Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) guyver válasza #99270912 (#4250) üzenetére


guyver
senior tag

Próbáld a dolphin mini-t. Én a gyári böngésző helyett ezt használom ha wifi-n vagyok, mobil internetnél meg az opera minit.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#4253) guyver válasza #99270912 (#4252) üzenetére


guyver
senior tag

de van dolphin hd meg dolphin mini. a mini változat nem zabálja az akkut.

Én lehet maradok az Enhanced236 - stock 2.3.6 ROM-nál. nagyon bejött. wifi-re egyből csatlakozik, gyors, ugyanannyi használat mellett is estig kibírja most már a teló.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#4254) shifty! válasza Stevee83 (#4249) üzenetére


shifty!
senior tag

Ez a mount&format résznél van v mi :D
Szóval format system, format data, cache, ilyenek, az sd kártyát ugye nem kell :D

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4255) Stevee83 válasza shifty! (#4254) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Köszi!

Remélem ez megoldja a problémát mert a beta 9 is bejött bár néha vicceskedik, de a beta 10ről szóló hírek kifejezetten tetszenek :D Már csak egy ilyen szintű JB kell és nem kinzom tovább a giot, év végén remélem úgyis leváltom Galaxy Nexusra :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4256) papa019 válasza Stevee83 (#4249) üzenetére


papa019
senior tag

Nincs bootanim ebben sem. :/ Vagyis nem működik... Max. 4-5 perc, amíg feláll a rendszer.
A telefon teljes formázására pedig vannak zip fájlok.
Ha végképp nem megy, akkor tegyél vissza egy gyári romot és utána kezdd elölről az egészet.

A rom amúgy baromi jó. Nagyon gyors. :)

[ Szerkesztve ]

(#4257) papa019 válasza #99270912 (#4252) üzenetére


papa019
senior tag

Opera mini szerintem nagyon jó. Az alap böngészőnél sokkal jobb.

(#4258) Stevee83 válasza papa019 (#4256) üzenetére


Stevee83
aktív tag

"A telefon teljes formázására pedig vannak zip fájlok." erről még nem is hallottam.....

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4259) shifty! válasza Stevee83 (#4258) üzenetére


shifty!
senior tag

Így kifejezetten még én sem...de szerintem egyszerűbb ha az ember magának szépen végigformázza a partíciókat recoveryből :) Elismétlem mégegyszer, az SD kártyát nem kell formázni :D (Saját bőrén megtanulja az ember... :DDD )

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4260) Stevee83 válasza shifty! (#4259) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Kösz a figyelmeztetést nem hiszem, hogy ez a veszély fenyeget :D nem most kezdtem a romolást és azért már pár 100 romcserén túl vagyok az elmúlt 2 évben :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4261) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Hát a beta 10 valahogy nálam még véletlenül se akar elindulni :D töröltem/formáztam/wipeoltam a jövő hetet is de semmi. Feltelepíti de nem bootol be, csak a háttérvilágítás fénylik azt csókolom... nem értem én ezt... bezzeg restore-ból a beta9 mentés pikk pakk hibátlanul visszatelepül...
valami egyéb megoldás a minden törlésen kívül?? (mivel az már megvolt..)

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4262) guyver válasza Stevee83 (#4261) üzenetére


guyver
senior tag

Milyen recovery-t használsz?

Poco F3 & Gear S3

(#4263) polomaa


polomaa
aktív tag

Ha fent van a beta9 akkor a factory reset-et hagyd ki,csak a másik két wipe-t próbáld meg telepítés előtt és után is.Nálam ez be szokott jönni.

(#4264) papa019 válasza Stevee83 (#4258) üzenetére


papa019
senior tag

ext4formatter.zip például. :)

(#4265) shifty! válasza Stevee83 (#4260) üzenetére


shifty!
senior tag

Én se ma kezdtem :DDD De a figyelmetlenség nagy úr :D:D

Szerintem próbáld meg újra letölteni a romot, lehet h valahol hibás volt a letöltés...meg tedd vissza a "speciálisan CM-ekre kifejlesztett" clockworkmodot.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4266) Stevee83 válasza guyver (#4262) üzenetére


Stevee83
aktív tag

a recovery cm 4.0. akárhány most így fejből meg nem mondom....

nekem csak az a furcsa hogy az eddigiek mind probléma nélkül feltelepültek csak ez sz*rozik..... pedig nagyon

csináltam már minden verzióban mindenféle wipe-al, törléssel :/

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4267) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Srácok!
Van már valami hack, kernel módosítás, új ROM, akármi, amivel képes a GIO inline (tehát nem a mikrofonról) felvenni a telefonbeszélgetéseket?

(#4268) polomaa


polomaa
aktív tag

Azt hiszem,hogy a MIUI GB Gio romnál találkoztam ilyesmivel,de ne vedd kézpénznek.

(#4269) 98bja


98bja
senior tag

Na... reggel fel dobtam a cm9 beta 10-et és tényleg rettentően gyors és jó :DDD Szóval tetszik az egész :D

(#4270) 98bja


98bja
senior tag

Plusz még quadrant ban 1381 pontot ért el... :D

(#4271) Stevee83


Stevee83
aktív tag

De jó hogy mindenkinek simán felmegy a beta 10 csak engem szopat....
mind1 akkor marad a beta 9

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4272) 98bja válasza Stevee83 (#4271) üzenetére


98bja
senior tag

Látom mi a problemád .. uggyan ezt csinálta nekem is és meg is ijedten rendesen.. xD aztán fogtam magam megnyomtam a lezárógombot elment a háttérvilágítás utána megint megnyomtam és a zárképernyő köszöntött :D Ezt minden bekapcsolásnál el kell játszani. De fontos hogy a kis rezgés után zárd le

Amúgy várható végleges verzió??

[ Szerkesztve ]

(#4273) 98bja


98bja
senior tag

A youtube videók csak nekem szaggatnak??

(#4274) papa019 válasza 98bja (#4272) üzenetére


papa019
senior tag

Várható. A következő verzió már az RC lesz.

Egyébként kész a CM10 első bétája, gyakorlatilag csak a kamera nem működik benne jól.
Ha estig találok valahol Wifi-t, hogy leszedjem, akkor majd írok róla. :)

A YouTube csak HQban szaggat elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#4275) 98bja válasza papa019 (#4274) üzenetére


98bja
senior tag

Okés majd megnézem hogy írtál e. A youtube meg hq nélkül elégpocsék.. de mind :DDD

(#4276) Stevee83 válasza 98bja (#4272) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Kösz de ezzel én is tisztában vagyok.... mint írtam is..... nekem el se jut odáig!!!!
Telepítés után újraindítom és csak háttérvilágítás van ennyi....
A beta 9 is így működik így kapásból így próbáltam, de nem...

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4277) Stevee83 válasza papa019 (#4274) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Ha dobsz egy linket én most leszedem és ki is próbálom :D Hátha az elindul :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4278) 98bja válasza Stevee83 (#4276) üzenetére


98bja
senior tag

Mondom hogy nekem is a háttérvilágítás van

(#4279) papa019 válasza Stevee83 (#4277) üzenetére


papa019
senior tag

[link]

98bja: elég régóta nézegeti már a CM9-et, nem valószínű, hogy ilyen egyszerű a megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#4280) 98bja válasza papa019 (#4279) üzenetére


98bja
senior tag

Hát nemtudom.. pedig nekem is ugyanez volt...

(#4281) Stevee83 válasza 98bja (#4280) üzenetére


Stevee83
aktív tag

papa019: köszi a linket már száguld is lefelé. Remélem ezzel több sikerem lesz!! :D
Akkor elméletileg ez van olyan szinten mint a CM9 beta 9 amit most használok??

98bja:Ha ennyi lenne a megoldás már régen megoldottam volna.... mivel a cm9 beta9 van rajta régóta és az minden bekapcsolásnál így indul nem lepett volna meg a dolog de újra kiemelem
CSAK HÁTTÉRVILÁGÍTÁS VAN!!!! semmi más nem történik se rezgés se a 2 másik gomb világítása nem jelenik meg ergo b*szik valamiért elindulni a rendszer!!!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4282) 98bja válasza Stevee83 (#4281) üzenetére


98bja
senior tag

jóó elhiszem

papa019: a bootanimáció miért nincsen?

(#4283) Stevee83 válasza 98bja (#4282) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Remélem nem vetted rossz néven, hogy így kiemeltem csak szinte minden esetben leírom mi a gond és már kicsit frusztrál, meg 2 éve foglalkozom romolással (LG GT540-el kezdtem) és ilyen apróságok nem akasztanának meg :D

Amúgy erre én is kíváncsi vagyok hogy miért nincs bootanim...

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4284) guyver


guyver
senior tag

CyanogenMod 10 beta1!

teszem is fel.

Poco F3 & Gear S3

(#4285) papa019 válasza 98bja (#4282) üzenetére


papa019
senior tag

A bootanimáció hiánya egy nagyon jó kérdés, pedig a beta10 changelogjában is benne van, hogy lecserélték, de gyakorlatilag a CM9-en nem is volt bootanimáció még nálam... :DDD
A vicc az, hogy CM10ben a telepítés után a bootképernyő fogadott. :P

Most töltöm a CM10-et, végre találtam Wi-Fi-t laptoppal... Érdekes, hogy ugyanerre a hotspotra tegnap nem tudtam csatlakozni telefonnal, mert folyamatosan az IP-cím lekérése folyamatban felirat villogott... :W

Stevee83: A CM10-től azért ne várj olyan szintű stabilitást, mint a beta10-től. :)
Nagyon ígéretes a rendszer, de sztem még bőven lesz mit csiszolni rajta... Azért gondolj bele, hogy a JB kevesebb, mint 1 hónapja jött ki és már ilyen szinten működnek a funkciók... :Y

(#4286) guyver


guyver
senior tag

nem úgy volt, hogy a youtube jól viszi a hq videókat? nálam ugyanúgy akadnak. nem tűnik rossznak, de most megy vissza az enhanced rom. :)

Poco F3 & Gear S3

(#4287) 98bja válasza Stevee83 (#4283) üzenetére


98bja
senior tag

Nem vettem rossz néven, elhiszem hogy idegesít engem is idegesítene :DDD

(#4288) Stevee83 válasza papa019 (#4285) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Nem várok tőle csodát de mindjárt kerül is fel :D még jó hogy megvan az lg így nem kell hiányolni a telefont amíg tesztelek :D

De keményen tolják az biztos. :D :R

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4289) polomaa


polomaa
aktív tag

Az nem csoda,hogy nem megy a kamera a CM10-en,nálam még kamera ikon sincs. Egyébként nekem a CM9-nél is volt bootanimáció.

(#4290) papa019


papa019
senior tag

A CM10 gyors, működik szinte minden, de a Settings menüben az APN tök üres... Hozzáadni sem tudok... Mobilnet nélkül meg nem funny..

(#4291) guyver válasza papa019 (#4290) üzenetére


guyver
senior tag

Nálam volt, ahogy feléledt a rendszer. Mire lesz teljes funkciós cm10 addigra lecserélem a telefont. :)

Poco F3 & Gear S3

(#4292) Stevee83 válasza papa019 (#4290) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Az nem jó, akkor fel se rakom, mert nekem az alapfeltétel, hogy mobilnet menjen rajta és meg tudjam osztani....
Akkor még várunk azt hiszem és addig marad a beta 9

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4293) lionhearted


lionhearted
őstag

Valaki, aki még használja a goodol' CM7.2-t.
Olvastam itt is valakitől (nem találtam meg), hogy gondja volt a wifivel, sokszor restartolt a gép. Nekem is ilyen.
Valaki tud ilyenről és/vagy a megoldásról? Vagy aki anno ezt írta. :)
Nekem van egy gyanúm, hévégén lesz is próba.

Tegnap még működött...

(#4294) papa019 válasza Stevee83 (#4292) üzenetére


papa019
senior tag

Rövid értékelés a CM10ről egy nap után:

GPS nem működik, a mobilnet néha a repülő üzemmód ki-be kapcsolásával megy csak. Kamera nincs, File manager nincs, bár utóbbi terminalból vagy playről telepíthető. A power widgetben az orientation szenzor kapcsolója nem jó. A rom bizonyos dolgokban gyors,de a Cm9 10. bétája után számomra lomha kicsit...
Mindennapos használatra én még nem ajánlom a sok apró bug miatt.

(#4295) Stevee83 válasza papa019 (#4294) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Köszi a beszámolot, akkor még nem rakom fel!! Nekem a folyamatos mobilnet fontos így esélytelen, kamera meg hasonló marhaságok nem érdekelnének de egy mindennap használt funkció.... de nem baj örülök hogy már itt tartanak :D :C

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4296) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Apám barátnőjének van Gioja és én szoktam romolni rajta, mostanság a beta 9 volt fent és panaszkodott hogy random újraindulgat meg lefagy, főleg a telefonkönyvben és gyakran belassul, és mivel fentvan a cpu notify így látom hogy amint csinálok valamit egyből felpörög a proci és nehezen nyugszik. Most feltettem a beta 10et de nem töröltem az adatokat, és a helyzet változatlan :( már fagyott vagy 2x újraindult 1x és adatkábeles másolásnál megfagyott teljesen... Másnál mik a tapasztalatok?

(#4297) polomaa


polomaa
aktív tag

Szerintem Titanium Backup-al ments le mindent,utána próbáld meg a 3wipe után felrakni a romot.Ha ez sem segít,akkor egy próbát megér odinnal felrakni egy gyári romot és megnézni,hogy azzal hogyan működik.

(#4298) papa019 válasza mgTerminator (#4296) üzenetére


papa019
senior tag

Nekem még egyik verzió sem fagyott. :)

(#4299) 98bja válasza mgTerminator (#4296) üzenetére


98bja
senior tag

nekem egyszer volt kb egy fél órácska amikor semmit nem tudtam vele csinálni mert mindig lefagyott meg ujraindult. Megoldotta hogy nem nyúltam hozzá egy ideig

(#4300) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Milyen rom ajánlott ha a gyárihoz közelebb állót akarok, de úgy hogy gyorsabb legyen annál, de viszont a stabilitás ne szenvedjen csorbát? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.