Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) papa019 válasza lionhearted (#4546) üzenetére


papa019
senior tag

:DD

(#4547) Stevee83: Nem működik a Deep Sleep. Ha reboot után is ilyen, akkor csinálj egy wipe-ot, ha úgy sem jó, akkor tedd újra a romot. :) Jobb ötletem nincs. Nekem a kamera használata hülyítette meg telepítés után, de egy reboot megoldotta a dolgot, azóta elég jó az üzemidő.

(#4552) Ádámbátyám válasza 98bja (#4550) üzenetére


Ádámbátyám
csendes tag

Kösz ,de nem nagyon jön be a Sony kinézet . A kinézet annyira nem fontos nekem,mint a stabilitás . (az se baj ha úgy néz ki ,mint a gyári)

(#4553) 98bja válasza Ádámbátyám (#4552) üzenetére


98bja
senior tag

Akkor az enhanched236 Igaz azt még nem teszteltem :DDD

(#4554) guyver válasza 98bja (#4553) üzenetére


guyver
senior tag

legjobb az enhanched. az xperiatized-et én is próbáltam, de nálam sokszor újraindult, pedig kinézetre jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#4555) 98bja válasza guyver (#4554) üzenetére


98bja
senior tag

Én 4 napja használom egyszer sem indult újra!

(#4556) mgTerminator válasza 98bja (#4545) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nézz meg egy forráskódot a neten.... Én 2 évig jártam fősulira programozást tanulni de nem lettem okosabb, ott is hagytam az egészet... Hozzáteszem hogy talán vittem volna valamire ha teljesen bele lettem volna buzulva a programozásba, olyan szinten hogy az már beteg. Volt egy ilyen srác de nem is volt 100-as :D

Röviden olyan mint egy nyelvtanulás, csak sokkal de sokkal nehezebb megtanulni ;)

(#4557) polomaa


polomaa
aktív tag

Az SGS2ICS V9.1-et is tudom ajánlani.Gyors,megy rajta minden,2 napja használom de hibával még nem találkoztam.Amikor fölraktam abba a hitbe voltam,hogy ez is 2.3.6-os rom de 4.0.3. Érdekes,hogy a kamera is meg az FM rádió is tökéletesen megy rajta.

(#4558) 98bja válasza polomaa (#4557) üzenetére


98bja
senior tag

Ez egy 4.0-ás rom aminek az alapja a 2.3.6 :)

(#4559) 98bja válasza mgTerminator (#4556) üzenetére


98bja
senior tag

Csak az a baj hogy nyolcadikos vagyok :DDD szal nincs fösulira egy ideig lehetöségem :(

(#4560) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdés. :D
PC-ről leformáznám az sd kártyám, mert csak a baj van vele. A kérdés, hogy milyen fájlrendszerű legyen a nagyobb partíció (most fat32), illetve, hogy milyen típusúak legyenek(most az ext4 és főpartíció is Primary)?

Köszi

(#4561) achon válasza 98bja (#4559) üzenetére


achon
aktív tag

Az nem baj, ha nyolcadikos vagy. Próbálkozz csak nyugodtan. Sok tanulás kell hozzá és kitartás. Például itt egy link

A legszebb múzsa a határidô.

(#4562) 98bja válasza achon (#4561) üzenetére


98bja
senior tag

Köszi! Engem nagyon êrdekel ez a rom(b)olás :D dolog és szívesen tölteném vele az idöt.

(#4563) polomaa


polomaa
aktív tag

Igen FAT32 és mindkettő primary.

(#4564) Ryder1 válasza polomaa (#4563) üzenetére


Ryder1
senior tag

Köszi :)

(#4565) Ádámbátyám válasza guyver (#4554) üzenetére


Ádámbátyám
csendes tag

Azt hiszem erre fog esni a választás : Enhanced236 - stock 2.3.6 ROM , erről csak jókat írnak .

Más : mi a francért cserélgeti össze az alkalmazások ikonjait a gyári android 2.3.6-os rendszer minden ki-be kapcsolás után , már észrevettem a root előtt is (tehát nem a root-olás miatt csinálja) ,csak elfelejtettem megkérdezni .

(#4566) papa019 válasza mgTerminator (#4556) üzenetére


papa019
senior tag

Hát az egyetemi/főiskolai oktatók nagy része nem tud rá megtanítani,de azt azért ne mondd, hogy nehéz megtanulni, mert ez így nem igaz...

[ Szerkesztve ]

(#4567) AthlonXP válasza Ádámbátyám (#4565) üzenetére


AthlonXP
őstag

Mintha már kérdezték volna ezt korábban... Amúgy nekem nem cserélgeti, pedig nekem is az van ( áprilisi telenoros 2.3.6 )... :U

(#4568) mgTerminator válasza papa019 (#4566) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát azokkal a tanárokkal, akikhez én jártam, azokkal nehéz lenne megtanulni :D Ha valaki jól adja elő és megérteti veled akkor persze, annyira nem nehéz, de ha olyan tanár tanít aki még a számítógéphez se ért, úgy nehéz lesz megtanulni... Igen, volt olyan tanár aki nem tudta levenni a hangerőt....

Szerintem ahhoz hogy otthon magának megtanulja valaki, ahhoz nagy kitartás kell, és nem árt ha fogékony rá. Én viszonylag az lettem volna csak nem volt elég motiváció és így elment a kedvem az egésztől :/

98bja: így már értem a "laza" hozzáállást, de ne aggódj, nem maradsz le semmiről, mert a főiskolán/egyetemen csak azt tanítják meg hogy a magyar felsőoktatás lószart sem ér, ráadásul lenyúzzák rólad az utolsó bőrt is....

(#4569) sagit válasza 98bja (#4545) üzenetére


sagit
addikt

kb 1 délután :))

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4570) 98bja válasza sagit (#4569) üzenetére


98bja
senior tag

Remélem :)

(#4571) myke01 válasza AthlonXP (#4567) üzenetére


myke01
senior tag

Igen ,én már kérdeztem anno,hogy miért cserélgeti az ikonokat ki-bekapcs. után . Nincs rá értelmes magyarázat : Csak . :D

(#4572) AthlonXP válasza myke01 (#4571) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen, rád gondoltam, csak elfelejtettem a neved... :)
Amúgy még mindig csinálja? Vagy már váltottál rendszert?

(#4573) nggabi


nggabi
nagyúr

most tényleg búcsúzni jöttem, ma elkelt a kis gio. jó volt vele :)

maradt egy alig használt pink rápattintós tokom, aki kijön érte a XVIII-ba annak ingyen odaadom.

ha valakit érdekel keressen püben.

jók legyetek, további jó romolást! :)

"szenyor dzsíííí"

(#4574) myke01 válasza AthlonXP (#4572) üzenetére


myke01
senior tag

Csinálja ám , de még hogy ,egyre jobban cifrázza az ikonokat :DD .

Más : feltoltam az első hsz-ben linkelt root.zip fájlt ,úgy ahogy kell . Létrejött egy superuser ikon ..bla..bla..bla..stb . A Google play-ről frissítettem a Superuser alkalmazást ,ez eddig rendben is van . A gondok most jönnek : a su bináris frissítő szerint az utolsó verzió 3.1.1-es , a mostani telepített 2.3.1-ef . A frissítésre nyomva pár mp után kiírja ,hogy "nem sikerült , próbálja újra" ; na ezt akárhányszor eljátszom , mindig ugyanez a történés . A "su bináris elavult" jelenik meg az értesítési sávon .
Mivel lehet orvosolni ,hogy frissüljön a "drága-félszemű-kalóz-robot" ? :))

(#4575) mgTerminator válasza myke01 (#4574) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az én csomagommal fogod tudni frissíteni ;) Most fogom feltölteni az aláírásomban lévő tárhelyre!

(#4576) myke01 válasza mgTerminator (#4575) üzenetére


myke01
senior tag

OK ! Kösz ! :R

Melyik lesz az ? Az App Remover & Installer?

[ Szerkesztve ]

(#4577) AthlonXP válasza mgTerminator (#4575) üzenetére


AthlonXP
őstag

Van 1-2 hasznos kis cucc a tárhelyeden, ha nem baj elraktam a könyvjelzőkbe... :B

[ Szerkesztve ]

(#4578) bloomberg válasza 98bja (#4539) üzenetére


bloomberg
tag

Kezdésnek próbáld ki talán ezt, én nem csináltam meg, mert ehhez "kicsi" vagyok [link]
Én is gondolkodtam ilyeneken, mint Te, csak hozzád képest le vagyok maradva cca. 17 évvel :DD , talán majd ha felnőnek a gyerekek nekiesek megtanulni - vagy a következő életemben.

(#4579) mgTerminator válasza AthlonXP (#4577) üzenetére


mgTerminator
veterán

Van van, csak mostanában nem volt időm frissíteni (még) de hamarosan fogom :D

(#4580) drr


drr
őstag

Kíváncsiságból feldobtam az Enhanced236 romot. Kissé puritán a CM után, de ha az aksival jobban bánik, akkor már megérte. WI-FI-t viszont sokkal gyorsabban talál, az fix :C

(#4581) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Na látom mindenki más romot tart a "legjobbnak". Mégis felteszem a triviális kérdést, melyik a "legjobb" ami fontos: üzemidő, 3g, net megosztás (akár külső appal is) :D és lehetőleg a legkevésbé akadjon. A többi már csak részletkérdés! Várom a véleményeket, ajánlatokat és ha van lehetőség linket is ahonnét le tudom szedni. Jelenleg CM9 RC1 van fent

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4582) 98bja válasza bloomberg (#4578) üzenetére


98bja
senior tag

köszi mindenkinek! :)

(#4583) polomaa


polomaa
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1407&order=desc. Itt válogathathatsz azok közül,ami neked bejön.

(#4584) Stevee83 válasza polomaa (#4583) üzenetére


Stevee83
aktív tag

:C Én ajánlatot kértem a használoktól, véleményt ez az oldal nekem is megvan :)

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4585) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Egy csak részben ide kapcsolódó kérdésem lenne...

A Galaxy Y-t is lehet frissíteni az Odinnal, úgy mint a GIO-t?

A Young topikban nem találtam semmit erre... :B

(#4586) papa019 válasza AthlonXP (#4585) üzenetére


papa019
senior tag

Nem ismerem az Y-t, de szerintem ahhoz másik Odin van.
[link]
Oldal alján letölthető. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4587) AthlonXP válasza papa019 (#4586) üzenetére


AthlonXP
őstag

Köszi.. :)

(#4588) polomaa


polomaa
aktív tag

Azért ajánlottam ezt az oldalt mert így kedved szerint válogathatsz. Ha neked is megvan akkor olvass utána melyik,milyen. Hiába ajánlom az SGS2ICS romot ha neked nem jön be. Kinek a pap.....

(#4589) tomisanzero


tomisanzero
tag

Üdv! Mentést szeretnék készíteni a jelenlegi romomról, mielőtt feltenném az új kiszemeltet. Recovery módban vagyok, 230 mega szabadhely van a kártyán és állandóan errort ír: Error while making a backup image of /data! Mi lehet a gond? Kevés a tárhely?

(#4590) shifty! válasza tomisanzero (#4589) üzenetére


shifty!
senior tag

Milyen recoveryt használsz?
A data-t kitetted az sd kártyára?
Mennyi adat van a data-ban?

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4591) Stevee83 válasza polomaa (#4588) üzenetére


Stevee83
aktív tag

De pont azért kértem ajánlatokat, hogy kinek mi a véleménye és felsoroltam a 3 fontos dolgot a rommal kapcsolatban :D Az semmivel sem másabb, hogy XDA-s postokat olvasom róla vagy Te ajánlod mert használod :D Aki itt használja valamelyiket, megosztja velem a véleményét és egy adott romról minél több pozitív visszajelzés jön, annál több esélye van h kipróbálom :D
Nem egy rom volt már a telomon, de most nem érek rá tesztelgetni napokat, mert hamarosan megyek Angliába és addigra a legmegbízhatóbb életképes romot akarom feltenni rá :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#4592) tomisanzero válasza shifty! (#4590) üzenetére


tomisanzero
tag

CWM 5.0.2.6 recovery van. A másik két kérdésre nem tudok válaszolni, nem tudom mennyi adat van, illetve nem tettem semmit sehová.

(#4593) shifty! válasza tomisanzero (#4592) üzenetére


shifty!
senior tag

Értem. Többen is tapasztaltunk már problémákat a CWM backupjával, szerintem érdemes lenne megpróbálnod a phiexz-féle recoveryt. Egy pár hozzászólással feljebb megtalálod a linket.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4594) shifty!


shifty!
senior tag

Más tészta:
sikerült befejeznem a "portolást" Ace-ről, egy, a legfrissebb ICS-re alapuló, Galaxy S3-ként témázott romot kaphattok a telefonotokra, szerintem egész jó a teljesítménye, a hibái pedig egyeznek a CM9 Maclaw féle verzió hibáival.
Itt a rom, ha van kedvetek, próbáljátok ki :) Némi angoltudás szűkséges, ami a leglényegesebb, hogyha az ultiimate verziót szeretnétek, akkor kell hogy legyen ext3/ext4 particiótok az sd kártyán, hogy oda tehesse a programokat a rendszer.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4595) polomaa


polomaa
aktív tag

Nagyon ügyes!!! Grat hozzá.

(#4596) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Sikerült kimosni mosógépben egy Gio-t. Kiszárítás után a kijelző nem érzékeli az érintést. Szerintetek melyik alkatrészt kellene cserélni, a kijelzőt, vagy a telefon előlapját? Esetleg hogy tudom kideríteni, hogy melyik ment tönkre? (Képet ad, hangszórója jó, simet látja.)

[ Szerkesztve ]

(#4597) 98bja válasza -cobra- (#4596) üzenetére


98bja
senior tag

A kijelzöt! Az elölap nehezen mehetett tönkre mivel az müanyag vagy mi sztem :)

[ Szerkesztve ]

(#4598) nggabi válasza -cobra- (#4596) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha kép van akkor a 2.-at ahogy te hívod az előlapját :)

"szenyor dzsíííí"

(#4599) -cobra- válasza nggabi (#4598) üzenetére


-cobra-
aktív tag

OK, köszi, nekem is ez volt a gyanús. (előlap = érintésérzékelő :) )

[ Szerkesztve ]

(#4600) Batman007


Batman007
tag

Szerintetek ki lehet próbálni egy ilyet vagy felejtős? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.