Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) danisuto válasza Teal'C (#1298) üzenetére


danisuto
csendes tag

Gyanítom, a fehér színnel kavartam be magamnak. Mindig ez a necces, ebbe a régióba vagy nem, vagy csak nagyon keveset küldenek belőle.

(#1302) GeoJoe válasza danisuto (#1296) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Így Önnek nem kell 2x várnia csak 1x :D

(#1303) autotaxmo válasza PeteePeti (#1297) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem is akarok senkit korlatozni abban hogy mire kolti a visszakapott szja penzet :D

(#1304) PeteePeti válasza autotaxmo (#1303) üzenetére


PeteePeti
őstag

Lépj túl ezen, mert kezdesz trollá válni ebben a topikban! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

(#1305) autotaxmo válasza Pythoncobra (#1300) üzenetére


autotaxmo
őstag

Belehalni senki nem fog, de peldaul az elado lehet hogy jo parszor vizben furdott a teloval, bevitte wellnessbe aztan majd azok a kis pici gumi tomitesek a telefonban egyik pillanatrol a masikra megadja magat es lesz egy szep vizkaros teloja amire meg ba**hatja a garanciat 😉 volt ra pelda ismerosnel. Ha mar kiadnek 300 ezreket egy hasznalt telora ami ujonnan 400-ert megveheto hat akkor inkabb vagy sporol az ember még picit bar nem hiszem hogy aki ennyiert nez telot annak nagyon sporolni kene de mindegy, de inkabb a tutira mennek. A hasznalt auto 10 milliokert meg egy masik sztori, nem tudja megengedni maganak a balek hogy vegyen egy fullos bmw-t pl. de ezert inkabb belemegy a lecsoba hogy aztan majd a szervizben hagyja ott a fennmarado milliokat amit az ujra is kolthetett volna 🤣 van egy mondas, addig nyujtozkodj amig a takarod er. De legalabb ezektol porog a gazdasag 🤪

(#1306) eami válasza autotaxmo (#1305) üzenetére


eami
addikt

Fogadd el, hogy vannak olyanok akik szerint bármi új dologra költeni nettó hülyeség, mert x nap/hónap után olcsóbban / töredékért megkaphatod ugyan azt.... azok meg téged néznek baleknak. Nem tök mindegy? Mindenki úgy vásárol ahogy szeretne / pénztárcája engedi. ennyi.

(#1307) Tin


Tin
veterán

phonearena akkuteszt

hát ez se valami állat...

(#1308) gaborn1 válasza autotaxmo (#1294) üzenetére


gaborn1
tag

Nem akarok a zsebedben turkálni meg mennyire vagy te jómódú, hogy s22-t vegyél, de nemrég azon vergődtél, hogy a 300E forintos telefon árát meg kell előre finanszíroznod 1-2 hétre a samsungnak, ha ebből indulok ki, nem lehet, hogy ez a telefon neked is túl drága?

(#1309) autotaxmo válasza gaborn1 (#1308) üzenetére


autotaxmo
őstag

Egyaltalan nem turkalsz a zsebemben,siman meg tudom venni, de az elv miatt nem szeretem, hogy valami ami nincs es nem tudni mikor lesz, kifizessem elore. Ez netto baromsag es ultragaz uzletpolitika. Ez nem ugyfelbarat/kozpontu!

(#1311) #40047616 válasza Teal'C (#1298) üzenetére


#40047616
törölt tag

Amint valaki visszamondja egyből megkapja ő. Ennyi lehet a történet.

(#1312) bandi0000 válasza autotaxmo (#1309) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha letiltanàk az előrendelést, akkor meg azért nyavajognál...Így legalàbb fix helyed van a listában

Xbox One: bandymnc

(#1313) Vismajor01 válasza autotaxmo (#1309) üzenetére


Vismajor01
addikt

De azert azt varod el hogy a 10 millas hasznalt mellett vegyunk ujat amire szinten 1 evet kell varni es ki kell fizetni :D

Telefonban sokkal kisebb a kockázat mint autónál, az ertek is kisebb aztan megiscsak csináljuk. Es a telefon ara annyira nem is all foldbe, 420ert vettem pontosan egy eve es most eltudom adni 300ert ugyh a buds prot megtartom ami megint min 40k.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1314) leslien válasza Alvin_ti4200 (#1310) üzenetére


leslien
nagyúr

ezért volt erről nagy kuss ... lesznek itt megint bajok... :(((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1315) danisuto


danisuto
csendes tag

Az akksival egyébként nem az van, hogy az első napokban megtanulja, mit hogy használsz és csak utána áll be? Mintha régről rémlene ilyesmi, még a note 10+-om kapcsán.

(#1316) Vismajor01 válasza Alvin_ti4200 (#1310) üzenetére


Vismajor01
addikt

Elvileg ment ki kommunike a teszteloknek h major update fog erkezni a 2200hoz es most meg egyelore szar eredmenyeket fog produkalni.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1317) autotaxmo válasza eami (#1306) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mondjuk igaz, tenyleg nezopont kerdese hogy ki szereti a "szuz" uj termekeket es ezert hajlando megfizetni azt a pluszt, de a kocsiknal sokszor latom azt hogy panelban lakik de a hasznalt 10 millios "luxus" bombi ott all a csillag garazsban mert mutatni kell a belvarosban flangalva hogy meno Jancsi 🤣 mondjuk a teloknal is egyre jobban ezt latni, hogy statusz miatt veszik. Tisztelet a kivetelnek

(#1318) autotaxmo válasza Vismajor01 (#1313) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat azert jol neznenk ki ha elore ki kene fizetned a megrendelt autodat ugy hogy majd 1 ev mulva talan megerkezik. Vagy rossz kereskedoknel kopogtatsz vagy még nem rendeltel autot 😉 10-20 %-ot be kell fizetned rendeleskor es amikor megjott az auto akkor a fennmarado reszt. Csak szolok 😉

(#1319) Vismajor01 válasza autotaxmo (#1318) üzenetére


Vismajor01
addikt

Auto 10%a meg mindig semmi a telefon arahoz kepest. Es valoban ha csak rendeled akkor foglalozni kell, de ha gyartasban van mar es ugy csapsz le ra akkor biza ki kell fizetni, de ott is lehet 1 honap siman mire nalad van.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1320) Tin válasza danisuto (#1315) üzenetére


Tin
veterán

De, viszont 1:1 összehasonlításban itt nem nagyon van mit máshogy mérni. Lehet kiforratlan a firmware, lehetnek akkuzabáló dolgok, de Arun tesztje teljesen korrekt, és abban látszik, hogy a grafika-intenzív cuccoknál többet veszít az S22U. Ez lehet optimalizálatlanság, de ne feledjük, hogy az Exy2200 ugyanaz, mint az Exy2100, a "4nm" meg nem fizikai különbség, hanem csak "így számoltuk". A nagyobb teljesítmény meg több fogyasztás és több hőtermelés.

Abból viszont balhé lesz, hogy ekkora a különbség az SD és az Exynos GPU között.

(#1321) Alvin_ti4200 válasza Vismajor01 (#1316) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tehát a termék nincs kész, cserébe előrendelhető, óriási :)

(#1322) gaborn1 válasza Alvin_ti4200 (#1321) üzenetére


gaborn1
tag

Cyberpunk deja vu-m van, jöhet samsungnál is 1 év bétatészt mire kész lesz. ;]

(#1323) autotaxmo válasza bandi0000 (#1312) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat szerintem a Samu elorendeleses megoldasaval es kivitelezesevel nem csak en voltam elegedetlen

(#1324) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlenűl egy 17 900ft-os kuponja, amit valamelyik ses boltban tudok beválltani?

(#1325) bandi0000 válasza autotaxmo (#1323) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az elején sztem nem volt ez, de am sok helyen csinálják azt, hogyha kevés a készlet, akkor fizesd csak ki, ha tényleg kell, itt is voltak akik előrendelték, aztán visszamondtàk mert jött a telekomos deal

Xbox One: bandymnc

(#1326) bigdigit


bigdigit
addikt

Hát Geekbenchet ne futtasson senki inkább...

[ Szerkesztve ]

(#1327) bigdigit


bigdigit
addikt

Már nem volt időm szerkeszteni.
Adaptív frissítés esetén állandóan 120hz megy a kijelző.

(#1328) autotaxmo válasza bandi0000 (#1325) üzenetére


autotaxmo
őstag

Milyen telekomos deal? Katasztrofalis az arazasuk amit en lattam.

(#1329) leslien válasza bigdigit (#1326) üzenetére


leslien
nagyúr

na mi történt?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1330) autotaxmo válasza bandi0000 (#1325) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az elorendeles nem egyenerteku a megrendelessel 😉 Valamire elorendelsz amibol nincs keszlet,ergo felesleges korlatozni az elorendelesek mennyiseget. Ezt normalis helyeken ugy csinaljak, hogy megnyitjak az elorendelest es amikor beerkezik keszletre, akkor sorrendben mennek automatikusan az emailek, hogy van 2-3 napod kifizetni es atvenni, amennyiben nem teszed, automatikusan torlodik az elorendelesed. Ennyire egyszeru.

(#1331) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Neha tenyleg ugy latom, hogy nehany user még nem latott vilagot (tisztelet a kivetelnek) es fogalmunk nincsen a dolgokrol csak azt latjak hogy megy a rinya....

(#1332) bigdigit válasza leslien (#1329) üzenetére


bigdigit
addikt

Single core kemény 6xx pont. Eléggé vissza vették a pacikat. Valahol olvastam major update lesz.

(#1333) Thom! válasza bigdigit (#1332) üzenetére


Thom!
veterán

Én kb 10 éve lesz@rom a teszteket.

(#1334) S_GTS válasza autotaxmo (#1330) üzenetére


S_GTS
csendes tag

Sajnos, a Telenornál még előrendelni sem lehet az S22+-t :( :(

(#1335) etnies válasza Alvin_ti4200 (#1310) üzenetére


etnies
senior tag

És a mindennapi felhasználás alatt mit befolyásol?
Én nem játszom pl, engem érint?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1336) GeoJoe válasza S_GTS (#1334) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Persze mivel ők már kiküldték a készleteiket a vásárlóknak ;]

(#1337) leslien válasza bigdigit (#1332) üzenetére


leslien
nagyúr

megérdemelnék, h mindenki buds rendelés után visszadobnák a pibe..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1338) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Aki a Telenortól rendelte házhoz, annak ki hozta ki? az MPL?

(#1339) AIex válasza Alvin_ti4200 (#1310) üzenetére


AIex
tag

Gondolom azt kár feltételezni, hogy a szerényebb teljesítmény szerényebb fogyasztással, és hőtermeléssel jár....

@ForRedGlory
Igen, MPL-t említettek, 2 éve is MPL hozta...

[ Szerkesztve ]

(#1340) e.vid válasza ForRedGlory (#1338) üzenetére


e.vid
senior tag

MPL hozta.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1341) S@c@


S@c@
őstag

Első magyar S22 teszt Legendtől:
[link]

(#1342) bigdigit válasza ForRedGlory (#1338) üzenetére


bigdigit
addikt

KB decemberben szivárogtak ki ilyen gyenge eredmények. Érdekes mód az utóbbi tesztek már hozták szinte a snapi teljesítményét. Valószínű azokon már újabb szoft futott. Remélem igazam lesz mert ez így ultra xar eredmény.

(#1343) Teal'C válasza bigdigit (#1342) üzenetére


Teal'C
addikt

Legalább 1 ember próbálja már ki hogy nyom egy reszetet recovery ből + cash törlés majd utánna teszt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1344) Kasya


Kasya
nagyúr

Telenor nekem is elkezdte ma csomagolni elvileg a telefont.
Az UAG Monarch most este meg is érkezett.

(#1345) Teal'C válasza Kasya (#1344) üzenetére


Teal'C
addikt

Képet raksz fel, régóta szemezek vele de olyan bumszlinak tünik

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1346) polonic


polonic
félisten

Üdv,

Nem olvastam vissza egytől egyig az összes hsz-t. Úgyhogy bocs, ha már volt és elsiklottam valami felett az előrendelés kapcsán.

Samsung oldalon burgundi s22 ultra 128 gb változatra a 18-i szállítás az valid lehet? Nem feltétlen ezt a színt szeretném, de a többi színnél kiírja, hogy nincs készleten.

És ha készülék beszámítást választok, akkor mikor viszik el a leadni kívántat? Gondolom akkor, amikor hozzák a megrendeltet.

[ Szerkesztve ]

(#1347) Schuler888 válasza #16820480 (#954) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lol, ez a pixel egy tragya itt, nah igy kell felrevezetni a nepet. Nem is ugyanaz a kep, mas fenvyiszonyok raadasul a kep szelerol vs a kep kozeperol, HINTi itt az okossagot de kilog a lolab.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1348) Schuler888 válasza natë (#961) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az egbolt egy kasa, baloldalt az auto torzul ahogy kell, de meg a rendszamon is ami eleg kozeli egy szurke fatyol ul... eleg moslek :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1349) natë válasza Schuler888 (#1348) üzenetére


natë
nagyúr

(#1350) Schuler888 válasza GaS- (#975) üzenetére


Schuler888
senior tag

Topkomment :DDD :DDD :DD :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.