Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) AIex válasza Memmaao (#1699) üzenetére


AIex
tag

Telenor készülék biztosítás ?

(#1702) poli27


poli27
veterán

A buds várható kiszállítási időpontjai :

(#1703) Memmaao válasza AIex (#1701) üzenetére


Memmaao
addikt

Azt akkor is tudok rá kötni, ha nincs Telenor előfizetésem?

My name is Bond, James... Dean.

(#1704) ronson88 válasza AIex (#1697) üzenetére


ronson88
tag

A válasz, az utolsó mondat utolsó részében olvasható!

Úgy érzem kellőképpen kiveséztük, a készülékem beszerzésének körülményeit/feltételeit.

A továbbiakban - ha nem gond - inkább csak magára a készülékre koncentrálnék és igyekszem megosztani, ha tapasztalok valami arra érdemes dolgot.

(#1705) xhege válasza Memmaao (#1703) üzenetére


xhege
addikt

Ha jól tudom igen, sőt nem Telenornál vett telora is lehet kötni, mintha azt olvastam volna valahol..

(#1706) Juhaszatti válasza Elit3Zotya (#1700) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A fényképezővel lőtt hosszúzáridős éjszakai fotókon sincs nappali világosság, csak éppen több fényt enged be, nem égnek ki a fényforrások, és több részlet lesz látható. Ehhez azért közelebb áll a Samsung éjszakai módja, bár egyelőre csak az S10-essel lőttem ilyeneket.
Nem az a gond ha olyat látsz amit a szemeddel nem, hanem ha már az égbolt is világít. :)
Bár nyilván ez szubjektív, nagyon sok embernek bejött a Huawei féle megközelítés is.

(#1707) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Jól értem, hogy ha cégként rendelem meg a telefont, akkor a TMX-es készülék beszámítás nem lehetséges? Szóval nem tudom érvényesíteni a -55e Ft-os kedvezményt? Köszi!!

(#1708) Teal'C


Teal'C
addikt

Most kaptam értesítést az MPL től hogy a TMX csomagot adott fel nekem. Gondolom a beszámított készülékért jönnek.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1709) Shkiz0 válasza Teal'C (#1708) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen azt fogják elvinni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1710) e.vid válasza Teal'C (#1708) üzenetére


e.vid
senior tag

Nekem is most jött az értesítés. Remélem holnap el is viszik, mert pénteken elutazom. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1711) Shkiz0 válasza stomi83 (#1707) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez több okból is érdekes kérdés.
Ugyanis a Samsung oldalán a kedvezmény egyből levonódik függetlenül attól, hogy a fizetés végén a "cégként vásárolok" opciót választod e.
Ha nekem elkészül a számla, és élből nem dobják vissza akkor utána már hogy fogják visszakérni? Majd megírják küldjek vissza mindent?

Másrészről, pl érdekes azért is mert tegyük fel magánszemélyként vásárolsz.
Ugyanúgy Samsung oldala (itt ugye előre levonják a többi helyen utólag vonódik le a kedvezmény, ha feltöltötted TMX-hez a számlát) levonja a kedvezményt, viszont le van írva, hogy az előzetes kalkuláció amit a beszámítandó telefonra kapsz, az változhat ha bevizsgálták, és ha utána nem fogadnád el az ajánlatot (mert mondjuk kevesebbet akarnak adni érte) akkor visszaküldik a készüléket. Igen ám, de addigra a számla és telefon a kezedben van kedvezmény levonva... Utána mit fognak csinálni? :U

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1712) d.beni válasza Teal'C (#1708) üzenetére


d.beni
aktív tag

Nekem is most jött!
Boldogság van :)) :C

(#1713) Teal'C válasza e.vid (#1710) üzenetére


Teal'C
addikt

Ilyenek a véletlenek, mi is Pénteken utazunk.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1714) Hira Nnor válasza poli27 (#1702) üzenetére


Hira Nnor
csendes újonc

Már várom április 31-ét :)

(#1715) stnstn válasza a8l (#1689) üzenetére


stnstn
tag

Igen, tud, én így használom.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#1716) gyuszos válasza Shkiz0 (#1711) üzenetére


gyuszos
tag

Hát pont ezért írtam neked, hogy a gond esetleg a TMX-nél jöhet majd.
Nem hiszem, hogy a samsung.com-on rendelt termékekkel, az azokra kapott kedvezményekkel gond lenne.
A konkrét kifizetés (visszafizetés) lehet macerás, mert cég vagyunk, és azt csak az általunk kibocsájtott számla ellenében tehetik meg.
Szerintem a legrosszabb esetben ez fog történni, megkér a TMX, hogy számlázzuk ki.

Aztán ha azt mondja a cég, hogy azt nem tudja/akarja megoldani valamilyen okból, hogy utána mi lesz.....na az jó kérdés.

(#1717) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

1 nap tapasztalattal...

A szoftver bugos. A WiFi-t eldobálja néha, a kijelző meg fix 120hz-en működik. Ezt figyelembe véve elég jó az üzemidő. Ja ezt kavítkák, akkor szerintem az üzemidő sokat fog javulni.

Más nem tapasztalja ezeket?

(#1718) Tin


Tin
veterán

S22U + S21U + i13PM + Pixel benchmark teszt, Exynos

[link]

Nem túl acélos....

(#1719) xhege


xhege
addikt

Elgondolkodtam a telefon visszaküldésén. Ha valakit érdekel egy azonnal átvehető példány, az privátban keressen meg.

(#1720) Thom! válasza xhege (#1719) üzenetére


Thom!
veterán

Na ilyen gyorsan? Nem adsz neki esélyt?
Mit váltana?

(#1721) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#1717) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oké, mégis változik 24-120 Hz között miután volt egy képernyő ki/be kapcsolás. Előtte fixen 120 Hz volt böngészés és pl youtube alatt is. Ez a bug is szívhatja rendesen az akksit. :)

#1719xhege: Na szerinted? Eladja PH-n és a készülék beszámításon lévő lóvét behúzza. Én is ezt csinálnám. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1722) xhege válasza Thom! (#1720) üzenetére


xhege
addikt

Az az igazság, hogy türelmetlen vagyok. Biztos sokat fognak javítani rajta, de addig csak bosszantana a dolog. Jelenleg S21 Ultra van nálam, de volt Pixel 6, OP 9 Pro is. Mindegyikkel volt valami bajom. A hiba valószínűleg az én készülékemben van. Lehet vissza kell térnem az almára, ott nem volt sok bajom, inkább csak meguntam....

(#1723) axlfsi válasza Tin (#1718) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem érdekelnek különösképp egy jó ideje ezek a szintetikus tesztek, és egyébként csak gyorsan végigtekerésztem, de egyik-masik tesztben úgy láttam, i13PM verte (...és akkor tényleg; tekintsük ezt inkább i dicséretes helytállóságának, mint SG22U kudarcának). Érdekes. Mindenesetre, jó látni (habár sosem voltam almás), hogy létezik konkurens, aki fél évvel a megjelenése után is tudja verni az aktuális flagshipeket, le a kalappal! ... Ennyit számítana egy optimalizált, harmonikus ökoszisztéma és oprendszer? (költői volt)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1724) Thom! válasza xhege (#1722) üzenetére


Thom!
veterán

Én személy szerint S21/Ultra nem váltanék...
Sok újat nem hoz sőt...

(#1725) csubííí válasza xhege (#1719) üzenetére


csubííí
senior tag

Lehet Te is úgy vagy mint én (esetleg még sokan mások), hogy pár nap után rájön az ember, hogy nem igazán hoz nagy újdonságot az előző 1-2 típushoz képest. Sokban nem is tér el tőlük és ugyanazt csinálom és ugyanúgy rajta mint az előzőeken. Viszont egy csomó pénzt kiadtam érte, értelmetlenül, hisz amúgy is van/volt egy jó készülékem.
Csak, hát ez úgy és akkor derül ki ha megvettem és eltöltöttem vele pár napot. Igaz a mondás "minden csoda három napig tart".

(#1726) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#1721) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jól van, ez az adaptív 120 Hz teljesen szarul működik. Megint nem megy le 120 Hz-ről. Más megnézhetné, hogy mit tapasztal.

Olyan ez, mint a népmese. Hol volt, hol nem volt. :DDD

(#1727) NextError


NextError
tag

Sziasztok tegnap nekem is megjött a telenortól rendelés.
Eddig jó OP7 prot váltott.
Mindkét simen megy nektek a Volte? Nekem telekomoson nem akar menni egyenlőre

(#1728) Tin válasza ForRedGlory (#1726) üzenetére


Tin
veterán

Vidd ki napfényre. Akkor lemegy?

(#1729) gery14


gery14
senior tag

Szasztok !

1x kerdeztem már de nem jött válasz.
Én a samsung oldalárol rendeltem meg az ultrát és egy a6+ 32gb ott számitattam be (12e)+ a keszulek kedvezmény + 10% kupon és meg nem kaptam mailt a tmx től hogy vinnék :D Lenne más teendőm is ? Ja es irtátok hogy türelem stb az vagyok nincs gond de az durva h semmi valtozas a rendelessemel kapcsolatban.. persze kiszálitás most péntek :DDD

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1730) Tin válasza ForRedGlory (#1726) üzenetére


Tin
veterán

Ha világosban lemegy a frissítés 120Hz alá, akkor simán csak a "normális" működést tapasztalod, miszerint sötétben nincs adaptív frissítés.

olvasd el ezt, ebben leírtam, miről van szó

És jelezz vissza, mert érdekel, hogy S22U-n is ugyanígy működik-e.

(#1731) GeoJoe válasza gery14 (#1729) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Semmi új, nekem hétfőre ígérték és már csütörtök van. Telefonálgatni sincs értelme, azt se tudják, hogy melyik cégnél dolgoznak.
Jobban is teszi a TMX h nem jelentkezik, el ne vigyék a mostanit amég meg nem jön az új :D

Sajnos a sarki coop-ban is hamarabb beszerezhető a telefon, mint a gyártótól. Megszívtuk :W

(#1732) ForRedGlory válasza Tin (#1730) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehh, ez tényleg így működik. Akkor feature. :U

(#1733) gyuri81


gyuri81
veterán

Szuper.... :(

(#1734) Tin válasza ForRedGlory (#1732) üzenetére


Tin
veterán

Nem feature, szimpla baromság. De semmiképp sem hiba. Én is azt hittem, hogy firmware bug, de nem, sajnos ez ilyen.

Ha hosszabban nézek filmet vagy videót sötétben, előtte benyomom az akkukímélő módot, az leveszi fixen 60Hz-re. Sokkal-sokkal kevesebbet fogyaszt így az akku...

[ Szerkesztve ]

(#1735) Tin válasza gyuri81 (#1733) üzenetére


Tin
veterán

Lesz belőle balhé rendesen, ha majd a "neves" youtuberek elkezdenek összehasonlító teszteket csinálni. Nem véletlen, hogy már csak EU-ban meg egy-két kisebb régióban fogalmazzák az Exynost.

(#1736) ForRedGlory válasza gyuri81 (#1733) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Még szerencse, hogy engem ez nem tud bosszantani, mert nem játékkonzolként tekintek rá. :DDD

(#1737) Tin válasza ForRedGlory (#1736) üzenetére


Tin
veterán

Az emberek 99%-ának tökéletesen elég az SD865 2 évvel ezelőtti szintje. Minden játék fut rajta tökéletesen maxon, a fogyasztása is jó, és képes hosszútávon is kitartani a teljesítményét passzív hűtéssel.

A probléma a különbség a két régió között, ami irdatlan nagy. Simán mondható, hogy a Samsung a "szemetet" forgalmazza az EU-ban. Az előző generációban nem volt igazán különbség, de ez hatalmas.

(#1738) WiZARD válasza ForRedGlory (#1736) üzenetére


WiZARD
addikt

Inkább az a baj, hogy jellemzően a képfeldolgozás se egyforma... :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1739) ForRedGlory válasza Tin (#1737) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez rendben van, de senki nem fog pisztolyt az ember fejéhez, hogy megvegye ezt a "szemetet". :U Pont elég másfajta telefon kapható a piacon. Ha nem tetszik valakinek, akkor nem veszi meg, de ha megveszi, akkor meg ne hisztizzen miatta utólag. Nem mellesleg távolról sem csak az EU-ban adja ezt a verziót, hanem a világ jó nagy részében.

Aki Snapdragont szeretne, költözzön Amerikába. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1740) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Visszafelé fejlődik az ultra akkuban? Ez ám a fejlesztés.
[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1741) leslien válasza Tin (#1737) üzenetére


leslien
nagyúr

jól beszélsz...


#1733gyuri81

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1742) PeteePeti válasza 7Heads Drago (#1740) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hú az a 7 perc, már viszem is vissza feladónak! :W
Nem ám a kardjába dől itt bárki is emiatt! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#1743) Navaren válasza ForRedGlory (#1732) üzenetére


Navaren
aktív tag

A wi-fit hogy dobja el?
Nevetni fogsz, de ez is lehet feature, olvastam valahol, hogy az egyik akkukímélő szoftveres nyalánkság, hogy idle-ben lekapcsolja. Vagy valami ilyesmi.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1744) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Rendeltem egy Nilkin Super frosted pro tokot, nem ajánlom, védeni véd, de nekem nem az kell, S20+-nál használtam hasonló fantázianevű tokot, az nagyon vékony volt, igaz semmit nem védett :D + az S pent nem lehet kiszedni, legalább is ha az embernek nincs műkörme

Xbox One: bandymnc

(#1745) ForRedGlory válasza Navaren (#1743) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eltűnik a Wifi jelzés fent a notifikációs sávban (és megjelenik a 4G/5G), de ha lehúzom a redőnyt, akkor azt mutatja, mintha be lenne kapcsolva. Csak akkor jön vissza, ha ki/be kapcsolom. Beszarok, ha ez is feature. :DDD

Az mondjk vicces lenne, ha emiatt lekapcsolgatná a WiFit az akku kímélés miatt, mivel kevesebbet fogyaszt, mint a mobil hálózat. Kissé kontra produktív.

[ Szerkesztve ]

(#1746) GeoJoe válasza ForRedGlory (#1745) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Esetleg ez lehet?
https://youtu.be/CDWkpo2usQw?t=712

(#1747) geccoblaze válasza Shkiz0 (#1711) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Samsung telefonos ügyfélszolgálat azt mondta, az egy bug, hogy a webshopon felkínálják a "cégként vásárolok" opciót. Nem tudnak végnek számlázni S22 előrendelést. Már majdnem fizettem, amikor ránéztem a számlázási címre ("Részletek" melletti legördítő nyilacska), és láttam, hogy csak a magán címem van megadva, hiába írtam be az előző oldalon a céges adatokat. Samsung azt mondja "dolgoznak az ügyön, de nem biztos, hogy az előrendelés ideje alatt lehet bármikor is majd cégként vásárolni"

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1748) syIex válasza ForRedGlory (#1745) üzenetére


syIex
veterán

Nekem a wifivel semmi baj nincs így 3 nap alatt. A fix 120 Hz az aktív mindig szerintem is viszont az akksi ahhoz képest meg tényleg jól bírja. Az, hogy hozza az előző csúcs szintet és cserébe S-Pen van benne nem pedig az akksi nőtt szerintem teljesen elfogadható! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1749) ForRedGlory válasza GeoJoe (#1746) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem hiszem, mert normál használt során tűnik el és vissza sem kapcsolódik magától.

(#1750) a8l válasza stnstn (#1715) üzenetére


a8l
aktív tag

Neked milyen tok van rajta, gyári bőrtok? Milyen töltő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.