Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) gery14


gery14
senior tag

512 Es Fekete Ultra 02/14 rendelés még mindig változatlan(rendelés leadva) Szállítás Várható Megkezdése: 18 Febr. 2022 :C egy vicc szerintem elég kevesen vesznek 512es azert de m1 az h semmi kumunikáció nekem az baxa ki a.biztit. ;]

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2302) Achillesz17


Achillesz17
csendes újonc

Azokhoz szólnék akik cégként rendeltek elő a Samsungtól, most beszéltem az ügyfélszolgálattal és kiderült, hogy hiába jelöltem be a céges vásárlást ők magánszemélyként látták a rendelést, illetve azt mondták 1-2 hét előreláthatólag mire megjön... fantasztikus ez a teljesítmény :))

(#2303) Hira Nnor válasza Dave Crank (#2297) üzenetére


Hira Nnor
csendes újonc

Már nincs is készleten 11:31-kor :)

(#2304) Tybike81 válasza Achillesz17 (#2302) üzenetére


Tybike81
őstag

Aki elállt a vásárlástól, kapot emailt róla, vagy már pénzt? Szombat hajnalba küldtem be az emailt plusz a nyilatkozatot és azóta még semmi reagálás rá.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2305) polonic válasza Tybike81 (#2304) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Én kaptam választ.

(#2306) attika89 válasza Tybike81 (#2304) üzenetére


attika89
senior tag

én 15-én küldtem be, annyi választ kaptam, hogy megkapták és elkezdik feldolgozni...azóta semmi, hogy sikerült-e feldolgozni, vagy 14 napon belül utalják :F .

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#2307) ForRedGlory válasza autotaxmo (#2299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Belinkelnéd ezt az akciót?

(#2308) autotaxmo válasza ForRedGlory (#2307) üzenetére


autotaxmo
őstag

https://gsmring.hu/most-megeri-samsung-galaxy-watch-4-okosorat-vasarolni/

(#2309) muzsi19 válasza gery14 (#2301) üzenetére


muzsi19
tag

Ugyanebben a cipőben járok, gondolkozom, ha estig nincs infó, visszamondom és megyek a telenorhoz. 12/512-es kivitel, és semmi hír róla.

(#2310) polonic válasza muzsi19 (#2309) üzenetére


polonic
félisten

A telenornál is kifogyott a készlet. Múlt hét csütörtök délelőttig lehetett még rendelni. Meg most volt egy rövid ideig a fekete. De mire én is megnéztem, már elfogyott.

(#2311) ForRedGlory válasza muzsi19 (#2309) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Buds 2 nem egyenlő a Buds Pro-val.

(#2312) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az mondjuk nem lenne rossz, ha ne zavarj módban, DE engedélyezett hívások mellett a bejövő hívásnál a kijelző is felvillanna... full fekete marad, így ha nem hallod a csörgést, akkor az életben nem fogod észrevenni a bejövő hívást. :W

Ez régen is ilyen volt vagy bug?

(#2313) WiZARD válasza ForRedGlory (#2312) üzenetére


WiZARD
addikt

Szerintem android12 feature.
Engem rohadtul zavar hogy dnd módban még némán se kapok meg semmi üzenetről vagy emailről értesítést. (Pixel6pro)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2314) oraculus6


oraculus6
lelkes újonc

Megérkeztek az Am*zonról rendelt vörösbor színű bőrtok + az képernyő- és kameralencsék védófóliák. Este kiderül jók lesznek-e a feleségem S22 Ultra készülékére.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2315) polonic


polonic
félisten

Telenornál 17-én sikeresen leadott rendeléssel kapcsolatban most hívtak, hogy nem jut készlet.

(#2316) gery14 válasza oraculus6 (#2314) üzenetére


gery14
senior tag

Én a kamera védőre leszek kiváncsi alis volt az s20+ on anno elbaxta a képeket.. miatta a teló le vettem rolla 3 nap uttán.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2317) gery14 válasza muzsi19 (#2309) üzenetére


gery14
senior tag

F@xa én nemértem miert nem tudnak kumunikálni ezen a héten illő lenne kiszálítaniuk szerintem.... :DDD

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2318) autotaxmo válasza polonic (#2315) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ultra?

(#2319) autotaxmo válasza ForRedGlory (#2311) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jogos, de nekem mindegyik ilyen akcios buds egy kategoria már. Gondolom egy minimalis hangzasbeli kulonbseg van a ketto kozott. Arban viszont latom hogy masfelszer dragabb a pro.

(#2320) polonic válasza autotaxmo (#2318) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az.

(#2321) Kasya


Kasya
nagyúr

En annyira szeretem a Sony wf-1000xm4-et, hogy a Buds-t ki se fogom bontani...

(#2322) NextError


NextError
tag

Hali, na én megvettem a gyári töltőt ami tudja a PPS-t így tölt 0-kb 50 % ig 40 wattal, azután 30 watt majd 20 watt és gondolom az utolsó 10 százalékot 10 watt körül rakja bele. ez így rendben is lenne, (mondjuk a 40 watt nem 45 de mindegy.) Csak ha bármikor bekapcsolod a képernyőt repül is vissza 8 wattra a töltés és felkúszik vagy 2 óra fölé a töltési idő ..(amit persze nem ír a telefon ki csak továbbra is a szupergyors töltést nyomatja de na...)
kiváncsi leszek lesz e valami javulás ebben később. Nekem azért fontos lenne hogy napközben amíg kajálok a kocsiban és ha rá kell tölteni akkor töltsön is valamit..

(#2323) polonic


polonic
félisten

Most már csak az a kérdésem, hogy ha meg is várom a telenoros szerencsétlenkedést, akkor az előrendelési akciókkal mi lesz?

(#2324) Shkiz0 válasza Achillesz17 (#2302) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És arra kaptál választ, hogy így magánszemélyként kapod e meg, vagy cégesként?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2325) WiZARD válasza NextError (#2322) üzenetére


WiZARD
addikt

EP-T4510 ?
mennyi idő alatt tölt így fel? vagy 0-50%?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2326) gyantaszuz válasza ronson88 (#2294) üzenetére


gyantaszuz
tag

Jaja, elég jónak tűnik. Persze az itt lévőknek még ez is kevés lesz. :DDD

(#2327) guminyúl válasza ForRedGlory (#2312) üzenetére


guminyúl
tag

Beállítások -> Értesítések -> Ne zavarjanak -> Értesítések elrejtése.

Itt lehet játszani. :K

(#2328) axlfsi válasza autotaxmo (#2308) üzenetére


axlfsi
veterán

Csak ez e-simeshez és csak Buds2, nem Pro :U

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2329) pzoley válasza NextError (#2322) üzenetére


pzoley
őstag

Kajálás közben a zsíros kezeddel ne nyúkálj a kijelzőhöz. :)
Azt nézd meg, ha vissza vette a töltést, és kihúzod a kábelt, vársz 10 másodpercet és visszadugod kikapcsolt kijelzőnél, akkor újra bekapcsol-e a gyorstöltés. Szerintem igen.
Amúgy a super gyors töltést nem arra találták ki, hogy 0-100%-ra gyorsan töltse fel az aksit, hanem arra, hogy ha használat közben lemerül az aksi, akkor 0-ról 50-75%-ra töltse fel a lehető leggyorsabban.

[ Szerkesztve ]

(#2330) Kasya válasza NextError (#2322) üzenetére


Kasya
nagyúr

A melegedés elkerülése miatt veszi vissza a töltést. Ez már az előd modellek esetén is így volt. A folyamatos csökkentett töltési teljesítmány is jól bevált metodika (más gyártóknál is).

Én vettem egy Dyras töltőt és ez is kiválóan teszi a dolgát (kábelem volt korábbról). Ha valaki a gyárinál olcsóbb alternatívát keresne.

[ Szerkesztve ]

(#2331) szami777


szami777
addikt

Samsung experience store előrendelés, most hívtak, hogy lehet érteni menni.
(S22)
14-én rendeltem személyesen.
Jó hír, hogy nem kellett február 24-ig várni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2332) balazs8r


balazs8r
csendes tag

Erről a féláras watch 4 classic-ról jól lecsúsztam én is. Ha esetleg valaki rendelne még a samsungtól (a korábbi hozzászólásokból kiindulva nem sokan :)) ) akkor én egy 10 % os kuponnal beszállnék a rendelésbe, és megvenném az órát tőle (Nyilván az ár+ha távol van szállítási költség, /Nyugat-Mo. egy kis előnyben/). Akit érdekel írjon pm-et. (Lehetőleg olyan írjon aki tényleg ezt a telót akarja, és nem küldi vissza, mert akk a kedvezményes óra is bukó :) ) Thx.
Amúgy ezek azt esim-es watchok mennyire stabilak térerő ügyileg(Voda)?

(#2333) Memmaao válasza pzoley (#2276) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, hivatalosan mindkét feltétel kell. Nekem a 45W töltő mégis tölt szupergyors töltés 2.0 alatt a nőre 10plus sima 3A kábellel is.

Ma átvettem a postán a telefont. Holnap tudom belakni, mert itthon vagyok 3 beteg gyerekkel. A tmx összesen 82837 Ft ad az s8ert az55e kedvezménnyel együtt. Így 367153ft volt az s22 ultra husegido és egyéb kötöttség nélkül.

My name is Bond, James... Dean.

(#2334) Elit3Zotya válasza ForRedGlory (#2277) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Érdekes mert a fő szenzor és az ultra széles is egy visszalépés a p40 prohoz képest, szoftverrel trükköztek. Ami itt is megtörténhet 22 ultrán. :)
Összességében a 21 ultránál szerintem, nem nagyon volt jobb kamerás, minden helyzetben megálja a helyét. A 22 ultra kb erre tesz még egy kicsi lapáttal és később csak még jobb lehet.

Más.: Tőlem most vitte el a futár a nokia 225 4g-t

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#2335) syIex válasza Tybike81 (#2304) üzenetére


syIex
veterán

E-mailt kaptam, de a pénzt még nem. 14 napot mondtak szóval azt kivárom.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2336) natë


natë
nagyúr

A TMX mennyi idő után jelez vissza/utal, ha elvitték a készüléket?

(#2337) oraculus6 válasza Elit3Zotya (#2334) üzenetére


oraculus6
lelkes újonc

Tőlem 20 perccel ezelőtt vitte el a futár a nokia 225 4g-t :D
Szerintem amúgy nagyon jó áron sikerült beszerezni az ultrát. Mindösszesen 246ezer Ft volt+az ajándék Buds Pro

[ Szerkesztve ]

(#2338) Kasya válasza natë (#2336) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem ma jeleztek vissza (16-án kértem a beszámítást). Másnak már az igénylés másnapján visszajeleztek.

[ Szerkesztve ]

(#2339) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Media Markt készletről tudunk valamit? Én 17.-én rendeltem fekete 128 gigás Ultrát, egyenlőre semmi visszajelzést nem kaptam azon felül, hogy beérkezett az átutalás.

(#2340) d.beni


d.beni
aktív tag

Én kedden igényeltem náluk a készülékbeszámítást, csütörtökön vitték el, de még nincs visszajelzés.

Valakinek van esetleg 50%-os kuponja Watch 4 re? Szívesen átvenném ha nincs rá szüksége!

(#2341) NextError válasza WiZARD (#2325) üzenetére


NextError
tag

Még letesztelem, de amúgy EP-TA845XBEG-et sikerült beszerezni ugyan úgy 5A kábellel. nem tudom mennyi volt pontosan az idő hozza biztos az előírtat mert míg megfürödtem feltolta 55% ra kb 20-25 perc alatt 5 százalékról indult.
pzoley #2329
Azért ha kajálás mellé megindítok egy youtube videót vagy netflixen valamit nehogy már 8 wattal töltsön 2022-ben egy 450 ezres teló nem?
Nem kell kihúzogatni visszaáll magától 20-30-40 wattra( legtöbbször) amint kinyomod a kijelzőt.
Bosszantó hogy így fél órás kajaszünet alatt tol bele 10% -ot amíg oneplus 7pro 60-at... Az után fura ez így, de majd biztos megszokom...

(#2342) Hira Nnor


Hira Nnor
csendes újonc

SES központi üfsz szerint ezen hét vége felé kapnak a készülékből, és utána kezdődik majd a rendelések kiküldése. Tehát jövő héten talán, aki SES-ből rendelt és még nem kapta meg. Ultra felől érdeklődtem amúgy.

(#2343) ForRedGlory válasza d.beni (#2340) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az nem kupon, hanem a telefon mellé vehettél volna 50% kedvezménnyel órát.

(#2344) Achillesz17 válasza Tybike81 (#2304) üzenetére


Achillesz17
csendes újonc

Egy két kivétellel senki nem kap semmiről sem emailt szerintem, nagyon elszomorító, annyit sem tudnak mondani, hogy majd adunk ha lesz

(#2345) Menor


Menor
csendes tag

Samsung.hu-ra megint ráírtam, hogy merre a teló (S22U) amit 02.09-én rendeltem, egyelőre válaszra sem méltattak. Valakinek onnan jött már meg bármi, vagy kapott érdemi infót?

(#2346) Achillesz17 válasza Shkiz0 (#2324) üzenetére


Achillesz17
csendes újonc

Azt mondta az ügyfélszolgálatos továbbítja az illetékeseknek a problémát és céges lesz így

(#2347) autotaxmo válasza szami777 (#2331) üzenetére


autotaxmo
őstag

Te szerencses, telenornal tuti penteknel elobb nem lesz :(

(#2348) danisuto válasza Menor (#2345) üzenetére


danisuto
csendes tag

Levelezés helyett én egy órája felhívtam az ügyfélszolgálatot. Az úriember azt mondta sokadjára, hogy "összekészítés alatt a rendelésem", DE érdeklődjek a Sprinter futárnál. Erre én kedvesen kiröhögtem, hiszen hiába hívom a futárcéget, ha át sem lett nekik adva a termék. Ezt megértette, megegyeztünk abban, hogy nem tud semmit mondani érdemben, mert nem lát rá még a készletre sem, így elköszöntem tőle.

(#2349) Tybike81 válasza danisuto (#2348) üzenetére


Tybike81
őstag

Érdekes ez a Samsung és az egész webshopjuk, hogy se normális ügyfélszolgálat és készlet információ. Tegnap egy webshopban (kis magyar cég) találtam jó árban zsírégetöt. Na mondom rendelek 4et, írja nem lehet max 3at mert annyi van készleten. Ok megrendeltem a 3at. 5 perc múlva email 1: rendelés megerősítve. 15 perc email 2: számla elkészült. 45 perc múlva email 3: csomag össze készítés alatt, futár megrendelve, csomagszám megadva. Ma email 4: csomag futárnál. Szóval nem a zsírégető az érdekes hanem a rendelés menete. Azt nem értem egy ekkora cég mint a Samsung minek nem tud így működni a rendelés náluk.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2350) danisuto válasza Tybike81 (#2349) üzenetére


danisuto
csendes tag

Csak arra tudok gondolni, hogy úgy vettek fel rendeléseket, hogy nem volt mögötte egyáltalán készlet, vagy csak az alap modellekből és színekből. Mindemellé pedig fake infókat adtak meg kiszállítási dátumként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.