Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) gasszisztens válasza xhege (#1150) üzenetére


gasszisztens
tag

Ha Posta pontra kéri az ember gondolom maga a Telenor viszi ki a Posta pontra?

(#1152) eami válasza Thom! (#1129) üzenetére


eami
addikt

tegnap eléggé köhögött az OTP rendszere.

(#1153) Tybike81 válasza wong kok wah (#1149) üzenetére


Tybike81
őstag

De te szolgáltatótól vetted nem?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#1154) autotaxmo válasza Teal'C (#1144) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez milyen telefon, ultra? Galaxy s22-nel februar 25-nel.elobb elvileg nem hozzak ki

(#1155) wong kok wah válasza Tybike81 (#1153) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen, mivel olcsóbb mint a Samsung-nál (a sok kedvezmény ellenére is) és előbb ki is hozzák (hozták).

(#1156) Tybike81 válasza GeoJoe (#1147) üzenetére


Tybike81
őstag

Nekem is tegnap kellett volna megindulni a rendelésemnek és sehol semmi, ahány ügyintéző annyi állapotban van a csomagom. Ma már 18. vagy utáni szállítást mondtak, holott tegnap meg futárra várt, meg csomagolásra, meg meg sincs még a készülék. Szóval hiába hívjuk Őket semmit se tudnak.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#1157) GeoJoe válasza Tybike81 (#1156) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Ez van, várunk. Felcseszve, de várunk.

(#1158) xhege


xhege
addikt

Na most érkezett az email, hogy átadták a futárnak. Akkor legkésőbb holnap itt lesz, vagy esetleg ha az átadás tegnap megtörtént csak ma küldtek e-mailt, akkor még ma.

(#1159) Teal'C válasza autotaxmo (#1154) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen ultra, meg lehetett jelölni a kiszállítást bár alá volt írva hogy nem biztos.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1160) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Jól látom hogy csak az Ultrák kerülnek/tek eddig kiszállításra?
Kapott már kézhez valaki sima 22 vagy 22+ változatot Samsung-os előrendelésből?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1161) Elit3Zotya válasza Teal'C (#1159) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én telenortol kártyásba és a mai napot jelöltem be, én még semmilyen emailt nem kaptam, csak a megrendelésigény visszaigazolása emailbe van egy olyan, hogy rendelésed aktuális állapotának online lekérdezése: és ott látom, hogy azt írja:
Korábbi megrendelés részletei
Megrendelés állapota : Kiszállítás/teljesítés alatt
Volt akinek ugyan így semmit nem kapott, még is kivitték.?
Bezzeg a nokia 225 4g mindjárt itt van. :DDD

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#1162) Memmaao válasza Pro!Petya (#1160) üzenetére


Memmaao
addikt

Azoknál eleve február végét jelölte a Samsung mindenhol.

My name is Bond, James... Dean.

(#1163) Pro!Petya válasza Memmaao (#1162) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igen nekem is 24.-e van megadva ezért kérdeztem ,hátha ... :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1164) NextError válasza Elit3Zotya (#1161) üzenetére


NextError
tag

Nekem is azt írta egészen addig míg tegnap nem jött az email hogy lemondták a rendelésemet... Vicc kategória ügyfélszolgálat nem tud semmit irogassak emailt megadott emailre ...
Készlet persze közben elfogyott .

(#1165) Elit3Zotya válasza NextError (#1164) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Na az faxa akkor. Tied is telenoros kártyás rendelés..?

Más.:
Annyira azért ez a kamera nem lehet szar. :K [link]

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#1166) autotaxmo


autotaxmo
őstag

A Samsungnal keszulekbeszamitasnal 2016-os 32gb Iphone SE-t beszamolnak? Kicsit hulyen van a listajuk, mert nem tudom hogy melyik SE-t szamoljak be. Nem vagyok annyira kepben az iphone-t illetoen. A listaban ezer fajta SE van felsorolva

(#1167) pzoley válasza Elit3Zotya (#1161) üzenetére


pzoley
őstag

Én 9.-én rendeltem, 19:03-kor. 14.-ét jelöltem meg, tegnap meg is jött, ultra. A CSC EUX, erre fognak jönni a leggyorsabban a frissítések, mivel egységes eu kód.

(#1168) Teal'C válasza Elit3Zotya (#1161) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem a 225 ről nincs hír pedig 1xre rendeltem ki is fizettem mindkettőt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1169) HoldfenyLuna válasza poli27 (#1102) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Miért nem rendeltek máshonnan? Ez is gyári.

Erre kerestem rá.

(#1170) Elit3Zotya válasza pzoley (#1167) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Lehet azért ubizom majd be, mert vidéken lakom és házhozszállítással jönne nem csomagautomatába.
Teal'C: A nokiát én emagról rendeltem.

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#1171) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szombati megrendelés után a Telenor ma nekem is küldött levelet, hogy csomagolás alatt. :C Még a végén ideér az ígért időpontban, holnap.

Addig használom ezt a csoda Alcatel 1-et. Hát öröm lesz átcuccolni az S22U-ba. A lassú szó nem írja le pontosan, hogy milyen irgalmatlan lassú. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1172) AIex válasza autotaxmo (#1100) üzenetére


AIex
tag

Azért is csinálhatják, mert valószínűleg korábban sokan visszamondták a rendelést, vagy nem vették át a telefont a futártól. Ez elég bosszantó lehet nekik, mivel 1-2 napja le is állították az előrendelést. Így potenciális ügyfelektől eshetnek el, mert azokat a készülékeket, amiket nem vettek át, lehet más átvett volna, aki végül adott esetben, szolgáltatónál, kártyásan veszi meg a telefont.

(#1173) eami válasza HoldfenyLuna (#1169) üzenetére


eami
addikt

megtennéd hogy keresel nekem is az s10+ -ra clear view tokot? :DDD csak egyet találtam eddig egy angol shopban 30 ezerért, de annyit meg sokallok érte :))

[ Szerkesztve ]

(#1174) Noukoum válasza poli27 (#1127) üzenetére


Noukoum
veterán

Ehhez képest az Apple sok éves készülékeihez is rendelhetsz gyári tokot.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1175) NextError válasza Elit3Zotya (#1165) üzenetére


NextError
tag

Igen telenoros kártyás, annyi hogy utánvéttel kértem postapontra.. lehet ha kifizetem nem szórakoznak így.
02.10. 19:13-as megrendelés

(#1176) Menor válasza AIex (#1172) üzenetére


Menor
csendes tag

ez érthető, de most is tökölnek, pedig mindenki kifizette nekik a cuccot. Érthető, hogy senkinek nem jó, hogy a futár oda-vissza hurcolássza a telefont, viszont nekünk is bosszantó, hogy a megvett, kifizetett telefont majd valamikor megkapjuk, és senki nem tud semmi a mikorról. Semmi más nem kellett volna, csak az, hogy leírják, hogy amikor előrendeled, leírják, hogy mikor jön a futár. Nincs félreértés, dühöngés, stb, nem hívogatná mindenki az ügyfélszolgálatot sem. Meg nem éreznénk azt, hogy át lettünk verve, megrendeltük a cégtől direktben, erre mi szívunk, kb. minden más forrásból már megjött volna. Semmi más nem kéne, csak korrekt, átlátható kommunikáció, meg informálás, hogy a vásárló tervezni tudjon. Ha ezt tudom, már én is örülnék a megkapott, telenortól rendelt telónak.

(#1177) Teal'C


Teal'C
addikt

Ebben a pillanatban megjött a Nokia 225 visszajelzése is. Összekészítés alatt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1178) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

[S22 battery test]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1179) WiZARD válasza AIex (#1172) üzenetére


WiZARD
addikt

Én így kifizetve is visszamondtam kettőt és rendeltem harmadikat is.
Talán ha nem lehetne innen-onnan szerzett kuponokkal trükközni, hanem azok nélkül is a "legjobb" áron adnák, vagy netán azokat utólag is lehetne érvényesíteni, akkor egyszerűbb lenne nekik is, nekünk is.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1180) szami777


szami777
addikt

Godnolom nem én vagyok itt geyedül, aki töltőfejet keres épp.
Samsung 25 wattos töltőfejből 2 féle van ugyanazon a típusnéven.
Nem tudjátok mi lehet a különbség, árban rohadt nagy eltérés van, de leírás szerint ugyanazt tudja.

Olcsó verzió - Samsung EP-TA800EBE
[link] [link]
Dárga verzió - Samsung EP-TA800XBEGWW
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1181) Tin válasza szami777 (#1180) üzenetére


Tin
veterán

Az első hamisítvány.

(#1182) Teal'C válasza Tin (#1181) üzenetére


Teal'C
addikt

A speedshop ban is van eco csomagolású kb fél áron zacskóban kábel nélkül. Vettem már 4db ot több mint 1 éve semmi baja. Összehasonlítottam a gyárival amit a note 10 lite hoz kaptam pont ugyan olyan.
Ettől függetlenül biztos vannak hamisítványok.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1183) Vandit90


Vandit90
csendes tag

Sziasztok, az EMAGnál előrendeltem egy 128as zöld s22U-t, de még nem kerestek, így gondoltam felhívom a sestorehoz tartozó egyik boltot. Ott azt mondták, hogy 128 gigásból eleve nem létezik zöld színben. Ez valid? Más oldalon egyébként nem is nagyon jött szembe zöldben, de ha valóban így van akkor lecsapok egy fekete 128asra minél előbb, az emag meg bekaphatja

(#1184) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Amikor nem a samsungon keresztul veszed a keszuleket hanem a telenortol husegidovel es kulon a tmx-en keresztul kell intezni a keszulekbeszamitast akkor Te a 35 ezres plusz kedvezmenyt hogyan kapod meg? A TMX atutalja neked az osszeget miutan bekuldted a beszamitando keszuleket a telenortol kapott S22 vasarlast igazolo szamlaval?
https://tradeinsamsung.tmx.hu/
Valaki errol tud valamit?

(#1185) Memmaao válasza szami777 (#1180) üzenetére


Memmaao
addikt

Itt posztoltam pár napja, linkkel együtt a Samsung 45w töltőt, Eco csomagolásban 5,8e forintért. Eredeti. Keress vissza!

My name is Bond, James... Dean.

(#1186) stickrs


stickrs
senior tag

Ha már tok téma, nekem a kedvenc eddig is a nilkin cam shield volt, most is azt rendeltem az ultrához. link

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#1187) ForRedGlory válasza autotaxmo (#1184) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, a TMX utalja a készülék megállapított vételárát és az extra készülékbeszállítási kedvezmény összegét.

(#1188) szami777 válasza Memmaao (#1185) üzenetére


szami777
addikt

Ezt értem, de sima s22-höz miért vegyek 45 wattosat kétszer annyiért? Nem rajzolom én a pénzt.
Semmi értelme, ha 25 wattot tud.

#1181Tin

Direkt hivatalos viszonteladókat linkeltem az olcsóbb termékhez is...
Rengeteg helyen van az olcsóbb 4 ezer körül, nem hiszen, hogy azért, mert hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1189) Teal'C válasza stickrs (#1186) üzenetére


Teal'C
addikt

Én ezeket rendeltem be.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1190) stickrs válasza Teal'C (#1189) üzenetére


stickrs
senior tag

Nekem is tetszenek a hasonló tokok, de miota sikerült egy korábbi készüléken megkarcolni a kamera elötti üveget, azóta olyat keresek ami azt is védi. Fö a nyugalom :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#1191) Juhaszatti válasza szami777 (#1188) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Ezt értem, de sima s22-höz miért vegyek 45 wattosat?
Semmi értelme, ha 25 wattot tud."

Valószínűleg a következő telefonodhoz, ami már gyorsabb töltést tudhat, sem fogsz töltőt kapni. Úgyhogy ha most jó áron (1-2 ezer forint különbségről beszélünk) tudsz olyat venni ami jövőálló, akkor érdemesebb azt venni.

[ Szerkesztve ]

(#1192) autotaxmo válasza ForRedGlory (#1187) üzenetére


autotaxmo
őstag

Koszi, igy eleg jol hangzik. Na majd meglatjuk gyakorlatban

(#1193) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ez most egy vicc? Galaxy s22 akksi veri az ultrat, a pluszt, az iphone 13 pro maxot?!?!?
[link]

(#1194) a8l válasza Memmaao (#1185) üzenetére


a8l
aktív tag

Köszi, meg is vettem az utolsó feketét.

(#1195) gaborn1 válasza autotaxmo (#1193) üzenetére


gaborn1
tag

Ajánlom figyelmedbe az [555-ös] hozzászólást és az utána lévő még párat.

(#1196) Juhaszatti válasza autotaxmo (#1193) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez nyilván kamu.
Hogy lenne egymás mellé téve ugyanakkora méretű az S22 mint az Ultra, a Plus meg nagyobb az Ultránál? :))

(#1197) icecave válasza autotaxmo (#1193) üzenetére


icecave
nagyúr

Az....

(#1198) Memmaao válasza szami777 (#1188) üzenetére


Memmaao
addikt

Ja, látom, írtad is, hogy s22-höz kell... :U

My name is Bond, James... Dean.

(#1199) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Nagyon tetszik az S22 Ultra, abból is az 512GB verzió.
Arra emlékszem a korábbi évekből, hogy a legelterjedtebb alapmodelleknek pár hónap alatt jelentősen esett az ára, május-június körül pl. 480 ezer helyett már 400 ezerért mentek hivatalos forrásból, akcióban.
Az 512-es verziók ára is hasonlóan szokott mozogni? Vagy azokra kevésbé szoktak akciók lenni?
Én inkább várnék még pár hónapot a vásárlással, de nem akarnék úgy járni, hogy akkor 570 ezer lesz, és semmi kedvezmény.

(#1200) ForRedGlory válasza autotaxmo (#1193) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tuti kamu. Ki van zárva, hogy a 13 Pro Maxnál jobb. Innentől a többihez képesti eredménye is erősen kamuszagú.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.