Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Megvolt a telepítés, 2.3.3. szeptemberi Telenor, de a telefon nem változott, továbbra sem jó a kijelző... :(

(#4452) 98bja válasza AthlonXP (#4451) üzenetére


98bja
senior tag

Vidd el szrvízbe ott hátha tudnak mondani vmi okosat.. :(

(#4453) AthlonXP válasza 98bja (#4452) üzenetére


AthlonXP
őstag

Most írtam emílt a SpeedShop-nak, onnan rendeltem a telót, decemberben. Kíváncsi vagyok mit írnak majd. Nagyon nem szeretnék most új telefont venni.... :O
Főleg, hogy akkor 39990-ért vettem ( függetlenül, náluk volt a legolcsóbb ), most meg már 43990-ért adják legolcsóbban, bár ez másik bolt.

(#4454) 98bja válasza AthlonXP (#4453) üzenetére


98bja
senior tag

Ha még meg van a garancia akkor vagy kicserélik a kijelzőt vagy kapsz egy ugynolyan telefont. Ha nincs meg a gari akkor max félárért vehetsz egy újat szerintem vagy pénzé cserélik ki a kijelzőt.. :K

[ Szerkesztve ]

(#4455) gaga993 válasza AthlonXP (#4453) üzenetére


gaga993
csendes tag

44ér a legolcsóbb? Én tegnap elött vettem tecsóba 32ér függetlenül:DDDD

(#4456) Depidemic


Depidemic
csendes tag

Én kb. 9 hónapja vettem meg ezt a telefont itt Prohardveren újonnan 30ért telenorost. (bontatlan volt) Ahhoz képest még mindig ugyanannyi vagy drágább sokkal... Érdekes...

(#4457) gaga993


gaga993
csendes tag

Drágultak mostanába elég rendesen telefon árak. 1ik ismim pár hónapja vett egy SE live with walkman telót 34ér t mobilnál, most meg 44

(#4458) Armagedown


Armagedown
őstag

Ezen az alkalmazáson besírtok :

Solar Charger

"No need for a USB charger or any other device. Use your phone as a solar panel and let the battery charge with solar charger."

:DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4459) gaga993 válasza Armagedown (#4458) üzenetére


gaga993
csendes tag

Seems legit:DDD

(#4460) AthlonXP válasza 98bja (#4454) üzenetére


AthlonXP
őstag

2014 02 15-ig van rajta gari :) De várom a választ, hogy mit mondnak majd.

(#4461) mgTerminator válasza Armagedown (#4458) üzenetére


mgTerminator
veterán

LOL csak az a legborzasztóbb hogy van aki be is veszi xDDDD

(#4462) 98bja válasza AthlonXP (#4460) üzenetére


98bja
senior tag

akkor jó sokáig :) nekem most decemberig van.. egy évet adtak...

(#4463) sandró60 válasza AthlonXP (#4460) üzenetére


sandró60
addikt

Plusz ha regisztráltad a Samsung oldalán akkor kaptál még 2-hónap garancia hosszabbitást.Én márciusban vettem akkor meglehetett hosszabbitani

(#4464) 98bja válasza sandró60 (#4463) üzenetére


98bja
senior tag

Igen ez így van.

(#4465) myke01 válasza sandró60 (#4463) üzenetére


myke01
senior tag

Az enyém is márciusi , 38e Ft volt függetlenül az 'euronics-ban' , akkor ott volt a legolcsóbb .
Természetesen 2 év + 2 hó garival .

[ Szerkesztve ]

(#4466) myke01


myke01
senior tag

Létezik valami megoldás az aktuális fájlrendszer "lecsekkolására" ,mármint hogy a telefonon milyen 'filesystem' működik ? "rfs ,ext4, stb."

(#4467) papa019 válasza myke01 (#4466) üzenetére


papa019
senior tag

Ha Stock Rom, akkor biztosan rfs...
Ha custom rom, akkor az meg szinte biztosan ext4, vagy megnézheted az adott rom topikjában XDA-n...

(#4468) Ryder1


Ryder1
senior tag

CM9 beta10 van a telon. Mióta felraktam az s2e-t és az Applications-t atraktam sd-re, azóta új alkalmazás telepitese közben ujraindul a telo.
Ez mitől lehet? :(

(#4469) papa019 válasza Ryder1 (#4468) üzenetére


papa019
senior tag

Én arra tudok gondolni, hogy nem sikerül mountolni az ext partíciót...
Egyéb ötletem nincs most. Megpróbáltad újrapartícionálni a karit és újrakonfigolni az s2e-t?

(#4470) Ryder1 válasza papa019 (#4469) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem, még nem próbáltam meg. De ha nem tudja mountolni, akkor a programoknak sem kéne menniük, amik rajta vannak, nem?

(#4471) papa019 válasza Ryder1 (#4470) üzenetére


papa019
senior tag

Akkor át sem tudja tenni őket.

(#4472) guyver válasza Ryder1 (#4470) üzenetére


guyver
senior tag

Nálam is volt ilyen.újra kell formázni azt a partíciót, lehetőleg pc-vel.

Poco F3 & Gear S3

(#4473) mgTerminator válasza papa019 (#4469) üzenetére


mgTerminator
veterán

Fölös ilyennel szarakodni... Ki kell pucolni a rendszer partíciót, egy csomó programot lehet oda tenni és még a dalvik cachet is át lehet oda helyezni, így rengeteg memóriát lehet felszabadítani a telefonmemórián!
De ha nektek egyszerűbb ide oda formázgatni, meg szarozni, akkor hajrá :U

(#4474) guyver válasza mgTerminator (#4473) üzenetére


guyver
senior tag

Egyrészt az is véges, másrészt sok program fc-zik ha rendszerbe integrálod. Aki meg már cm9 vagy 10-et használ, az semmit nem tud a rendszer partícióra tenni, mert pár mega szabad hely van csak.

Poco F3 & Gear S3

(#4475) mgTerminator válasza guyver (#4474) üzenetére


mgTerminator
veterán

A 2. mondatomat már el se olvastad... És egy csomó program megy a system partícióról ;)

(#4476) killer_04


killer_04
csendes tag

Üdvözlet!
Segítségeteket kérném. Google Playről ha bàrmit letöltök, a telefon memóriàjàra menti. Sehogy nem sikerült àtàllítanom, hogy a memóriakártyát használja.
Már keresgéltem erről, de nem találtam semmit. :R

(#4477) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintetek egy Myaudio 708r tablet van olyan gyors mint a Gio ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4478) #16514048


#16514048
törölt tag

Enhanced236 ROM-mal mik a tapasztalatok? Akksi jól bírja?
Szeretnék új ROM-ot tenni tesóm Gio-jára, eddig ez tűnik nekem a legjobbnak, Ti mit gondoltok, megéri feltenni? Esetleg egyéb javaslatok, van olyan CM7 aminek jobb az üzemideje, stabilabb, gyorsabb stb.?

(#4479) papa019 válasza mgTerminator (#4475) üzenetére


papa019
senior tag

Ahogy guyver is írja, cm9-10 teljesen megeszi a belső tárhelyet. Egyébként 2 perc beállítani az s2e-t, onnantól aztán lehet alkalmazásokat töltögetni... :D

(#4480) nOvOp


nOvOp
senior tag

Szerettem volna visszaállítani az egyik (Enhanced236), majd több mentésemet recoveryből, de hibaüzenetet kaptam: md5 mismatch.
Annyit kell tudni, hogy cm9-et próbáltam ki, de mielőtt visszaraktam volna a mentést, elvégeztem egy sima telepítést (Enhanced236), a verzió is megegyezett a mentéssel. Nem tudom hogy ezek számítanak-e, hogy cm9 volt fent, de egyből egy Enhanced236 mentést teszek vissza... Persze próbáltam cm9 mentést is visszaállítani, de mindig ez a hibaüzenet érkezett. Googliban rákerestem és terminalon keresztül lehetne megoldani, de ott is hibaüzenetet kapok a rm nandroid.md5 parancs után. Valakinek volt már ilyen?

(#4481) martin9800


martin9800
csendes tag

Szerintem ugyanaz minta Galaxy Ace csak kisebb és csak 3mp-s a kamerája

(#4482) papa019 válasza nOvOp (#4480) üzenetére


papa019
senior tag

A mentés fájl megsérült szerintem, valami gond lehetett, amikor kimentetted. Csak nem jelezte.

(#4483) mgTerminator válasza papa019 (#4479) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát az lehet, de én elég sokat fel tudok szabadítani ;)

(#4484) shifty! válasza Armagedown (#4477) üzenetére


shifty!
senior tag

Nem hiszem hogy van értelme és alapja összehasonlítani egy telefont egy tablettel.
Ugyanakkor az 1,2Ghz-es proci jól, egy 8'-os tabletnél ICS-el az 512 Mb ROM elég rosszul hangzik. Esetleg keress egy-két videót a Tube-on hogy hogyan gurul használat közben.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4485) Batman007


Batman007
tag

A Samsung ismét kiállta a töréspróbát.
Amikor a régi kinyithatós X200-amon adtam túl, ami 5-6 évig hűen szolgált, nem gondoltam volna, hogy lesz még egy ilyen mindent túlélő mobilom. Azt egy az egyben egy téglafalhoz vághattad hozzá, egy-két karcolást leszámítva valszeg a téglafalban okoztál nagyobb kárt. :)
Igaz a vége fele lassan találta meg a hálózatot bekapcsoláskor, de ez még a megbocsátható kategória. (örültem hogy működik :DDD )
Mikor eldöntöttem, hogy érintőkijelzős telefont veszek tudtam, hogy ezt teljes mértékben fel kell adnom, és innentől úgy kell vigyáznom rá mint a szemem fényére. Tévedtem. Sikerült kétszer is 5-6 m magasból kövekre ráejteni. Kisebb karcolásokkal megúszta. Igaz volt rajta egy szilikon tok és kijelzővédő fólia, de szerintem ez így is bámulatos teljesítmény. Ez még nem minden.
Forró nyári napon, egy szép kis lejtőn nagy sebességnél a bicaj megcsúszott, rövid röppálya utáni becsapódás következtében a váll megrepedt, ahogy az szokott lenni. Jobb oldalt mindenhol zúzódások, kivéve persze ahol a telefon a zsebben volt, ami egyébként ilyesformán inkább védőeszközként szolgált.
Mikor felkeltem éreztem, hogy sok minden eltörhetett, azért mégis siettem megnézni, hogy "na akkor új teló?!?!! :W ", de nem.. annak semmi baja nem volt. Azóta is úgy működik mint újkorában. :C
Esküszöm, nem szándékosan akarom én lezúzni, de úgy látszik ez a sorsom, és ehhez a Samsung Gio egy tökéletes társ. :R

(#4486) shifty! válasza Batman007 (#4485) üzenetére


shifty!
senior tag

Sok sikert az önpisztító tervedhez :DDD :N
Szó ami szó, attól függetlenül hogy a krómkeret amortizálódiok mintha savval marnám, tényleg jól bírja a szétesést :)
Long Live Gio :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4487) papa019 válasza shifty! (#4486) üzenetére


papa019
senior tag

Múltkor én is megijedtem... Mentem volna bringázni, aztán lefelé tartottam a tokot és kicsúszott belőle a teló, darabokra esett, azt hittem sz*rrá tört a teló, aztán néztem nagyon, hogy semmi baja nem lett. :DDD

(#4488) 98bja válasza papa019 (#4487) üzenetére


98bja
senior tag

Nekem is már esett le jópárszor... már az akksi annyira kilazult a sok kieséstől hogy hátlap nélkül egyszerűen kiesik :DDD

(#4489) nggabi


nggabi
nagyúr

üdv urak! :)

rég jártam erre. beadtam ma a gio-t garanciában kijelzőt cseréltetni mert a megvilágítása elég érdekes volt. pattog a keret is egy kicsit, de arra azt mondták h nem cserélik mert nem garanciális hiba. halkan jegyzem meg h az sgsnél még az volt...

és egyben búcsúzni is jöttem, lww-re állunk át. már megvan a teló, most teszteljük a gyári ics-t rajta :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#4490) shifty! válasza nggabi (#4489) üzenetére


shifty!
senior tag

Hát a garanciás részhez csak annyit hogy árkategória...Ez mindent megmagyaráz :D

Sok sikert a kis Sony-hoz, jókat hallottam róla, bár nemtudom, nagy előrelépés-e egy Gio után :) (Csak viccelek:D)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4491) nggabi válasza shifty! (#4490) üzenetére


nggabi
nagyúr

legalább a kijelzőt kicserélik, olyan volt mint amikor a nap megégeti a panelt.

köszi, eddig jónak tűnik de majd kiderül. kicsit fosok a márkától de majd meglátjuk :D

egyébként 1:1-ben volt a csere, mert kb annyiért adom majd a gio-t mint amennyiért ezt vettem. így előrelépés ;] a fő cél a skype videóhívás volt, a led segédfény, a gyári ics csak ráadás :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#4492) shifty! válasza nggabi (#4491) üzenetére


shifty!
senior tag

Sajna sony erikkel nem sok jó tapaszalatom van...Apám Neo V-jét a múlt héten küldtük szervízbe, miután panoráma fotózás után csak ennyit írt ki : Nem található rendszermemória
Majd kikapcsolta magát, és utána egy varázslatos beindítás után (2 egész percig ment) teljesen éleszthetetlen volt a telefon..
Kicsit utánaolvastam a neten, állítólag a sony ócska anyagból gyártatta a memóriához a nyákokat, és könnyen képes volt belesülni a memória a lapba...úgyhogy kinéz egy alaplapcsere...

De nem akarok belebeszélni a dolgodba, valóban egy lépcsőfokkal jobbnak tűnik mint a Gio :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4493) nOvOp válasza papa019 (#4482) üzenetére


nOvOp
senior tag

Most csináltam ismét egy mentést, rendben le is futott. Gondoltam kipróbálom egy visszaállítással, de ugyanaz a hiba. Jó lenne mentés, mert akkor így ki tudnék próbálni más fw-ket is és ha nem tetszik, akkor gyorsan vissza tudnám állítani az előző verziót. Van ötletetek? Link2SD-t használok, ez lehet hunyó, hogy át vannak linkelve a telepített progik?

(#4494) shifty! válasza nOvOp (#4493) üzenetére


shifty!
senior tag

Ez lehet a buktató, igen.
Nekem is hibát okozott a visszaállításban, ha sd-ext-ről is csináltam mentést, és megpróbáltam visszaállítani a mentést. Ilyenkor nekem leakadt a visszaállítás, és nem moccant meg. De nekem ez nem link2sd-nél, hanem a2sd darktremorral történt. Nemhiszem hogy sokat számít.

Ha csak a rendszerről akarsz mentést, akkor ajánlom figyelmedbe a phiexz-féle recoveryt, amiben létezik egy advanced backup & restore is, ami azt jelenti, hogy te választod ki hogy mit mentsen le: boot, system, data, cache, sd-ext. HA nem akarsz mentést az sd-ext-ről akkor elég a boot, system, data.

[ Szerkesztve ]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4495) #16514048 válasza #16514048 (#4478) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az előző kérdéseimre tudna valaki válaszolni? Sürgős lenne, mert a mostani ROM elég megbízhatatlan.

(#4496) shifty! válasza #16514048 (#4495) üzenetére


shifty!
senior tag

A legújabb frissítés után is jó és megbízható az enhanced236. A Cm7 aksiideje elég gyenge a gyárihoz képest szerintem.
Felhívnám a figyelmedet Erre a romra is, ez is gyári romra épül, én ezt használtam, kiscit kényelmesebbnek és gyorsabbnak tartom mint az enhanced236-ot.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4497) #16514048 válasza shifty! (#4496) üzenetére


#16514048
törölt tag

Köszönöm a választ, akkor szerintem kipróbálom azt amit ajánlottál, jónak hangzik. :)
Egybként most CM7 van rajta, nem emlékszek pontosan melyik, de tényleg nagyon gyenge az aksiidő, illetve van pár elég kellemetlen bug benne, újraindulgat, stb...

(#4498) papa019 válasza shifty! (#4494) üzenetére


papa019
senior tag

Nekem az s2e-vel, még nem volt ilyen gondom, de a dt app2sdvel nekem is hibákat dobott.

(#4499) shifty! válasza papa019 (#4498) üzenetére


shifty!
senior tag

Amióta tudok az s2e-ről, azóta csak azt használom, teljesen jól megy, semmi baj nincs vele. Az a2sd-t ugye már nem frissítik, nem dolgozik vele senki, és megmaradtak a régi hibái.

Más : elkezdtem portolni egy szépen kidolgozott romot Ace-ről, engedélyem is van mér, úgyhogy ha sikerül megcsinálni, akkor publikálok :D Egész pontosan Ő róla van szó, ígéretes, szépen fejlődik. Barátnőmnek ezt tettem fel az Ace-ére, aztmondja hogy kissé lassú, de ezt betudhatjuk annak, hogy még a beta8-ra épül(asszem), és a v3-ban lesz beta10-re frissítve.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4500) papa019 válasza shifty! (#4499) üzenetére


papa019
senior tag

Tetszetős rom. Sok sikert! ;) Ilyen dolgokkal én még nem próbálkoztam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.