Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#485) bul07 válasza bul07 (#464) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden rendben, edigital rendbe megküldte a magyar Samsung garancia jegyet, le is van pecsételve, igaz az IMEI szám nincs ráírva de jobb ez így ha nagyon kell egy kék tollal én is rá tudom írni (inkább mint esetleg hibás szám legyen odaírva)

Tehát aki nem kapott rendes Samsungos garancia papírt fell kell őket hívni és kivárni a telefonos ügyintézőt és kérni a pótlását, nem lehetetlen küldetés :)

Hogy a telefonnak kapcsoltba is legyen kérdésem

Járt már úgy valaki hogy kijelzőn lehetett látni hogy ép van bejövő hívás de nem csörgött a telefon?

Én tegnap ép így jártam
Előttem volt az asztalon a telefon látom hogy feléled a kijelző és van egy bejövő hívás, de hangja az nem volt a telefonnak
Kinyomtam mert én szoktam mindenkit visszahívni, és visszahívtam, majd a beszélgetés végén megkértem hogy csörgessen már megint ki ha letettük, visszahívott és akkor már rendbe csörgött

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.