Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #hpq válasza piit94 (#150) üzenetére


#hpq
aktív tag

Szia!
Előfordulhat, hogy csak nálam van valami problémája.
Véleményem szerint nyugodtan megpróbálhatod mert vissza áll rendesen az eredeti rendszer. Személy szerint én 3x-or neki estem tegnap utána többet nem próbálkoztam.

// -

(#152) piit94 válasza #hpq (#151) üzenetére


piit94
csendes tag

Rendben akkor megpróbálom, köszi a gyors választ :))

(#153) Slem


Slem
tag

Sziasztok,

Van egy külföldön vett Samsung J3 Prime telefonom. Sikeresen ki lett kódoltatva. Azaz működik a telefon a hazai szolgáltatóval. (J327T) Lehet rajta telefonálni. A mobilinternet helyett 2G lett először. :(

Sikerült találnom egy Galaxy szervíz kódok oldalt. Beállítottam a telefonon a szervízmenűben valamilyen mobil internet elérést. Így most 4G-t ír ki. A Speedtest 13.3/4.93-at mér.

De mivel hályogkovács vagyok, szinte biztos, hogy nem állítottam be összes hazai mobil sáv megfelelő elérését. (Az is lehet, hogy nem is lehet ezen a telefonon az összes sávot elérni...)

Privátba kérek segítséget, ha lehet.

Olyan írjon, aki már használta a *#2263# parancsot vagy ezzel egyenértékű beállítást

Előre is köszönöm.

Slem

(#154) Slem válasza Slem (#153) üzenetére


Slem
tag

Sziasztok,

Egy másik beállítást választva a Speedtest 22.0/8.33-t mér.
Alakul ez.

Slem

(#155) Slem válasza Slem (#154) üzenetére


Slem
tag

Az kiderült, hogy B20-at nem tud. (Még...)

Slem

(#156) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Szintén céges készülék, de ez mennyire normális?

Úgy értem, mennyire gyakori? Vadonat új, kedden lett kibontva és máris rákezdte, megy vissza garanciába.

[ Szerkesztve ]

(#157) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok van egy ilyen teló a családban kb 2 hetes ma vettük észre hogy néha vibrál a kép vagy is inkább fel fel villan. van vagy volt már másnak ilyen gondja ? Lehet ez esetleg csak szoftveres gond ?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#158) Vmf


Vmf
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segìtsègre volna szüksègem.

Samsungnak van ez az upday hìrszolgaltatàsa vagy oldala nem is tudom mi ez de egy kèt alkalommal hìrt jelenìt meg angolùl!Hogy lehet kikapcsolni?

(#159) emca


emca
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a J3 2017-el nem lehet képernyőfotót készíteni? Nem találok rá semmi megoldást

(#160) Vmf válasza emca (#159) üzenetére


Vmf
csendes tag

Bekapcs+home gomb egyszerre nyomva

Előző kèrdèsemre megvan a vàlasz!

Upday oldalon a 3pöty megnyomàsàval my profil ès ott a notifications kèt lehetősègèt(ùj hìr,testre szabott èrtesìtèsek) kikapcsolni!

[ Szerkesztve ]

(#161) rushty válasza Vmf (#160) üzenetére


rushty
senior tag

-egygombos megoldás nincs? Akár külön app által? A user Meg a home gombot se tudja melyik az, a kettő együtt lenyomása...

-Hol tudom megnézni melyik j3-asom van?
2016/2017

Megtudhatom nyitni a felhasználói pdf-et?
Corrupt file-t it [link]
Esetleg egy működő linket megköszönnék.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#162) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
ezen a telefonon hogyan lehet elérni,hogy az értesitési sávba látni lehessen,ha a bluetooth be van kapcsolva?

GO Gunners!!!

(#163) w.miki


w.miki
veterán

SM-J330F nem indul el, csak a kék képernyő, a Download mód jön be.
Odin .3.14.-el próbáltam rátölteni a legújabb J330FXXU3CSK2_J330FOXX3CSK2_XEH FW-t feltenni, de nem sikerült.
Amikor rádugom a PC-re az csippan, az Odin felismeri, de a Start-ot megynomva nem indul el a feltöltés.
Van valakinek ötlete, mit lehet még tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#164) rushty


rushty
senior tag

Üdv!

Miről hol lehet megállapítani, hogy 2016 vagy 2017-es J3? Tokot keresek hozzá 1éve és kellene tudni.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#165) w.miki válasza rushty (#164) üzenetére


w.miki
veterán

Máshogy van a kamerájuk.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#166) janeszgol válasza w.miki (#165) üzenetére


janeszgol
félisten

Illetve a Home gomb alakja is más. A 2016-nál nyújtott, hosszúkás (nem fér bele egyik ujjam sem, lelóg róla), a 2017-nél meg ducibb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.