval at lehet valahogy masolni a SIM kartyarol a szamokat a telora?

Az en sajat talomon meg a 7.1.2 verzion is van export/import opcio, de a samun sehol nem talalom a menuben ezt az opciot.

Kossz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#139) Fiomy1975


Fiomy1975
újonc

Sziasztok!

Minap használtam a zseblámpa funkciót, és valahogy véletlenül be jött
egy csúszka, amivel a led fényerő volt állítható, 5 fokozatban ha jól emlékszem.
Na már most, ezt azóta sem találom, ötletem nincs hogy lehetne elő hozni.

Remélem itt tudja valaki. Köszi :}

(#140) gaborm69 válasza Fiomy1975 (#139) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Lehúzod az értesítő sávot.Zseblámpa ikon alatt a szöveget nyomd.

Samsung Galaxy S20 FE

(#141) csakany2001


csakany2001
senior tag

Látom eléggé ki van halva az itteni topik, annak ellenére én leírom a tapasztalataim.
Nexus 5X-t váltott és erre tudtam váltani jelenleg anyagi okokból.
Kellemes csalódás, egyszerűen nem érzem lassabbnak mint a Nexus-t.
Anyaghasználat terén 10/10, nagyon jól összerakott fémház, kijelző szintén nagyon jól látható és a színek is természetesek.
Multi-tasking szintén nagyon meglepő, 2-szer annyi app-t bent tart mint a Nexus 5X.
A SoC nem valami acélos viszont nem is melegszik, kisebb játékok nem jelentenek neki gondot.
A kamerától nem estem hanyatt, a Google Camera-t feltéve viszont lehet vele tűrhető képeket lőni.
Röccenések vannak valóban de nem annyira feltűnően.
Összességében egy korrekt telefon, végre az alsókategóriában is vannak használható darabok.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#142) gaborm69 válasza csakany2001 (#141) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Köszi az infót 😀

Samsung Galaxy S20 FE

(#143) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Üdv!

Ma kaptam egy ilyet a cégtől. Arra gondoltam adok neki egy esélyt. Tudnak a vezérlőgombok ezen világítani? Honor 8-at használok, ott pont fordítva vannak elhelyezve a dolgok :(

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#144) Pyxee


Pyxee
csendes tag

Sziasztok!

Édesanyámnak lenne a készülék, így fontos lenne, hogy milyen a beszélgetés minősége és mennyire hallható a hívott fél és a hívó mennyire hall.

Van esetleg valakinek erről infója?

Köszönöm!

(#145) janeszgol


janeszgol
félisten

Sontir Fel: "... mellette pedig a háttérvilágítás nélküli két kapacitív gombot találjuk."

Pyxee: "A mobil teteje teljesen üres, ami feldobja azt a kérdést, hogy hol a zajszűrő mikrofon? Erre sajnos nem találtam választ és ahogy érzékeltem a hanghívások minőségéből, nincs is benne. A beszédhangszóró nem túl hangos, illetve ha kicsit távolabb viszem a számtól a készülék alját, a másik fél már nehezebben hall."

Mindkettőtöknek ugyanabból linkeltem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#146) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Anyósom vett vodás j3-at és ma megyek neki segíteni.
Az lenne a kérdésem, hogy wipe data menűt milyen gombkombinációval lehet előhívni?

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#147) Sontir Fel válasza janeszgol (#145) üzenetére


Sontir Fel
őstag

:R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#148) balintka


balintka
addikt

Milyen fóliát érdemes venni a készülékre, ami kiér a képernyő széléig? Itt Veszprémben olyat akartak rám sózni, ami kb. 2-2 mm-rel beljebb ér véget mint a képernyő.

(#149) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Megkérdezem hátha tapasztaltatok hasonlót.
Mai nap megérkezett a Samsung J3 2017-esemre az Oreo 8.0 frissítés, viszont telepítésnél 25%-nál error-t kap és újra indul. (Telenoros a készülék.)
Tapasztaltatok hasonlót? Feltételezem jön rá javítás ha véletlenül így került ki és nem csak egyedi eset nálam.
Előre is köszönöm!

// -

(#150) piit94


piit94
csendes tag

Sziasztok!

Nekem ma jelezte, hogy frissíthetem.
Kérdésem még várjak a frissítéssel (az előttem szóló miatt gondoltam) vagy próbáljam meg hát ha nekem jó lesz? :D

(#151) #hpq válasza piit94 (#150) üzenetére


#hpq
aktív tag

Szia!
Előfordulhat, hogy csak nálam van valami problémája.
Véleményem szerint nyugodtan megpróbálhatod mert vissza áll rendesen az eredeti rendszer. Személy szerint én 3x-or neki estem tegnap utána többet nem próbálkoztam.

// -

(#152) piit94 válasza #hpq (#151) üzenetére


piit94
csendes tag

Rendben akkor megpróbálom, köszi a gyors választ :))

(#153) Slem


Slem
tag

Sziasztok,

Van egy külföldön vett Samsung J3 Prime telefonom. Sikeresen ki lett kódoltatva. Azaz működik a telefon a hazai szolgáltatóval. (J327T) Lehet rajta telefonálni. A mobilinternet helyett 2G lett először. :(

Sikerült találnom egy Galaxy szervíz kódok oldalt. Beállítottam a telefonon a szervízmenűben valamilyen mobil internet elérést. Így most 4G-t ír ki. A Speedtest 13.3/4.93-at mér.

De mivel hályogkovács vagyok, szinte biztos, hogy nem állítottam be összes hazai mobil sáv megfelelő elérését. (Az is lehet, hogy nem is lehet ezen a telefonon az összes sávot elérni...)

Privátba kérek segítséget, ha lehet.

Olyan írjon, aki már használta a *#2263# parancsot vagy ezzel egyenértékű beállítást

Előre is köszönöm.

Slem

(#154) Slem válasza Slem (#153) üzenetére


Slem
tag

Sziasztok,

Egy másik beállítást választva a Speedtest 22.0/8.33-t mér.
Alakul ez.

Slem

(#155) Slem válasza Slem (#154) üzenetére


Slem
tag

Az kiderült, hogy B20-at nem tud. (Még...)

Slem

(#156) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Szintén céges készülék, de ez mennyire normális?

Úgy értem, mennyire gyakori? Vadonat új, kedden lett kibontva és máris rákezdte, megy vissza garanciába.

[ Szerkesztve ]

(#157) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok van egy ilyen teló a családban kb 2 hetes ma vettük észre hogy néha vibrál a kép vagy is inkább fel fel villan. van vagy volt már másnak ilyen gondja ? Lehet ez esetleg csak szoftveres gond ?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#158) Vmf


Vmf
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segìtsègre volna szüksègem.

Samsungnak van ez az upday hìrszolgaltatàsa vagy oldala nem is tudom mi ez de egy kèt alkalommal hìrt jelenìt meg angolùl!Hogy lehet kikapcsolni?

(#159) emca


emca
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a J3 2017-el nem lehet képernyőfotót készíteni? Nem találok rá semmi megoldást

(#160) Vmf válasza emca (#159) üzenetére


Vmf
csendes tag

Bekapcs+home gomb egyszerre nyomva

Előző kèrdèsemre megvan a vàlasz!

Upday oldalon a 3pöty megnyomàsàval my profil ès ott a notifications kèt lehetősègèt(ùj hìr,testre szabott èrtesìtèsek) kikapcsolni!

[ Szerkesztve ]

(#161) rushty válasza Vmf (#160) üzenetére


rushty
senior tag

-egygombos megoldás nincs? Akár külön app által? A user Meg a home gombot se tudja melyik az, a kettő együtt lenyomása...

-Hol tudom megnézni melyik j3-asom van?
2016/2017

Megtudhatom nyitni a felhasználói pdf-et?
Corrupt file-t it [link]
Esetleg egy működő linket megköszönnék.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#162) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
ezen a telefonon hogyan lehet elérni,hogy az értesitési sávba látni lehessen,ha a bluetooth be van kapcsolva?

GO Gunners!!!

(#163) w.miki


w.miki
veterán

SM-J330F nem indul el, csak a kék képernyő, a Download mód jön be.
Odin .3.14.-el próbáltam rátölteni a legújabb J330FXXU3CSK2_J330FOXX3CSK2_XEH FW-t feltenni, de nem sikerült.
Amikor rádugom a PC-re az csippan, az Odin felismeri, de a Start-ot megynomva nem indul el a feltöltés.
Van valakinek ötlete, mit lehet még tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#164) rushty


rushty
senior tag

Üdv!

Miről hol lehet megállapítani, hogy 2016 vagy 2017-es J3? Tokot keresek hozzá 1éve és kellene tudni.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#165) w.miki válasza rushty (#164) üzenetére


w.miki
veterán

Máshogy van a kamerájuk.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#166) janeszgol válasza w.miki (#165) üzenetére


janeszgol
félisten

Illetve a Home gomb alakja is más. A 2016-nál nyújtott, hosszúkás (nem fér bele egyik ujjam sem, lelóg róla), a 2017-nél meg ducibb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.