Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) iFixit válasza utomi (#1534) üzenetére


iFixit
tag

Tényleg nem nagyon tudják merre vannak arccal. Eszerint náluk nem is lesz előrendelési lehetőség...

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1552) Memmaao


Memmaao
addikt

Így, hogy a Telekom elcseszte a rendelésem és a díjcsomagom, és azt sem tudom, lesz e még az online shopban náluk s22U, lehet maradok a note 10plus-nàl. Igazából ez az első Samsung, amit 2 éven túl nem akarok földhöz vágni. Nem lassult be, jó az akku idő, vállalható a kamera. Amúgy is utálok újra belakni telefont.

My name is Bond, James... Dean.

(#1553) Kasya válasza Teal'C (#1523) üzenetére


Kasya
nagyúr

Anandtech majd kivesézi hamarosan. Addig is lesz egy MA teszt is. A kotelezot amugy hozza.

(#1554) Vismajor01 válasza utomi (#1534) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én levelemből:

A linkre kattintva:

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1555) ForRedGlory válasza bandi0000 (#1224) üzenetére


ForRedGlory
félisten

13500 Ft lesz az:

(#1556) Vismajor01 válasza a8l (#1544) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mert már vodafoneos vagyok? És ha az adott előfizetésem mellé amit igyisúgyis fizetek "csak 435" akkor miért ne lenne jó deal? Ha samuban veszem 450-ért amellé ugyanúgy fizetem az előfizut szal ugyanott vagyok csak mégdrágább.

Nálam s21 ultra van, semmi baja csak a toll miatt váltanék, ergo nyilván nem akarnék sokat rákölteni. 270-ért eltudom adni az ultrát, 50ért a buds prot, és ha vna készülékbeszámitás akkor vmi gagyiphonnal lejön még 60 ezer. Szal bejönne 380 ezer a teló meg 435, annyit meg simán kiegészitek zsebből.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1557) xhege


xhege
addikt

Valaki regisztrál már a fülesre a Samsung Members-ben? Én elakadtam... :U A telefon típusnál kidob egy csomó lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#1558) bandi0000 válasza ForRedGlory (#1555) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lehet az a baj, hogy én függőnek állítottam be, nem lett vna kedvem szarakodni a függetlenítéssel :D

Xbox One: bandymnc

(#1559) sunya84


sunya84
csendes tag

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy a Telenornál 450k-ért megvett telefon árából amennyiben visszaküldök egy bármilyen telefont, akkor lejön a teló értéke + még 55k (ezt utólag kapom vissza...)?
A Buds meg members regisztrálást követően postán érkezik?

Nekem ezt tűnik a legjobb ajánlatnak jelenleg (és bejön a burgundi is :) )

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix B450-F Gaming, Ryzen 5 3600, 2x8Gb Patriot Viper Steel 3200Mhz, Gigabyte RX 5500 XT

(#1560) e.vid válasza xhege (#1557) üzenetére


e.vid
senior tag

Itt egy segédlet:

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1561) #16820480 válasza ronson88 (#1542) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kíváncsi vagyok hogy válik be a kisebb akku, illetve készenlétben mennyit fogyaszt.

(#1562) PeteePeti válasza xhege (#1557) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azért van ennyi típus, mert a kiszerelés és a szín is számít! Menj fel Samsung oldalára, ott válaszd ki szín és kiszerelés szerint a tiédet, és ott látni fogod a pontos számát!
Valahogy így:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#1563) autotaxmo válasza ronson88 (#1542) üzenetére


autotaxmo
őstag

😲azt meg hogyan??? En is megrendeltem a telenortol de 25.elott nem szallitanak ki es nem is lehetett kerni vagy jelolni

(#1564) bigdigit válasza Teal'C (#1523) üzenetére


bigdigit
addikt

Megnyugodtam. Gyári led tok nélkül nekem is hozza az elvárt értékeket. Abban valószínű elmelegedett.

(#1565) Navaren


Navaren
aktív tag

Tulajoknak kérdés: ha írsz tollal a kijelzőre, a telefon tényleg "szimulál" hangot hozzá, hogy 'autentikusabb' legyen az élmény? :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1566) buzuss válasza a8l (#1540) üzenetére


buzuss
tag

Hmm érdekes. Két telóról is néztem, egyiken sem látom sajna :U

(#1567) xhege válasza e.vid (#1560) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm!

és neked is: PeteePeti :R

Regisztráltam a fülesre. Egyszer csak megérkezik az is. :)

(#1568) e.vid válasza Navaren (#1565) üzenetére


e.vid
senior tag

Igen, ha a rendszerhangerő fel van húzva.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1569) xhege válasza Navaren (#1565) üzenetére


xhege
addikt

Igen :K

(#1570) Memmaao


Memmaao
addikt

Aki rendelt a Telenor oldaláról, nekem nem hagyja tovább lépni az adatok megadása után, azt mondja, a lakcím kártyàn szereplő címet adjam meg. Azt adom meg... Mégsem

My name is Bond, James... Dean.

(#1571) AIex válasza Memmaao (#1570) üzenetére


AIex
tag

Nekem autómatikusan betöltötte az adatokat a fiókómból (lakcím, SZIG szám stb) szállítási címet megadtam, és megrendeltem. Viszont elsőre nem sikerült, azt írta kérjek visszahívást, 30perc múlva sikerült.

(#1572) Memmaao válasza AIex (#1571) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs náluk fiókom. Feltöltő kártyás lenne.

Aki vett Telenor készüléket, ugye nem simlock-os? A telefonos ügyfélszolgálatuk szerint az. Megy Telekom kártyával?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1573) xhege válasza Memmaao (#1572) üzenetére


xhege
addikt

Nálam nem volt ilyen gond. :( Az esetleg nem okozhat gondot, hogy mindent külön rubrikába kell írni utca neve, közterület típusa, házszám... Csak tippelek.

(#1574) Memmaao válasza xhege (#1573) üzenetére


Memmaao
addikt

Azt mondták, a.chrome/Samsung Internet böngészőt nem szereti. Majd megpróbálom Explorer-rol.

My name is Bond, James... Dean.

(#1575) PeteePeti válasza Memmaao (#1572) üzenetére


PeteePeti
őstag

Enyém Telenoros! Telekom kártyával használom, nincs SIM lock egyik sloton sem! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#1576) Shkiz0 válasza Tin (#1514) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

De ha szoftveres, és az Exynos 2200 semmivel sem bikább, mint az Exynos 2100 (leszámítva az AI-t), a kamera hardver meg ugyanaz (kivéve a teleobikat), akkor az a "javulás" lejöhetne S21U szintre is, nem?

Lejöhetne persze, de kérdés érdeke e a Samsungnak. A választ mind a ketten tudjuk :D
Lásd pl nekem S8+ van, és teljesen elégedett vagyok vele. HW szempontjából simán elfutna rajta egy újabb Android verzió is, de nem érdeke a Samsungnak hogy lehozza rá.
(most attól tekintsünk el, hogy vannak főzött romok rá, és aki akarja felrakhatja magának, de az átlag juzer nem fog ilyesmit csinálni)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1577) Shkiz0 válasza Elit3Zotya (#1517) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én látom a különbséget de...
1: Nem erről a képről volt szó, hanem amit fent linkelt a fórumtárs.
Azon tényleg van olyan kép ami az S21-en tűnik szebbnek, de olyan is ami meg az S22-őn.
2: Így a fentiek miatt írtam, hogy akár lehet később javul szoftveresen a dolog, mert S21 debütálásakor is hagyott kívánnivalót maga után a dolog, aztán azért reszeltek rajta, így valószínüleg most az elején akár 2-4 hetente jönni fog folyamatosan az update a hibák javítása miatt, illetve hogy javítsanak a teljesítményen, optimalizáláson stb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1578) Thom! válasza Shkiz0 (#1577) üzenetére


Thom!
veterán

Erre volt 13 hónapjuk őszintén...

(#1579) Thom! válasza Thom! (#1578) üzenetére


Thom!
veterán

Hardver upgrade minimális volt.

(#1580) Shkiz0 válasza Thom! (#1578) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Kb amúgy lassan olyan érzésem van az S22 szériával az S21-el szemben, mint anno VGA esetén az RX 470/480 esetén amikor "átnevezték" RX 570/580-ra azt előadták, hogy ez most mennyivel jobb nekünk :D
Ettől függetlenül én továbbra is még azon az állásponton vagyok, hogy megvenném az S22-t, nekem S8+ -ról nagy ugrás lenne, de ha ennyire nyögvenyelős lesz a dolog, és nem lehet előrendelni a Samsungnál, akkor lehet inkább S20 FE QC, vagy S21 széria irányában fogok nézelődni ha találok jó dealt.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1581) xhege válasza Shkiz0 (#1577) üzenetére


xhege
addikt

Én is azt gondolom, hogy egyelőre jelentős változás nincsen. Hol egyik, hol másik a jobb. Nyilván attól is függ melyiket éppen hogyan sikerült kattintanom. A zoomot én általában véve erősebbnek érzem az S22 Ultránál, főleg 30x vagy 100x esetén. Tudom nem sokat használjuk ezeket, de az eredmény sokkal kevésbé olajfestményszerű (sőt a 30x meglepően jó). Összességében azt mondom kamerában minimális előrelépés történt (de azért történt valami), viszont benne van a lehetősége egy nagyobb javulásnak, ha faragnak még a szoftveren. Egyébként nekem elég, ha kamera nem rosszabb, mint az S21 Ultránál. Előrelépésnek ott a hosszabb támogatottság és a beépített S pen. Az akciókkal olcsóbban jutottam hozzá, mint 1,5 hete az S21 Ultrához, így azt visszaküldve nekem mindenképpen megérte.

(#1582) polonic


polonic
félisten

A telenornál még elérhető a 12 gigás burgundi színű ultra?

(#1583) Thom! válasza Shkiz0 (#1580) üzenetére


Thom!
veterán

Érdemi előrelépések kicsik.

(#1584) AIex válasza polonic (#1582) üzenetére


AIex
tag

[link] Ha végig tudod vinni, akkor igen.

(#1585) polonic válasza AIex (#1584) üzenetére


polonic
félisten

És itt pontosan hogy működik a készülékbeszámítás és az ajándék buds?

(#1586) axlfsi válasza KillerKollar (#1466) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem! Az eddigi analógiát követve, 20-n :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1587) sohajda90


sohajda90
tag

Amúgy ez a TMX-es beszámítás hogy működik? Megkaptam az előleges ajánlatot a kuponkóddal. Én most ezt a kuponkódot felhasználhatom, leadhatom az előrendelést (eMAG), megvárhatom a szállítást, átmásolhatom az adataimat az új készülékre és elég utána egyeztetnem, hogy mikor jöjjön a futár az elszállítandó készülékért? Magyarán ez az ajánlat ~1-2 hét múlva is érvényes?

(#1588) e.vid válasza Memmaao (#1570) üzenetére


e.vid
senior tag

Elsőre hasonlóképp jártam. Nálam az volt a hiba, hogy először csak az utca+házszámot adtam meg. Amit elfogadott az pedig az utca+házszám+emelet+ajtó volt.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1589) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Samsung.hu oldalon újra lehet rendelni a telefonokat.
S22 Ultra 256/12G esetén most minden szín elérhető.
Fekete esetén február 25-öt ír, Zöld esetén március 11-et, de írja, hogy késés várható.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1590) Aryon87


Aryon87
félisten

Most már a tulajok írhatnának valamit a telefonról, mert kezd kabaréba menni ez az előrendelési cirkusz ami napok óta megy.. Ami számomra kezd kissé unalmas lenni. Jön, de mégse jön, visszavonják, elcseszik meg babámbögyöröje... Telefonról szeretnék már valami érdemit olvasni!...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1591) oraculus6


oraculus6
lelkes újonc

Sziasztok!
A gyorsboltban vásárolható S22 Ultra fóliák közül melyiket lehet tokkal (akár a gyári LED View Cover) együtt használni, illetve melyiket javasoljátok?
[link]
[link]
[link]
Köszönöm

(#1592) icecave válasza oraculus6 (#1591) üzenetére


icecave
nagyúr

Ujjlenyomat olvasó csak az elsővel fog menni, ha ez számít...

(#1593) Teal'C válasza Aryon87 (#1590) üzenetére


Teal'C
addikt

Én elégedett vagyok vele, amit eddig végignyomkodtam az hibátlan minden teszi a dolgát.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1594) gasszisztens


gasszisztens
tag

Sajnos vannak már fent akkumulátor tesztek is ebben is rosszabbul teljesít mint az S21 ultra. Úgy tűnik hogy néhány téren inkább vissza lépés az S21 ultrához képest. Szerintem váltani sem érdemes S21 ről talán majd a 23 as széria többet fog hozni. Ez inkább a Note széria váltása most úgy érzem. Nyilván idővel javulni fognak a dolgok ha a szoftveren javítanak de azért nem mindenen lehet.

(#1595) treend válasza buzuss (#1566) üzenetére


treend
csendes tag

Mi az, hogy ket telorol is nezted csak a samsung s22 rol tudod elinditani :)

(#1596) ronson88 válasza #16820480 (#1561) üzenetére


ronson88
tag

Átköltözés és az első teljes feltöltés megtörtént, indul a mindennapos használat.
Egy S21-et váltott, majd kiderül, hogy hozza-e annak az eredményeit.

#1563 autotaxmo

Csak tippelem, hogy az üzleti besorolású ügyfelek számára hamarabb tették elérhetővé a vásárlást. Cserébe viszont csak 2 színből lehetett választani.

(#1597) Menor válasza Shkiz0 (#1589) üzenetére


Menor
csendes tag

Ez tényleg jó, csak még az első napos rendeléseknek sincs híre hamva sem. De ígérni mindent lehet. :(((

(#1598) HoldfenyLuna válasza a8l (#1527) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Várj! Jól értem, hogy a kedvezmény szerint, akkor egyszer megveszik a telefont is, jelen esetben nálad 3200-ért, és emellé jár még Ultránál akkor az 55e, a többinél meg akkor 35e? Mert én eddig úgy értelmeztem, hogy akár 55 (vagy 35) kedvezmény is lehet, de akkor ezek szerint, ha van egy készülékem, amit bevesznek, akkor mindenképp 35ezer kedvezménnyel indulok? :Y

(#1599) szami777 válasza HoldfenyLuna (#1598) üzenetére


szami777
addikt

Igen.
A 35/55 extrába lejön.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1600) S@c@ válasza ronson88 (#1596) üzenetére


S@c@
őstag

Te hogy kaptad már meg a sima S22-et ilyen hamar?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.